Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem ez tetszik a legjobban: Penalties (Number-Yards) 4 - 30

PFF alapján Top játékosaink:
DT Aaron Donald (+10.0)
DE William Hayes (+5.0)
DE Robert Quinn (+4.9)
DE Chris Long (+2.6)
És a támadó falunk: -15.1

C'est la vie.

Szerkesztette: süti
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nagyot harcoltatok a Hawks ellen. Gratula!

több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Van már valami infó Sims lábáról?
Pizsama
Egyelőre csak annyit tudok amit Fisher mondott a meccs után, miszerint nem annyira súlyos, mint aminek látszott... Hivatalosan ha igaz akkor holnap lesz pontosabb info (csakúgy mint TruJo esetében)

Update:
Injury update from Fisher: Sims and Reynolds both dealing with knee injuries. Both may miss this week but not extended time.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Van már valami infó Sims lábáról?
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Kicsit megkésve, de granulálok, jó csapat ez. A West megint zúzda lesz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Ha felépülnek Masonék Pead nem fog pályát látni, nyugi..
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Ez jó:

Russell Wilson was sacked 6 times for 4th time in his career Sunday. 3 of those games have come against the @STLouisRams

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
The Tackle 2.0???

St. Louis Rams Mobile:  yi.nzc.am/ejh5GS

Szerkesztette: Pizsama
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
Lockett-től hátha tanul valamit.
süti
Sikerült neki.
süti

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Quinn, Donald duó valami egészen brutális. Küldhetsz oda több embert, de valamelyik át fog jutni garantáltan. Csak folytassák is így.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyezzünk meg abban, hogy nálatok beválik Foles, nálunk Bradford és találkozunk az NFC döntőben 😀 Nem véletlen, hogy szerette volna Kelly, hogy a srác maradjon nálunk Bradforddal együtt (kár, hogy nem inkább Sanchozt adtuk oda...). Ha az OL megvédi és tud koncentrálni jó lesz. Így tovább!
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Csak engem zavar hogy elbohóckodtunk 11 pontnyi előnyt?
Hogy zseniális húzással odaadtuk a fumblikirály Peadnek a labdát egy olyan drive-ban ami minimum FG lett volna?!
Hogy kurva nagy mák kellett Kendricks egyenlítő TD-jéhez?
Oké, van egy OT W-nk, pár bíztató dolog, jah, meg baromi sok aggasztó is.
Az egész meccs legértékelhetőbb játékat a harmadik számú RB-nk nyújtotta?!
Félre ne értsetek, örülök a W-nek, de nem vagyok boldog a ma mutatott játékkal!
Pizsama
Mikor kezdtünk így egy szezont? Voltak hibák? Hát persze. Pead fumblizott? Igen, de ez benne van a játékban. (Mellesleg előtte majd' megfutotta a first downt.) De ma egy CSAPAT volt a pályán, akik képesek voltak visszajönni a (részben maguk által ásott) gödörből. Nekem ez a legfontosabb. Sokkal fegyelmezettebbek voltunk, mint eddig bármikor. Nézd meg hány büntetésünk volt most, összehasonlítva a korábbi évekkel.
Nekem az egyetlen "aggodalmam", hogy feltettük a lécet...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez!
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Csak engem zavar hogy elbohóckodtunk 11 pontnyi előnyt?
Hogy zseniális húzással odaadtuk a fumblikirály Peadnek a labdát egy olyan drive-ban ami minimum FG lett volna?!
Hogy kurva nagy mák kellett Kendricks egyenlítő TD-jéhez?
Oké, van egy OT W-nk, pár bíztató dolog, jah, meg baromi sok aggasztó is.
Az egész meccs legértékelhetőbb játékat a harmadik számú RB-nk nyújtotta?!
Félre ne értsetek, örülök a W-nek, de nem vagyok boldog a ma mutatott játékkal!
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
IGEN! IGEN! IGEN!
Ez mekkora meccs volt! Basszus, nem adtuk fel 31-24-nél! Igen. Ezt a csapatot akarom látni. Foles nagyon kellett nekünk, most látszik mennyire. Van QB-énk, és van vezére a csapatnak (és milyen jó húzás volt Fisheréktől hogy idehozták).

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szep volt sracok! Megerdemeltetek! Gratula! Ez a D# sok csapat eletet keseriti majd!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
milyen érzés srácok? 😀

ha így marad a játék egy zseniális húzás volt Foles

grat!(bár kicsit mocskos érzés gratulálni az ősellenségnek 😉)

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Gratu Srácok
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
hihetetlen. még nem tudom elhinni.
az biztos, hogy Foles > Bad Sadford (lánykori nevén Samantha Bradford)
Donald már most bejelenkezett a DPOY-ra.
baszki, nyertünk.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hamarabb jött a mikulás.
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Csak magamat hibáztathatom, mikor 13:24-nél némi bizakodást tapasztaltam az agyam egy az orvosok által évekkel ezelőtt halottá nyílvánott szegletében, és titkon reméltem, hogy mégis létezik ott még működőképes neuron. Most már szinte biztosan tudom, hogy az agyam azon része halott. Bazd meg Pead, bazd meg Fisher, bazd meg Kroenke!!!
Pizsama
Miért? Tök jó meccs.😊))

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Csak magamat hibáztathatom, mikor 13:24-nél némi bizakodást tapasztaltam az agyam egy az orvosok által évekkel ezelőtt halottá nyílvánott szegletében, és titkon reméltem, hogy mégis létezik ott még működőképes neuron. Most már szinte biztosan tudom, hogy az agyam azon része halott. Bazd meg Pead, bazd meg Fisher, bazd meg Kroenke!!!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
valaki megmondaná végre mi a f@szt lát fisher pead-ben? leszopja őt minden edzés előtt? ez a fumble a meccsünkbe kerülhet...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lockett-től hátha tanul valamit.
süti
Sikerült neki.
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
halftime adjustment? besz@rok

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)