NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Azzal sem igazán értek egyet, hogy nem pontos QB. Ha jól emlékszem pont Fisher mondta, hogy Ő az egyik legpontosabban passzoló irányító akit valaha látott. És ezen a meccsen is többször volt, hogy telibe találta az elkapót, aki mégis elejtette a labdát.dogbite
Sam Bradford completed 19 of his career-high 35 passes (54 percent) 5 yards downfield or fewer Sunday. The worst team last year completed 58 percent of those throws (Jets).DiamondsHead44
Nick Wagoner: ...After getting a chance to look at the film, Bradford really didn’t have many opportunities to get the ball down the field. He threw 35 passes 5 yards or less down the field, but in looking back at it, there might have only been a few chances to take deeper shots on some of the balls he checked down on (and not all were checkdowns, either).

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Azzal sem igazán értek egyet, hogy nem pontos QB. Ha jól emlékszem pont Fisher mondta, hogy Ő az egyik legpontosabban passzoló irányító akit valaha látott. És ezen a meccsen is többször volt, hogy telibe találta az elkapót, aki mégis elejtette a labdát.dogbite
Sam Bradford completed 19 of his career-high 35 passes (54 percent) 5 yards downfield or fewer Sunday. The worst team last year completed 58 percent of those throws (Jets).

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
hugyeczt Seattle Seahawks 5
Rams szurkolók!

Kezdődik a szezon, ha valaki saját Rams pólóban szeretne a jövő héten a Falcons, vagy esetleg már most, a Cardinals ellen szurkolni, keressen engem nyugodtan ezért a pólóért:
 aprod.hu/hirdetes/eredeti-nike-st-louis-rams-nfl-szurkoloi-polo-mez-ID1mzh7.html

Üdv,

Tomihugyeczt
még mindig nem vitték el? ha vasárnapig nem jelentkezik más, én vevő vagyok rá, ezek a dri-fites pólók jó cuccokjjncaa
Hali,

érdekel akkor a Rams póló?
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-safety-daniels-placed-on-injured-reserve/article_4f2000e9-98f9-5692-bf82-a1ee3b8e34ac.html
sérülés és új tackle.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
nem tudom megítélni, hogy ez a gameplan miatt történt, vagy Sadford ha kellett ha nem mielőbb szabadulni akart a labdától + checkdown-olt mint az állat, de a tegnapi meccsen
_az 55 passzából 35 volt 5 yardnál rövidebb
_ez 6,4 yardos átlag, ami egyenlő a tavalyi legalacsonyabb passztávolság-átlaggal (Ponder) Bradford
_az első félidőben Richardson volt a legtöbbször célba vett elkapó.

nekem feltűnő volt több ismétlésnél is, hogy Sadford csak az elsőszámú elkapóját nézte a kísérlet során, aztán nem értette, miért ütik le oly sok passzát és miért van szinte mindig dupla coverage-ben a kinézett elkapója.

ha jól láttam egyetlen egyszer hívott át a play-t az egész meccsen és egy kísérlete volt 25 yard-nál hosszabb passzra.

mielőtt bárki jönne a szumma dobott yardokkal: game manager kúbét harmadennyi pénzből is alkalmazhatnánk, és nyugodtabb szívvel követelhetnénk az elsőkörös kúbé pcket a drafton. a szerződése miatt még 2014-ben is Sadford fog dobálni, hacsak nem lesz komolyabb sérülése.DiamondsHead44
egyetértek..erről beszéltem, hog szart se fejlődik.. egy megoldás van.. draftolni egy Qb-t, és idehozni Flynnt, akkor megvan a jövő irányítója 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
a kés a vajon effektushoz az is kellett, hogx nálunk kiesett biermann,spoon és asante is, ezután tudtatok meglódulni.... szóval ez nálunk nagy minőségbeli vosszaesést jelentett....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Szerintem Bradford fejlődik, még ha lassan is és én (Tőletek ellentétben) nem benne látom a csapat eredménytelenségét.
Egyetértek veled, nem lehet csak Bradfordot felelőssé tenni, még akkor sem, ha vannak nyilvánvaló hibák a játékában - bár én sem vagyok szakértő ezt megítélni. Viszont az Atlanta elleni második félidőt jó volt nézni: látszott, hogy élvezi a no-huddle O-t, és 1-2 drive-ban úgy mentünk át rajtuk mint kés a vajon 😀 . Jobban feküdt ez neki (és az elkapóinak is), mint az első félidőre jellemző "konzervatív" play hívások (nyilván ez nagyrészt edzői filozófia kérdése, de igazán akkor lódult meg a szekér, amikor "elengedték a kezét" - így volt ez a Cardinals ellen is). Azzal sem igazán értek egyet, hogy nem pontos QB. Ha jól emlékszem pont Fisher mondta, hogy Ő az egyik legpontosabban passzoló irányító akit valaha látott. És ezen a meccsen is többször volt, hogy telibe találta az elkapót, aki mégis elejtette a labdát.

Az tisztán látszott, hogy a mi JJ-k, nem bír az atlantai JJ-vel. F@szért nem lehetett váltani és inkább Finnegant ráállítani, aki lehet lassabb, legfeljebb szabálytalanul, de megállíhatta volna.


Ezt viszont nem hiszem. Az összes CB-nk közzül egyelőre Finnegan a "leggyengébb":

Starting CB Cortland Finnegan: 11 attempts, 10 completions, 156 yards, average of 15.6 yards per catch. One touchdown, no interceptions, no pass defenses. Passer rating against Finnegan: 149.1.

Starting CB Janoris Jenkins: 19 attempts, 12 completions, 157 yards, 13.1 yards per catch, two touchdowns, no INTs, four pass defenses. Passer rating against Jenkins: 124.2.

Nickel CB Trumaine Johnson: 7 attempts, five completions, 34 yards, average of 6.8 yards per catch, no TDs, one INT, no pass defenses. Passer rating against Johnson: 42.3.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Akivel maradéktalanul elégedett voltam, az Ogletree. Benne még sok örömünk lesz, gyanítom 😀Al
Azért maradéktalanul nem lehetsz, lévén SJax TD futásánál simán lerohanhatta volna, ehelyett megtorpant egy pillanatra, és mire újra nekilendült már csak mögé vetődve tudta a lábát elkapni. Rookie mistake, de akkor is. 😛

Amit pedig Bradford-ról írsz, az mind szép, és jó, és tényleg igaz, hogy nem olyan rossz QB ő, és lehet látni némi fejlődést, de ez a "szemellenzős" célpontkeresés nálam kiveri a biztosítékot.

A másik nagy baj a futójáték gyengesége. Sajnos run block-ban nem olyan jó a fal, és Richardson sem képes igazán nagy futásokra. De akkor miért nem próbálkozunk Stacy-vel és Cunningham-mel is egy kicsit, ha a fumbligyárosPíd-et nem mertük elküldeni?

Világosan látszik, hogy nagyon nem állt össze még ez az offense. Én adok nekik még időt, de ha 10. héten is így játszanak, akkor Bajusz-nak (és/vagy Schotty-nak) lehet már csak 1 éve marad bizonyítani...
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Mint Rams drukker, megint csak nekem kell megvédenem Bradfordot? 😀

Előre bocsátom, én sem vagyok elájulva a teljesítményétől, Diamonds egész jól összefoglalta, mitől szar Samu. Én nem tudom olyan szakmai szemmel figyelni, mint ahogy itt nagyon sokan, belőlem csak a szurkoló beszél. Természetesen mint 1/1-es választástól, az ember sokkal többet várna tőle, neki kellene a csapat irányítójának lennie és nem csak papíron.

Szóval. Szerintem a rövid passzos játékokat nyilván nem ő hívja, ellenben (mivel rögtönözni nem nagyon tud) maximálisan ragaszkodik a hívott playekhez. Az sem segítette a hosszú passzokat, hogy az első félidőben folyamatosan a saját 20 yardosunkról kellett indulnia vagy még azon belülről. S szerintem itt kezdődnek a komoly problémák, a csapattal.
Az a speciális egység, akik még a szűkös évek idején is elfogadható teljesítményt nyújtottak, egyre rosszabbak. A returnök 60%-ban szabálytalanság történik a mezőnyben. ezért mindjárt büntivel kezdtünk. Egyetlen returnerünk sincs (legalább is nem emlékszem, mikor sikerült a félpályáig visszahordanunk egyet, TD-ről ne is beszéljünk). Általában a return kimerül abban, hogy OK, ha elkapják a labdát. S hogy ez milyen fontos, ott az ATL meccs, mikor kb. a 40 yardosunkra jött a labda, de Austin megvárta, míg elpattog a 20-ig. Ha elkapták, akkor helyi táncba kezdenek vele, ahelyett, hogy elindulnának valamerre. Kell egy returner, mert ez édes kevés.
Visszatérve Bradfordra. Szóval adott egy szar indulási pozíció, amiből nem egyszerű kikecmeregni. Aztán jönnek a passzok. Igaz, tényleg jó a fal, most már van ideje Samunak passzolni. Mennek is a labdák, de az első felesben (tegnap mikor újra megnéztem a meccset) 5 olyan esetet számoltam meg, mikor konkrétan mellbe dobta az elkapót, de úgy sem tudta elkapni. Mennyire jön ütemtelenül, azt nem tudom, de azért Amendola fogott olyanokat is, mikor (egy kis túlzással) még csak a környékére se ment a labda. Nincs normális elkapónk, ebben egészen biztos vagyok. Austinból lehet még és talán Givens is maradhatna, de engem Pettis és Quick megőrjít. Ha valami csoda folytán el is kapják a labdát, nem tudnak szinte semmit hozzátenni az elkapáshoz. Vagy helyi táncba kezdenek, vagy egész egyszerüen elesnek vele (tegnapi meccsen is volt, mikor Quick a saját lábában eset el). Ez nehéz dió.
Talán az is jó jel, hogy idén már nem produkál SB látványos összeomlásokat. Szorult helyzetben is képes megszabadulni a labdától. A futása pedig élmény számba ment, mert ilyet aztán tényleg nem láttunk tőle az előtt.
Szerintem Bradford fejlődik, még ha lassan is és én (Tőletek ellentétben) nem benne látom a csapat eredménytelenségét.

A vasárnapi meccs hozhatott volna más eredményt, ha például az első támadást kivédekezzük. Azonban Long szabálytalansága keresztülhúzta ezt. Longnál megfigyelhető, hogy nagyon sok offsideja van, főleg kiélezett helyzetben. Ugyan akkor, azért nem ér oda olyan sűrűn a QB-hez, amely feljogosítaná erre. Szerintem a büntiket kellen redukálnunk az eredményességhez, illetve kellene egy épkézláb returner és elkapó is lehetne már végre a csapatban.

Vasárnapi meccsről még egy gondolat. Az tisztán látszott, hogy a mi JJ-k, nem bír az atlantai JJ-vel. F@szért nem lehetett váltani és inkább Finnegant ráállítani, aki lehet lassabb, legfeljebb szabálytalanul, de megállíhatta volna.

Akivel maradéktalanul elégedett voltam, az Ogletree. Benne még sok örömünk lesz, gyanítom 😀
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mindez - úgy, hogy a futójáték nem ment és különben is sokat kellett passzolnia a hátrány ledolgozása érdekében - szerintem egyáltalán nem rossz teljesítmény. Nem mondom hogy top-irányító, vagy hogy valaha is az lesz, de az eddigiek alapján még nem is írnám le őt.Amador
bakker, a negyedik évében van. meddig lehetünk türelmesek? olyan támadófala van, hogy nemcsak a Ludas Matyit, de a Háború és békét is elolvashatná mögötte és mi még mindig arról beszélünk, hogy talán lesz belőle valami ha elég türelmesek vagyunk. (remélem meg kell bánnom még az idén az idei sadfordos kommentjeimet)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem tudom megítélni, hogy ez a gameplan miatt történt, vagy Sadford ha kellett ha nem mielőbb szabadulni akart a labdától + checkdown-olt mint az állat, de a tegnapi meccsen
_az 55 passzából 35 volt 5 yardnál rövidebb
_ez 6,4 yardos átlag, ami egyenlő a tavalyi legalacsonyabb passztávolság-átlaggal (Ponder) Bradford
_az első félidőben Richardson volt a legtöbbször célba vett elkapó.

nekem feltűnő volt több ismétlésnél is, hogy Sadford csak az elsőszámú elkapóját nézte a kísérlet során, aztán nem értette, miért ütik le oly sok passzát és miért van szinte mindig dupla coverage-ben a kinézett elkapója.

ha jól láttam egyetlen egyszer hívott át a play-t az egész meccsen és egy kísérlete volt 25 yard-nál hosszabb passzra.

mielőtt bárki jönne a szumma dobott yardokkal: game manager kúbét harmadennyi pénzből is alkalmazhatnánk, és nyugodtabb szívvel követelhetnénk az elsőkörös kúbé pcket a drafton. a szerződése miatt még 2014-ben is Sadford fog dobálni, hacsak nem lesz komolyabb sérülése.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a drafton Qb-t akarok és Saffold is mehet, sérülékeny, Samu meg f*s..Carmeloman
Saffold szerintem sem kap új szerződést. Barksdale eddig elég jól helyettesítette, vagy ő marad, vagy jön valaki új. De a Qb-draft gondolatát még korainak vélem. Bradford passzolt 352 yardot (egyébként 2 hét után ő passzolta a 6.legtöbbet), dobott 3 TD-t. Kétségtelen, hogy volt pár labdája ami messze elkerülte az elkapót, de a receiverek is sokat elejtettek, a jó coverage miatt is ki kellett dobnia párat és az interception sem róható fel neki (bár ha Richardson elkapja, akkor is negatív yardos szerelés lett volna a vége).
A fal összességében jól tartott, ismét nem engedett sacket, amikor pedig már összeomlott a zseb, Sammy nem esett pánikba, jól kimozgott, ő volt a csapat második legjobb "RB-je" 25 yarddal, futásból is voltak jó átadásai.

Mindez - úgy, hogy a futójáték nem ment és különben is sokat kellett passzolnia a hátrány ledolgozása érdekében - szerintem egyáltalán nem rossz teljesítmény. Nem mondom hogy top-irányító, vagy hogy valaha is az lesz, de az eddigiek alapján még nem is írnám le őt.Amador
nekem a bajom az, hogy nem látom, hogy fejlődik és a hibái mindig a legrosszabbkor jönnek..ez a fal jó, ennél több ideje van mint hogy ilyeneket hibázzon..és ne 24-3-nál kezdjen el játszani...
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
a drafton Qb-t akarok és Saffold is mehet, sérülékeny, Samu meg f*s..Carmeloman
Saffold szerintem sem kap új szerződést. Barksdale eddig elég jól helyettesítette, vagy ő marad, vagy jön valaki új. De a Qb-draft gondolatát még korainak vélem. Bradford passzolt 352 yardot (egyébként 2 hét után ő passzolta a 6.legtöbbet), dobott 3 TD-t. Kétségtelen, hogy volt pár labdája ami messze elkerülte az elkapót, de a receiverek is sokat elejtettek, a jó coverage miatt is ki kellett dobnia párat és az interception sem róható fel neki (bár ha Richardson elkapja, akkor is negatív yardos szerelés lett volna a vége).
A fal összességében jól tartott, ismét nem engedett sacket, amikor pedig már összeomlott a zseb, Sammy nem esett pánikba, jól kimozgott, ő volt a csapat második legjobb "RB-je" 25 yarddal, futásból is voltak jó átadásai.

Mindez - úgy, hogy a futójáték nem ment és különben is sokat kellett passzolnia a hátrány ledolgozása érdekében - szerintem egyáltalán nem rossz teljesítmény. Nem mondom hogy top-irányító, vagy hogy valaha is az lesz, de az eddigiek alapján még nem is írnám le őt.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Meg is érdemeltük volna a pofon ládát, szerencsére most elmaradt.... A D jó lesz, austintól és bradfordtól, főleg utóbbitól több kell.... 😊 grat, jók voltatok



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
a drafton Qb-t akarok és Saffold is mehet, sérülékeny, Samu meg f*s..Carmeloman
+1Pizsama
Praktikusan két meccs volt: az első félidőben nem Bradford volt f*s, hanem az egész csapat, tokkal-vonóval. Egyszerűen, mintha kint sem lettünk volna a pályán. A második félidei comeback viszont óriási volt, kár, hogy nem ért célba..

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
a drafton Qb-t akarok és Saffold is mehet, sérülékeny, Samu meg f*s..Carmeloman
+1
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a drafton Qb-t akarok és Saffold is mehet, sérülékeny, Samu meg f*s..
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Chris Long játéka kérdéses vasárnap 😕
ha nem játszik, ez lesz az első meccs nfl-es karrierje során, amit kihagy

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Az újoncok közül az első héten Austiné lett a legtöbb (6) elkapás.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
"The Thunder Strom" 😀

 www.nfl.com/videos/nfl-am/0ap2000000243040/Robert-Quinn-on-his-defensive-performance-in-Week-1
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Quinn lett a hét védőjátékosa az NFC-ben
\0/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Johnatan Stewart-ot küldtük el, hogy a büntetését letöltő Pead-ek legyen helye a roster-en.
jelenleg 5 RB és 5 LB van az 53-as keretben.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Vasárnap sajnos csak az első 2 negyedet tudtam követni (mivel korán kellett kelnem), ma viszont letöltöttem és végignéztem az egész meccset.
Alapvetően azt kell mondjam, hogy nyitómeccsnek megfelelően játszott a csapat, sok volt a hiba (labdaeladás, szabálytalanságok), és nem úgy sikerült minden play, ahogy azt az OC elképzelte, de van potenciál a csapatban. Quinn és Cook (a fumble ellenére) kiemelkedően játszott, és Richardsonnak sem kell szégyenkeznie. Ogletree és az új Safety-páros is hellyel-közzel teljesítették a feladataikat. Austin bevallom egy kicsit csalódás volt így elsőre, többet vártam volna tőle. Talán majd a következő meccsen.
Szóval bizakodom, nem lesz ez rossz. De azért a Falcons ellen sokkal jobban kell majd játszania a csapatnak!
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
And the Rams are now 5-1-1 in the NFC West under Jeff Fisher.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Azért ez is jó: annak ellenére, hogy Bradfordot az egész meccsen egyszer sem sackelték, és összesen csak hatszor értek hozzá, Dockettnek sikerült egy ilyet nyilatkoznia...

“No disrespect to the Rams, but we’re gonna play against much better guys up front, offenses,” Big Red defensive tackle Darnell Dockett told reporters Monday in Arizona.dogbite
ráadásul ez volt a 3. meccs egymás után, ahol nem zsákolták be Sadford-ot.
pedig vasárnap volt 38 lehetősége a Cards-nak és 17-szer blitzeltek is.
szerencsére nálunk van a liga legjobb OL coach-a.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)