NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Azért ez is jó: annak ellenére, hogy Bradfordot az egész meccsen egyszer sem sackelték, és összesen csak hatszor értek hozzá, Dockettnek sikerült egy ilyet nyilatkoznia...

“No disrespect to the Rams, but we’re gonna play against much better guys up front, offenses,” Big Red defensive tackle Darnell Dockett told reporters Monday in Arizona.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bradfordot előszeretettel szidjuk, de a védelmében el kell mondani, hogy volt a meccsen egy árulkodó statisztika. Mi szerint, az itt töltött 3 éve alatt, dolgozott 3 offensive coordinatorral, 20 támadó falemberrel és 32!!! elkapóval. TE nem volt írva, de szerintem az is volt vagy 10, az tuti.
Szóval Bradford mellett egy dolog volt még állandó az eltelt 3 év alatt, a változás 😀Al
Ráadásul már most jönnek a pletykák, hogy Fisher válthatja Kiffint a Trojansnál. 😀
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Bradfordot előszeretettel szidjuk, de a védelmében el kell mondani, hogy volt a meccsen egy árulkodó statisztika. Mi szerint, az itt töltött 3 éve alatt, dolgozott 3 offensive coordinatorral, 20 támadó falemberrel és 32!!! elkapóval. TE nem volt írva, de szerintem az is volt vagy 10, az tuti.
Szóval Bradford mellett egy dolog volt még állandó az eltelt 3 év alatt, a változás 😀
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az újoncok jók voltak. az újonc safety páros nagyon keményen üt, végre nincs buzitangó csak futball.
a soft coverage nekem sem tetszik, de tény, hogy nagy játékot csak egyszer tudtak csinálni ellenünk az egész meccsen és a szünetben az adjusment sikeres volt, Palmer csak 123 yardot csinált a 2. félidőben.
az O-line és a D-line is jó volt. zéró sack Sadford-on és a run D határozottan más volt mint tavaly.

más így idegeskedni, hogy van remény a győzelemre hátrányból is.
gondoljatok bele, hogy 2010-2012. között mi lett volna a vége ilyen események után: biztos tédé helyett lost fumble, majd abból kapunk egy tédét, pick six, buta büntik, a negyedik negyedben 11 pontos hátrány. tuti vereség. tegnap meg győztünk.
mi lesz, ha a hibákat a felére csökkentjük és az egész meccsen jól játszunk?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Waa, nagyon nagy szezonkezdet, kiemelkedo momentumokkal, nagy jatekokkal.kicsit nekem is vegyesek az erzelmeim, mert a csoporton beluli meccsekbol nem sokat lehet levonni(mindig megorulunk), orulok a gyozelemnek, de tenyleg az ATL elleni meccs lesz a mervado.
Fura lesz S.J-t ellenunk latni.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért meglátszik, hogy mennyire fiatal a csapat. Sokkal ambiciózusabbak a srácok, ami jó hatással van az "öregekre" is, viszont a figyelmetlenség is több.

Defense részről a két seaftynk nagyon brutális tackle-üket osztott ki. McDonald több futójátékhoz felért büntetni, McLead pedig szépen védekezett Fitzen kulcs helyzetben. Quinn, mint egy zsák krumplit úgy kerülgette Brownt, Ogletree pedig rendre ott tudott lenni a labda körül. Viszont ha Quinnék nem tudták zsákolni Palmert JJ és Finnegan elég tehetetlennek tűnt az elkapókkal szemben. Védekezési séma se nagyon javult tavaly óta, 4 falemberen kívül nem igazán mentek a többiek.

Hál'isten a támadóalakulatnak (és főleg Samunak) igen jót tett Cook érkezése. Jó nagy célpont, akit még Sadford is eltalál, utána pedig még képes yardokat is hozni. Bár nem hiszem, hogy még egy csapatott ennyire fog tudni szopatni egész meccs alatt. A fal nagyon szépen összeállt (reméljük nem lesz rendszeres, hogy a két tackle kidől), bőven volt idő célpontokat keresni, és talált is mindig valakit Samu, a zsebből kimozdulva is viszonylag értelmes megmozdulásai voltak, viszont kulcshelyzetekben most sem remekelt, így kicsit csalóka a 100-as rating.

Legatron hasonló teljesítményére még nagy szükségünk lesz, reméljük nem fog idén is kipukkanni. Austinnal viszont nem kéne a returnöket erőltetni.

Szép győzelem volt, de egyelőre aggódom, hogy nem egy liga elit csapat ellen futottunk végig az eredmény után. Arians ide vagy oda. Igaz a csoportmérkőzések mindig kicsit másak, és sose lehet tudni hol fognak végezni a pintyek, mindenesetre okosabbak majd csak Atlanta után leszünk.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Grat srácok.... jó kis meccs volt.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a 3. negyed elején nem nagyon hittem benne, hogy behúzzuk a meccset.
ha így folytatják, alkoholista lesz belőlem...
mindenesetre örülök a győzelemnek.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Idén is leszimultánoszták a szezont a Maddenben. Eredményképpen a Jets után miénk a 2. draft jog...süti
ha van esze Snead-nek, akkor hoz egy egészséges LT-t és egy RT-t az első körben...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Idén is leszimultánoszták a szezont a Maddenben. Eredményképpen a Jets után miénk a 2. draft jog...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kirakták és eltiltása is van/lesz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Az ESPN szerint lehet, hogy Dunbar kivágása csupán a fizetési sapkával történő bűvészkedés része volt. Egy kérdésre válaszolva Fisher nem zárta ki a lehetőségét, hogy újraszerződtetik.


Asked directly if there was a possibility of Dunbar coming back, Fisher re-iterated the chances of it happening.

“Of course there's a good possibility,” Fisher said. “Anything is possible.”
Amador
NFL-es fantasy szerint aktív az első héttől...szval most marad és eltiltás sincs? (örülnék ha így lenne)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
hugyeczt Seattle Seahawks 5
Rams szurkolók!

Kezdődik a szezon, ha valaki saját Rams pólóban szeretne a jövő héten a Falcons, vagy esetleg már most, a Cardinals ellen szurkolni, keressen engem nyugodtan ezért a pólóért:
 aprod.hu/hirdetes/eredeti-nike-st-louis-rams-nfl-szurkoloi-polo-mez-ID1mzh7.html

Üdv,

Tomihugyeczt
még mindig nem vitték el? ha vasárnapig nem jelentkezik más, én vevő vagyok rá, ezek a dri-fites pólók jó cuccokjjncaa
Ok, dobj majd egy mailt, és megdumáljuk.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Rams szurkolók!

Kezdődik a szezon, ha valaki saját Rams pólóban szeretne a jövő héten a Falcons, vagy esetleg már most, a Cardinals ellen szurkolni, keressen engem nyugodtan ezért a pólóért:
 aprod.hu/hirdetes/eredeti-nike-st-louis-rams-nfl-szurkoloi-polo-mez-ID1mzh7.html

Üdv,

Tomihugyeczt
még mindig nem vitték el? ha vasárnapig nem jelentkezik más, én vevő vagyok rá, ezek a dri-fites pólók jó cuccok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
hugyeczt Seattle Seahawks 5
Rams szurkolók!

Kezdődik a szezon, ha valaki saját Rams pólóban szeretne a jövő héten a Falcons, vagy esetleg már most, a Cardinals ellen szurkolni, keressen engem nyugodtan ezért a pólóért:
 aprod.hu/hirdetes/eredeti-nike-st-louis-rams-nfl-szurkoloi-polo-mez-ID1mzh7.html

Üdv,

Tomi
több mint 11 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 253
Üdv!

Isaiah Pead-ről tudnátok infót mondani? Kezdő lesz idén, vagy nem? Fantasyba lenne fontos, hogy benne legyen a kezdőmbe, avagy sem.Dodó
Első meccsen semmiképp ne rakd be a csapatba mert el van tiltva róla. Egyébként Richardson a kezdő, de megosztva fognak futni. Nem annyira nyerő Rams futót játszatni idén mert elég kérdéses ki fogja a legtöbb labdacipelést kapni.Fucu
Sajnos lekéstem a draft első köréről, a 2. kör végén csatlakoztam be, és addigra már minden épkézláb futót elvittek. Meg vagyok áldva a Montee Ball, Pead, Mike Gillislee('phins), Ronnie Brown (Chargers) négyessel
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Üdv!

Isaiah Pead-ről tudnátok infót mondani? Kezdő lesz idén, vagy nem? Fantasyba lenne fontos, hogy benne legyen a kezdőmbe, avagy sem.Dodó
Első meccsen semmiképp ne rakd be a csapatba mert el van tiltva róla. Egyébként Richardson a kezdő, de megosztva fognak futni. Nem annyira nyerő Rams futót játszatni idén mert elég kérdéses ki fogja a legtöbb labdacipelést kapni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 253
Üdv!

Isaiah Pead-ről tudnátok infót mondani? Kezdő lesz idén, vagy nem? Fantasyba lenne fontos, hogy benne legyen a kezdőmbe, avagy sem.
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Az ESPN szerint lehet, hogy Dunbar kivágása csupán a fizetési sapkával történő bűvészkedés része volt. Egy kérdésre válaszolva Fisher nem zárta ki a lehetőségét, hogy újraszerződtetik.


Asked directly if there was a possibility of Dunbar coming back, Fisher re-iterated the chances of it happening.

“Of course there's a good possibility,” Fisher said. “Anything is possible.”
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ottani idő szerint szerda délután 4-ig kellett a szerződés alatt lévő játékosainkkal beleférni a salary cap-be. ahogy Amador is írta Dunbar elküldésével 1,3-1,5 (ahony oldal, annyi félét írnak) misi szabadult fel. erre azért is szükség volt, mert a számítások szerint kb. 2,7 milliónyi helyet kellett még felszabadítani.
Dunbar elküldése mellett átszabták Dahl szerződését 1,25 millió,
Sims szerződésének módosításával 433 ezer hely szabadult fel.
mindkettőjüknél az alapfizu egy részét bónuszosították.
szumma közel 3 milliónyi helyünk lett.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
 www.spotrac.com/nfl/st.-louis-rams/sam-bradford/
vagyis ha gyenge, akkor jövőre elküldhető 1,75 millióért, mert csak annyi a garantált..??Carmeloman
a 10,189,600 dolláros dead money számítana bele a salary cap-be

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.spotrac.com/nfl/st.-louis-rams/sam-bradford/
vagyis ha gyenge, akkor jövőre elküldhető 1,75 millióért, mert csak annyi a garantált..??
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Egy kis érdekesség:

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
sirok.... 😕 szerettem Dunbar jatekat, igazi kemeny hitter LB....aki kellett volna iden is Lau melle....FBKrisz
Nem vagy egyedül. Futás ellen talán a legjobb volt a csapaton belül. De ha már úgy határoztak, hogy megválnának tőle, miért nem trade-elték el inkább?
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
remélem Ray-Ray felnő a feladathoz. a preseason-ban odatette magát

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)