Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

Úgy is sz*r a Lakers...


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ez színtiszta üzlet.
azzal, hogy LA-be viszi a csapatot, annak üzleti értéke X%-kal helyből nőni fog.
+ az új intézménybe egy csomó rendezvény menni fog, tuti megkapja a 2019-es SB-t, biztos lesz ott Combine, Pro Bowl, meg egyebek. ezekkel együtt Kroenke minimum 50%-os hasznonnal túl tud adni a franchise-on és mári ugrott pár helyet a Forbes listán. őt más nem nagyon érdekli. max. hogy utána megvehesse a Broncos-t.
DiamondsHead44
Az meg jó pénz Goodelnek is, az meg levan szarva, hogy a sporik úgy vezetik a meccset ahogy akarják.
Stadion építésében meg érdekeltsége van Jerry Jonesnak, aki azért lobbizott annyira mellettünk.
Gusztustalan.
süti
Business as usual.
mondjuk az árulkodó volt, hogy Kroneke gyakorlatilag már tavaly megkezdte a bontást a Hollywood Park-ban, tudta ő jól, hogy lefocizta a dolgot alaposan. nem véletlenül merte tegnap a tulajtársak előtt nyíltan kimondani, hogy perre megy ha a Carson-projektet szavazzák meg. a poén az benne, hogy az LA Commitee-nek nem súgtak, ők meg a Carson-projektet javasolták indításnak. aztán jöttek a kiscsoportos megbeszélések és egyszer csak 29 tulaj mégis azt gondolta, hogy Inglewood a legfaszább hely egész nagy LA-ben. ez van.
innentől üzletileg is muszáj, hogy legyen PO, sajnos ezért még kevésbé leszünk szeretve az ellenfél szurkerek által.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ez színtiszta üzlet.
azzal, hogy LA-be viszi a csapatot, annak üzleti értéke X%-kal helyből nőni fog.
+ az új intézménybe egy csomó rendezvény menni fog, tuti megkapja a 2019-es SB-t, biztos lesz ott Combine, Pro Bowl, meg egyebek. ezekkel együtt Kroenke minimum 50%-os hasznonnal túl tud adni a franchise-on és mári ugrott pár helyet a Forbes listán. őt más nem nagyon érdekli. max. hogy utána megvehesse a Broncos-t.
DiamondsHead44
Az meg jó pénz Goodelnek is, az meg levan szarva, hogy a sporik úgy vezetik a meccset ahogy akarják.
Stadion építésében meg érdekeltsége van Jerry Jonesnak, aki azért lobbizott annyira mellettünk.
Gusztustalan.
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nem értem én ezt a költözés dolgot.
agent T
ez színtiszta üzlet.
azzal, hogy LA-be viszi a csapatot, annak üzleti értéke X%-kal helyből nőni fog.
+ az új intézménybe egy csomó rendezvény menni fog, tuti megkapja a 2019-es SB-t, biztos lesz ott Combine, Pro Bowl, meg egyebek. ezekkel együtt Kroenke minimum 50%-os hasznonnal túl tud adni a franchise-on és mári ugrott pár helyet a Forbes listán. őt más nem nagyon érdekli. max. hogy utána megvehesse a Broncos-t.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem értem én ezt a költözés dolgot.
agent T
Egyetértek veled. Kroenke hozzáállására leszek majd kíváncsi, hogy akkor végre most már fogja érdekelni a csapata, vagy még jobban szarik bele az egészbe, mert a lóvé úgyis dőlni fog. Lesz majd még valami új fos logónk meg mezünk, jöjjön abból is a pénz.
Én St. Louisként szerettem meg a csapatot és a város is a szívemhez nőtt, sajnálom, hogy elmegy innen a csapat, főleg azok után, hogy megpróbáltak mindent, és 10 éven át tartó szopás után is még kijártak 50+ ezren is a mérkőzésekre.

Másik oldalról meg LA-ben van sok régi fan aki meg visszavárja a csapatot. Mi voltunk ott legtovább, a raiders szurkolókat jobban sajnáltam volna ha elveszik tőlük a csapatot.
Viszont nekem LA annyira gusztustalan egy környezet, hogy már attól herótom van. Ráadásul szerintem az az inglewoodi stadion is szarul néz ki. Igen furcsa lesz megszokni. Főleg ha jön a szopóroller meg egy 2-14-es szezon.

Mindegy ez van, ilyen a politika. Lásd Felcsút.
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem értem én ezt a költözés dolgot.
Hangsúlyozom, hogy szó szerint ugyanezt írnám, ha a Skins költözne, szóval nem kötekszem, csak nem értem a dolgot.
LA-ben ott van két-két csapattal az MLB, az NBA, az NHL (meg 2017-től az mls), ott van a college football. Jól el van látva a város sporttal. Ráadásul volt már a Ramstől a Chargersig megannyi sikertelen NFL próbálkozás korábban.
Most mit gondolnak Godellék, odaköltözik a Rams, oszt elájulnak tőle az emberek? Odaköltözik a csapat, produkál a következő szezonban mondjuk egy 8-8-at.. és? Ha már mindenáron akarnak egy LA franchise-t, akkor miért nem cuccoltatnak át valami olyat, ami tényleg nagyot szól? Jó, nem azt mondom, hogy Los Angeles Patriots, mert hülyén mutatnának az elöltöltős puskás hadfiak a pálmafák alatt. De valami.. vagy így mire alapozzák, hogy sikerül az, ami eddig sose, és meggyökeredzik a városban a liga? Így majd felépül a stadion 2019-re, és lehet addigra kiderül, hogy megint és még mindig nem megy a dolog. Akkor?
Biztos volt valami közvéleménykutatás, hogy most már oda meg vissza vannak angyalváros lakói a profi footballért, nem tudom.
Még egyszer, ez nem rosszmájúság, sok sikert kívánok (adott esetben a Chargersnek is), csak nem értem.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
hibás a topic neve 😊
braxa88
Próbáltam átírni, de ehhez csak Bálintnak van jogosultsága.
Btw amíg véget nem ér a ligaév addig jó 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hibás a topic neve 😊
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Akkor LA Rams.... fura még ezt így kimondani 😊
több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Most hogy költöztök akkor divizióváltás is lesz?
Coolearie
Az csak akkor lett volna ha a két AFC-s csapat megy LA-be. Azzal magyarázták hogy a Fox és a CBS is részesedhessen a reklámbevételekből!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Most hogy költöztök akkor divizióváltás is lesz?
több mint 8 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Hat akkor L.A ...nem lehetnek.vidamak.lajosban.
Reszemrol mindegy. 😊

'I BELIEVE'
több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Igazából amikor Stan megvette azt a darab földet Inglewood-ban már baszhatta St. Louis a csapatát. Ha előbb mozdul meg a város talán maradásra tudták volna bírni ezt a számító barmot.
Én amúgy innen Magyarországról leszarom hol játszik a csapat, de azért kurvára sajnálom a st. louis-i drukkereket!
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
na akkor tanuljuk meg a régi indulót!
 www.youtube.com/watch?v=QxkKlzInR4Y

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
 images.scribblelive.com/2016/1/13/92212e1c-170a-4b97-8df1-1f79d490a8cc.jpg

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
kemény...
 images.scribblelive.com/2016/1/13/6ff1ce8b-e8c1-43fa-abd6-feaacbbc3d33.jpg

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Annyi már biztos, hogy egyedül nem fogunk költözni.
süti
ebben nem vagyok biztos.
a Chargers és a Raiders megkapja azt a pluszpénzt, amire Goodell korábban azt mondta, hogy alaptalanul tervez St. Louis. nem lennék meglepve, ha később már nem lenne lehetősége Spanos-nak átköltöznie LA-be.
mindenestre a bowl.hu rendszergazdája lassú, még mindig St. Louis Rams-ként vagyunk fent.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Rams to relocate to L.A.; Chargers first option to join
The Los Angeles Rams are back.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/_PDD3_/status/687075255081304064
 twitter.com/Choegemeier/status/687065390640435200
 twitter.com/MarkyMarcelus/status/687088595987922946

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Nagyon úgy néz ki hogy a Rams és a Chargers közösen költözik L.A.-be. Mindjárt kiderül.
több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Hoppá!
 twitter.com/RapSheet/status/687046038079721474

Szerkesztette: Pizsama
több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
napra pontosan 70 éve engedélyezte a liga, hogy a Rams LA-be költözzön
 twitter.com/ArashMarkazi/status/686948982514429952?ref_src=twsrc^tfw
DiamondsHead44
Videó megvolt?

 www.youtube.com/watch?v=OZvLUiXgLnQ
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Annyi már biztos, hogy egyedül nem fogunk költözni.
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
napra pontosan 70 éve engedélyezte a liga, hogy a Rams LA-be költözzön
 twitter.com/ArashMarkazi/status/686948982514429952?ref_src=twsrc^tfw

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Annyira megromlott a viszonya a várossal...
dogbite
Tegye sikeressé a csapatot, adja el jó pénzért.

Tudta ő már ezt előre mikor megvette aprópénzért a ramst, hogy utána mennyit lehetne vele szakítani LA-ben. Szimpla üzletember. Kevés az a 8 milliárd, kevés benősülni a "Walmart" családba. Pénzen kívül más nem érdekli.