NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a számítások szerint 4 kompenzációs pickre, 1 db 6. és 3 db 7. körösre számíthatunk.
a COlts trade-del együtt így 7+1+1+4= 13 pick várható az idén.
 www.turfshowtimes.com/2014/2/7/5390706/2014-nfl-draft-projected-compensatory-picks-add-four-to-rams-draft

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Meccskijárás és szurkolás tekintetében az európai (vagyis csak a kedvenc csapat) jobb nálam, minden másban az amerikai..Ha nem enne ennyire nyújtott és show jellegű még nnél is többen szeretnék, mint első számú sportot..
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a legújabb hírek szerint Kroenke egy másik MLS csapatot (LA Gunners) akar csinálni LA-ben, ezért keresett helyet a stadion építéséhez. mondjuk ha gurulós focinak van helye, ott elszaladgálnak a rendes focisták is.DiamondsHead44
Ne haragudj a kötözködésért, de szerintem elég érdekes, hogy európaiként a gurulós focit tekinted másodrendűnek az amerikai focival szemben. A futballnak az egész világon football / futball a neve, egyes- egyedül az USA-ban és Kanadában hívják soccernek. Én megértem, hogy jobban szereted az amcsi focit, lassan már én is, de azért a megnevezések terén maradjunk meg a realitások terén, főleg, hogy a "gurulós" focinak korábbra nyúlnak vissza a hagyományai. Szerintem a félreérthetőség elkerülése végett az egyiket amerikai focinak, a másikat meg európai focinak kéne nevezni. Persze ez csak az én véleményem, valszeg itt kisebbségben vagyok.Coltsfan2007
nem haragszom, de nem szeretem, ha meg akarják mondani mi legyen a véleményem. több mint 20 évig játszottam gurulós focit, lassan 9 éve vagyok benne az amerikai foci világában, azt hiszem el tudom dönteni, melyik a fontosabb és sportosabb a számomra.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a legújabb hírek szerint Kroenke egy másik MLS csapatot (LA Gunners) akar csinálni LA-ben, ezért keresett helyet a stadion építéséhez. mondjuk ha gurulós focinak van helye, ott elszaladgálnak a rendes focisták is.DiamondsHead44
Ne haragudj a kötözködésért, de szerintem elég érdekes, hogy európaiként a gurulós focit tekinted másodrendűnek az amerikai focival szemben. A futballnak az egész világon football / futball a neve, egyes- egyedül az USA-ban és Kanadában hívják soccernek. Én megértem, hogy jobban szereted az amcsi focit, lassan már én is, de azért a megnevezések terén maradjunk meg a realitások terén, főleg, hogy a "gurulós" focinak korábbra nyúlnak vissza a hagyományai. Szerintem a félreérthetőség elkerülése végett az egyiket amerikai focinak, a másikat meg európai focinak kéne nevezni. Persze ez csak az én véleményem, valszeg itt kisebbségben vagyok.Coltsfan2007
Hát valóban elég kevés embert találsz, aki nem a gurulós focit tekinti másod, vagy akár sokadrendűnek 😀
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
a legújabb hírek szerint Kroenke egy másik MLS csapatot (LA Gunners) akar csinálni LA-ben, ezért keresett helyet a stadion építéséhez. mondjuk ha gurulós focinak van helye, ott elszaladgálnak a rendes focisták is.DiamondsHead44
Ne haragudj a kötözködésért, de szerintem elég érdekes, hogy európaiként a gurulós focit tekinted másodrendűnek az amerikai focival szemben.Coltsfan2007
számorma is másodrendű a gurulós. Nincs ezzel semmi gond.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Szlartibartfaszt Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 53
a legújabb hírek szerint Kroenke egy másik MLS csapatot (LA Gunners) akar csinálni LA-ben, ezért keresett helyet a stadion építéséhez. mondjuk ha gurulós focinak van helye, ott elszaladgálnak a rendes focisták is.DiamondsHead44
Ne haragudj a kötözködésért, de szerintem elég érdekes, hogy európaiként a gurulós focit tekinted másodrendűnek az amerikai focival szemben. A futballnak az egész világon football / futball a neve, egyes- egyedül az USA-ban és Kanadában hívják soccernek. Én megértem, hogy jobban szereted az amcsi focit, lassan már én is, de azért a megnevezések terén maradjunk meg a realitások terén, főleg, hogy a "gurulós" focinak korábbra nyúlnak vissza a hagyományai. Szerintem a félreérthetőség elkerülése végett az egyiket amerikai focinak, a másikat meg európai focinak kéne nevezni. Persze ez csak az én véleményem, valszeg itt kisebbségben vagyok.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a legújabb hírek szerint Kroenke egy másik MLS csapatot (LA Gunners) akar csinálni LA-ben, ezért keresett helyet a stadion építéséhez. mondjuk ha gurulós focinak van helye, ott elszaladgálnak a rendes focisták is.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hekker zseniális forma. 😀

"People are buying into this move to LA talk way too much. Stan looked at the moon the other night...pretty sure were going there #MoonRams"
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Megunta a EJD körüli kötélhúzást és emelte a tétet. A kérdés, hogy blöfföl-e?dogbite
valszeg igen, de jól csinálja.DiamondsHead44
igen, ügyes játékos 😊 kicsit felkavarta az állóvizet. Bár jobban örültem volna, ha a Rams idei jó teljesítménye adott volna okot a "címlapra kerüléshez".

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Megunta a EJD körüli kötélhúzást és emelte a tétet. A kérdés, hogy blöfföl-e?dogbite
valszeg igen, de jól csinálja.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Megunta a EJD körüli kötélhúzást és emelte a tétet. A kérdés, hogy blöfföl-e?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Goodell azt mondta, hogy az nfl nem tervezi az LA-ben történő fejlesztést.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ebxmqbbl0lo8wtfjy6dg
St. Louis Rams' Stan Kroenke purchased L.A. land
St. Louis Rams owner Stan Kroenke has purchased 60 acres of land in Los Angeles County. Does he have his eye on moving his franchise back to the Golden State?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Kroenke meg telket vett L.A.-ben, úgyhogy megint felvetődött a költözés lehetősége...süti
abban egyetérthetünk, hogy Silent Stan nem szarral gurigázik. gyakorlatilag LA belvárosában vett telket, nem 50 mérföldre LA-től. nyilván összegben sem volt mindegy, hol vesz valamit, de anyának is van vagyona rendesen.
mindenesetre a tárgyalási alapja már megvan az Ed fejlesztéséhez, új stadion építéséhez STL-ben, vagy a költözéshez.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha már D-re draftolunk, akkor Hageman. Brockersszel milyen jó kis duó lenne.

Kroenke meg telket vett L.A.-ben, úgyhogy megint felvetődött a költözés lehetősége...
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Remelem, hogy tudjuk tartani a lepest iden. 😊 pozitiv szezont es sistergos csoporton beluli meccseket akarok 😊

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát brutál lesz a csoportunk. Védelmek a toppon itt is, ott is, amott is! de így lesz jó!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
hát, HA bejönnek az idei draft pickek, és Fisher folytatja a megkezdett munkát, akkor durván pozitív szezonotok lesz. és a D már így is elég ijesztős.

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Okos döntés volt gyakorlatilag visszahozni. Ugye a bounty kirobbanása előtt le is szerződtettétek szóval Fisher vele tervezett alapból. Zúzós lesz a védelem az biztos.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egy jó cikk Williams-ről
 bleacherreport.com/articles/1794097-the-insiders-guide-to-a-gregg-williams-defenseDiamondsHead44
Jó kis zúzós defense lesz ez! 😊dogbite
remélhetőleg nem lesz több soft coverage, helyette blitz ha kell, ha nem, mindenféle jó stunt-tal
nyami

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
egy jó cikk Williams-ről
 bleacherreport.com/articles/1794097-the-insiders-guide-to-a-gregg-williams-defenseDiamondsHead44
Jó kis zúzós defense lesz ez! 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Az egykoron a Saintsnél kitűzött bounty-zásai miatt határozatlan időre eltiltott, majd rehabilitált Gregg Williams lesz a St. Louis Rams új védőkoordinátora. Williams híres mondása többek között: "Kill the head and the body will die."Carmeloman
mindenesetre Walton távozásával az egyik kívánság teljesültDiamondsHead44
Egyetértek. Waltonra nagy volt a DC kabát. Én örülök hogy Fisher mégis meglépte ezt, különösen annak fényében, hogy egy hónapja meg azt nyilatkozta, hogy nem tervez változtatást az edzői stábban.dogbite
Fisher és Snead nagy a ködösítésben.
innentől nem tartom elképzelhetetlennek a Clowney pick-et, ha letrédelünk, akkor OLB és S a tippem. viszont tuti nem lesz az első körben OL pick.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Az egykoron a Saintsnél kitűzött bounty-zásai miatt határozatlan időre eltiltott, majd rehabilitált Gregg Williams lesz a St. Louis Rams új védőkoordinátora. Williams híres mondása többek között: "Kill the head and the body will die."Carmeloman
mindenesetre Walton távozásával az egyik kívánság teljesültDiamondsHead44
Egyetértek. Waltonra nagy volt a DC kabát. Én örülök hogy Fisher mégis meglépte ezt, különösen annak fényében, hogy egy hónapja meg azt nyilatkozta, hogy nem tervez változtatást az edzői stábban.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egy jó cikk Williams-ről
 bleacherreport.com/articles/1794097-the-insiders-guide-to-a-gregg-williams-defense

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Az egykoron a Saintsnél kitűzött bounty-zásai miatt határozatlan időre eltiltott, majd rehabilitált Gregg Williams lesz a St. Louis Rams új védőkoordinátora. Williams híres mondása többek között: "Kill the head and the body will die."Carmeloman
mindenesetre Walton távozásával az egyik kívánság teljesült

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Az egykoron a Saintsnél kitűzött bounty-zásai miatt határozatlan időre eltiltott, majd rehabilitált Gregg Williams lesz a St. Louis Rams új védőkoordinátora. Williams híres mondása többek között: "Kill the head and the body will die."