Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ebben az offseason-ben az tetszik a legjobban, hogy teljesen egyértelművé válik, Sadford képes lesz-e valamit mutatni, vagy sem. megkapta azokat az erősítéseket, amiket sokan hiányoltak, nem lehet több kifogás.
idén és tavaly kapott két elit OT-t (Long, Robinson), Saffold szerződését meghosszabbítottuk, az elmúlt 3 évben kapott egy halom elkapót (Austin, Bailey, Cook, Britt, Quick, Givens), van Stacey és jött Mason.
a folytonosságra sem lehet panasza, a 3. szezonban ugyanaz az OC adja az écát, nem kell sem új sémát, sem új terminológiát megtanulnia.
ha nem tud szoros meccseket megnyerni, kritikus szituációkat megfordítani, akkor remélem végre elmegy a halál f@szára.
az már más kérdés, hogy magával rántja-e Fisher-t vagy sem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Robinson pedig egy szép nagy derék ember

Amador
Egy az egyben Fluker a csávó 😀
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Rövid videó a minicamp második napjáról
 www.rams-news.com/burwells-rams-rookie-practice-report-video/


Robinson pedig egy szép nagy derék ember

több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
DRich-et leigazolta a Jets.
Sam OWN-os docu-ját elhalasztották.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyrészt nem igazán értem, miért van mindenki totálisan elájulva a Rams idei draft-jától, mert szerintem nem volt annyira kimagasló, de persze nem is volt olyan borzasztó, mint amiket láttunk a Devaney érában.

Összeségében egy erős B+-ot tudok adni a Bajusz/Haj párosnak. Nem volt ez rossz draft, de hogy nem A és nem A+, az egyszer biztos.Pizsama
Ezért nem leszel sosem nfl.com szakértő. 😀

ST. LOUIS RAMS: Head coach Jeff Fisher and GM Les Snead have built a squad that's primed to compete for a playoff berth in 2014. No. 2 overall pick Greg Robinson is a big (6-5, 332), physical offensive tackle who can be plugged into the lineup as a Day 1 starter. As he isn't quite ready to play left tackle, the Rams could ease his transition to the pro game by following the Tyron Smith model (Dallas had Smith start at right tackle as a rookie before moving him to the left side prior to his second season). Donald is a disruptive penetrator with the first-step quickness and burst to wreak havoc on the interior. With him in the fold, the Rams have a devastating front line possessing the collective size, strength and power to overwhelm opponents at the point of attack. Lamarcus Joyner (Round 2) is a hybrid safety-corner with the potential to contribute as a sub-package defender on obvious passing downs. Michael Sam has garnered a lot of attention as a pioneer; the Rams are counting on the Missouri standout to make the squad as a situational pass rusher/special-teams star to shore up the bottom third of the roster. GRADE: A+

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/e2s3vecabzc4sqdvdvqd
NFC West draft grades: Rams load up while 49ers restock
Will Greg Robinson help the St. Louis Rams elbow their way to a playoff berth? Bucky Brooks breaks down the draft classes in the NFC West -- and says the Rams are on the verge of something special.
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Tényleg No Offense , sőt nekem amúgy teljesen szimpatikus a srác , az meg hogy meleg az egyáltalán nem érdekel. Szóval tényleg semmi rosszindulat , de ezen a képen meghaltam 😀

több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Na, most hogy már aludtam rá párat, megpróbálom röviden értékelni a csapat draft-ját:

Egyrészt nem igazán értem, miért van mindenki totálisan elájulva a Rams idei draft-jától, mert szerintem nem volt annyira kimagasló, de persze nem is volt olyan borzasztó, mint amiket láttunk a Devaney érában.

1/2 Greg Robinson, OT:
Semmi meglepetés. Letrade nélkül, BPA alapon és hiányposztra érkezett. Long sérülésével, Saffold sérülékenységével kellett egy biztos B terv. A tavaly újraéledt futójátékhoz pedig tökéletes Stacy (és Mason) elé, valamint hosszú távon megoldhatja az OL gondjainkat, ha kicsit feljavítják a pass-protection skill-jeit. A-

1/13 Aaron Donald, DT:
A Rams DL draft előtti állapotát nézve akár meglepetés is lehetne ez a pick, de Fisher (és Greg Williams) védelemközpontú felfogását ismerve egyáltalán nem az. BPA alapon jött, és még erősebbé teheti az eddig is kimagaslóan dolgozó védőfalat. Eleinte nem kedveltem ezt a picket, jobban örültem volna egy safety-nek (Pryor, Clinton-Dix), de aztán később megbarátkoztam vele. Remélem földbe döngölik a csoportellenfelek támadófal játékosait, és meg sem állnak 60 sack-ig. A

2/9 Lamarscus Joyner, CB:
Need-re jött ugyan, de én nem őt képzeltem el első számú CB kiszemeltnek (sajnos az első kör végén sok jó DB kiment). Ettől függetlenül beválhat nálunk, mert több poszton is bevethető. De hogy ért-e egy feltrade-et? Azt nyilatkozta, hogy tartozik a FO-nak a belé vetett bizalomért, és remélem is, hogy a játékával megszolgálja majd azt a feláldozott 5. körös picket.
Én örültem volna itt egy WR-nek is akár, Jordan Matthews benn volt még. Szerintem jó célpont lett volna Bradford-nak. B+

3/11 Tre Mason, RB:
Elsőre engem is meglepett, de jobban átgondolva a dolgot, nem volt teljesen megoldott az RB poszt tavaly. SJax távozása után a tavalyi 5. körös Stacy és az UDFA Cunningham tartotta életben a futójátékot, míg a 2012-es RB igazolások sajnos leszerepeltek (Pead totális bust, a sérüléssel bajlodó Richardson pedig pár villanáson túl nem sokat tudott felmutatni). Kellett még egy jó futó a workload megosztásához, hogy tehermentesítsék Stacy-t, és ne érje felkészületlenül őket egy esetleges sérülés. A

4/10 Mo Alexander, SS
Maurice who? Lehet "under the radar" egy srác, de a félresiklott egyetemi pályafutáson és a bizonyítási vágyon túl azért mást is illene felmutatnia egy 4. körös pick-nek. Abban reménykedem, hogy Fisher-ék tényleg láttak benne valamit, különben nem áldoztak volna rá egy pick-et ilyen korán. Bár volt már rá példa, hogy Bajuszt becsapta a szimata. Ne legyen igazam. C+

6/12 E.J. Gaines, CB
DB erősítés, ráadásul a Mizzou-ról. Kicsit alacsony, de a sebessége jó. Ennek ellenére csereként/ST player-ként beválhat. A többit majd meglátjuk. B-

6/38 Garrett Gilbert, QB
Nem vagyok egy nagy Bradford rajongó, így egy kicsit bánom, hogy nem hoztuk el Garoppolo-t a 2. körben. Amúgy gyanús, hogy Boyd pont kiment Gilbert előtt, de nem biztos, hogy rosszabbul jártunk vele. Bár az se, hogy jobban. Magas (ez tetszik), és megvannak az alap képességei, de sokat kell még tanulnia. Kérdéses, hogy a fejlődése pont egy Schotty féle támadófelfogásban fog-e jó irányt venni? C+

7/11 Mitchell Van Dyk, OT
Hetedik körben noname falember. Nagy darab, egy próbát megérhet, de nem várok csodát. B-

7/26 C.B. Bryant, FS
Sérüléssel bajlodó ex-csapatkapitány safety? Megütöttük a főnyereményt! Aztán lehet, hogy ha felgyógyul rámcáfol, és alázni fog, de nem látok rá sok esélyt. B-

7/34 Michael Sam, DE
A médiahisztit félretéve nem rossz pick ez a 7. körben. Kérdés, megéri-e a szezon első meccsét? Ha tényleg komolyan gondolja az NFL-es karrier, akkor akár kiváló játékos is lehet. Ha viszont hülyére veszi Fisheréket, akkor szexuális-orientációtól függetlenül semmi helye a csapatban. Football-szemszögből B+

7/35 Demetrius Rhaney, C
Csóri srác, a Sam-es médiahiszti miatt teljesen elfelejtődött. Center poszt mélyítés, kellett. A pressconf-on nekem az egyik legszimpatikusabb rookie-volt. Az ő sztorija is megér egy misét ( www.robrains.com/RAMSNFL/tabid/92/entryid/1554/rhaney-overcomes-tragedies-obstacles-to-get-shot-with-rams.aspx), és drukkolok, hogy ha az 53-ba nem is, legalább PS-ben bent maradjon. B+

Összeségében egy erős B+-ot tudok adni a Bajusz/Haj párosnak. Nem volt ez rossz draft, de hogy nem A és nem A+, az egyszer biztos.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Pead átadólistán... Picket kérünk érte...Carmeloman
süti
Classic Michael Scott! 😀
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pead átadólistán... Picket kérünk érte...Carmeloman
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
elküldtük Daryl Richardson-t és Jermelle Cudjo-t
nekem kicsit meglepetés, hogy RIchardson-t előbb vágtuk ki mint Pead-et, de ez van.DiamondsHead44
Pead átadólistán... Picket kérünk érte...Carmeloman
Ebből a szemszögből viszont a átértékelődik a 2012-es draftunk egy kicsikét:

DR viszonylag jól teljesített a rookie évében 7. körös létére, ám tavaly nagyon visszaesett, és sérülésekkel bajlódott.

Pead viszont totális bust. Erre a választásra nincs mentsége az FO-nak.

A 2012-es 2. körünkre pláne rossz fényt vet az az infó, hogy Fisher Bobby Wagner-t akarta eredetileg 2/1-re, de aztán annak reményében hogy 2/18-ra is el tudja hozni, inkább Quick-et választotta. A Seahawks viszont elvitte előlünk Wagner-t, Fisher meg mérgében beválasztott a tutiba.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
elküldtük Daryl Richardson-t és Jermelle Cudjo-t
nekem kicsit meglepetés, hogy RIchardson-t előbb vágtuk ki mint Pead-et, de ez van.DiamondsHead44
Pead átadólistán... Picket kérünk érte...
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
elküldtük Daryl Richardson-t és Jermelle Cudjo-t
nekem kicsit meglepetés, hogy RIchardson-t előbb vágtuk ki mint Pead-et, de ez van.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
LOL, a narkó, dopping, erőszak meg mehet gondolom simán. vicc.petey
Eurovíziót megnyeri egy szakállas nő, nálunk már a szórakozóhelyeken is betiltják az alkoholt, a tengerentúlon a buzulást nem díjazzák. Így kerek a világ.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Egy befolyásos washingtoni lobbista és politikai tanácsadó, Jack Burkman a Rams és a Visa egész országra kiterjedő bojkottjára szólított fel Sam draftolása miatt. Szerinte fel kell lépni a nemzeti erkölcsök romlása miatt, a homoszexualitásukat vállaló játékosok alkalmazása rettenetes üzenet a fiatalságnak. Azt mondja, hogy a Visa és a Rams is komoly árat fog fizetni a keresztények és a keresztény értékek megtaposásáért.

Benyújtott egy törvénytervezetet is a Kongresszushoz, mely 8-13 millió dolláros büntetés terhe mellett megtiltaná a nyíltan homoszexuális sportolók alkalmazását a 4 nagy ligában, kivéve ha a klubok gondoskodnak a különböző nemi irányultságú játékosok elkülönítéséről.Amador
LOL, a narkó, dopping, erőszak meg mehet gondolom simán. vicc.

több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Egy befolyásos washingtoni lobbista és politikai tanácsadó, Jack Burkman a Rams és a Visa egész országra kiterjedő bojkottjára szólított fel Sam draftolása miatt. Szerinte fel kell lépni a nemzeti erkölcsök romlása miatt, a homoszexualitásukat vállaló játékosok alkalmazása rettenetes üzenet a fiatalságnak. Azt mondja, hogy a Visa és a Rams is komoly árat fog fizetni a keresztények és a keresztény értékek megtaposásáért.

Benyújtott egy törvénytervezetet is a Kongresszushoz, mely 8-13 millió dolláros büntetés terhe mellett megtiltaná a nyíltan homoszexuális sportolók alkalmazását a 4 nagy ligában, kivéve ha a klubok gondoskodnak a különböző nemi irányultságú játékosok elkülönítéséről.
több mint 10 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Találtam egy zseniális képet!
Ne mondjátok, hogy nem érte meg 😀bbaraba
És ha Grifinnel már PO-ban lennénk ?süti
Az NFC West-ben??? Muhahaha!!! xDPizsama
Szegény RGIII ebben a csoportban már befejezte volna a karrierjét egy súlyos sérüléssel. Szanaszét szednék szegényt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Alapvetően nincs bajom a melegekkel, így Michael Sam ledraftolása sem zavart, annak ellenére, hogy tényleg nem illik be igazán a rendszerünkbe, de egy jó pass-rusher/special team player jól jöhet bármelyik csapatban.

De ha igazak ezek az Oprah Network-ös reality pletykák, akkor nálam most vágta el magát a srác!

 www.turfshowtimes.com/2014/5/14/5718642/michael-sam-partners-with-oprah-winfrey

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/05/14/michael-sam-gets-a-reality-show-on-oprahs-network/

"It shouldn't be a distraction" "I am focusing on football" - BULLSHIT!!!
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Rams UDFA értékelés:

 bleacherreport.com/articles/2062481-report-card-grades-for-st-louis-rams-undrafted-free-agent-signings
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Találtam egy zseniális képet!
Ne mondjátok, hogy nem érte meg 😀bbaraba
És ha Grifinnel már PO-ban lennénk ?süti
Az NFC West-ben??? Muhahaha!!! xD
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Találtam egy zseniális képet!
Ne mondjátok, hogy nem érte meg 😀bbaraba
És ha Grifinnel már PO-ban lennénk ?
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Találtam egy zseniális képet!
Ne mondjátok, hogy nem érte meg 😀

bbaraba
itt találtad?
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/stlouis_rams?oldal=4#1062109
😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
bbaraba Los Angeles Rams 23
Találtam egy zseniális képet!
Ne mondjátok, hogy nem érte meg 😀

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt tudtátok?
Maurice Alexander used to work as a janitor at the Edward Jones Dome, the home of the Rams.Carmeloman
bizony. A Utah State-en megütötte a csapattársát, majd a csapat eltiltotta azután tért vissza St. Louisba és dolgozott takarítóként. Majd visszatérhetett a Utah State-re ahol mintajátékos lett és láss csodát ledraftolta a Rams.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
ezt tudtátok?
Maurice Alexander used to work as a janitor at the Edward Jones Dome, the home of the Rams.Carmeloman
igen. meccsek után takarított a Dome-ban, kiürítette Fisher szemetesét stb.. 😉

Tactics win battles. Strategy wins wars.