NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
azt mondja el valaki Clemmens mit keres még itt? egy zsák kaki, állandóan INT-ket dobál, inkáb fiatal üljön a padon, mint ő!Carmeloman
Igazából a TC riportok alapján én rosszabbat vártam tőle. Preseason-hoz mérten elég tűrhetően mozgatta a szálakat,, a két INT-je is többé-kevésbé védhető. Nekem Davis nagyobb csalódás. Időnként teljesen vakon volt.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
azt mondja el valaki Clemmens mit keres még itt? egy zsák kaki, állandóan INT-ket dobál, inkáb fiatal üljön a padon, mint ő!
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az első preseason meccsből nekem ezek voltak a legfontosabbak. az elmúlt évek legkritikusabb részei voltak a meccseinknek a lőtávolon belüli gyenge teljesítmények. remélem ezek a számok hasonlóak maradnak a jövőben, legfeljebb a számosság nő.
Field Goals (Made-Attempted) 2 - 2
Red Zone Efficiency 1/1 - 100%
Goal To Go Efficiency 1/1 - 100%

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Megnéztem a videókat az NFL.com-on, és hát.....Ogletree lassú, Pead fumble-zik...nem lesz ez így jó! 😀Pizsama
Szerintem Ogletree hibái inkább a tapasztalatlanságból eredtek, nem a megfelelő sebesség hiányából. Hát igen, Pead ezen szezonja sem indult a legjobban, de Richardson gyors és robbanékony volt, valamint elkapásban is használható. Stacy is tetszett, olyan Maurice Jones-Drew alkatú mini erőgép. Igaz, ő már nem az első számú defense ellen játszott.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Megnéztem a videókat az NFL.com-on, és hát.....Ogletree lassú, Pead fumble-zik...nem lesz ez így jó! 😀
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
preseason indítónak

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gyerünk gyerekek, még három Rams szurkolót várunk az NFC West Fantasy Ligába!
Jelentkezni itt:  bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/nfc_west_csevego

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tavon Austin helmet cam
 www.stlouisrams.com/media-center/videos/Wired-Tavon-Austin-Helmet-Cam/a6e6136c-48af-4ceb-9c4e-5ea62820b4a9

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Richardson kezdi a szezont első számú futóként. A RB-állományból ő az egyetlen, aki érdemben játszott már az NFL-ben.

A Browns ellen a kezdők kb. egy negyedet kapnak.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem hivatalos depth chart az első preseason meccs előtt.
 www.turfshowtimes.com/2013/8/5/4589866/st-louis-rams-2013-depth-chart-brian-quick-isaiah-pead-roster-battles

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
úgy 15.000-en voltak a szombati Fan Fest-en az Ed-ben.
a Smack Cam újra megtalálta Chris Long-ot (videot még nem találtam róla)
 www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-report/rams-fan-fest-at-the-edward-jones-dome-draws-another/article_96b9d3e4-8820-5b66-ab76-8511b5d9bcd8.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
rengeteg tejszínhab fogy az edzőtáborban, mindez 2 percben összefoglalva:

Fisher támogatja a bulit:  www.turfshowtimes.com/2013/8/3/4585444/jeff-fisher-endorses-smackcam

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Már 3 napos, de talán valakinek még újdonság: Finnegan találkozása a cukrászipari termékkel.

 news.yahoo.com/video/video-rams-cb-cortland-finnegan-011159231.htmlAmador
amire az nfl network adásában meg is adta a választ
 www.turfshowtimes.com/2013/8/1/4578720/chris-long-gets-the-smack-cam-treatment-on-live-tvDiamondsHead44
és folytatódik:

 www.masslive.com/sports/index.ssf/2013/08/st_louis_rams_taking_whipped_c.html

choose life
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sziasztok Kosok! Még senki nem jött jelentkezni az NFC West Fantasyba. Húzzatok bele, 4 Rams fanra van szükség. Gyertek! 😊
Jelentkezni itt:  bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/nfc_west_csevego

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Bajusz úgy tűnik visszavonult All-Prokkal próbálja motiválni a rookiekat, ezúttal Isaac Bruce-t hívta el a TC-be h segítsen Austinnak és Baileynek:  www.hubarkush.com/2013/08/02/isaac-bruce-helps-young-rams-receivers/a8uch/?page=1


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
hugyeczt Seattle Seahawks 5
európai vagy amerikai L-es a mérete?kristof
európai. én L-es pólókat hordok és jó rám.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Már 3 napos, de talán valakinek még újdonság: Finnegan találkozása a cukrászipari termékkel.

 news.yahoo.com/video/video-rams-cb-cortland-finnegan-011159231.htmlAmador
amire az nfl network adásában meg is adta a választ
 www.turfshowtimes.com/2013/8/1/4578720/chris-long-gets-the-smack-cam-treatment-on-live-tv

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
A Titans es a Bucs ellen lesz retro mez 😊 1999-es.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
"It's still unclear if there'll be a traditional starter. Between Pead, Daryl Richardson, Zac Stacy and Terrance Ganaway, it's possible the Rams will enter the season without a clear No. 1 back. "
En jobban orulnek ha lenne nr.1 back, 4-en sokan lesznek a rosteren sztem es Stacy-t is megneznem.Sztem Ganaway nem eli meg a keretszukitest.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
európai vagy amerikai L-es a mérete?
több mint 11 éve
hugyeczt Seattle Seahawks 5
Sziasztok Rams-szurkolók!

Én egy Seahawks fan vagyok, és akkor miért írok ide?
A barátnőm karácsonykor szeretett volna meglepni egy Seahawks pólóval, amit az nfl.com shop-jából rendelt, csak sajnos a karácsonyi tumultusban véletlen összekeverték a Seattle-t St. Louis-zal…

Így eléggé meglepődtem, amikor ő széles mosollyal várta a reakciómat, hogy mivel lepett meg…

Végül megoldottuk, meglett a Seahawks póló, és most ennek a Rams-nek szeretnék gazdát találni.

Eredeti, meg van még az eredeti zacskó is hozzá, illetve természetesen rajta van minden biléta/címke, ami ezt szintét jelzi. Viselve nem volt. Sötétkép, nem sima póló anyagú, hanem olyan, mint egy vékonyabb mez. A hozzá tartozó leírást itt olvashatjátok:  www.nflshop.com/St_Louis_Rams_Men/Nike_St._Louis_Rams_Legend_Logo_Performance_T-Shirt_-_Navy_Blue

Természetesen tisztában vagyok az árával, de sajnos elég sokat kellett a másik után rohangálnunk, szállítatnunk, így ezért az "L"-es pólóért 8.000 Ft-ot szeretnénk kérni.

Itt még megtekinthettek róla pár fotót:
 kepfeltoltes.hu/view/130801/6328863791_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 kepfeltoltes.hu/view/130801/7974305142_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 kepfeltoltes.hu/view/130801/1064819563_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 kepfeltoltes.hu/view/130801/9059846384_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Keressetek nyugodtan mailben, és majd megdumáljuk a részleteket: hugyecz.tamas@gmail.com

Ja, és ha felmerül, hogy miért csak most dobtam fel, a válasz szerintem egyértelmű, lassan KEZDŐDIK A SZEZON! 😊

Üdv,

Tomi
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sziasztok. Felmerült egy NFC WEST fantasy liga megszervezése, az lenne a terv kezdetben, hogy mind a 4 csapatból 4 fant kellene összeszedni, és így lenne egy 16 fős buli. Ha érdekel, értelemszerűen töltsd ki a neveddel az NFC West csevegőben létrehozott posztot. Köszi. Üdv, Medvepapa. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Már 3 napos, de talán valakinek még újdonság: Finnegan találkozása a cukrászipari termékkel.

 news.yahoo.com/video/video-rams-cb-cortland-finnegan-011159231.html
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bradford szerint Jackson távoztával ideje átvennie az offense vezérének szerepét. Úgy gondolja, hogy tavaly időnként nagyon könnyen olvasható volt a támadójáték. Most sokat gyakorolták az 1 TE 3 WR és a 2 TE 2 WR felállásokat, ez rugalmasabb és változatosabb formációkra ad lehetőséget.
Lau szerint is keményebb és gyorsabb lett az offense, Bradford nagyon jó munkát végez snap countnál.Amador


Még a végén irányító lesz belőle...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
The Rams are bringing in former Titans All-Pro OLB Keith Bulluck to work with first-round rookie LOLB Alec Ogletree.
Bulluck, who spent ten seasons in Tennessee with now-Rams coach Jeff Fisher from 2000-09, will be at Rams Park from Sunday through Wednesday working alongside Ogletree. At the team's post-draft press conference, Fisher specifically mentioned Bulluck as a player that Ogletree -- the 30th pick -- reminded him of.

Helyes!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...