NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Robert Mathis (13,5) mögött Quinn a második a sackeket tekintve 12-vel..
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Burwell jól összefoglalta az Incognito ügyet:
 www.stltoday.com/sports/columns/bryan-burwell/burwell-incognito-mess-appears-confined-to-miami/article_3ce2cd8e-88d3-583b-9173-2f1ec3b0eca9.html
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Na, megnéztem a meccset. Hát, talán először életemben nem igazán tudok belekötni a Rams játékába. Voltak kisebb-nagyobb hibák, de a vezetés mellett azok még belefértek, pláne hogy 8 ponton tudtuk tartani a Colts-ot. Remek. 1 hét pihi, aztán ebben a szellemben lehet folytatni a szezont. És bár 10-6-ban nem reménykedem, egy 8-8 talán még összejöhet.

Amúgy meg: a Jaguars megverte a Titans-t, akik megverték a Rams-t, akik elpicsázták a Colts-ot, akik le tudták győzni a Broncos-t. Következtetés: a Jaguars simán meg tudná verni a Broncos-t! 😀
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Clemens passer ratingje 140.6 lett! Élete meccsét nyomta 😀😀

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Amúgy nem néztem a meccset. Lehet, hogy ezen múlt?
A Bears elleni meccset mindenesetre megnézem majd. Ha kikapunk, akkor a 49ers ellenit kihagyom. Hátha tényleg ezen múlik... 😀
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Rams beat Colts. Colts beat Broncos. -> Rams beat Broncos???
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nagyszerű győzelem, grat a csapatnak! Valszeg nem vagyok egyedül azzal, hogy nem hittem volna.. Igazi csapatmunka volt, es persze hatalmas egyéni teljesítmények: a 10. hétre végre megtaláltuk Tavon Austint. 😊 Most jön a bye week, és utána ki tudja mi jön még.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tavon Austin 314 total yard, végre valami
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nyilván nem Clemensen múlott ez is, de tény, hogy mióta Samu megsérült, mintha más csapat lenne a pályán.
Várjuk meg azért a szezon végét, de ezek után is azt mondani, hogy megéri annyit költeni Samura...
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
2003-ban nyertünk utoljára legalább 30 ponttal, akkor a Vikings ellen

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem tudom mit mondjak...
nagyon örülök a győzelemnek, a mutatott játéknak, a sok tédének, a sok int-nek.
most miért tudtunk így játszani?
Sam who?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
itt tartunk sérülésügyileg:
Player Status Injury Comment
Matt Daniels Injured Reserve ankle is on injured reserve
CJ Atkins Injured Reserve Achilles is on injured reserve
Phillipp Steward Injured Reserve Achilles is on injured reserve
Sam Bradford Injured Reserve knee is on injured reserve
TJ McDonald Injured Reserve leg is on injured reserve/designated for return
Lance Kendricks Questionable finger is questionable for Sunday’s game
Harvey Dahl Questionable knee is questionable for Sunday’s game
Daryl Richardson Questionable foot is questionable for Sunday’s game
Brady Quinn Questionable hip is questionable for Sunday’s game
James Laurinaitis Probable hip is probable for Sunday’s game
Zac Stacy Probable foot is probable for Sunday’s game

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Kendricks-nek eltört az ujja.
Sadford térdműtétjét elhalasztották.
vasárnap a Colts játszik velünk.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Nem meglepő módon Stacy PNROTW jelölést kapott, tessék szavazni!
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
YAC Stacy
 d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/819483855.gif?1383510560DiamondsHead44
Ezt akartam én is linkelni.
Ilyenkor azért felmerül bennem, hogy miért kellett eddig padoztatni ? Bőven jól futott ő eddig is, és akkor a szezon feléél veszik ezt észre ? Na mindegy remélem kitart a formája jövőre is, és nem esik úgy vissza, mint Richardson.

A mostani vereség pedig azt jelenti, hogy innentől kezdve igen kinéz a 4-14-es zárás.
Tampán kívül nem igazán mi leszünk az esélyesek.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Cunningham szerint az okozta a fumble-jét, hogy egy bal hüvelykujj-sérülés miatt viselt kötés akadályozta a labda ideális megfogásában.Amador
Így már érthető. De ez akkor sem kifogás.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Cunningham szerint az okozta a fumble-jét, hogy egy bal hüvelykujj-sérülés miatt viselt kötés akadályozta a labda ideális megfogásában.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
YAC Stacy

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
nem kaptunk ki jobban mint Sadford-dal, viszont a fizetéskülönbséggel lehetne javítani a roster-en. DiamondsHead44
Nem tudhatjuk, Bradforddal nem nyertünk volna-e... persze a pénz része nyilván jogos.
A vereséget sajnálom, de megint a végéig meccsben voltunk, ez jó. Clemens jobb volt, mint vártam, jól használja a lábait, bár a dobásai lennének pontosabbak. Stacy fantasztikus volt ismét, nagy deal. Ami csalódás, főleg a múltheti meccs után, hogy ismét milyen gyatrák voltunk futás ellen. Még mindig nem konzisztens a defense.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Számomra az a legfájdalmasabb, hogy szinte minden meccsen van 1 rövid pillanatom, mikor elhiszem, hogy nyerhetünk. Ez volt a Panthers ellen, aztán mikor Bradford sérülése után semmiben sem bíztam, a Seahawks ellen is. És most, a mai meccsen is elhittem olykor, hogy pariban lehetünk, hogy nyerhető ez a meccs (talán az is volt), egészen a végéig. És ezt az érzést utálom. Ezt a reménykedő, végül kijózanítótan csalódni kényszerülő rajongói érzést.

És leszarnám, hogy ha ez egy-két idényben történne meg velem, de lassan 9 kibaszott éve ez van!

Szeretem ezt a csapatot. Szerettem Warner, Pace, Faulk, Holt és Bruce játékát. Szerettem SJ-t is, nagyon. Szeretem most Long és Quinn játékát. Brockers-t, Lau-t, Ogletree-t a Defense-ből. Néha még Jenkins-t is. És egyre jobban kedvelem Stacy-t is (lehet őt nem szeretni?).

De egyre kevesebb reményt látok arra, hogy ez a csapat rövid határidővel (2-3 éven belül) kikecmeregjen ebből a nagyon mély (és hosszan tartó) hullámvölgyből. 😥
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem kaptunk ki jobban mint Sadford-dal, viszont a fizetéskülönbséggel lehetne javítani a roster-en. persze én hülye karosszék GM vagyok, de elgondolkoztató, hogy mennyire nem tudjuk a lehetőségeinket kihasználni évek óta.
Fisher a félidei adjustment.ben és a coordinátorok kiválasztásában nálam mélyen alulteljesít.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
(biztos utálja már az 1yardhíjjánnyertem meccseket)DiamondsHead44
Bakker, ez de igaz! Eszembe se jutott a hétfő esti meccs után.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a Titans meccsen az 1999-es nosztalgia-mezben lesz a csapat. Fisher most a másik oldalon lesz, remélem minden területen. (biztos utálja már az 1yardhíjjánnyertem meccseket)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Austin vezeti az újonc WR-ek listáját 31 elkapással.Amador
Csak az a baj, hogy így is fele annyi elkapott yardja van mint pl. Hopkinsnak. 😊
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Austin vezeti az újonc WR-ek listáját 31 elkapással. De hotlversenyben ugyancsak első az elejtett labdák terén is (7), bár itt már a teljes mezőnyben. A punt-visszahordások során pedig 257 yardot veszített (és persze vele együtt a a csapat is) a special team szabálytalanságok miatt.

Elmondása szerint nehezebben megy neki az NFL-re való átállás mint azt korábban várta.