NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
zsir, gyorsan dolgoznak a sracok 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Eddig egyik sem meglepo.
Diamonds, mit gondolsz a falrol? Sztem evek ota a legjobb, iden csak Samun mulik, hogy felno-e. (kb. ket eve ezt mondom) de nekem ez a vizvalaszto szezon a csiroki sraccal.FBKrisz
remélem rendben lesz. tegnap kezdték glettelni, péntekre elvileg kész vannak a festéssel is.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Eddig egyik sem meglepo.
Diamonds, mit gondolsz a falrol? Sztem evek ota a legjobb, iden csak Samun mulik, hogy felno-e. (kb. ket eve ezt mondom) de nekem ez a vizvalaszto szezon a csiroki sraccal.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
és még 3 mínusz:
TE Colby Prince,
WR Raymond Radway,
WR Demetrius Fields

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a következő 3 katolt playa:
Tim Jenkins QB
Al Lapuaho DT
Joseph LeBeau LB

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Az első távozók:

Andrew Helmick, WR
Robert Steeples, CB
Jorgen Hus, LS
Brett Baer, K

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Ogletreenek nagy napja volt a hetvegen, Witherspoon nekem meglepoen jo volt, a sec egyenlore kicsit homaly, remelem felporognek, pass heavy offensunk egyre jobban tetszik, falunk sztem jo lesz iden, ha ropi Saffold is kibir nehany meccset.Samunak van ideje most, sztem ezzel nem lehet gond, neki kell leadernek lenni iden, bizom benne nem torik ossze.Austin sztem nagy bolt iden. 😊 Iden is torunk egy kis borsot a west orra ala remelem 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Terrance Ganaway úgy döntött abbahagyja a focit és visszamegy a suliba
 www.turfshowtimes.com/2013/8/21/4645282/running-back-terrence-ganaway-quits-footballDiamondsHead44
Nem igazán tudom eldönteni, hogy most Ganaway nem kapott elég lehetőséget, vagy kapott, csak nem tudott bizonyítani. Mindenesetre kár, hogy nem tudott érvényesülni az NFL-ben. Jó tanulást neki.Pizsama
A TC-hírek alapján egyértelműen ő volt a leggyengébb RB (már ha nem számítjuk a két fehér srácot), valószínűleg nem került volna be az 53-as keretbe.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Terrance Ganaway úgy döntött abbahagyja a focit és visszamegy a suliba
 www.turfshowtimes.com/2013/8/21/4645282/running-back-terrence-ganaway-quits-footballDiamondsHead44
Nem igazán tudom eldönteni, hogy most Ganaway nem kapott elég lehetőséget, vagy kapott, csak nem tudott bizonyítani. Mindenesetre kár, hogy nem tudott érvényesülni az NFL-ben. Jó tanulást neki.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Terrance Ganaway úgy döntött abbahagyja a focit és visszamegy a suliba
 www.turfshowtimes.com/2013/8/21/4645282/running-back-terrence-ganaway-quits-football

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Remélem Cody befér még az 53-ba, nagyon szimpatikus a srác:
 thestudentofthegame.blogspot.hu/2013/08/my-home-opener.html?spref=tw
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 football.realgm.com/src_article/2302/20130819/32_fearless_predictions_for_the_2013_nfl_season/
jól hangzik 😊
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
A hétfői edzés után Fisher extra sprintet rendelt a csapatnak jutalmul a beszedett 9 büntetésért. Barrett Jones és Nsheke nehezen viselte a dolgot, Chris Williams pedig ki is dőlt.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
létezik rosszabb Qb, mint ez a fasz Clemens?? Csak INT-t tud dobni...
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
beszélgetés SJ-vel, SJ-ről
 www.nfl.com/videos/nfl-am/0ap2000000230086/The-Slant-Steven-Jackson

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
https://bowl.hu/images/cache/uploads/df5bef8876db39a73fa0d0f7c4913181.jpg
21. St. Louis Rams | Bowl.hu
Idén is nekik lesz a legjobb mérlegük az NFC Westben?
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
A harmadik eltiltott a szezonban. Watkinsszal és Peaddel ellentétben ő komoly érvágás lehet.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jo-Lonn Dunbart elmeszelték az első négy meccsről PED miatt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
vagy a többi nem játszik ilyennel talán?Carmeloman
Mi az, hogy nem játszotok fantasy focit?
Fórumon már vagyok másikban, meg most próbálok összehozni egyet haverokból is, nekem így sok lenne három, lébecolással meg csak a többiek játékát rontom el. Azért még így is agyalok rajta. 😀 Háromból már csak sikerül egy normálisat összehozni. 😀süti
Sokat ne agyalj, már csak egy hely van! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
vagy a többi nem játszik ilyennel talán?Carmeloman
Mi az, hogy nem játszotok fantasy focit?


Fórumon már vagyok másikban, meg most próbálok összehozni egyet haverokból is, nekem így sok lenne három, lébecolással meg csak a többiek játékát rontom el. Azért még így is agyalok rajta. 😀 Háromból már csak sikerül egy normálisat összehozni. 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Gyerünk gyerekek, még három Rams szurkolót várunk az NFC West Fantasy Ligába!
Jelentkezni itt:  bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/nfc_west_csevegoMedvepapa
nanemá, hogy csak egy Kos van a gáton... 😉Cardinalis
vagy a többi nem játszik ilyennel talán?
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Gyerünk gyerekek, még három Rams szurkolót várunk az NFC West Fantasy Ligába!
Jelentkezni itt:  bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/nfc_west_csevegoMedvepapa
nanemá, hogy csak egy Kos van a gáton... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az idei RZ védelmünk:

több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Bernie Kosart egy páran most nem fogják kedvelni Saint Louisban. Tetszik Fisher reakciójában ez a mondat: "Again, Bernie's got his issues - they're well documented." 😊
 www.turfshowtimes.com/2013/8/10/4610032/jeff-fisher-bernie-kosar-rams-browns-kellen-clemens
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
azt mondja el valaki Clemmens mit keres még itt? egy zsák kaki, állandóan INT-ket dobál, inkáb fiatal üljön a padon, mint ő!Carmeloman
Igazából a TC riportok alapján én rosszabbat vártam tőle. Preseason-hoz mérten elég tűrhetően mozgatta a szálakat,, a két INT-je is többé-kevésbé védhető. Nekem Davis nagyobb csalódás. Időnként teljesen vakon volt.dogbite
az a baj h. így kb. egy normális Qb sincs a keretben 😕