Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Ami még érdekel, és jó lenne infót kapni róla, az az egész költözés logisztikája.
dogbite
Az ESPN valamelyik sorozatában bemutatták a Colts költözését.

30 for 30 s01e02 The Band That Wouldn't Die.
süti
Azért az elég egyedi eset, ott a lehető legrövidebb időn belül kellett kamionra rakni mindent, amit lehetett, a Rams esetében nem véletlenül szervezte le ugye már tavaly is részben LA-be Kroenke a nyári edzőtáborozást...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
leszedték a bajnoki és a visszavonultatott számok zászlóit az Edben.
 twitter.com/RobertDEdwards/status/687773052092858369?ref_src=twsrc^tfw

Szerkesztette: DiamondsHead44

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ami még érdekel, és jó lenne infót kapni róla, az az egész költözés logisztikája.
dogbite
Az ESPN valamelyik sorozatában bemutatták a Colts költözését.

30 for 30 s01e02 The Band That Wouldn't Die.

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Los Angeles Rams - kicsit még ízlelgetni kell 😊
Mindazok mellet amiről itt már szó volt, számomra nagyon érdekes látni, olvasni, és részben megtapasztalni ennek a történetnek az érzelmi oldalát - pl. ahogy a két város szurkolói megélik, kezelik az új helyzetet. Egyrészt a st. lousi-i fanok nagy részének tapintható elkeseredettsége, amikor leírják, hogy mennyire szerves része volt az életüknek a csapat, vasárnapi rituálé, a meccsek, az edzőtáborok stb. - ami egyik percről a másikra nincs, és ahogy elköszönnek a fórumtársaktól... Míg ezzel szemben L.A.-ben új Rams honlapok/fórumok nyílnak, ahol kezdik megtalálni egymást a régi/új fanok. És ezzel együtt nekem is át kell állnom: lassan más/új forumokat keresel és nézel, más újságírókat fogsz majd követni a twitteren stb. Érdekes na.. 😊
Ami még érdekel, és jó lenne infót kapni róla, az az egész költözés logisztikája. Mikor, hogyan? A staff illl. a játékosok hogyan állnak hozzá, kik mennek a stábból a csapattal, hogy szereznek kvázi egyszerre ennyi embernek (és családjuknak) lakást stb? Valahol azt olvastam, hogy március végéig marad a csapat a Rams Parkban, mert még nincs kijelölve L.A.-ben főhadiszállás sem.
Legalább Fishernek ebben procedúrában van némi tapasztalata.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
thebirdsonthebat 4
Ugyanakkor simán el tudom képzelni, hogy ha St. Louis korábban kapcsol, és kétszer ekkora erőfeszítést tett volna meg az új stadionért, és még több pénzt szánt volna rá, lehet az is kevés lett volna ennek a kapzsi fasznak.Pizsama
Ígyígyígy

Kroenke költözni akart, az NFL meg csapato(ka)t LA-be, osztjónapot. St. Louis a feje tetejére is állhatott volna. Csak meg kellett ideologizálni a költözést, ezért kellett a market-szőnyegbombázás: St. Louis szar hely, ott nincs jövő, nincs támogatás blablabla. Pont erről is szólt anno az a röhejes 700 milliós renovációs dolog.

NFL franchiset bukni hatalmas (presztízs)veszteség egy városnak, de egy Kroenke-típusú tulajt, nos, good riddance.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Állítólag nyilatkozott is a polgármester, hogy nem fogják kezük-lábuk törni, hogy odacsábítsanak egy csapatot. Épülhet helyette kórház, iskola, stb. Kroenke meg bassza el a saját pénzét!
Pizsama
Stadion helyett kórház meg iskola? Ezt nem értem. :/
süti
Döbbenet mi?!
Amadeus91
Felcsút Raiders?
Pizsama
Puskás Raiders

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Állítólag nyilatkozott is a polgármester, hogy nem fogják kezük-lábuk törni, hogy odacsábítsanak egy csapatot. Épülhet helyette kórház, iskola, stb. Kroenke meg bassza el a saját pénzét!
Pizsama
Stadion helyett kórház meg iskola? Ezt nem értem. :/
süti
Döbbenet mi?!
Amadeus91
Felcsút Raiders?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Állítólag nyilatkozott is a polgármester, hogy nem fogják kezük-lábuk törni, hogy odacsábítsanak egy csapatot. Épülhet helyette kórház, iskola, stb. Kroenke meg bassza el a saját pénzét!
Pizsama
Stadion helyett kórház meg iskola? Ezt nem értem. :/
süti
Döbbenet mi?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Állítólag nyilatkozott is a polgármester, hogy nem fogják kezük-lábuk törni, hogy odacsábítsanak egy csapatot. Épülhet helyette kórház, iskola, stb. Kroenke meg bassza el a saját pénzét!
Pizsama
Stadion helyett kórház meg iskola? Ezt nem értem. :/
több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Azért azt a folyóparti tervet sajnálom, hogy nem lesz belőle semmi.
Egyébként St. Louis a Cardinalsnak nem oly régen (talán 2 éve) épített egy új Busch stadiont. Gondolom ez is közrejátszott abban, hogy nem igyekeztek a Ramsnek is építeni egyet.
Al
Állítólag nyilatkozott is a polgármester, hogy nem fogják kezük-lábuk törni, hogy odacsábítsanak egy csapatot. Épülhet helyette kórház, iskola, stb. Kroenke meg bassza el a saját pénzét!
Mondom, bennem egy ilyen keserédes érzés kavarog, mert örültem volna, ha megoldják, hogy maradjon a csapat, de ha a tulaj felgyújtja maga mögött a hidakat, és elmérgesedik a viszony, az már a csapatnak sem használ. És én elsősorban a csapatnak drukkolok. Nem a tulajnak, nem a városnak, nem a többi drukkernek.
több mint 8 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Egyébként nem értem mik ezek a minimális törekvések, hogy "csak" 3 csapat menjen Los Angelesbe. Miért nem az összes. Ha Green Bayben a város megtölti a stadiont, akkor nem igaz, hogy nincs 16 stadionnyi ember Los Angelesben.
Al
hú ez nagyon rossz hasonlat, kb mintha azt várnád hogy ha Diósgyőrben 5 ezres az átlag nézőszám akkor az MTK-nál miért nem 12 ezer...
davemayer
Természetesen ez csak vicc volt, s annak is rossz :]
több mint 8 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Azért azt a folyóparti tervet sajnálom, hogy nem lesz belőle semmi.
Egyébként St. Louis a Cardinalsnak nem oly régen (talán 2 éve) épített egy új Busch stadiont. Gondolom ez is közrejátszott abban, hogy nem igyekeztek a Ramsnek is építeni egyet.
több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
St. Louisnak 20 éven belül 2 stadiont kellett volna építeni, szerinte.Szóval azért Kroenke még mindig elmegy a sunyiba. Nem tudom melyik csapatnak épült 20 évente új stadion.
Al
Ha az EJD-s szerződésben benne volt hogy top tier-nek kell lennie, akkor a CVC-nek korábban mindent el kellett volna követnie, pl. folyamatos fejlesztéssekkel, hogy ne "avuljon el" az EJD.
Pl. 5 évente (2000, 2005, 2010, 2015) rákölthettek volna százmillát, hogy szinten tartsák. Valószínűleg még úgyis nyereséges lett volna üzemeltetni, és Kroenke se tudott volna reklamálni a színvonal miatt.

Amúgy szerintem nem véletlen, hogy Kroenke is inkább a saját pénzét öli most egy új stadionba. Ha jól csinálják, akkor iszonyat pénz van egy ilyen stadion üzemeltetésben.

Nem Kroenke-t akarom védeni, félre ne érts, de azért a CVC-nek és a városvezetésnek is lehetett volna több esze, hogy ha benne volt abban a rohadt szerződésben ez a kitétel, akkor nem engedik odáig fajulni a dolgot, hogy a számító pöcs franchise tulajdonos pattogni kezdjen miatt!

Én amúgy nem féltem St. Louis városát, ott a Cards, ott a Blues. Meglesznek ők NFL csapat nélkül. Egyedül a szurkolókat sajnálom.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Egyébként nem értem mik ezek a minimális törekvések, hogy "csak" 3 csapat menjen Los Angelesbe. Miért nem az összes. Ha Green Bayben a város megtölti a stadiont, akkor nem igaz, hogy nincs 16 stadionnyi ember Los Angelesben.
Al
hú ez nagyon rossz hasonlat, kb mintha azt várnád hogy ha Diósgyőrben 5 ezres az átlag nézőszám akkor az MTK-nál miért nem 12 ezer...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Egyébként nem értem mik ezek a minimális törekvések, hogy "csak" 3 csapat menjen Los Angelesbe. Miért nem az összes. Ha Green Bayben a város megtölti a stadiont, akkor nem igaz, hogy nincs 16 stadionnyi ember Los Angelesben. Kevesebb lenne az utazási költség a csapatoknak. A tulajok is összejárhatnának, amúgy is nagyon jóban vannak (ahogy a szavazást elnéztem).

Szerkesztette: Al
több mint 8 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
St. Louisnak 20 éven belül 2 stadiont kellett volna építeni, szerinte.Szóval azért Kroenke még mindig elmegy a sunyiba. Nem tudom melyik csapatnak épült 20 évente új stadion.
Al
A Georgia Dome kb. egyidős (3 évvel öregebb) az Edward Jones Dome-mal azt a Falcons új stadionja elvileg jövő márciusra el is készül.
empty taxi
Akkor lesz közte 25 év. Úgy látszik Atlantában több a pénz, mondjuk ők Olimpiát is tudtak rendezni, St. Louis meg 1904-ben rendezett, mikor még jóval "olcsóbb" volt :]. Valószínűleg több a multi (Coca-Cola, IBM, Delta-Airline, Home Depot, AT&T). St. Louisban nincsenek ehhez foghatóak.

Szerkesztette: Al
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
St. Louisnak 20 éven belül 2 stadiont kellett volna építeni, szerinte.Szóval azért Kroenke még mindig elmegy a sunyiba. Nem tudom melyik csapatnak épült 20 évente új stadion.
Al
A Georgia Dome kb. egyidős (3 évvel öregebb) az Edward Jones Dome-mal azt a Falcons új stadionja elvileg jövő márciusra el is készül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Én soha nem titkoltam, hogy a város miatt szurkolok a Ramsnek. Amióta szóba került a költözés, nem egyszer írtam, hogy húzzon a franchise losziba, had drukkoljak egy normális csapatnak. Most eljött ez a pillanat, s ahogy ízlelgetem, rájöttem, hogy biztosan nem tudnék másnak drukkolni úgy, hogy fél szemmel ne a Ramset figyeljem.
Persze ha jönne egy másik franchise St. Louisba, akkor az sokat lendítene a dolgokon, de erre a közeljövőben nem sok esély van.
Úgy hogy ha fájó szívvel is, de maradok Rams drukker.


Talán az asszony munkatársa fogalmazta meg a Rams drukkerek életérzését.

A feleségem munkatársa, mikor kiderült, hogy ő is NFL fan (ő újdonsült, a SportTV-s közvetítések által), kérdezte.
-Férjed kinek drukkol?
-A St. Louisnak.
-Annak meg minek.


Talán a Los Angelesi költözés jobban reflektor fénybe helyezi a csapatot, hogy találjak valami pozitívumot az egészben.

Azért az NFL + Kroenke bekaphatják.
Al
Bármennyire is utálom Kroenke-t (részben a bunkó milliárdos attitűdje miatt, meg hogy még mindig nem rúgta ki Fisher-t), de azt kell mondjam sajnos St. Louis városa is tehet róla, hogy elvesztették a csapatot.

Mert mikor is állt neki a Task Force a stadion projektnek, 15 hónapja?
Mikor kezdett el Kroenke rinyálni a CVC-nek, hogy már nem top tier az EJD? 3-4 éve?
Oké, Kroenke kapja be a milliárdjaival, hogy 700 millió dolláros renoválást kért, de azért a CVC is jobban megerőltethette volna magát a 150 millió dolcsis "felújításai" ajánlatával.
És bár alapvetően én is az ellen vagyok, hogy public money-ból húzzanak fel stadionokat milliárdos tulajok csapatainak, de hát ha egy város NFL csapatot akar, akkor annak valamilyen szinten ára van! Ami aztán vagy megtérül, vagy nem.
És valószínűleg sokkal könnyebb (értsd: kevesebb pénzbe és erőfeszítésbe kerül) egy NFL csapatot a városba tartani, mint odacsábítani.

Oké, Kroenke is egy barom, mert kb. mikor a CVC és a város nem nyalta ki rögtön a seggét a panaszai nyomán, rögtön el kezdett B tervet kovácsolni. A városvezetés meg kb. akkor kapott igazán észbe, mikor Stan megvette az Inglewood-i ingatlant.
Az ilyen milliárdos tulajok többsége egy mohó pöcs, és ezzel jobb ha minden város tisztában van. Szóval bármennyire is visszataszító dolog, ha azt akarod, hogy egy tulaj elégedett legyen, és maradjon a csapattal a városban, ki kell nyalnod a seggét.
Ugyanakkor simán el tudom képzelni, hogy ha St. Louis korábban kapcsol, és kétszer ekkora erőfeszítést tett volna meg az új stadionért, és még több pénzt szánt volna rá, lehet az is kevés lett volna ennek a kapzsi fasznak.

Ez van. Az NFL jól jár, Stan jól jár, Los Angeles jól jár, a kaliforniai Rams drukkerek jól járnak, egyedül St. Louis és az ottani drukkerek szopnak, de nagyon! Mert hogy 10-15 évig tuti nem lesz ott új csapat, az egyszer biztos.
Pizsama
St. Louisnak 20 éven belül 2 stadiont kellett volna építeni, szerinte.Szóval azért Kroenke még mindig elmegy a sunyiba. Nem tudom melyik csapatnak épült 20 évente új stadion.
több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Én soha nem titkoltam, hogy a város miatt szurkolok a Ramsnek. Amióta szóba került a költözés, nem egyszer írtam, hogy húzzon a franchise losziba, had drukkoljak egy normális csapatnak. Most eljött ez a pillanat, s ahogy ízlelgetem, rájöttem, hogy biztosan nem tudnék másnak drukkolni úgy, hogy fél szemmel ne a Ramset figyeljem.
Persze ha jönne egy másik franchise St. Louisba, akkor az sokat lendítene a dolgokon, de erre a közeljövőben nem sok esély van.
Úgy hogy ha fájó szívvel is, de maradok Rams drukker.


Talán az asszony munkatársa fogalmazta meg a Rams drukkerek életérzését.

A feleségem munkatársa, mikor kiderült, hogy ő is NFL fan (ő újdonsült, a SportTV-s közvetítések által), kérdezte.
-Férjed kinek drukkol?
-A St. Louisnak.
-Annak meg minek.


Talán a Los Angelesi költözés jobban reflektor fénybe helyezi a csapatot, hogy találjak valami pozitívumot az egészben.

Azért az NFL + Kroenke bekaphatják.
Al
Bármennyire is utálom Kroenke-t (részben a bunkó milliárdos attitűdje miatt, meg hogy még mindig nem rúgta ki Fisher-t), de azt kell mondjam sajnos St. Louis városa is tehet róla, hogy elvesztették a csapatot.

Mert mikor is állt neki a Task Force a stadion projektnek, 15 hónapja?
Mikor kezdett el Kroenke rinyálni a CVC-nek, hogy már nem top tier az EJD? 3-4 éve?
Oké, Kroenke kapja be a milliárdjaival, hogy 700 millió dolláros renoválást kért, de azért a CVC is jobban megerőltethette volna magát a 150 millió dolcsis "felújításai" ajánlatával.
És bár alapvetően én is az ellen vagyok, hogy public money-ból húzzanak fel stadionokat milliárdos tulajok csapatainak, de hát ha egy város NFL csapatot akar, akkor annak valamilyen szinten ára van! Ami aztán vagy megtérül, vagy nem.
És valószínűleg sokkal könnyebb (értsd: kevesebb pénzbe és erőfeszítésbe kerül) egy NFL csapatot a városba tartani, mint odacsábítani.

Oké, Kroenke is egy barom, mert kb. mikor a CVC és a város nem nyalta ki rögtön a seggét a panaszai nyomán, rögtön el kezdett B tervet kovácsolni. A városvezetés meg kb. akkor kapott igazán észbe, mikor Stan megvette az Inglewood-i ingatlant.
Az ilyen milliárdos tulajok többsége egy mohó pöcs, és ezzel jobb ha minden város tisztában van. Szóval bármennyire is visszataszító dolog, ha azt akarod, hogy egy tulaj elégedett legyen, és maradjon a csapattal a városban, ki kell nyalnod a seggét.
Ugyanakkor simán el tudom képzelni, hogy ha St. Louis korábban kapcsol, és kétszer ekkora erőfeszítést tett volna meg az új stadionért, és még több pénzt szánt volna rá, lehet az is kevés lett volna ennek a kapzsi fasznak.

Ez van. Az NFL jól jár, Stan jól jár, Los Angeles jól jár, a kaliforniai Rams drukkerek jól járnak, egyedül St. Louis és az ottani drukkerek szopnak, de nagyon! Mert hogy 10-15 évig tuti nem lesz ott új csapat, az egyszer biztos.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Az utolsó LA-ban lejátszott meccs jegye közül az egyik. 😊

 scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12565419_1052120941517955_5131934734788537918_n.jpg?oh=a51e1f0c2aefd4ea6f3fab1ee4e30885&oe=573CC458
Vrij6
Itt pedig egy kép a meccs utáni pillanatokról

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a google maps szerint, de lehet arrafelé több a kátyú
baggio
11 éve nem láttak PO meccset. Ennyi kockázatot vállalni kell.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
 cdn1.vox-cdn.com/thumbor/1V6FaGAzgEVWtblzWsS7aDU7Alg=/1230x0/filters:format(webp)/cdn3.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/48556499/Famous_Anus_cookies.0.0.jpg
süti
ezt se kellett volna, kedvenc kinti édességemről ezentúl mindig ez fog eszembe jutni... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
na hányan váltanak kedvenc csapatot? 8)
baggio
Arrowhead 8 perccel közelebb van.
süti
a google maps szerint, de lehet arrafelé több a kátyú


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
na hányan váltanak kedvenc csapatot? 8)
baggio
Arrowhead 8 perccel közelebb van.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
na hányan váltanak kedvenc csapatot? 8)

 twitter.com/Colts/status/687315034582704128


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal