NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Schotty playcalling:
111:28 Pass:Run ratio for the Rams over their last two games.
abból a 28-ból is 4-et WR (Austin 3, Givens 1), 3-at Bradford hozott össze...

Jó sztori ez is:
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000250430/article/jeff-fisher-st-louis-rams-condemn-explayers-tweet
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Csut nagy derby a 9rs ellen, haat 3 eselyes: vagy agyonverjuk magunkat, vagy a Frisco ver agyon bennunket, vagy agyonveretjuk magunkat.
😊 Viccet felre es elfelejtve a mult hetet, sztem lehet keresnivalonk, (fos formaban van a frisco, magasabbrol nagyobbat estek az elmult ket hetben mint mi) a futas lesz a kulcs es nem Kaep, ha meg tudjuk fogni Gore-t es Huntert egy x-re jok leszunk megint 😉

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Fisher is jóféle anyagon élhet:
"I don't know what to expect," Jeff Fisher said Thursday about stopping Dallas' offense. "We're going to go in there and we're going to have to defend the run and we're going to have to defend play action pass on third down and Tony Romo."

"Jó" hír legalább, hogy Aldon Smith nem játszik csütörtökön, így legalább az agyonfizetett Jake Longot nem kell majd újra padoztatni...
Ismerős az Incognitós eset ? 😉
(Aki azóta természetesen máshol alapember lett, mint tőlünk elküldött sok más "rossz" játékos)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
most neztem meg, evek ota az elso meccs amit a masodik negyed kozepen kikapcsoltam..pedig volt fostos hugyos meccs gazdagon az elmult 4 evben...
Nincs is kedvem se leirni a velemenyem....
A tegnapi gameplant mi 7-en(8-an?) is megoldottuk volna...FBKrisz
én is a 3. közepén..és én hülye siettem haza a római meccsnézésről h. lássam 😕
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
most neztem meg, evek ota az elso meccs amit a masodik negyed kozepen kikapcsoltam..pedig volt fostos hugyos meccs gazdagon az elmult 4 evben...
Nincs is kedvem se leirni a velemenyem....
A tegnapi gameplant mi 7-en(8-an?) is megoldottuk volna...

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
...,
De legalább kiírtam magamból.. 😊dogbite
Néha már az is segít!

Igazából leírtad a lényeget, de legalábbis a félelmeinket, hogy tényleg az impotens edzői stáb tehet arról, hogy így játszik egy csapat.

Számomra a legnagyobb talány Finnegan és Jenkins. A tavalyi formájukhoz képest jóval alulteljesítenek. De pl. azt se értem, hogy míg az első két meccsen kevés futott yard-ot engedtünk, most mégis szétfutott minket Murray!

Nincs konzisztencia, nem látszik a fejlődés, inkább esetleges próba-szerencse alapú playhívások vannak (mind offense, mind defense oldalon), így nem csodálom, hogy a játékosok teljesen meg vannak zavarodva. Kedvencem a 3rd and long-nál hívott screen pass volt, amit olyan könnyen levédekeztek, mintha a mi offense playbook-unkból nézték volna ki hogy mihez álltunk fel.

Fejmosásra van szükség, Schotty-tól kezdve, Walton-on át egészen Fisher-ig! Valakinek le kéne csesznie rendesen az egész edzői stábot. Hátha észhez térnek...
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nos, egyet aludva a tegnapi meccsre sem tudok indulatok nélkül visszagondolni rá. Rémálom. Utoljára tavaly Londonban éreztem ezt, a Pats ellen, de még akkor sem voltunk ennyire NULLÁK. Istenem, ha belegondolok, hogy a meccs előtt jó néhányan azt gondoltuk (mea culpa), hogy a Dallast meg tudjuk verni...

Nem akarok Bradford védelmére kelni, mert tényleg rosszul játszott, de nem Ő volt a leggyengébb láncszem. Ő konkrétan az egész meccsen az életéért küzdött (6x sackelték, és gyakorlatilag homokzsáknak használták, annyiszor ütötték meg - üdv. 2011-ben..), lévén, hogy olyan mint OL NEM LÉTEZETT. Sammynek most nemhogy a Háború és békét nem volt ideje elolvasni a fal mögött (by DH, bocs 😊 ), de a könyvet sem volt ideje levenni a polcról. Az óriási erősítésként szerződtetett (és megfizetett) J. Long kétszer ült seggre, Ware azt csinált vele amit akart, jellemző, hogy a meccs végére le is hozták a pályáról annyira vállalhatatlan volt a játéka. Az egész offense úgy ahogy volt nem ért semmit: elképzelés nélküli, szánalmas és szégyenteljes anti-futball. J.Cook még nálunk játszik? Nem vettem észre. T. Austinnak valaki magyarázza el, hogy ha egyszer véletlenül sikerül elkapnia a labdát, akkor ne kezdjen el táncolni vele, mert erre itt nincs idő, egyszerűen leradírozzák a pályáról. Az offense-nél már csak a védelem volt rosszabb, igazából említésre sem méltó, lévén, hogy NEM VOLT VÉDELEM. A "nagy nevek" itt is betliztek: C.Long, Lau, Finnegan.. Sikerült a Dallas számára egy tökéletes edzőmeccset csinálnunk. Kiábrándító.
Szóval. Amikor az egész csapat egyszerre ekkora rakás szerencsétlenség, akkor az nem véletlen. Ezért én azt mondom, hogy a leggyengébb láncszem maga az edzői stáb, élén Fisherrel. A játék minden elemében felülmúlták őket. Egyik kordinátora sem végzett olyan munkát, ami miatt egy normál munkahelyen akár csak egy nappal is tovább maradhatna. Teljes tanácstalanság, a játékhoz való alkalmazkodás hiánya, fegyelmezetlenség, ismétlődő "drive ölő" büntetések.. Nem tudom Scotty playbook-ja mit tartalmaz, de a tegnapi teljesítmény alapján abban is kételkedem, van-e neki egyáltalán.. Futójáték nincs, ha Cook-ot kiiktatják, meghalt a gameplan. Az eddigi három meccs alapján látszik, hogy a no-huddle, up-tempo offense még úgy-ahogy menne is, de mire Fisher engedi Bradford és Co.- nak addigra már lefutott a meccs (4.negyedben, garbage time-ban baromi tökös dolog dobálózni, pláne ha az ellenfél D már a zuhanyzóban van). Walton, mint DC számomra megbukott. Ha az Ő gameplan-jében az szerepel, hogy mindenkor hagyjunk biztonságos, üres területet az ellenfél elkapóinak ... nos, ebből csillagos ötös. A front 7 tegnap és kevésbé de a múlt héten is, de egy vicc volt. A secondary pedig még náluk is rosszabb. De ők voltak itt tavaly is! Mi történt velük, elfelejtettek játszani? Nem hinném. Egyszerűen nincsenek megfelelően vezetve, "kócsingolva". A special team pedig minősíthetetlen. A sorozatos büntetéseik miatt folyamatosan reménytelen field pozícióból indulunk.. És Fisher különösebben nem aggódik a büntetések miatt (lásd múlt heti nyilatkozat). Pedig ideje lenne..
Addig amíg Fisher és az ő staff-ja nem teszi rendbe a saját dolgait, nem végzik saját maguk megfelelően a munkájukat, nem várhatunk semmi jót a csapattól. Így aztán tök mindegy kit draftolunk jövőre.

De legalább kiírtam magamból.. 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Fisher a nagy Trójai faló. Mehet is az Angyalok várásába.
Viszont ha tavaly összetudta kaparni az embereket, akkor most jobb alapanyagból leépítette ?
Olyan mintha a legtöbben szarnának az egészbe, mert nincs semmi csapategység.
Főleg idősebbeknél látom ezt (Finnegan vezetésével), a fiatalokon meg a csodálkozást, hogy úristen hova keveredtem.
Mondjuk már a Pintyek közbeni meccsen is várható volt ez, még a Jags ellen is leszereplünk és hozhatjuk is Teddyt a draftról.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
emlékeztetnék mindenkit arra, hogy Sadford eddig azért nem tudott nagyot alkotni, mert 3 év alatt3 OC-je volt. most ugyanaz a Shitty maradt az OC. az eredmény?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
és jövő héten jön a whiners...
felkészül kápernikk az új qb által futott nfl rekordraDiamondsHead44
Csütörtökön, főműsorként... jó lesz..

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
égünk 24-0-ra. a 3. negyed közepe után a Cowboys takarékba megy, Sadford dobál 150-200 yard-ot meg 1-2 tédét és mennybe megy. tiszta Nulger.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Szégyen. Szégyen. Szégyen.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
és jövő héten jön a whiners...
felkészül kápernikk az új qb által futott nfl rekordra

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
védelem 0, támadófal 0, Bradford balfék, futásunk nincs..örülök, ha megússzuk 30 pontos veréssel..Carmeloman
ébredünk? 😊Carmeloman
Álmodozol?Pizsama
volt egy jó 3 percünk..de ez szar..nem nézem tovább, semmi nem jön be..a koncepció jó, de a koordiátorok és 1-2 lófütyi.. 😕
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
látom más is lejött a meccsfórum topc-ról.
nem elég, hogy tényleg sz@rul játszunk, de ilyen nevetséges dolgokkal szembesülni, mint ami ma van...
tiszta időgépes játék. 2011-ben volt ilyen rossz a csapat.
Fisher 2 legrosszabb döntése a 2 coordinátora volt. emiatt a munkáját is elvesztheti.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Jim Thomas
We've seen this movie before, haven't we?
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Kínos. Megalázó. Nevetséges. Elkeserítő. Kilátástalan. Szégyen. Erre nincs mentség.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
védelem 0, támadófal 0, Bradford balfék, futásunk nincs..örülök, ha megússzuk 30 pontos veréssel..Carmeloman
ébredünk? 😊Carmeloman
Álmodozol?
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
védelem 0, támadófal 0, Bradford balfék, futásunk nincs..örülök, ha megússzuk 30 pontos veréssel..Carmeloman
ébredünk? 😊
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
védelem 0, támadófal 0, Bradford balfék, futásunk nincs..örülök, ha megússzuk 30 pontos veréssel..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Finnegan úgy játszik, mint egy UDFA 😕
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Rams-drukkerként meg kéne védenem Bradford-ot, de egész egyszerűen nem tudom:

 www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/0ap2000000247673/Playbook-Rams-vs-Cowboys

3 év, 3 OC, és temérdek elkapó után is azt kell mondanom, hogy egy 1/1-esnek ennél jobban kéne játszania...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Schotty interjúiból 😀

 www.turfshowtimes.com/2013/9/20/4751966/rams-vs-dallas-offense-game-plan-brian-schottenheimer

Mondjuk Tomlin is úgy vélte azért kezdtek 0-2-vel, mert nem szerzett elég pontot a csapat. 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Érdekes statisztikák vannak a falról is.
Ugye sacket nem engedtünk, így ezzel elsők vagyunk, futásban viszont igen csak hátul kullogunk.
Továbbá sokkal eredményesebben futunk közép, illetve a jobb oldalt.
Long felé mindössze a futások 3%-a ment, Wells és Dahl között pedig összesen 80%.
Saffold sérülése ismét fájó hír (nem is nagyon fog már nálunk maradni), de annál jobb, hogy Barksdale gond nélkül tudta teljesíteni.

Egy kis szösszenet a falról, a Falcons elleni meccset inkább nem kommentálnám.
| Schotty takarodj |