NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
The Rams are 5-3 when they run the ball 25 times or more in a game this season. They're 2-7 when they throw the ball 30 or more times.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Fény derült SJax sikerének titkára:

 deadspin.com/steven-jackson-bowls-over-josh-wilson-thanks-to-secret-1484246621
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Azért, ha igaz a tegnapi top defense teljesítményben Fisher is benne volt: a korábbiakhoz képest most jobban részt vett a D irányításában. Végre.
 www.turfshowtimes.com/2013/12/16/5217058/tim-walton-on-the-hot-seat-in-st-louis

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Quinn remeklésében azért a teljes védőfal is benne van, Brockers is jól tolja az egész szezonbankristof
nyilván, de azért sokszor egyedül veri meg az emberét.
mondjuk Langford, meg Hayes is marha jók. Igazi Fisher D-Line, jó mély.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Quinn remeklésében azért a teljes védőfal is benne van, Brockers is jól tolja az egész szezonban
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
hatalmas grat srácok! ez férfimunka volt!

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Látszik, hogy 9 évig kos volt. 😊

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
dagadjon meg, aki későbbi időpontra tetette a meccset. fehér ember dolgozni megy hajnalban, ráadásul egész hétvégés költöztetés után kilencig alig bírtam fennmaradni.
a play-by-play alapján nagyon megraktuk a szenteket. Stacy egy állat.DiamondsHead44
Fél 5-kor keltem én is, de nem hagyhattam ki. Saints ellen mindig nagyon jó meccseket játszunk, és hál'istennek még jól is jövünk ki belőle. Egész meccsen csak az ment a fejemben, hogy (bassza meg Brees a fantasy QB-m...) ha nem buziskodjuk el a szezon elejét egész jó kis PO csapat is lehetnénk. Szépen kezdenek beérni az idei rookiek is, Bailey is egyre több szerepet kap. Jövőre egy normális QB-vel Austinnal és Stacyvel egész szép kis offense lehet ez. Fishertől az onside kick szívet melengető húzás volt, remélem megtartja a szokását.Quinn tényleg egy állat, fél kézzel sackkel és lasztit szerezz.
Jó volt ez íg a szezon vége felé, de nagyon fájó, hogy sima meccseket meg nem tudtuk hozni.
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
ma este ramegyek a meccsre, a statok alapjan allt meccs volt 😊 Stacy goromba, a futast nagyon megfogtuk, Quinn pedig terminator modban tolja egesz szezonban. Nagyon varom a draftot 😊 horror sok es nagyon jo helyeket lehet szerezni. 😊

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
csak az elejét láttam. Jók voltunk.. Finne nem kell, mehet.. Stacy jó.. érik az újabb RG3 Trade? ‘skins fos 1/2-jük van..ami nekünk nem fog kelleni és trade. A lapok szerint a Vikings vagy a Jax lehet a partner..
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Brutál kezdés volt és a védelem hiába engedett sok yardot (a meccs végén leginkább), három negyeden keresztül 3 ponton tartották Brees-éket. Na ez a nem semmi.
Quinn egy állat, de tényleg.
Stacy szintén, aki az első driveban csípősérüléssel a training table-nél nézegették percekig, majd visszaállt és robbantott megint.
Fisherék az onside kickel is meglepőt húztak, ami bejött és tegnap minden klappolt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
dagadjon meg, aki későbbi időpontra tetette a meccset. fehér ember dolgozni megy hajnalban, ráadásul egész hétvégés költöztetés után kilencig alig bírtam fennmaradni.
a play-by-play alapján nagyon megraktuk a szenteket. Stacy egy állat.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nem nézi senki a meccset, csak én???Pizsama
Én néztem. 😊 jó kis meccs volt, élveztem. Volt futás = győztünk. Mondjuk a vége "érdekes" volt, nagyon jött Brees... Nem emlékszem láttam-e két blokkolt FG egy meccsen. Quinn is jó volt ismét, nagyon kellett mar. Es ami szinte hihetetlen: a korábbiakhoz képest alig volt büntetésük. 6-8 - al állunk, nem gondoltam volna.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Nem nézi senki a meccset, csak én???
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Mivel csak 17000 dollár volt a cap alatt, Long fizetéséből 200000-et átpakoltak 2014-re. Fisher pedig állítólag az utóbbi hónapokban átvette a védelmi tervezést Waltontól, de a játékokat továbbra is a DC hívja.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a jelek arra utalnak, hogy Austin ma nem játszik, ugyanis felhoztuk Veltung-ot a PS-ből, aki a preseason-ban rengeteg punt return-t csinált, azaz jó eséllyel ezt a szerepkört ő veszi át a Szentek ellen.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Meg majd lesznek itt szép cutok is az offseasonben. Finnegan mondjuk szerintem kuka, majd 10 misit spórolnánk. Wells is talán a sérülés után, meg ugye Barrett remélhetőleg át is tudja venni a helyét. Dahl is sokat keres, esetleg egy újra konstrukcióval megtarthatjuk.
Abból meg jöhet FA-ról Maclin vagy lesz egy csomó jó WR, valakire már be kell majd áldozni.süti
Maclin maradni akar..Finne tényleg 0 idén..Wells apó is mehet, pedig bírom..
drafton is lesz bűvészkedés..pl. a Viks-szel..
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Meg majd lesznek itt szép cutok is az offseasonben. Finnegan mondjuk szerintem kuka, majd 10 misit spórolnánk. Wells is talán a sérülés után, meg ugye Barrett remélhetőleg át is tudja venni a helyét. Dahl is sokat keres, esetleg egy újra konstrukcióval megtarthatjuk.
Abból meg jöhet FA-ról Maclin vagy lesz egy csomó jó WR, valakire már be kell majd áldozni.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Nagyon kíváncsi vagyok már a draftra. Top 10-ben QB-n kívül nem nagyon tudom kit lenne érdemes behúzni. Metthewst jobb oldalra ? Nem bánnám ha meglenne az 1/1 és elhoznánk Theodore-t, Bradford meg menne a picsába. Mondjuk én Mriotát szeretném új franchise QB-nak. Legjobb lenne tovább trade-elni megint a washingtoni picket, aztán pedig szívesen látnám Sammy Watkins/Mike Evans és az Ekpre-Olomu/Verett párosokból a jobbikat. 😉süti
MAriota elvben akkor jön ki, mikor Bradford lejár..
szerintem is trade lesz, később is van OT, a többi posztra nincs nagyon upragate..szerintem..Ha választani kell, Watkins 😊
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nagyon kíváncsi vagyok már a draftra. Top 10-ben QB-n kívül nem nagyon tudom kit lenne érdemes behúzni. Metthewst jobb oldalra ? Nem bánnám ha meglenne az 1/1 és elhoznánk Theodore-t, Bradford meg menne a picsába. Mondjuk én Mriotát szeretném új franchise QB-nak. Legjobb lenne tovább trade-elni megint a washingtoni picket, aztán pedig szívesen látnám Sammy Watkins/Mike Evans és az Ekpre-Olomu/Verett párosokból a jobbikat. 😉
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?


RGIII Trade Flowchart 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Szegény SJ járt még a fejemben. Csórikám elment, hogy a pályafutása alatt játzon jó csapatban is, és tessék...
több mint 10 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Ezt az áldott állapotot, hogy miénk a jövő csapata, évtizedekig fenn tudjuk tartani.
több mint 10 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Mit mondhatnék? 14:3-nál érezni lehetett, hogy nem lesz szép a vége. Garbage time TD és 20 pontos hátrány.
Sebaj, max. kétszer-kétszer tradeljük le a 1/1-et és az 1/10-et és lesz 4db első körös pickünk! 😀Pizsama
...és jövőre még fiatalabb csapat leszünk 😀
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Mit mondhatnék? 14:3-nál érezni lehetett, hogy nem lesz szép a vége. Garbage time TD és 20 pontos hátrány.
Sebaj, max. kétszer-kétszer tradeljük le a 1/1-et és az 1/10-et és lesz 4db első körös pickünk! 😀