NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
érik a Washingtoni 1/1..
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Jake Long is edzésbe állt

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Dahl újra edzett.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
még 4 forduló van hátra. a Redskins hátralévő meccsei:
Kansas (H)
Atlanta (I)
Dallas (H)
NY Giants (I)
összejöhet nekik a 4 zakó és akkor tuti top 3-as pick-ünk van. kíváncsi vagyok tudunk-e valami zsíros trédet csinálni, amivel még 1-2 évre plusz 1. és 2. körös pick-eket szerzünk.DiamondsHead44
az elsők között sok Qb menne el, így van esély rá. safety elérhető később is, futó nincs kiemelkedő, míg Tackle egyik sem olyan, aki megérne első kört szerintem..mármint ilyen elől..Carmeloman
Mondjuk érdekes kérdés, hogy mi van, ha a Falcons az egyik pick a Redskins előtt, ők tuti nem visznek QB-t, így a Bridgewater-Mariota páros egyik fele még elérhető lenne... Vagy Bradford helye atombiztos?somoskovig
biztos.. plusz Mariota nem jelentkezik..ő mondta..
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Vagy Bradford helye atombiztos?somoskovig
amíg ekkora death money-t jelent, addig igenDiamondsHead44
7190000 dollár maradna bent utána, Wellsnél 2 millió. Dahl kirakása esetén azonban dead money nélkül lehetne 4 milliót spórolni, így ha nem lesz elég a pénz, ő lehet az egyik fő áldozat.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Vagy Bradford helye atombiztos?somoskovig
amíg ekkora death money-t jelent, addig igen

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
még 4 forduló van hátra. a Redskins hátralévő meccsei:
Kansas (H)
Atlanta (I)
Dallas (H)
NY Giants (I)
összejöhet nekik a 4 zakó és akkor tuti top 3-as pick-ünk van. kíváncsi vagyok tudunk-e valami zsíros trédet csinálni, amivel még 1-2 évre plusz 1. és 2. körös pick-eket szerzünk.DiamondsHead44
az elsők között sok Qb menne el, így van esély rá. safety elérhető később is, futó nincs kiemelkedő, míg Tackle egyik sem olyan, aki megérne első kört szerintem..mármint ilyen elől..Carmeloman
Mondjuk érdekes kérdés, hogy mi van, ha a Falcons az egyik pick a Redskins előtt, ők tuti nem visznek QB-t, így a Bridgewater-Mariota páros egyik fele még elérhető lenne... Vagy Bradford helye atombiztos?

több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
még 4 forduló van hátra. a Redskins hátralévő meccsei:
Kansas (H)
Atlanta (I)
Dallas (H)
NY Giants (I)
összejöhet nekik a 4 zakó és akkor tuti top 3-as pick-ünk van. kíváncsi vagyok tudunk-e valami zsíros trédet csinálni, amivel még 1-2 évre plusz 1. és 2. körös pick-eket szerzünk.DiamondsHead44
az elsők között sok Qb menne el, így van esély rá. safety elérhető később is, futó nincs kiemelkedő, míg Tackle egyik sem olyan, aki megérne első kört szerintem..mármint ilyen elől..
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
még 4 forduló van hátra. a Redskins hátralévő meccsei:
Kansas (H)
Atlanta (I)
Dallas (H)
NY Giants (I)
összejöhet nekik a 4 zakó és akkor tuti top 3-as pick-ünk van. kíváncsi vagyok tudunk-e valami zsíros trédet csinálni, amivel még 1-2 évre plusz 1. és 2. körös pick-eket szerzünk.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Wells valószínűleg befejezte erre a szezonra. A kora, a fizetése és Barrett Jones miatt könnyen lehet, hogy nem játszik többet Rams-mezben. Kár lenne, az egyik legjobb pass-protector center és szimpatikus ember is.Amador
ha elküldjük, kb. 4 millió szabadul fel a cap-ben. a mostani menedzsment eddig sem volt szívbajos ilyen kérdésekben. marasztalásunk valszeg nagymértékben függ attól, hogy Saffold marad vagy sem, Dahl és ő maga mennyire jön helyre. ha csak 1 vagy 2 helyre kell pótlás, akkor nem hiszem, hogy marad.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Wells valószínűleg befejezte erre a szezonra. A kora, a fizetése és Barrett Jones miatt könnyen lehet, hogy nem játszik többet Rams-mezben. Kár lenne, az egyik legjobb pass-protector center és szimpatikus ember is.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Úgy látom egyikünk sem akar beszélni a tegnapiról. Végül is ez a jelenlegi realitás: jobbak nálunk. Még. 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ez de gyönyörű, ahogy a tight end-ek és Austin blokkolnak Stacy-nek

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 cdn2.sbnation.com/imported_assets/1936403/JEFF-FISHER-RAGE.gif
dogbite
Whsikey helyett csak ez a szar Gatorade van.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
NFC Special Teams Player of Month for November is Tavon Austin.

Az első újonc a klub történetében, aki elnyert egy "Hónap játékosa" címet.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
troll on
az megvan, hogy Clemens idei győzelmi mutatója (2-2), mint kezdő, jobb mint Sadford-é (3-4).
troll off

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com


Vajon min húzta fel magát tegnap? 😊

Benny jelölt lett a Ground Player of the Week illetve a Rookie of the Week címre is!dogbite
Szerintem ekkor lett elege a hülye bírókból!
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?


Vajon min húzta fel magát tegnap? 😊

Benny jelölt lett a Ground Player of the Week illetve a Rookie of the Week címre is!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Közben a Redskins dolgozik a jó Rams-drafthelyért, legyenek áldottak ezért.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
élőben nem láttam Austin tédéjét (valami buzi reklámcsatorna jött be a linken én meg nem figyeltem mennyi az idő). éjszaka vagy hússzor megnéztem a play-t. hihetetlen hogyan blokkolt az egész csapat. Austin-hoz nem értek hozzá a play során
a 3 legfontosabb blokkot Kendricks, Givens és Pettis osztotta ki a downfield-en, ami alapvetően befolyásolta a play hosszát és minőségét. mondjuk Kendricks blokkja lecsúszott, de az annak köszönhető, hogy a védő a játékkal ellentétes irányba mozgott ki, gyakorlatilag magát vonta ki a játékból. Givens 2 LB- blokkolt ki, abból az egyik büdösbogárblokk volt. Pettis szintén fektetett.
volt még egy büdösbogárblokk, azt Wells osztotta ki a pálya közepén.
Saffold nagyon jó guard-ban, az emberét teljesen visszatolta a backfield végére.
kreatív play volt, mert az end-around-ra a Bears felkészült, ez látszott a védők mozgásán, azonban a hátraarc-ra nem számítottak. a végrehajtás 7 csillagos volt a komplett csapattól.
Schitty-be beköltözött valami alien.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
nekem is nagyon tetszett a meccs. bevallom én ezt az old-school, smash-mouth, darálós futós focit csípem.
Stacy és Cunningham fenomenális, persze ehhez kell az o-line és a többiek kiváló futásblokkolása is. de egyértelmű, hogy élvezik és szerencsére értik a a futást, egyre jobban vesztik fel a blokkokat és uralják az ellenfelet.
a D is egyre jobb, a D-line szerintem top3 ha nem jobb.
évtizedes dolgokon lépünk túl (szerzett pontok, back-to-back dolgok, stb.), valami alakul.
még Schitty is javul.
bevallom, nekem Sadford egyáltalán nem hiányzik. üthettek.
Go Rams!DiamondsHead44
Igen, egyetértek veled. Jó néhány héttel ezelőtt még azon dühöngtem, hogy miért ilyen "ízetlen" ez a csapat: gyakorlatilag nem működött semmi. Aztán mintha valami kapcsolót átbillentettek volna: ismét van stílusa a csapatnak, élvezni lehet a meccseket, nagyszerű egyéni teljesítmények mind játékos, mind edzői oldalon. Mikor volt ilyen utoljára? Még mindig egy formálódóban lévő csapat vagyunk, de úgy látszik kezdenek helyére kerülni a puzzle darabkák. És ami a számomra a legfontosabb, hogy csapatként vagyunk nagyon jók: tegnap sorra estek ki kulcsjátékosok, és mégis működött a gépezet. Fisher és Co. miatt a szezon elején csalódott voltam, de most úgy látom: mégiscsak jó és működő rendszert építgetnek Szent Lajosban. Talán emiatt nem tűnik fel Bradford hiánya, bár véleményem szerint vele még erősebbek lennénk (és persze ezzel is lehet vitatkozni 😊 .
GO RAMS!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nekem is nagyon tetszett a meccs. bevallom én ezt az old-school, smash-mouth, darálós futós focit csípem.
Stacy és Cunningham fenomenális, persze ehhez kell az o-line és a többiek kiváló futásblokkolása is. de egyértelmű, hogy élvezik és szerencsére értik a a futást, egyre jobban vesztik fel a blokkokat és uralják az ellenfelet.
a D is egyre jobb, a D-line szerintem top3 ha nem jobb.
évtizedes dolgokon lépünk túl (szerzett pontok, back-to-back dolgok, stb.), valami alakul.
még Schitty is javul.
bevallom, nekem Sadford egyáltalán nem hiányzik. üthettek.
Go Rams!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Nekem Quinn TD akciója tetszett (mert fantasyben nálam van), s egy akció keretében sack + forced fumble + fumble recovery + TD. Le a kalappal.......
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Fülig ér a szám 😊 Jó meccs volt. felkarcoltunk 41 pontot a táblára, szétfutottuk a Macikat, gyakorlatilag végig kontrolláltuk a meccset, Igazi CSAPATMUNKA volt ismét. A futás elleni főleg az első félidőben valóban nem voltunk a helyzet magaslatán, de végül a D is odatette magát. Quinn elképesztő, ha nem kerül be a Pro Bowl-ba nincs igazság. Stacy sérülése remélem nem súlyos, nagyon hiányozna...dogbite


Kit érdekel a Pro Bowl? Inkább a Deacon Jones trófeát hozza el! 😊Pizsama
úgya!DiamondsHead44
egyetértek.. a szezon előtt egy szakértő azt mondta év újonc védője Alec (mondjuk Alonso lesz szerintem 😕 ) év újonc támadója és legtöbb trükkje Austin (nagyrészt igen, de mondjuk támadója nem lesz..) és Quinn 2 sackra lesz a rekordtól..utóbbi is jöhet, ha ilyen ütemben nyomja..13 van neki, mögötte Houston most sérült meg. az első Mathis (14,5) és csapata hullámvölgyben..de a legtöbb kierőszakolt fumble neki van 😊
 www.turfshowtimes.com/2013/6/26/4457790/could-a-ram-win-the-deacon-jones-award-this-year
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Fülig ér a szám 😊 Jó meccs volt. felkarcoltunk 41 pontot a táblára, szétfutottuk a Macikat, gyakorlatilag végig kontrolláltuk a meccset, Igazi CSAPATMUNKA volt ismét. A futás elleni főleg az első félidőben valóban nem voltunk a helyzet magaslatán, de végül a D is odatette magát. Quinn elképesztő, ha nem kerül be a Pro Bowl-ba nincs igazság. Stacy sérülése remélem nem súlyos, nagyon hiányozna...dogbite
én szavaztam rá 😀