NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Ez most tényleg egy másfél perces sajtótájékoztató?

 www.stlouisrams.com/media-center/videos/Head-Coach-Jeff-Fisher-Press-Conference/dba4b863-493f-4664-bd8a-b6e1c566dee0
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Úgy látom megint lesérült J. Long (most térd). 😕
Egyik kedvenc játékosom. Remélem nem komoly a sérülése és visszatér gyorsan. Mondjuk egyelőre úgy tűnik vele sem javult sokat a fal.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
"én bízom Fisherben"

ezert sem ertem, hogy mi van vele, sztem az egyik legnagyobb master a ligaban de keptelen valtoztatni meccs kozben, ugyanazokat az elkepzeles nelkuli konzervativ dolgokat erolteti drive-rol drive-ra, mintha nem is videoznanak a meccsek kozott.Mas OC/HC-tol neadjisten iranyitotol latjuk hogy drive-on belul valtoztatnak...nyilvan nem a teljes gameplanen---azzal megvarjak a drive veget, dehogy nekunk hetrol hetre se megy...garbage time td-kkel meg tele van a tokom.mikor mar mindenki hazament Sadford passzol egy fel yardot 4. es 1-re...huhh de happy...41-7.FBKrisz
Megmondom őszintén, hogy csak annyit várnék Fisher-től, hogy ne lökje már a bullshit-et, hanem mondja ki kerek-perec: szarul megy a csapatnak! Nem működnek a hívott play-ek, nem sikerül felkészülni és meccs közben jól reagálni az ellenfél játékára. Lehet ezt higgadtan, józanul (üvöltözés, vagy épp szabadkozás nélkül) beismerni, és ígéretet tenni arra, hogy változtatnak rajta. Van 9 napuk rá! Csak a bullshit-et ne lökje tovább se ő, se a két koordinálatlan segítőtársa.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Már itt is sokan emlegettük a névváltoztatást. 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha a jövő héten kiszopunk a Jags-től is akkor hivatalosan is bejelentkezhetünk az újabb 1/1-re.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mekkora duma:
Not a good sign that every quarterback under Brian Schottenheimer is Mark Sanchez, or becomes him.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Átok ül rajtunk 😀

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
viszont ha a rezesek is igy fojtatjak, akkor a jovo evi 1/1 es 1/2 is a mienk lesz igy lehet egy vagyont elkolteni ket bustra. 😊
Johnny foci???

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
"én bízom Fisherben"

ezert sem ertem, hogy mi van vele, sztem az egyik legnagyobb master a ligaban de keptelen valtoztatni meccs kozben, ugyanazokat az elkepzeles nelkuli konzervativ dolgokat erolteti drive-rol drive-ra, mintha nem is videoznanak a meccsek kozott.Mas OC/HC-tol neadjisten iranyitotol latjuk hogy drive-on belul valtoztatnak...nyilvan nem a teljes gameplanen---azzal megvarjak a drive veget, dehogy nekunk hetrol hetre se megy...garbage time td-kkel meg tele van a tokom.mikor mar mindenki hazament Sadford passzol egy fel yardot 4. es 1-re...huhh de happy...41-7.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
én bízom Fisherben, igaz Bradfordban nem..a fal gyenge..kevés pozitív dolog van, én Quinnt, Ogletreet és Hekkert látom jónak.. Jövőre lesz két első körünk, ha utána sem lépünk előre, akkor mennie kell a bajszinak.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
hogy mi valtozott tavalyhoz kepest(persze 4 meccs alapjan),es sztem ezen dol meg minden.
Long oldalarol nincs passrush, csak buntik, Finnegan a palyan sincs, Jenkins ugy szopja a yardokat mint kacsa a a nokedlit, safetynk mostmar egyaltalan nincs, Lau hozza Tinoisamoa statjait, sok tackle de mind 5-6-7 yardal a line utan,Brockerst duplazzak ergo szinte mindig beszopatjak, cover nincs, emberezni nem tudunk, pass rush zero(egyedul Quinn), futas elleni vedekezesunket futas tamogatasnak neveznem. szar playek szar helyre szar idoben hivva, es iden Lauban sincs annyi hogy tudjon valtoztatni..nem ertem...
Off:
Schotty kezdi Shurmur szintjet megutni...ha nem...
Samu statjait nem kell bemutatnom senkinek, bust baby.Futas Rich-el, Pead-el,Stacey-vel, Austinnal egyutt kula utca 8, liszteszsak Long nagy deal volt...😕 cukor Saffold-rol ne is beszeljunk...az elkapogardank Cook-on kivul nulla, O is csak azert tudja elkapni Sadford kacsavadasz labdait mert akkora mint a Burj Dubai...
FO egy rakas....
csak nehany nev aki nem valtotta be a remenyeket?(voltak remenyek) az egyszeruseg kedveert 2009-tol a teljesseg igenye nelkul:

-Donnie Avery
-Bradford
-Saffold
-Murphy
-Hoomanawanui (sztem valaki tusszentett mikor rams was on the clock)
- Gibson
-Gilyard
-Jason smith
-Kendricks
-Pettis
-Salas
-Pead
es egy rakat valogatott vizesfiu, aki mas csapatban a PS sracok cipojet nem kothetne be.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Látom mindenki nagyon el van szontyolodva, ami persze érthető is, látva a játékunkat.
Bizony az utóbbi időben rengeteg szart le kellett nyeljünk, s ettől függetlenül mindig láttunk valami biztatót, ha mást nem, akkor azt, hogy valakit elzavarnak vagy jó draft pozícióba kerülünk, aztán jobb lesz. De nem lett jobb.
Utóbbi időben már csak Steven Jackson (s talán egy picit Amendola) tartotta bennünk a lelket. SJ a hátán cipelte a gárdát,, de hát egy fecske... Ettől függetlenül jó volt látni olyas valakit, akit bosszantott a szar játék, s aki mindent megtett a sikerért. Most már Ő(k) sincs(enek), így teljesen reménytelen a helyzet.
Sajnos már a kilábalásban sem hiszek, s leszarom azt is, hogy a miénk a legfiatalabb csapat. Nem lesz itt semmi. Az elmúlt 6 év csak reménykedéssel telt, de mit kaptunk cserébe? Semmit. Kiábrándító szégyenletes játékot. Ha az ember Rams meccset kezd el nézni, akkor úgy üljön neki, hogy már egy first downnak is örülnünk kell? Mert kb. itt tartunk. Ellenben kaptunk rengeteg megaláztatást. Londoni derbit. Az elmúlt két meccset, ahol egyetlen csapatrész sem tudta felvenni a küzdelmet az ellenféllel. Kaptunk 1db 1-15-ös, 2db 2-14-es és 1 db 3-13-as szezont.
Ennek a mai csapatnak egyetlen szerethető porcikája sincs (talán Hekker 😀, de ez nem is olyan vicces)

95 óta szurkolok a Ramsnek, de most kimondom. Szerintem költözzön a franchise losziba, vagy ahová akar, s végre kereshessek magamnak egy CSAPATOT. Mert ez bebizonyította, hogy nem az.

Kicsit nekrológ jellege lett, de nagyon el vagyok keseredve.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Olvasom a küldföldi fórumokat, és sokan csitítgatják az elkeseredett Rams drukkereket, hogy bízni kell Fisher-ben, és hogy lassan épül egy csapat, nem lehet PO-aspiráns csapatot várni rögtön a második évben.

Valóban nem. Én nem is vártam, hogy ez a csapat PO-ba jusson az idén. Sőt, vártam, hogy lesz némi visszalépés a tavalyi évhez képest, no de nem ekkora.

Sőt mi több, én még a győzelmek számát is leszarom. Nem zavar, ha kikap a csapat, csak ahogy kikap, az ne lenne ennyire elkeserítő. Verjenek meg 34-21-re, vagy 17-6-ra, ha jól játszik a csapat, de az ellenfél erősebb, nem zavar. De ezek a meccsek. Ezek borzalmasak. Az útobbi két meccsen szinte esélyünk sem volt érdemben beleszólni a meccs alakulásába, kb. azt csinált velünk az ellenfél támadó és védekezőegysége, amit csak akart.

Jól mutatja ezt a tegnapi szépítő TD utáni SF drive. A 49ers simán leszarhatta volna már, a Rams meg küzdhetett volna még a minél kisebb pontkülönbségért. Ehelyett mint kés a vajon siklottak át a védelmünkön.

És még azt is megérteném, ha azért nem menne a csapatnak, mert rutintalanok a játékosok, vagy esetleg még nem sikerült belerázódniuk a "valószínűleg működőképes" új támadó/védekező sémákba. De nem erről van szó! Nem rosszul kivitelezett, de amúgy átgondolt támadó és védekezőjáték van a pályán, hanem átgondolatlan stratégiák kvázi kivitelezhetetlen megvalósítását látjuk.

Néha mintha láttam volna a játékosokon (még talán magán Bradford-on is), hogy egész egyszerűen nem értik miért éppen azt, és miért úgy hívják az coordinátorok, amit és ahogy.

Én most előre kijelentem, hogy megkövetem magam majd, ha jelentős változtatások nélkül még az idei idényben működőképessé válik az amit Fisherék Schotty-val és Walton-nal együtt kigondoltak. Ha kiderül, hogy van koncepció, csak még kiforratlan, én fogok elnézést kérni!

De egyelőre nem látom, hogy lenne ilyen. Egész egyszerűen nem...
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
"Milyen mély még ez a gödör?"

En tavaly azt hittem, hogy legalabb kineztunk belole, hogy felhuztuk magunkat a szeleig.De lofaxt.Tavaly csak nyakig ert a fos, iden megtunkolnak benne minket rendesen 😕

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
jovo heten kiesesi rangado.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
A múltkor Höri valami ilyesmit írta Colts topicba a 49-ers elleni győzelmük után: Jó érzés Colts fannak lenni. Irigylem érte. Mi meg fogjuk tapasztalni valaha azt az érzést, hogy jó Rams fannak lenni? Milyen mély még ez a gödör? Azt hittem a 2011-es Rams-nél már nem látok rosszabbat. Tévedtem.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
ez egy gyonyoru szam:

J. Hekker 11punt 0 490yard 44.5y/avg 6 in 20FBKrisz
Én már a múltkori mérkőzésen is sejtettem, hogy valami féle punt rekordra megyünk rá. Akkor még azt hittem, az egy mérkőzésen elért legtöbb yardra, de ezt látva, lehet a szezonban szerzett legnagyobb távolságra 😀
Ha így folytatjuk, szezon végére meg is lesz egy 25 mérföldnyi puntolás. Ezt a hülyeséget.

Tegnapi meccsen nagyon tetszettek még Austin punt visszahordásai is. Szerintem átlagban 30-40 yardot hozott össze. A baj csak az volt, hogy ezt nem a pálya hosszirányába tette, ha nem a kereszt irányba :[]
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
ez egy gyonyoru szam:

J. Hekker 11punt 0 490yard 44.5y/avg 6 in 20

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
McDonald lábtörés.somoskovig
Practice squadból felkészül: Cody Davis!Pizsama
😕 pech, jobbulást

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Jobbulást és mielőbbi felépülést TJ-nek :-/

több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
fogalmatlan OC, fogalmatlan QB, fogalmatlan DC, kurva hosszú lesz ez a szezonDiamondsHead44
kipukkadt a lufi... ismét

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
😥
kitartás fiúk, bár tudom ez nem vigasz. akkoris go Rams!

több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
edes draga szep Istenem, mond mit vetett az orszag legkisebb szurkolotabora, hogy evek ota ezt a fost kell elviselnunk....????
Nem ertem...csak miot en szurkolok volt mar:
-Linehan takarodj, Bulger maradj
-Linehan takarodj, Bulger takarodj
-Haslett takarodj , Bulger takarodj
-Spag takarodj, Bradford jo lesz
-Spag takarodj, Bradford takarodj
-Spag takarodj, Bradford jo lesz
-Fisher a kiraly, Bradford jo lesz,
-Fisher takadodj, Bradford TAKAROJ...

UNCSI....

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
McDonald lábtörés.somoskovig
Practice squadból felkészül: Cody Davis!