NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
jó hír: Stacy teljes értékű edzésmunkát végzett szerdán!
vele együtt visszatért: LT Jake Long (knee), C Scott Wells (thigh), WR Austin Pettis (thigh)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Bírom a csávó stílusát:

 mobile.twitter.com/ThePigskinArch/status/395032683450867712/photo/1?screen_name=ThePigskinArch
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
HArvey Dahl kb. egy hónapra kiesik térdsérülés miatt (MCL)
Stacy bokasérüléséről szerdán ma mondanak valamit

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Jobb volt mint amire előzetesen számítottam, megérdemeltük volna a győzelmet. Végig meccsben voltunk, és végre egy Fisher-csapathoz méltóan kemény harc volt az első perctől az utolsóig. A szezon elejétől kezdve valami ilyesmit vártam tőlük és ha ezt a formát/hozzáállást sikerül konzisztensen megtartani, én már ennek is örülni fogok, függetlenül az eredménytől.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Most akartam én is beírni. 😊
Ráadásul majd 3x annyi megtett yardunk volt. Úgyhogy megint sikerült megverni magunkat. Legatron is pont most hagyta ki az első FG-ját, de 50-ről azért megbocsátható.
Mindenesetre így is jobban sült el a dolog, mint amire számítottam, de tény, hogy sokkal bosszantóbb is ilyen játékkal kikapni.

Hülye Tate-en meg a fantasym is elment...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
2010-ben fordult elő utoljára, hogy olyan csapat nyert (akkor a Dolphins), amelyik 135 támadó yard-nál kevesebbet ért el egy meccsen.
négyszer voltunk a redzone-ban, ebből háromszor a tízen belül is voltunk, és nem értünk el egyetlen tédét sem.DiamondsHead44
A Hawks történetének 3. legkevesebb támadó yardos meccse volt. Azért az sem kutya.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
2010-ben fordult elő utoljára, hogy olyan csapat nyert (akkor a Dolphins), amelyik 135 támadó yard-nál kevesebbet ért el egy meccsen.
négyszer voltunk a redzone-ban, ebből háromszor a tízen belül is voltunk, és nem értünk el egyetlen tédét sem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
nézzük a pozitívumokat:
a jelenlegi rorrend szerint 2 top 10-es pick-ünk lenne.
az már más kérdés, hogy akiket draftolnánk, hogyan tékozolnánk el a tehetségüket (lásd: Austin, Bailey, az első fordulókban Stacy) és hogyan pocsékolnánk el a lehetőséget non-nfl kompatibilis reach-ekkel (lásd: Pead, Quick)DiamondsHead44
Na igen. A Rams lassan egy évtizede azzal küszködik, hogy sorozatban kapja a jó drafthelyeket, de ezekből - a tulajdonos, GM és edzői stáb többszöri váltakozása ellenére - hosszú távon semmit sem képes profitálni. Egy-egy reménykeltő szezon után zuhanás vissza a sötétségbe. Ezért nem tudok olyan optimistán tekinteni erre az újabb 2 első körös választási jogra. Talán beválnak, de az sem lenne meglepő, ha semmilyen érdemi befolyással nem lennének a csapat játékára.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Ez az utolso play ez dobbenet volt...
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nézzük a pozitívumokat:
a jelenlegi rorrend szerint 2 top 10-es pick-ünk lenne.
az már más kérdés, hogy akiket draftolnánk, hogyan tékozolnánk el a tehetségüket (lásd: Austin, Bailey, az első fordulókban Stacy) és hogyan pocsékolnánk el a lehetőséget non-nfl kompatibilis reach-ekkel (lásd: Pead, Quick)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Schitty takarodj!DiamondsHead44
Nincs több mentsége! Ez már rég nem bad execution, ez sima bad playcalling! Mennie kell!!!Pizsama
Gruden a meccs alatt végig a hívásait dícsérte. Mondjuk gondolom ő nem látta az összes meccseteket idén. Az utolsó hívás tényleg érthetetlen volt.

Borzasztó meccsen vagyunk túl. Ti is és mi is egy roppant izgalmas, de minőségtelen hétfő esti rangadót produkáltunk. Sajnáltam Bradfordot amikor megsérült, szerencsétlent amennyi kritika érte az emúlt években, és még tavaly is,hogy ő a legnagyobb kerékkötője a csapatnak...
Aztán amikor kezd kibontakozni, vagy legalábbis konzisztens lenni, akkor bumm.

Az int-ekből csak a második volt Clemens-é, az elsőnél Cook rosszul futotta a routját. Ezektől eltekintve szerintem jó playeket hívtak neki a meccs közben, azt viszont tényleg nem értem,hogy ekkora terhet,mint a meccs megnyerése 4 másodperccel a vége előtt,miért tettek rá, amikor előtte a Longgal felálló támadósorotok ott blokkolta le a védelmünket futáshoz, ahol akarta.

Persze a kihagyott FG-on sokkal inkább múlt,hiszen akkor a végén elég lett volna csak rúgni,nem kellett volna bevinni, és úgy ahogyan tavaly az atlanta, nyertetek volna most ti.

Ettől függetlenül hatalmasat játszott a védelmetek, akik megmutatták,hogy a csere támadófallal felálló Hawksnak mi a gyengéje. Két domináns, gyors DE ekll,hogy körbe zárják a zsebet, és ne hagyják Wilsont kibontakozni. Mindazonáltal ahogyan nálatok is, úgy nálunk is hatalmas kritika illeti a játékhívást,hiszen ahogyan láthatjátok, rendre robbanékony nagy játékokat hívtunk, ahelyett,hogy mentek volna a rövid routok, élén Baldwinnal a slot elkapónkkal, de helyette erőltettük a hosszú passzokat.

A futójátékotok viszont kimondottan impozáns volt. Stacey nagy steal , Richarson sem volt rossz, remekül ültek a blokkjaitok is.

Tate TD-t szerintem nem kell túlgondolkodni. Egész meccsen szájaltak a másodvédőkkel, így amikor 2. alkalommal mattolta őket, beszólt a kapott ütésekért, na bumm. Sokkal tiszteletlenebbnek tartoanám,ha mondjuk meccs után Carroll ledudálta volna az útról a csapatbuszotokat 😊😊😊

Mindenesetre tiétek a liga legfiatalabb kerete, és a hátralevő meccseket sem lehet előre leírni!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok, ez a Ti meccsetek volt. Ha egy picit jobb a playhívásotok.... Ha a TO verekkel nem tartjátok életben őket....Mindenesetre ahogy a törpét folyamatosan zsákoltátok, ahogy a védelmetek teljesített, az nem volt semmi. Egy szaros yardon múlott. Sammel meg lett volna. Tate pedig a TD-nél megmutatta miért is szeretjük a hókszot.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Schitty takarodj!DiamondsHead44
Nincs több mentsége! Ez már rég nem bad execution, ez sima bad playcalling! Mennie kell!!!
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Schitty takarodj!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Cassel még a végén nálatok köt ki ??? XDXDXDZoliZoltán
az csak a szerlkesztőtök kitalációja...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Cassel még a végén nálatok köt ki ??? XDXDXD
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
érdekes meccsnek nézünk elejbe. szomorú napja várható a kollégáknak kedden a melóban.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Én nem hiszem, csak annyi kell, hogy jöjjön egy új QB, vele a megváltás és beköszönt a II. GSOT.
Bár lehet, hogy az elkövetkező meccsek pont rámcáfolnak... 😀

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Szerintem a Rams egész egyszerűen nem teheti meg, hogy ne hozzon el egy QB-t a draft-ról. Oké, értem hogy Bradford a "frencsájzkjúbí", de akkor is kell egy B terv, ha Samu nem tudna az idénynyitóra 100%-osan felépülni, vagy - ne adja az ég - jövőre újra lesérülne. Egyszerűen kell egy normális backup QB!Pizsama
van 1 éve felépülnie, bőven jó lesz ő idénynyitóra jövőre.Amadeus91
ebben élünk már 4 éve...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szerintem a Rams egész egyszerűen nem teheti meg, hogy ne hozzon el egy QB-t a draft-ról. Oké, értem hogy Bradford a "frencsájzkjúbí", de akkor is kell egy B terv, ha Samu nem tudna az idénynyitóra 100%-osan felépülni, vagy - ne adja az ég - jövőre újra lesérülne. Egyszerűen kell egy normális backup QB!Pizsama
van 1 éve felépülnie, bőven jó lesz ő idénynyitóra jövőre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az a baj, hogy az egész edzői gárda szerelmes Samuba.
4 év alatt ez a 2. szezonja, ahol kiesik. Nincs PO szereplése.
Különösebb fejlődést se látni rajta, hiába jobb a statisztikája.

A reményünk ha most valamelyik csere QB jól fog teljesíteni, és akkor talán elgondolkoznak megér-e annyit Samu.
Bár ha tényleg beválna valaki, nagyobb összegben lemerem fogadni, hogy őt cserélnék el (viszont az is valami)...
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Szerintem a Rams egész egyszerűen nem teheti meg, hogy ne hozzon el egy QB-t a draft-ról. Oké, értem hogy Bradford a "frencsájzkjúbí", de akkor is kell egy B terv, ha Samu nem tudna az idénynyitóra 100%-osan felépülni, vagy - ne adja az ég - jövőre újra lesérülne. Egyszerűen kell egy normális backup QB!
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
De jó lett volna ha Favre visszatér. Kötelező lett volna megnézni a játékát!
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Fisherek ragaszkodnak Bradfordhoz.Nem hiszem, hogy ha felepul megkerdojelezheto a helye. Ezt az idenyt "bealdozzuk" sztem a Clemens / Quinn kettossel es mivel bedolunk kibasszuk Schottyt es johet egy uj off cordinator Sam-nek. csori....

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Helyetekben valahogy eltradelném Kirk Cousins-t, Brett apót meg hoznám az edzői stábba hogy rendes irányítót faragjon belőle.. Vagy csak én látok lehetőséget a srácban?

szerk.: Ahogy olvastam itt lejjebb, Fisher kijelentette nem lesz trade, de azért elgondolkoztam rajta hogy az irányító problémával küzdő csapatoknak eszükbe se jut, hogy tavaly RGIII kiesésénél azért helyt állt a srác.