Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ez nem a St. Louis Rams napja:

Lawrence Phillips, the former football star facing murder charges, was found dead today at a California prison.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez is egy szempont:
Missouri high state tax in 2015 was 6 percent. California was 13.3 percent. Rams players about to take a pay cut.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ennyire várnak minket. 😀

"So understand first that you're here because you want to be here and because you think you can make money here, not because anybody was dying to see you again. Consider yourself lucky to be back on our turf."

 www.turfshowtimes.com/2016/1/13/10759764/st-louis-rams-los-angeles-bill-plaschke
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
OFF:
Nem jeleníti meg a csapat logóját a kép!
Coolearie
Még nincs kész az új logónk. 😐

Az a különbség, hogy az előző stadion elég lepra helyen volt, míg az inglewoodi megfelel majd a helyi elitnek is, nem kell félni, hogy ellopják a kocsidat míg meccs van. Lesz ott néző.
Höri
Csak az a baj, hogy az nem NFL stadion, hanem egy giccsparádé. Lesz ott néző az igaz, mikor búcsút rendeznek, meg Katy Perry koncertet, de még Trump is fog ott beszédet mondani.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
OFF:
Nem jeleníti meg a csapat logóját a kép!
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Az a különbség, hogy az előző stadion elég lepra helyen volt, míg az inglewoodi megfelel majd a helyi elitnek is, nem kell félni, hogy ellopják a kocsidat míg meccs van. Lesz ott néző.
Höri
Adja az ég. Én örülnék, meg Londonnak, Torontonak, Mexikóvárosnak is, meg szó volt németországi helyszínről, ha jól emlékszem.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az a különbség, hogy az előző stadion elég lepra helyen volt, míg az inglewoodi megfelel majd a helyi elitnek is, nem kell félni, hogy ellopják a kocsidat míg meccs van. Lesz ott néző.

több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem értem én ezt a költözés dolgot.
Hangsúlyozom, hogy szó szerint ugyanezt írnám, ha a Skins költözne, szóval nem kötekszem, csak nem értem a dolgot.
LA-ben ott van két-két csapattal az MLB, az NBA, az NHL (meg 2017-től az mls), ott van a college football. Jól el van látva a város sporttal. Ráadásul volt már a Ramstől a Chargersig megannyi sikertelen NFL próbálkozás korábban.
Most mit gondolnak Godellék, odaköltözik a Rams, oszt elájulnak tőle az emberek? Odaköltözik a csapat, produkál a következő szezonban mondjuk egy 8-8-at.. és? Ha már mindenáron akarnak egy LA franchise-t, akkor miért nem cuccoltatnak át valami olyat, ami tényleg nagyot szól? Jó, nem azt mondom, hogy Los Angeles Patriots, mert hülyén mutatnának az elöltöltős puskás hadfiak a pálmafák alatt. De valami.. vagy így mire alapozzák, hogy sikerül az, ami eddig sose, és meggyökeredzik a városban a liga? Így majd felépül a stadion 2019-re, és lehet addigra kiderül, hogy megint és még mindig nem megy a dolog. Akkor?
Biztos volt valami közvéleménykutatás, hogy most már oda meg vissza vannak angyalváros lakói a profi footballért, nem tudom.
Még egyszer, ez nem rosszmájúság, sok sikert kívánok (adott esetben a Chargersnek is), csak nem értem.
agent T
visszakérdeznék, miért kéne jelenleg sikeres csapatot oda vinni? (arról ne is beszéljünk, hogy az NFL-ben 1-2 szezon alatt simán gyenge csapattá lehet silányulni)
Ennek még kevesebb értelme van, vagy a Los Angeles-ieknek ez jár?
#fuckLA
ZERO_L
Biztos rosszul látom, de ha ide Debrecenbe, ahol lakom, ideköltözne a Varjú bábszínház Kesztölcről, vagy esetleg az egyik Disneyland, akkor lenne egy tippem, hogy melyik érdekelne több embert.
Ha már a közeg olyan, hogy az eddigi NFL próbálkozások rendre elbuktak, továbbá pl. a Los Angeles Kings NHL Stanley kupa győzelmi menete állt vagy ezer emberből egy tizenmilliós városban.. ami nálam annyit jelent, hogy nem olyan nagyon elkötelezettek az emberek a sport iránt (a Lakers kapcsán talán).
Kieg: még mindig nem a Ramst fikázom.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Nem értem én ezt a költözés dolgot.
Hangsúlyozom, hogy szó szerint ugyanezt írnám, ha a Skins költözne, szóval nem kötekszem, csak nem értem a dolgot.
LA-ben ott van két-két csapattal az MLB, az NBA, az NHL (meg 2017-től az mls), ott van a college football. Jól el van látva a város sporttal. Ráadásul volt már a Ramstől a Chargersig megannyi sikertelen NFL próbálkozás korábban.
Most mit gondolnak Godellék, odaköltözik a Rams, oszt elájulnak tőle az emberek? Odaköltözik a csapat, produkál a következő szezonban mondjuk egy 8-8-at.. és? Ha már mindenáron akarnak egy LA franchise-t, akkor miért nem cuccoltatnak át valami olyat, ami tényleg nagyot szól? Jó, nem azt mondom, hogy Los Angeles Patriots, mert hülyén mutatnának az elöltöltős puskás hadfiak a pálmafák alatt. De valami.. vagy így mire alapozzák, hogy sikerül az, ami eddig sose, és meggyökeredzik a városban a liga? Így majd felépül a stadion 2019-re, és lehet addigra kiderül, hogy megint és még mindig nem megy a dolog. Akkor?
Biztos volt valami közvéleménykutatás, hogy most már oda meg vissza vannak angyalváros lakói a profi footballért, nem tudom.
Még egyszer, ez nem rosszmájúság, sok sikert kívánok (adott esetben a Chargersnek is), csak nem értem.
agent T
visszakérdeznék, miért kéne jelenleg sikeres csapatot oda vinni? (arról ne is beszéljünk, hogy az NFL-ben 1-2 szezon alatt simán gyenge csapattá lehet silányulni)
Ennek még kevesebb értelme van, vagy a Los Angeles-ieknek ez jár?
#fuckLA
ZERO_L
Ezen a vonalon tovább menve, azért majdnem egy olyan szar csapatot ad St. Louis, mint amilyent kapott, anno.

Szerkesztette: Al
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nem értem én ezt a költözés dolgot.
Hangsúlyozom, hogy szó szerint ugyanezt írnám, ha a Skins költözne, szóval nem kötekszem, csak nem értem a dolgot.
LA-ben ott van két-két csapattal az MLB, az NBA, az NHL (meg 2017-től az mls), ott van a college football. Jól el van látva a város sporttal. Ráadásul volt már a Ramstől a Chargersig megannyi sikertelen NFL próbálkozás korábban.
Most mit gondolnak Godellék, odaköltözik a Rams, oszt elájulnak tőle az emberek? Odaköltözik a csapat, produkál a következő szezonban mondjuk egy 8-8-at.. és? Ha már mindenáron akarnak egy LA franchise-t, akkor miért nem cuccoltatnak át valami olyat, ami tényleg nagyot szól? Jó, nem azt mondom, hogy Los Angeles Patriots, mert hülyén mutatnának az elöltöltős puskás hadfiak a pálmafák alatt. De valami.. vagy így mire alapozzák, hogy sikerül az, ami eddig sose, és meggyökeredzik a városban a liga? Így majd felépül a stadion 2019-re, és lehet addigra kiderül, hogy megint és még mindig nem megy a dolog. Akkor?
Biztos volt valami közvéleménykutatás, hogy most már oda meg vissza vannak angyalváros lakói a profi footballért, nem tudom.
Még egyszer, ez nem rosszmájúság, sok sikert kívánok (adott esetben a Chargersnek is), csak nem értem.
agent T
visszakérdeznék, miért kéne jelenleg sikeres csapatot oda vinni? (arról ne is beszéljünk, hogy az NFL-ben 1-2 szezon alatt simán gyenge csapattá lehet silányulni)
Ennek még kevesebb értelme van, vagy a Los Angeles-ieknek ez jár?
#fuckLA



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Sajnos az asszony sem tudta megmondani, de gondolom Pats vagy Seahawks. S ebből mindjárt az is kiderül, hogy mióta érdekli az NFL 😊
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Én soha nem titkoltam, hogy a város miatt szurkolok a Ramsnek. Amióta szóba került a költözés, nem egyszer írtam, hogy húzzon a franchise losziba, had drukkoljak egy normális csapatnak. Most eljött ez a pillanat, s ahogy ízlelgetem, rájöttem, hogy biztosan nem tudnék másnak drukkolni úgy, hogy fél szemmel ne a Ramset figyeljem.
Persze ha jönne egy másik franchise St. Louisba, akkor az sokat lendítene a dolgokon, de erre a közeljövőben nem sok esély van.
Úgy hogy ha fájó szívvel is, de maradok Rams drukker.


Talán az asszony munkatársa fogalmazta meg a Rams drukkerek életérzését.

A feleségem munkatársa, mikor kiderült, hogy ő is NFL fan (ő újdonsült, a SportTV-s közvetítések által), kérdezte.
-Férjed kinek drukkol?
-A St. Louisnak.
-Annak meg minek.


Talán a Los Angelesi költözés jobban reflektor fénybe helyezi a csapatot, hogy találjak valami pozitívumot az egészben.

Azért az NFL + Kroenke bekaphatják.
Al
Nem akarom kitalálni hogy a kolléga kinek szurkol :] Már amennyi csapatot egyáltalán tudhat fejből :]


több mint 8 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Én soha nem titkoltam, hogy a város miatt szurkolok a Ramsnek. Amióta szóba került a költözés, nem egyszer írtam, hogy húzzon a franchise losziba, had drukkoljak egy normális csapatnak. Most eljött ez a pillanat, s ahogy ízlelgetem, rájöttem, hogy biztosan nem tudnék másnak drukkolni úgy, hogy fél szemmel ne a Ramset figyeljem.
Persze ha jönne egy másik franchise St. Louisba, akkor az sokat lendítene a dolgokon, de erre a közeljövőben nem sok esély van.
Úgy hogy ha fájó szívvel is, de maradok Rams drukker.


Talán az asszony munkatársa fogalmazta meg a Rams drukkerek életérzését.

A feleségem munkatársa, mikor kiderült, hogy ő is NFL fan (ő újdonsült, a SportTV-s közvetítések által), kérdezte.
-Férjed kinek drukkol?
-A St. Louisnak.
-Annak meg minek.


Talán a Los Angelesi költözés jobban reflektor fénybe helyezi a csapatot, hogy találjak valami pozitívumot az egészben.

Azért az NFL + Kroenke bekaphatják.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Az utolsó LA-ban lejátszott meccs jegye közül az egyik. 😊

 scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12565419_1052120941517955_5131934734788537918_n.jpg?oh=a51e1f0c2aefd4ea6f3fab1ee4e30885&oe=573CC458

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hogyan élik meg a költözést a Rams alkalmazottjai?
 www.sportingnews.com/nfl-news/4691092-rams-move-to-los-angeles-final-season-in-st-louis-inglewood-employees-stan-kroenke


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Sztem folytathatjuk ezt, csak Los Angeles Rams neven.

'I BELIEVE'
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Melyiket akarjátok?

Folytatódjon ez a topik átnevezve vagy lezárjuk és nyissunk újat LA Rams néven?
Höri
Én a lezárásra szavazok! Szimbolikus lenne. Meg megmaradna mementónak itt a topik.

De szerintem inkább majd csak a szezon végén zárjátok/nyissatok újat!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
csak hozzátok a régi kék-sárga cumót
petey
én a kék-fehéret preferálnám. az jobban illene a DL-hez is.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Melyiket akarjátok?

Folytatódjon ez a topik átnevezve vagy lezárjuk és nyissunk újat LA Rams néven?
Höri
folytassuk, ez úgyis kompatibilis a rendszerrel

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Melyiket akarjátok?
Folytatódjon ez a topik átnevezve vagy lezárjuk és nyissunk újat LA Rams néven?
Höri
Én átnevezésre szavazok. Csak Los Angeles legyen ne LA. Ha úgy gondoltad.

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Legalább frencsájz kjúbít már nem kell tovább keresni.

 twitter.com/MattLeinartQB/status/687101570865999872

Rájöttem, hogy kell tweetet beágyazni. ^^

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
csak hozzátok a régi kék-sárga cumót

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Melyiket akarjátok?

Folytatódjon ez a topik átnevezve vagy lezárjuk és nyissunk újat LA Rams néven?

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
DIVATFANOK! Baszd meg jönnek majd a divatfanok! Meg bandwagon.