Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Eddigi távozók:

K/P Michael Palardy
WR Damian Williams
WR Tyler Slavin
OT Steve Baker
OL Travis Bond
S Jay Hughes
LS Tyler Ott
CB Imoan Claiborne.
LB Korey Toomer
TE Brad Smelley
C David Wang
CB E.J. Gaines (placed on IR)

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
P Michael Palardy, WRs Damian Williams and Tyler Slavin among Rams roster cuts. - Jim Thomas

Elkezdődött..

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
az már külön kérdés ki lesz a kezdő RB a Seachickens ellen. Gurley ugye még nincs kész, Mason megsérült, Watts eltiltva, Cunningham szenved. a végén a Fisher-kedvenc Pead fogja a negatív yardokat futni. gyönyörű lesz. mondjuk így van esélye Brown-nek bekerülni a keretbe, de erre minimális az esély.
DiamondsHead44
Valóban nem sok választás marad: Cunningham és Pead. Brown nem hiszem, hogy megéli a keretszűkítést.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tovább variáljuk az OL-t: a legújabb elképzelés szerint Saffold megy vissza RG-nek, Brown meg LG-t játszana...
dogbite
az lassan, de leesett Fisher-nek, hogy 2 újonc egymás mellett + egy tapasztalatlan center messze nem életbiztosítás. egyébként Rhaney nekem kifejezetten tetszett guard-ként, különösen a futás blokkolásnál és a screen-eknél volt nagyon ott.
a Colts ellen Donald, McDonald és Givens tetszett.

az már külön kérdés ki lesz a kezdő RB a Seachickens ellen. Gurley ugye még nincs kész, Mason megsérült, Watts eltiltva, Cunningham szenved. a végén a Fisher-kedvenc Pead fogja a negatív yardokat futni. gyönyörű lesz. mondjuk így van esélye Brown-nek bekerülni a keretbe, de erre minimális az esély.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
S. Bradford 10 / 10 100.0% 121 yard 3TD 0

Ki ez a srac? 😊
FBKrisz
no azért tegyük mellé: N Foles 10/11 90.9 % 128 yard 1 TD
viva la preseason 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Egyébként sokkal életképesebbnek tűnt, mint bármikor nálunk.
süti
Ha folytatódik a Rams elmúlt évtizedére jellemző trend, akkor Bradford élete legjobb formájával rájátszásba jut, miközben Foles szeptember közepén félrenyel egy csirkecsontot és - mivel a környezetében senki sem tudja végrehajtani a Heimlich-műfogást - nyomorultul elpusztul. Ezt követően Mannion is megsérül, így az időközben az újra Houstonba került Keenum, valamint a már középiskolai edzőként dolgozó Davis visszahívásával és versenyével dől el a kezdő poszt sorsa.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
S. Bradford 10 / 10 100.0% 121 yard 3TD 0
Ki ez a srac? 😊
FBKrisz
Lebuktál, hogy nem olvasol spoilert. Egyébként sokkal életképesebbnek tűnt, mint bármikor nálunk.
De van még ilyen: Zac Stacy 13ATT, 60YDS, 1REC, 24YDS, 1TD.

Tovább variáljuk az OL-t: a legújabb elképzelés szerint Saffold megy vissza RG-nek, Brown meg LG-t játszana...
dogbite
Politikusnak mennyivel jobb lenne ez az ember.
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Tovább variáljuk az OL-t: a legújabb elképzelés szerint Saffold megy vissza RG-nek, Brown meg LG-t játszana...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
S. Bradford 10 / 10 100.0% 121 yard 3TD 0

Ki ez a srac? 😊
FBKrisz
preseason és TC király?
DiamondsHead44
ahh, dereng vmi...😊

'I BELIEVE'
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
S. Bradford 10 / 10 100.0% 121 yard 3TD 0

Ki ez a srac? 😊
FBKrisz
preseason és TC király?
DiamondsHead44
Ki ez? Aki titeket a Playoffsba fog repíteni.
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
S. Bradford 10 / 10 100.0% 121 yard 3TD 0

Ki ez a srac? 😊
FBKrisz
preseason és TC király?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
S. Bradford 10 / 10 100.0% 121 yard 3TD 0

Ki ez a srac? 😊

'I BELIEVE'
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

A DL-ről egy megjegyzés: a Brockers-AD páros brutális, ha ők vannak bent, egyszerűen tarolnak.
dogbite
Fairley milyen eddig?
Bazzani
Azt mondanám, hogy átlagos. Volt néhány szép szerelése, de (még) nem különösebben dominál. A TC előtt olvastam valahol, hogy Fisherék kicsit aggódtak miatta, mert a kezdő súlya nem volt meg.
dogbite
Ez nálunk is állandó probléma volt vele.

több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?

A DL-ről egy megjegyzés: a Brockers-AD páros brutális, ha ők vannak bent, egyszerűen tarolnak.
dogbite
Fairley milyen eddig?
Bazzani
Azt mondanám, hogy átlagos. Volt néhány szép szerelése, de (még) nem különösebben dominál. A TC előtt olvastam valahol, hogy Fisherék kicsit aggódtak miatta, mert a kezdő súlya nem volt meg.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

A DL-ről egy megjegyzés: a Brockers-AD páros brutális, ha ők vannak bent, egyszerűen tarolnak.
dogbite
Fairley milyen eddig?

több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Még csak az első félidőt sikerült megnéznem, de már vannak életjelek. 😊 Mondjuk Luck TD-jét nagyon benéztük, JL a világát nem tudta ennél a playnél. Foles nekem kifejezetten tetszett, jól irányított, a TD-jét hihetetlenül könnyedén dobta, a play actiont is jól adta el, vigyázott a labdára. Számomra az is pozitív vele kapcsolatban, hogy valóban vezérként viselkedik, lásd pl. Brown sérülésénél - ezt mondjuk én Bradfordnál soha nem láttam. Remélem, hogy a szezonban ezt a formáját fogja állandósítani. Ha már az O line: háát, ha valami akkor ez az ami nem állt még össze (mondjuk, nem emlékszem láttam-e valaha is stabil és megbízható OL-t St. Louisban..). Tegnap JAmon Brown LG poszton játszott, Rhaney pedig RG volt, miközben a héten edzésen LG-ként gyakorolt...
A DL-ről egy megjegyzés: a Brockers-AD páros brutális, ha ők vannak bent, egyszerűen tarolnak. Összességében valamivel kevesebb volt már a missed tackle - legalábbis az első félidőben.
Ami viszont továbbra is elfogadhatatlanul sok az a büntetés. Ezt Fisherék egyszerűen nem tudják kontrollálni, most már évek óta (mellesleg az első drive-ban Tavon ellen ítélt OPI szerintem nem volt az..).
Végül remélem Mason sérülése nem lesz komoly, max. néhány hét pihenő és jöhet. Ha igaz Brown sérülése sem súlyos, állítólag már meccs közben vissza akart jönni.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Már nem szar, csak kaka a teljesítményünk. A fejlődés megkérdőjelezhetetlen.

Viszont az egyik cheerleaderünk újra találkozhatott katona urával.
Vannak még szép események a Dome-ban.

| Sam Bradford: 10 for 10 (100%), 121 yards, 3 TD, 0 INT, 156.7 rating |
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
snap-ek száma, ki mennyit játszott a Titánok ellen:
 www.turfshowtimes.com/2015/8/25/9206171/2015-nfl-preseason-st-louis-rams-tennessee-titans-recap-snap-counts
ha számok igazak, volt bohóckodás azzal, hogy a D-ből és az O-ból mindenki felment 1-1 play-re a másik oldalon. legalább ők jól érzik magukat.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
...
Lehet inkább Bills drukker leszek...
Pizsama
azért mindennek van határa. 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Én most jutottam el arra a szintre, hogy abszolút hidegen hagy a csapat sorsa (max. egyes játékosoké érdekel). Követem az eredményeket, de már nem idegesítem magam rajta.
Lehet, hogy már nem is tudom magam Rams drukkernek nevezni. Mert hogy azok jóban-rosszban kitartanak a csapat mellett. De hogy csak rosszban kelljen, az már keveseknek megy.
Aztán lehet hogy a gyér előszezon miatt nem is lesznek egyáltalán jelentős elvárásaink, és végén kellemes meglepetést szerez a csapat. Jobb mint bizakodni, és aztán csalódni. Mindig. Minden évben. Most már több mint 10 éve.
Lehet inkább Bills drukker leszek...
Pizsama
Fel a fejjel, nézz meg minket raiders szurkolókat....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Én most jutottam el arra a szintre, hogy abszolút hidegen hagy a csapat sorsa (max. egyes játékosoké érdekel). Követem az eredményeket, de már nem idegesítem magam rajta.
Lehet, hogy már nem is tudom magam Rams drukkernek nevezni. Mert hogy azok jóban-rosszban kitartanak a csapat mellett. De hogy csak rosszban kelljen, az már keveseknek megy.
Aztán lehet hogy a gyér előszezon miatt nem is lesznek egyáltalán jelentős elvárásaink, és végén kellemes meglepetést szerez a csapat. Jobb mint bizakodni, és aztán csalódni. Mindig. Minden évben. Most már több mint 10 éve.
Lehet inkább Bills drukker leszek...

Szerkesztette: Pizsama
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
mikortól lehet FIsher-t szidni? (nyilván az alapszakaszt megvárjuk, de lehet már az első negyedben szidni, vagy várjuk meg ezzel a félidőt?)
DiamondsHead44
Azt már tavaly elkezdtük. Főleg mióta szarnak bele mindenbe csak a DL legyen jó.
Ennyi a 20 évnyi tapasztalat. Szégyelltem magam mikor közvetítésben kiírták a depth chartot.
Gyakorlatilag az off-seasonhoz kevés ez a keret.

Van olyan hogy anti bandwagon? 😊
Mondjuk lekoponek az utcan ha Rams sapek van rajtam 😊
FBKrisz
Viszont senki se fog melléd ülni a buszon. Ha visszatér a meleg még jól jöhet.
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Számomra az a nehezen értelmezhető, hogy Fisher a vasárnapi borzalmas műsor ellenére sem azt mondja hogy ez elfogadhatatlan, hanem továbbá is a szokásos mantra megy: a fiúk keményen küzdöttek, számos pozitívum van stb.
Mellesleg szerintem az egész múlt hét el volt cseszve. Ahelyett hogy hazajöttünk volna a Raiders meccs után es egy tisztességes hetet nyomtunk volna a TC-ben, helyette verekedtünk a Dallasal, töröltük a szerdai edzés napot, mert fáradtak a fiúk (!)... Innen egy teljesen széttöredezett es elvesztegetett hétnek tűnt.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Megint csak a negatívkodás. Azt bezzeg nem veszi senki figyelembe, hogy idén is elkerülnek majd minket a divatdrukkerek és hogy milyen jó üzletet köthetünk majd azzal aki felakar jönni Bosáért.

 www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
| Benny Hill theme |
süti
Van olyan hogy anti bandwagon? 😊
Mondjuk lekoponek az utcan ha Rams sapek van rajtam 😊

Szerkesztette: FBKrisz

'I BELIEVE'
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
en mar nem akarom megvarni az alapszakaszt...
Tragedia...
Foles hiaba tudna 6yardot atlagolni (Bradford 5,5 helyett) ha kinyirjak a fal miatt...nyomas alatt nem lesz sokkal jobb mint Sadford.
Ezzel a D line-al rekord sacket kene csinalnunk...de 0 nyomas...
sok a hiszti sok a hype.
Persze mondhatnank, hogy legalabb ne az eloszezon 2-n temessuk a szezont..de gondoljatok ,bele ha mar itt sem latunk semmi pozitivat...
Eddig minden evben lattunk a preseasonban vmit amivel amitottuk magunkat hogy atmentjuk az alapszakaszra.

'I BELIEVE'