NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Volna pár kérdésem amit privátba tennék fel, hogy tudok privátba kérdezni vagy üzenetet írni valakinek ?Ramsay
hajrá

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Volna pár kérdésem amit privátba tennék fel, hogy tudok privátba kérdezni vagy üzenetet írni valakinek ?Ramsay
Rákattintasz a címzett nevére, majd a lapján a neve alatt ott lesz, hogy "PM". Azt megnyomva küldhetsz privát üzeneteket.
több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Volna pár kérdésem amit privátba tennék fel, hogy tudok privátba kérdezni vagy üzenetet írni valakinek ?
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
SPOILER ALERT! Aki nem tudja a tegnapi eredményeket az ne olvasson tovább.

A lényeg: a tegnapi wild card kör mindkét győztes csapatát nagyon elvertük az alapszakaszban! Ha nem NFC West-es lenne a Rams, akkor talán a PO is meglett volna az idén.Pizsama
mint szikvizes a paripáját

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Üdv mindenkinek !

Nem találtam bemutatkozó részt, de igazából ezt ki is hagynám, csak annyit írnék, hogy nemrég kedveltem meg az NFL-t, szóval minden szempontból újonc vagyok ,szóval a szakmai témákhoz még nem nagyon tudok hozzászólni és ettől egyelőre kíméljetek is meg 😀 Csapatot meg mindenképp kell választani,St.Louis-t kedvelem, a Rams meg passzol is a nevemhez xD Szal GO Rams !😛Ramsay
Légy üdvözölve! 😀dogbite
Ammen!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Üdv mindenkinek !

Nem találtam bemutatkozó részt, de igazából ezt ki is hagynám, csak annyit írnék, hogy nemrég kedveltem meg az NFL-t, szóval minden szempontból újonc vagyok ,szóval a szakmai témákhoz még nem nagyon tudok hozzászólni és ettől egyelőre kíméljetek is meg 😀 Csapatot meg mindenképp kell választani,St.Louis-t kedvelem, a Rams meg passzol is a nevemhez xD Szal GO Rams !😛Ramsay
Légy üdvözölve! 😀

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
SPOILER ALERT! Aki nem tudja a tegnapi eredményeket az ne olvasson tovább.

A lényeg: a tegnapi wild card kör mindkét győztes csapatát nagyon elvertük az alapszakaszban! Ha nem NFC West-es lenne a Rams, akkor talán a PO is meglett volna az idén.
több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Üdv mindenkinek !

Nem találtam bemutatkozó részt, de igazából ezt ki is hagynám, csak annyit írnék, hogy nemrég kedveltem meg az NFL-t, szóval minden szempontból újonc vagyok ,szóval a szakmai témákhoz még nem nagyon tudok hozzászólni és ettől egyelőre kíméljetek is meg 😀 Csapatot meg mindenképp kell választani,St.Louis-t kedvelem, a Rams meg passzol is a nevemhez xD Szal GO Rams !😛
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-az-amerikaiak-szerint-nem-vitas-hogy-manning-a-legjobb-2305085
😊Carmeloman
Ő is inkább egy SB esélyes csapathoz szeretne igazolni, úgyhogy átjön hozzánk ?
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-az-amerikaiak-szerint-nem-vitas-hogy-manning-a-legjobb-2305085
😊
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
OL - optimista forgatókönyv:
_Long felépül a szezonkezdetre
_Saffold marad
_Dahl marad
_Wells megy
ebben az esetben a kezdő OL: Long-Saffold-Jones/Barnes-Dahl-Barksdale/draft
azaz csak egy ROT-t kell draftolni a 2. vagy 3. körben

OL - pesszimista forgatókönyv:
_Long nem épül fel a szezonkezdetre
_Saffold elmegy
_Wells és Dahl cut
ebben az esetben kell egy kezdő LOT és kettő kezdő OG -> FA és draft

a két véglet között van legalább 4-5 forgatókönyv, ezért fájjon Snead és Fisher feje

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hát jó, ha Clinton-Dix-et behúzná Snead, én se pityerednék el! De akkor se a safety pozíciót éreztem idén a védelem legnagyobb gyengeségének. CB-t nagyobb need-nek tartom, én oda hoznék playmakert-t. A gond, hogy igazából nincs nagyon kit. Justin Gilbert-en kívül nincs nagyon kiemelkedő prospect. Szóval megérteném ha nem jönne első körben ide pick.
Pizsama
az elemzéseket olvasva, meg a meccsközvetítések közben mondottakat leszűrve a sokat szidott és alkalmazott soft coverage-t a safety sor gyengeségével magyarázták a legtöbbbet. nem akartak nagy play-eket engedni, viszont a 6-8 yardos play-ekkel folyamatosan tudtak jönni az ellenfelek. a redzone offense is azért volt annyira jó, mert ott már nem volt hely a soft coverage-re.
JJ és Tru kifejezetten man coverage-ben jó, ők nagyon szenvedtek a soft coverage-ben. amikor néha szoros emberfogással játszottunk ugrásszerűen javult a teljesítményük. ezért gondolom, hogy secondary-ben a safety pozíciót kell fejlesztenünk, hogy a soft coverage-t végre felejtsük el, csak akkor játszuk, ha az adott szitu ezt megköveteli (pl.: 3&sok).
ha lesz egy jó safety McDonalds mellett, akkor sokat fog javulni a CB-k teljesítménye. a dime és nickel felállásokra viszont lehet fejleszteni a CB-depth-t

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
szerintem Bark maradni fog, Jones lesz a C, az öregek menni fognak. Safety a legnagyobb need szerintem , mellette CB és Tackle. futót és WR-t sem hoznék, elkapót sem, én bízom a srácokban..kezdő szintű WR-t nem találni olcsón, a drafton pedig nem látok megatron szintűt..
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Az OL fog teljesen szétesni, úgyhogy én mindenképpen Matthewst húznám be. Egyszerűbb lenne ha nem keresne idén 10 misit Long. Cink Top 5-ben RT-t húzni, de ha Long 100%-os lenne akkor addig talán elvegetáltathatnánk ott is. Úgy is szokás nálunk az átnevelés, bár neki nem idegen az se. FA-ról Mack, Saffold marad guardnak, Jackson/Richardson jön 2. körben.
süti
Ha a stáb úgy érzi, hogy Barksdale alkalmas kezdő RT-nek, akkor szerintem nem fogják törni magukat, hogy Matthewst megszerezzék. Long cseréjének egy hátrébb rangsorolt OT is megtenné. Mack-re nem hinném, hogy jutna pénz, ráadásul ott van Barrett Jones. Hacsak nem derült ki az edzések alatt, hogy mellényúltak vele, akkor szerintem ő lesz a kezdő center.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ha Finnigan menne, így kell a helyére valaki.dogbite
Verner FA lesz. Fisher úgy is szerette gyűjteni a régi kollégákat. 😊
Bár nem hinném, hogy elengednék. Nem tudom ott mik a tervek, de cap space-szel is jobban állnak, mindenesetre elfogja kérni az árát.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
-Szerintem Saffold márciusban tesztelni fogja magát a piacon, (Fishernek volt egy kulcsmondata, miszerint ha egészséges, akkor nagyszerűen játszik...) Long pedig szinte kizárt, hogy kettős szalagszakadásból teljesen felépüljön időre. Wells és Dahl valszeg menni fog, szóval szerintem is az OL az elsődleges probléma. Ide kell minőségi játékos OG és OT is.
-A következő szerintem a secondary. Elsősorban CB kellene, de S is. Nem lennék meglepve, ha Finnigan menne, így kell a helyére valaki. Én bízom benne, hogy Jenkins a harmadik évére ismét feltámad, bár nem tudom az idei visszaesésében ez a soft coverage felfogás mekkora szerepet játszott.. TruJo szereplése csakúgy mint az egész csapaté nagyon hullámzó volt, de én látok benne további potenciált.
-OLB-re is szükség lesz.
-Mindenképpen választanék én is a 3.-4. körben QB-t.
-A DT posztot is mélyíteném, úgyhogy ide is húznék.

Én WR-t, TE-t nem húznék. A RB sor Stacy, Cunningham, Richardson-al nagyjából oké, bár hátsó körben lehet hogy még választunk valakit.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az OL fog teljesen szétesni, úgyhogy én mindenképpen Matthewst húznám be. Egyszerűbb lenne ha nem keresne idén 10 misit Long. Cink Top 5-ben RT-t húzni, de ha Long 100%-os lenne akkor addig talán elvegetáltathatnánk ott is. Úgy is szokás nálunk az átnevelés, bár neki nem idegen az se. FA-ról Mack, Saffold marad guardnak, Jackson/Richardson jön 2. körben.

Meg lesz azért sok csapat aki új edzővel vág neki a szezonnak a 8. pick körül is (Tampa, Minnesota), remélem addig letudunk menni. Azzal szépen tudnánk szakítani megint 2 évre elegendő picket. Ott meg Watkinsnak örülnék.

A védelem fasza így is. Jövőre is csak Dunbar szerződése kérdéses, Finnegan meg senkinek se hiányzott. 1-2 ember hiányzik még és akkor már tényleg egy liga elit védelem állna össze. Azt a pár embert meg inkább FA-ról kéne összeszedni, akik már 4-5 évet azért lehúztak a ligában.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Hát jó, ha Clinton-Dix-et behúzná Snead, én se pityerednék el! De akkor se a safety pozíciót éreztem idén a védelem legnagyobb gyengeségének. CB-t nagyobb need-nek tartom, én oda hoznék playmakert-t. A gond, hogy igazából nincs nagyon kit. Justin Gilbert-en kívül nincs nagyon kiemelkedő prospect. Szóval megérteném ha nem jönne első körben ide pick.

Az OL tényleg vagy-vagy szituációs: ha Saffold marad, és ha Long rehabili-je jól halad, akkor OT/OG-t nem érezném első körös need-nek. Bármi más esetben elfogadom. De megvárnám vele a 2.-3. kört akár.

Akkor mi marad? WR és OLB!
Watkins és Barr mondjuk?
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
csak röviden a need-ekről, nagyjából szükség szerint:
OL: most kicsit kaotikus, ha Saffold marad, akkor csak 1 OG kell, ha nem marad akkor 2 + kell legalább egy backup OT, de ha Long állapota olyan, akkor nem backup hanem kezdő minőségű OT kell a vakoldalra (Dahl és Wells elég nagy valószínűséggel megy) - ez két teljesen különböző draft-szcenáriót jelent, de a letréd ekkor is biztosra vehető (jó mély az OT depth)
_kezdő LOT kell: 1. kör OT + 2. kör OG + 4-5. kör OG
_backup OT kell: 2. kör OG + 3. kör OT + 4-5. kör OG
S: McDonald mellé kell egy impact playa és akkor feledhető a soft coverage - 1-2. kör
WR: valóban kellene egy numeroúnó WR, de ettől nagyobb need a fenti kettő poszt, viszont a 2. körben már nem kéne WR-t húzni
QB: 3-4. körben húzni is fogunk
DL: ide kell legalább egy backup DT, aki egyből bevethető a rotációba, DE szerintem csak hátul lesz, de Fisher fog húzni egyet ide is
OLB: közepes need, de kell 1 fő
CB: hátsó körben jöhet
RB: max. hátsó körben
TE: ide szerintem nem kell húzni és meglepődnék a húzáson

mivel több a need, mint a draftpick, az FA piacon megint buzgólkodni fogunk

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Szerintem a "trade nélkül" opcióval nem érdemes komolyan számolni.Amador
Ez igaz. Oké, akkor trade-del melyik pozíciókat céloznátok meg?

Szerintem a legnagyobb probléma jelenleg a secondary-ban van. És bár a tavalyi draft után még nagyon mérges voltam, hogy Bajusz és Haj nem húzott korábban Safety-t, de végül McDonald és McLeod is viszonylag bevált (Stewart már kevésbé, de Giordani pl. néha egész jó volt), sőt, én Cody Davis-t is nagyon bírom, szóval idén nem ezt tartom a legnagyobb need-nek, sokkal inkább a CB pozíciót.

Finnegan nálam leírta magát, és sajnos Jenkins is nagyon visszaesett a rookie évéhez képest, Trumaine-n viszont látszott némi fejlődés, és bár néha voltak nagyon balfasz pillanatai, azért olykor képes volt elvégezni a feladatát, sőt, néha meg is villant (talán későn érő típus).

Másik hely ahol látok igényt a fejlesztésre, az a futás elleni védelem. Hiába draftolták tavaly Ogletree-t, én személy szerint nem vagyok elégedett a Linebackerek idei munkájával. Túl sokszor engedték át a futást, túl sokszor kellett a Safety-knek megállítani. Szóval én egy OLB-t se tartanék hülye lépésnek, de ide sorolhatnám a DT pozíciót is akár, Brockers mellé elférne még egy elit tackle.

És verjetek meg, de húznék akár az első körben egy WR-t is, Austin/Bailey páros ide-vagy-oda. Lássuk be, jelenleg leginkább a nagydarab, jókezű elkapók és TE-k dominálnak (Antonio Brown és DeSean Jackson kivételével). Cook szerintem mellényúlás, és Quick-ben se látok nagy potenciált. Kéne a Rams-nek is egy Calvin Johnson vagy Brandon Marshall típusú WR.

Szóval akkor az én jelenlegi(!) nézeteim szerint a következő pozíciókat kéne megcéloznia a Rams-nek az első körben:

1. CB
2. OLB/DT
3. WR
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Letrade a Cleveland két első körös pickjéért (Lombardi úgyis beleszeret Manzielbe, érte meg be kell menni a Jags elé), 1/4. Evans, 1/13 legjobb OT, 1/2x CB/S, 2/13 CB/S (amelyik az előző körben kimaradt), 3. körben meg a legjobb elérhető TE. Ha ennyi segítséggel sem fog menni Bradford-nak, akkor 2015-ben egy nagyon durva offense élére kell csak QB-t szerezni, és a secondary is rendbe lesz téve.somoskovig
Huhh, ez álom scenario lenne elég durván a Rams számára. 😊
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Letrade a Cleveland két első körös pickjéért (Lombardi úgyis beleszeret Manzielbe, érte meg be kell menni a Jags elé), 1/4. Evans, 1/13 legjobb OT, 1/2x CB/S, 2/13 CB/S (amelyik az előző körben kimaradt), 3. körben meg a legjobb elérhető TE. Ha ennyi segítséggel sem fog menni Bradford-nak, akkor 2015-ben egy nagyon durva offense élére kell csak QB-t szerezni, és a secondary is rendbe lesz téve.

több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Kiváncsi lennék, hogy így az offseason-unk hajnalán ti mit tartotok a legnagyobb need-nek? Legyen mondjuk két különböző forgatókönyv:

Scenario #1: Bradford és Long teljesen felépül a szezonkezdettre, Saffold-ot elküldjük.
Scenario #2: Bradford és Long nem lesz 100% a szezonkezdettre, Saffold-ot megtartjuk.

Ki mit húzna az első 2 körben (trade nélkül)?! 8-)Pizsama
Bradford és Long helyzete nem ugyanolyan. Sammy nagy valószínűséggel rendben lesz a training camp kezdetére, Long sérülése súlyosabb, ráadásul 2 hónappal később is történt. Nála megeshet, hogy ki kell hagynia pár meccset. A műtét után talán majd pontosabb becslések látnak napvilágot.

Szerintem a "trade nélkül" opcióval nem érdemes komolyan számolni. Sok helyen írják Jake Matthewst a Rams-hez, de Fischer számára nem ér annyit egy OT, hogy lemondjon az érte kapott pick(ek)ről. Főleg, hogy idén sokan akarnak irányítót, ami komoly ellenértéket jelenthet az 1/2-ért.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Kiváncsi lennék, hogy így az offseason-unk hajnalán ti mit tartotok a legnagyobb need-nek? Legyen mondjuk két különböző forgatókönyv:

Scenario #1: Bradford és Long teljesen felépül a szezonkezdettre, Saffold-ot elküldjük.
Scenario #2: Bradford és Long nem lesz 100% a szezonkezdettre, Saffold-ot megtartjuk.

Ki mit húzna az első 2 körben (trade nélkül)?! 8-)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nah Bridgewater jön a draftra és ha Manziel és Teddy számít majd az 1/1 és 1/2 várományosának ismét jó üzletet köthettek az 1/2-es pickel. 😊