NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Sajnálom Bradfordot, még ha egy nagy rivális QB-ja is. Azért jó kis csatát várok a jövő héten! Sam-nek meg jobbulást!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
A jövő hónapban operálják elülső keresztszalag szakadását. A rehabilitáció durván 9 hónap. Elméletileg a 2014-es szezonra visszatérhet...
Mielőbbi gyógyulást neki!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
nem csípem de azért jobbulást neki! ebből nem lesz már NFL szerintem..
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
furcsa hogy en mondom de Bradfordot sajnalom, hogy kiesik, es nem csak azert mert nincs alternativank, hanem iden nem volt olyan elkepzeles nelkuli.No huddle-ben teljesen jol mentunk.Es ha megprobaltak volna raszabni a playbookot meggyozodesem, hogy sokkal jobb lehetett volna.
Tebow itt? mennyi realitasa lenne?Erre nem ok az off falunk.Vagy atalakitunk es elhozzuk Mariotat jovore 😊

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Sajnálom Bradfordot, remélem felépül és nem néztek új QB után, nagyon kedveltem collegeban és nálatok is kezdene beválni, erre megsérül....
Tehetséges keretetek van, de valami még nem okés, pedig Fishert jó edzőnek tartom, a front seven olyan nevekből áll, hogy ihaj. Stacy is jó lesz sztem, ha találtok egy igazi no1 elkapót, simán playoff kaliber csapatotok lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Csak néhány gondolat.
A tegnapi meccsről. Először is a Panthers megérdemelte a győzelmet, tegnap jobbak voltak, kontrollálták a játékot. De ismét csak a vegyes érzelmek vannak bennem: egyrészről a bírók inkompetens munkája (pl. Austin visszafújt TD-je Long állítólagos holdingja után.), az a rengeteg elejtett passz (Quick, Autsin, Pettis), a secondary ismételten alulmúlhatatlan teljesítménye (nem is értem, Walton elvileg secondary guru..), a játékosaink fegyelmezetlensége (bár egyszer-kétszer nekem is ökölbe szorult a talpam, Smith ritka tenyérbemászó arc). Másrészről voltak szép drive-ok, a no-huddle működött, Stacy ismét mutatta magát, Bradford irányított, jól dobált.
És itt van Bradford kérdése. A szezonjának vége, és vele együtt valszeg a Rams idei szezonjának is. Kritizálhatjuk, de ő fogta össze az offense-t, nagyon fog hiányozni. KC alkalmatlan arra, hogy vezesse és irányítsa a csapatot (ne legyen igazam!), úgy olvasom a pletykák szerint TT-val targyalunk... háááát...
Ismét felmerül bennem az menedzsment felelőssége, hogy épkézláb backup QB nélkül vágtunk neki a szezonnak.. És mi lesz a terv? Bradford majd visszajön, marad franchise QB, vagy draftolunk az első körben egy ifjú titánt?

A tavalyi szezon után azt gondoltam végre, hosszú évek után kezdjük megtalálni az arcunkat, az identitásunkat. De nem. Úgy érzem ismét csak rögtönzés, kapkodás van, és nincs a tavalyi szezonra alapuló építkezés. A csapat úszik az árral.
Sneadtől és Fishertől jobb munka kell.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bradford has torn ACL
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/10/20/source-bradford-has-torn-acl/
Jobbulást neki, a műtét utánra.DiamondsHead44
Na, fasza! Flynn és a Freeman kiment, ki maradt? VY? Esetleg Tebow?...

Nézzük a jó oldalát, lesz két korai első körös pick-ünk, az egyik mehet is rögtön frencsájzkjúbíre...Pizsama
nyert a redskins :/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Bradford has torn ACL
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/10/20/source-bradford-has-torn-acl/
Jobbulást neki, a műtét utánra.DiamondsHead44
Na, fasza! Flynn és a Freeman kiment, ki maradt? VY? Esetleg Tebow?...

Nézzük a jó oldalát, lesz két korai első körös pick-ünk, az egyik mehet is rögtön frencsájzkjúbíre...
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bradford has torn ACL
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/10/20/source-bradford-has-torn-acl/
Jobbulást neki, a műtét utánra.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Kemény meccs volt, jó kis csapat ez a Rams, Bradfordnak meg jobbulást (és legközelebb lábbal előre lemenni ilyen szituban).
Egyébként remélem, nincsenek ellenérzések, az eredményhirdető nem mindig a legjobbat hozza ki az emberből...Jakehomer
Viccelsz? A sporikra és a csapatunkra jobban haragszunk mint az ellenfélre. Oké, van pár gyökér játékosotok, de kinek nincsen. Kihasználta a Panthers a lehetőségeket, ezért pedig nem lehet haragudni rájuk.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 602 — Panthers fan
Kemény meccs volt, jó kis csapat ez a Rams, Bradfordnak meg jobbulást (és legközelebb lábbal előre lemenni ilyen szituban).
Egyébként remélem, nincsenek ellenérzések, az eredményhirdető nem mindig a legjobbat hozza ki az emberből...

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
ha súlyos a sérülése Bradfordnak akkor idénre annyi a szezonnak, mert Clemmensnél nagyobb INT király nincs 😕Carmeloman
Legalább lesz mire fognunk, hogy szarok vagyunk. xD
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
ha súlyos a sérülése Bradfordnak akkor idénre annyi a szezonnak, mert Clemmensnél nagyobb INT király nincs 😕
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Hát részletes választ azt nem kaptam. A második kérdésre meg egyáltalán nem reagált Ogletree, de egy próbát megért:

 chat.nfl.com/front/index/1748?a_id=2
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Zac Stacy az elmúlt 2 meccsen futott 157 yardjából 99-et a védővel történt ütközés után szerzett. Így a 3 yard after contact átlagával jelenleg harmadik legjobb a ligában Peterson és Benn Tate után.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Valami tényleg megváltozott a csapatnál. A Jags ellen Samu tartotta a pregame speech-et Long helyett... nem gondoltam, hogy így is tud beszélni.. (12.57-től).
"4 quarters, 60 minutes, we will beat the absolute s*** out of these a**holes. Let's f***** kick a** today!"

 www.stlouisrams.com/media-center/videos/RamsNation---Episode-9/31a87c88-5320-4aae-9b32-603274611ff1dogbite
Nem azért, de a Jax ellen ilyen szöveget lenyomni...undisputedly
valahol el kell kezdeni 😀

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valami tényleg megváltozott a csapatnál. A Jags ellen Samu tartotta a pregame speech-et Long helyett... nem gondoltam, hogy így is tud beszélni.. (12.57-től).
"4 quarters, 60 minutes, we will beat the absolute s*** out of these a**holes. Let's f***** kick a** today!"

 www.stlouisrams.com/media-center/videos/RamsNation---Episode-9/31a87c88-5320-4aae-9b32-603274611ff1dogbite
Nem azért, de a Jax ellen ilyen szöveget lenyomni...
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Finnegan mintha sokat veszített volna sebességéből.

choose life
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Az 50milkas cornerunk akire 158,3-al hajigalnak....bullshit...

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
esküszöm meg kellett néznem a depth chartot hogy ki a tököm az a C F.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
az majdnem tökéletes

mitől esett így vissza C F?Janek
Túl sok tejszínhabot kapott a pofájába az edzőtáborban.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 822 — Apu ökölbeszorított keze
az majdnem tökéletes

mitől esett így vissza C F?

több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Oké, srácok! Ne szaladjunk annyira előre. Egy verhető Texans-t győztünk ma le. Ma tényleg brillírozott a D#, és Bradford-nak is volt 2 egész szép drive-ja. De lesznek ennél nehezebb ellenfeleink is még.

Panthers talán verhető, a Seahawks otthon kétesélyes. Titans otthon illene megverni, viszont a Colts ellen nem sokat remélek. Ha 6:4-gyel mennénk bye week-re, akkor talán össze tudunk még kaparni egy 9:7-es vagy 8:8-as szezont. De ennél többet nem remélek ettől a csapattól idén. Majd jövőre!Pizsama
a baj az, hogy egyik mérleg sem ér playoffot...Carmeloman
És az kit érdekel? Én nem számítottam PO-ra idén a csapattól. Főleg nem ilyen Seahawks és 49ers mellett. Én annyit szerettem volna látni, hogy fejlődik, küzd, és olykor elég jól játszik ahhoz a csapat, hogy ha nem is tudja megverni, de meg tudja szorongatni az erősebb ellenfeleit. Valamint nem kap ki a gyengébbektől. Na, ezt írta felül a csapat 3. és 4. fordulós játéka. És a Jags és Texans elleni győzelem se feledteti velem, hogy még baromi messze van a PO és bajnokaspiráns csapat. De valami talán elkezdődött.Pizsama
arra értette, hogy kevesebb esély van FA-t szerezni.. safety kell,mert a drafton nem nagyon van jó, bár bízom Fisherben, hogy szerez valami jó fiatalt..mivel nagyon rossz formában van felmerült Finnegan szerződésének átalakítása.. a felé dobott labdák után a qb-k passer ratingje 153....
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Ahogy várható volt, Ogletree ROTW nominee lett, tessék szavazni rá!

 www.nfl.com/voting/rookies/2013/REG/6
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Valami tényleg megváltozott a csapatnál. A Jags ellen Samu tartotta a pregame speech-et Long helyett... nem gondoltam, hogy így is tud beszélni.. (12.57-től).
"4 quarters, 60 minutes, we will beat the absolute s*** out of these a**holes. Let's f***** kick a** today!"

 www.stlouisrams.com/media-center/videos/RamsNation---Episode-9/31a87c88-5320-4aae-9b32-603274611ff1

Tactics win battles. Strategy wins wars.