NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Amúgy én Bortles-nek tudnék örülni a drafton...
Samun most már úgy is 10 misit spórolnánk...
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
odaátról loptam:

Even my cat appreciates a Sam Bradford TD pass.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
az ólájn nagyrenoválás alatt. műtik Jake Long-ot és Harvey Dahl-t is.
 www.stltoday.com/sports/football/professional/jake-long-undergoes-knee-surgery/article_51534322-fe8b-5d65-8483-940c65ec9086.htmlDiamondsHead44
Nagy kérdés, hogy Long mikorra lesz bevethető..

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az ólájn nagyrenoválás alatt. műtik Jake Long-ot és Harvey Dahl-t is.
 www.stltoday.com/sports/football/professional/jake-long-undergoes-knee-surgery/article_51534322-fe8b-5d65-8483-940c65ec9086.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
A lapok szerint Quinn megaszerződést kaphat, Finnegan ki lesz rúgva. Emelkedő pénzzel, hogy ha kimegy Bradfordé akkor legyen maxon.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Cleveland trade a láthatáron?
"On Sunday cbs.com reported that the Browns may be looking to trade up to make sure they get a certain quarterback named known as Johnny Football:
…they are willing to trade up to land Johnny Manziel in the draft if need be, sources said, and have an owner, Jimmy Haslam, who is committed to spending their abundant cap space to try to win quickly.”

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273


Hekker megérkezett Oahu szigetére.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Schotty főedző lehet, helyére Kubiak érkezhet..Carmeloman
A Vanderbiltre hívták interjúra. Ha a Sports Illustrated 2 éves információi még helytállóak, akkor szó szerint pár perc autóútra lakik az egyetemtől.Amador
nem kellett nekik. biztos megnéztek két meccset és annyi

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Snead szavai arra utalnak, hogy nem nagyon lesz korai WR-draft.
 espn.go.com/blog/st-louis-rams/post/_/id/5196/rams-still-in-need-of-top-receiverAmador
Snead szavai szerint az első körben nem fogunk draftolni 😉
 www.turfshowtimes.com/2014/1/14/5298222/2014-nfl-draft-trade-rumors-rams

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Snead szavai arra utalnak, hogy nem nagyon lesz korai WR-draft.
 espn.go.com/blog/st-louis-rams/post/_/id/5196/rams-still-in-need-of-top-receiver
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
 www.stlouisrams.com/media-center/videos/PFWA-Defensive-Player-of-the-Year-Robert-Quinn/922114f5-79ff-4bb7-a0bd-f2ef745d0867

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Én nem bánnám ha elmenne.....persze csóri Samu megint tanulhatna új playbook-ot! Vagy akkor már 1/2-re új QB? 😀
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Schotty főedző lehet, helyére Kubiak érkezhet..Carmeloman
A Vanderbiltre hívták interjúra. Ha a Sports Illustrated 2 éves információi még helytállóak, akkor szó szerint pár perc autóútra lakik az egyetemtől.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Schotty főedző lehet, helyére Kubiak érkezhet..
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bernie Miklasz az elmúlt 4 évben minden írásában Sadford mellett állt és támasztotta alá, miért Sadford a megoldás. a mai cikkében viszont már azt pedzegeti, hogy mindenképp kell draftolnunk egy QB-t az idén. no nem azért mert Sadford gyengusz - szerinte - hanem azért, mert túlságosan sérülékeny.
mivel BM elég bennfentes a Rams ügyeiben, ez az írás arra utal, hogy a nyilatkozatok ellenére a Rams erősen gondolkozik a Sadford utáni változatban. érdekes 4 hónap áll előttünk a draftig.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Huh, most azért nagy kő esett le a szívemről:
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000311653/article/sam-bradford-locked-in-as-rams-qb-les-snead-sayssüti
pezsgőt bontok én is.
mondjuk azért játékiból kíváncsi lennék arra, hogy melyik csapat adni valamit - és mit - Sadfordért egy trade keretében. én max. egy 4. körös pick-re szavaznék, de szerintem túlértékeltem a dolgot.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Huh, most azért nagy kő esett le a szívemről:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cfkhizsgwgob5ekxisi2
Sam Bradford locked in as Rams QB, Les Snead says
Sam Bradford is coming off ACL surgery after several mediocre seasons. However, the Rams are sticking with him. GM Les Snead believes it's not "the wisest thing" to draft a QB No. 2 overall.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tavon Austin 98 yados punt return-je benne van a play of the year szavazásban.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
jól néztem, hogy Finnegan 10 milláját 3, míg Wells 6,5 millióját 2 millával megúsznánk, ha kirakjuk őket? Spórolnánk 11,5 milliót kettöjükön? 😊
trade nélkül pedig összesen 8,45 milla lenne a draft..

Round 1 (2): ($3.854 million)

Round 1 (13): ($1.828 million)

Round 2 (45): ($798,000)

Round 3 (75): ($559,000)

Round 4 (110): ($518,000)

Round 5 (146): ($336,000)

Round 6 (181): ($314,000)

Round 7 (218): ($238,000)

Total: $8.445 millionCarmeloman
jól. itt egy táblázat, hogy a 10 legnagyobb cap hit hogyan néz ki 2014-ben:
Name Base Salary Signing Bonus Roster Bonus Cap Hit Dead Money Cap Savings
Sam Bradford 14.015 3.595 0 17.61 7.19 10.42
Chris Long 13.2 1.5 0 14.7 17.7 -3
James Laurinaitis 10 0.4 0 10.4 10.2 0.2
Cortland Finnegan 6 1 3 10 3 7
Jake Long 8 1.25 0 9.25 7.75 1.5
Jared Cook 3 1 3 7 12 -5
Scott Wells 5.5 1 0 6.5 2 4.5
Kendall Langford 5 1 0 6 2 4
Harvey Dahl 2 0 2 4 0 4
William Hayes 2.595 1.25 0 3.845 2.5 1.345

az előző évhez képest 18 millióval több marad a sapkában mert:
_11 millióval csökken a dead money összege
_Finegan cap hit-je 5 millióval csökken
_Lau cap hit-je 2 millióval csökken

viszont amivel nő a terhelés az előző évhez képest:
_Chris Long's cap hit +6 millio
_Sam Bradford's cap hit +5 millio
_Jared Cook's cap hit +3 millio
_Jake Long's cap hit +5 millio
_William Hayes cap hit +1.8 millio
_Harvey Dahl cap hit +1.25 millio
ez testvérek között is bő 22 millió, azaz 4 millióval kevesebbel startolunk, mint amennyivel befejeztük a szezont.

durván 13 milliónk van a satyi alatt. nekem pont elég lenne...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
jól néztem, hogy Finnegan 10 milláját 3, míg Wells 6,5 millióját 2 millával megúsznánk, ha kirakjuk őket? Spórolnánk 11,5 milliót kettöjükön? 😊
trade nélkül pedig összesen 8,45 milla lenne a draft..

Round 1 (2): ($3.854 million)

Round 1 (13): ($1.828 million)

Round 2 (45): ($798,000)

Round 3 (75): ($559,000)

Round 4 (110): ($518,000)

Round 5 (146): ($336,000)

Round 6 (181): ($314,000)

Round 7 (218): ($238,000)

Total: $8.445 million
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nálam a legkritikusabb terület az edzői stáb. jöhet a kövezés...
Fisher-nek nagyon örültem és továbbra is örülök, hogy itt van. viszont ő a felelős azért ki az OC és a DC, illetve mi a gameplan és van-e adjustment a meccseken. itt szerintem a liga utolsó 3 csapata között vagyunk. Schitty olyan mint Shurmur volt, viszont ezt már 7 éve csinálja, az új DC-vel meg úgy tűnik még jobban mellé lőttünk. és itt jön ki Fisher legnagyobb gyengéje, hogy a személyes kapcsolatait nem hagyja cserben, nem fog senkit sem kirúgni. különösen nem Schitty-t, a nagy barát kicsi fiacskáját.
a többit később, mert operálják a gépem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bár annyira nem vagyok otthon a kosok terén, de megpróbálok válaszolni, majd valaki javítson ki , ha esetleg hülyeséget írok 😊. Danny
Korrekt ez. Samut nem szeressük, Schotty vihetné magával valahova.

RG3 trade-del meg úgy néz ki jól jártunk...:

 www.turfshowtimes.com/2014/1/6/5270116/how-much-expected-and-real-value-did-the-rams-get-out-of-the-rg3
több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Rendben köszönöm a választ, egyelőre nekem ez megfelel, aki bennfentesebb dolgokat tud és szeretné,vagy kell, az majd kiegészíti 😛 Hm akkor a formaingadozáshoz leginkább nem egy Csernus dokira volna szükség, hanem egy Tony G, Magnus Carlsen párosra plusszba a stábba, tuti SB győzelem ! 😀😀😀
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Az alapszakaszt ugye még nem követtem, a Play Off nem jött össze, de ez nem mondható rossz szezonnak, nem ? Mi kellhet a Play offhoz a jövőben ? Lehet, hogy csak egy Csernus doki ?😛 Mondjuk látom, hogy előfordulnak elég nagy formaingadozások, egyik évben valaki lent rögtön a másikban fent és fordítva ez minek tudható be ?😊Ramsay
Bár annyira nem vagyok otthon a kosok terén, de megpróbálok válaszolni, majd valaki javítson ki , ha esetleg hülyeséget írok 😊. Ebben a csoportban ez az eredmény egyáltalán nem számít rossznak. A NFL legerősebb csoportja ez, gyakorlatilag a Cardinals máshol szinte biztosan PO-ba jutott volna a Rams is befért volna, kicsit könnyebb csoportban, vagy könnyebb sorsolással. Bradford teljesítménye kulcsfontosságú. Ha megtudják védeni akkor ahogy láttam képes szép dobásokra, nem véletlen volt ő 1/1. A védelemben Quinn egyértelműen a vezér, az ő játékát élmény nézni. Laurinaitist is kedvelem tőletek (remélem ezért nem köveznek majd meg az idetévedt Cards fanok😀), de a secondaryben vannak gondok. Finnegan nem hozta azt amit elvártak volna tőle és ez nagy probléma. Érdekes lehet a ti tavaszotok. Bradford szerződését át kéne strukturálni, ha jól emlékszem 15 rongy körül keres majd. Az esély mindig megvan, tippelni ilyen korán nem érdemes, de tény, hogy jelenleg a Cardinals, a 9ers és a Hawks is előrébb tart. A nagy formaingadozás okát, ha tudnám valószínűleg most az ESPN stúdiójában ülnék és szakkommentálnám a BCS nagydöntőt, de ahogy én látom laikus szemmel az edzői stáb szerepe sokkal fontosabb tud lenni, mint azt sokan hinnék, egy jó playhívással def és off oldalon nagyon látványosan lehet előrelépni. 😊
több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Az alapszakaszt ugye még nem követtem, a Play Off nem jött össze, de ez nem mondható rossz szezonnak, nem ? Mi kellhet a Play offhoz a jövőben ? Lehet, hogy csak egy Csernus doki ?😛 Mondjuk látom, hogy előfordulnak elég nagy formaingadozások, egyik évben valaki lent rögtön a másikban fent és fordítva ez minek tudható be ?😊