NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az csak nekem maradt ki, hogy Max Starks itt volt? 😀Fucu
A másik szenzációs igazolás mellett (Mike Person) szinte eltörpült a hír szerintem.:p
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az csak nekem maradt ki, hogy Max Starks itt volt? 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
megjött Dunbar! Starks ment..
Jo-Lonn Dunbar re-signs with Rams; Max Starks released
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
hoppá!!
Jo-Lonn Dunbar Expected To Re-sign With The Rams This Week...Carmeloman
Nélkülözhetetlen lenne. 😉 Tudtam én.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dunbar érkezik bizony. Kelleni fog.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
MIke Mayock: ”Saint Louis is playing in a red zone 100 yards long, everything is within 10 yards of the line of scrimmage, have they even thrown a pass more than 10 yards down field?”

egy elég alapos elemzés arról, hogy Sadford most rossz vagy nem rossz?
 thebiglead.com/2013/09/27/sam-bradford-not-quite-bad-enough-to-make-a-team-give-up-on-him-yet/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Ők is Bradfordról vitáznak.


több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.rantsports.com/nfl/2013/09/29/st-louis-rams-want-to-talk-contract-extension-with-qb-sam-bradford-but-they-should-reconsider/
valami baj a fejekben asszem..
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
zsir a hir..
k....ra hianyzott eddig.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
hoppá!!
Jo-Lonn Dunbar Expected To Re-sign With The Rams This Week...
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Dunbar visszaszerződéséről mit gondoltok? Erre van vmi esély ? Spoon nem hinném, hogy most váltaná meg a világot és Dunbar eléggé fontos eleme ennek a védelemnek. (elvileg a 4 hetes eltiltása most jár le)Greengo
nem ismerem a bajszit, de szerintem nem engedi vissza, mert akkor esne a tekintélye..
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Per our research department: The 49ers had more rushing yards in Week 4 than the Rams do all season (219-189)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Dunbar visszaszerződéséről mit gondoltok? Erre van vmi esély ? Spoon nem hinném, hogy most váltaná meg a világot és Dunbar eléggé fontos eleme ennek a védelemnek. (elvileg a 4 hetes eltiltása most jár le)Greengo
Futás ellen nagyon jól jönne.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Dunbar visszaszerződéséről mit gondoltok? Erre van vmi esély ? Spoon nem hinném, hogy most váltaná meg a világot és Dunbar eléggé fontos eleme ennek a védelemnek. (elvileg a 4 hetes eltiltása most jár le)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Egy két elkényeztetett év után (1999-2002) egyszerüen borzasztó hogy ez a csapat nem tud kimászni a gödörböl.
Fisherrel itt van a liga egyik legtapasztaltabb HC.
Még azt sem lehet mondani,hogy rossz helyre draftolt volna vagy a Fa-ról.
Long 4x probowlos,és Cook is nagy erösitésnek számitott.Megerösitette a falakat,idehozott egy valag elkapót,és mégse müködik szinte semmi.
Fisher bíztos hogy látja és tudja hogy mi az ami nem müködik(nem csak mi) 😉
De akkor meg miért nem megy át a kollégájához,(néha csak összefutnak)hogy te Schotti mi a k.... a.... csinálsz.
Változtas már a Playbookodon már valamit.Ha már itt van Givens,meg ez az Austin gyerek akik állitolag nagyon gyorsak,akkor talán megprobálhatnál néha hosszabbat mint 5 yard dobatni.
Ès ha a DC szar Playeket hív akkor miért nem veszi át az irányítást .
A végen neki kell felelnie midenért.
A legborzasztóbb hogy már megint kezdhetünk szinte mindent elölröl.
Offense kell egy QB,RB,OT az elkapókban még van egy kis reményem.
Defense DT,LB,CB,FS.
Csak abban reménykedem hogy csak lesz néhány játékos aki(k) valami pozitívat alkotnak ebben az évben és akikre csapatot lehet épiteni

uff én beszéltem 😊

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
T.J. törött lába nem igényel műtétet és az IR designated return listára került
Cody Davis érkezett az 53-as keretbe. Spoon és Cortland hamstring sérüléssel bajlódnakFucu
Cody! Cody! Cody!
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Austin milyen eddig???ZoliZoltán
lószar kb. sokat fut, de nem előre, hanem keresztbe, meg állandóan cselezget..
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Austin milyen eddig???
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
https://64.media.tumblr.com/664137bd7d9ae887330476f289993a88/tumblr_mtt2o8z35x1rrqglzo1_500.gif
Tumblr: Image
Tumblr. Pure effervescent enrichment. Old internet energy. Home of the Reblogs. All the art you never knew you needed. All the fandoms you could wish for. Enough memes to knock out a moderately-sized mammal. Add to it or simply scroll through and soak it up.

volt baj
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Arra emlékeztek még, hogy Fisher többek közt azért részesített minket előnyben, mert nekünk van franchise QB-nk, ellentétben a Delfinekkel ? 😊süti
Így elnézve összeteszem a két kezem és köszönetet mondok. Én sose bíztam benne, ezért is akadtam ki, hogy Long vált, és pont a Ramsbe, mert nem éreztem jobbnak itt a csapatot mint ami Miamiban épült. Tudom, hogy ez anno sokakat vérig sértett, meg nem akarom azt mondani, hogy megmondtam, mert tudom ti se ezt vártátok ettől az évtől.
Remélem azért lesznek pozitívumok amibe lehet kapaszkodni, és akár még a szekér is beindul, és Long meg játszik úgy, hogy meg legyen neki egyszer majd a HOF, és nem rottyan meg a szezon közepén 😊

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
T.J. törött lába nem igényel műtétet és az IR designated return listára került
Cody Davis érkezett az 53-as keretbe. Spoon és Cortland hamstring sérüléssel bajlódnak



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Arra emlékeztek még, hogy Fisher többek közt azért részesített minket előnyben, mert nekünk van franchise QB-nk, ellentétben a Delfinekkel ? 😊
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
This is 10th time Sam Bradford threw 35+ passes & averaged < than 5 yards per pass. That's more than twice as many as any other QB since '10

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
I know what Warner and Faulk and the others were thinking: as someone suggested on Twitter, they were probably feeling grateful they didn’t have Schottenheimer for an offensive coordinator.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egy remek elemzés arról, hogy Sadford miért nem elit irányító (és akkor nagyon pécé voltam)
két passzát elemzik a csütörtök esti meccsről:
_az első, ami Pettis-nek ment és tuti tédé lehetett volna, de ijedtében lapos lézert dobott szép ívelt helyett
_a második ami Quick-nek ment és int lett, mivel Sambitusunk túl röviden (underthrow) dobta
olvassátok el, érdemes, ráadásul nagyon szemléletes képekkel teszik tisztába a dolgokat
 www.profootballfocus.com/blog/2013/09/27/analysis-notebook-tnf-week-4/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)