Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem nem túl sok vizet zavar Finnegan elbocsátása. Idén még sérülten is többet segített rajtunk.
Viszont nagyon örülnék ha Verrettet behúznánk draftról. Mondjuk szerintem a Jenkins-Johnon duo is vállalható felállás lehet.

Wells megtartását nem értem, de akkor ezek szerint a Jones pickünk se úgy sült el, ahogy Fisherék számítottak rá.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a CB need nagyjából utolérte a S need-et. ami még inkább nyilvánvalóvá teszi a letrédet.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
és ami nem volt várható, Wells marad..
 www.turfshowtimes.com/2014/3/5/5474528/2014-nfl-free-agent-rumors-scott-wells-rams-roster-cuts
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Ami várható volt: Finnegan megy.

 www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-report/rams-inform-finnegan-he-will-be-released/article_404aa399-ce8b-5dee-8366-20461ec70406.html

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.profootballfocus.com/wp-content/uploads/2014/02/Lineup-STL.png[/img]
Projected lineup...
Mi alapján választják ki, hogy melyik játékos szerepeljen az ábrán?Amador
Csak élő szerződéssel rendelkezők szerepelnek rajta. Bővebben:  www.profootballfocus.com/blog/2014/02/14/projected-lineups-st-louis-rams/

Saffold új szerződését 5 évre, 23-26 misire lövik be, ebből 7-10 misi lenne garantált.
 www.turfshowtimes.com/2014/3/4/5469722/rams-rodger-saffold-contract-talks-2014-nfl-free-agentssüti
az reális..
Viszont akkor tuti repül Wells és Finnegan...
Érkezhet Avant? Kirakta a Philly..
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.profootballfocus.com/wp-content/uploads/2014/02/Lineup-STL.png[/img]
Projected lineup...
Mi alapján választják ki, hogy melyik játékos szerepeljen az ábrán?Amador
Csak élő szerződéssel rendelkezők szerepelnek rajta. Bővebben:  www.profootballfocus.com/blog/2014/02/14/projected-lineups-st-louis-rams/

Saffold új szerződését 5 évre, 23-26 misire lövik be, ebből 7-10 misi lenne garantált.
 www.turfshowtimes.com/2014/3/4/5469722/rams-rodger-saffold-contract-talks-2014-nfl-free-agents
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273

Projected lineup...dogbite
Mi alapján választják ki, hogy melyik játékos szerepeljen az ábrán?
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?

Projected lineup...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Hivatalosan is 133 M a cap, bő 10 misivel vagyunk alatta. Viszont szerintem kizart, hogy Saffoldot tagalnénk, OL esetében ez 11.7 M-ba fájna.dogbite
Szerintem eddig se fordult meg senkinek se a fejében, hogy tagelni kéne.süti
Snead mondta egy hete, hogy most Saffold az elsőszámú prioritás... Persze valószínűleg igazad van, és alapvetően új szerződésen dolgoznak.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hivatalosan is 133 M a cap, bő 10 misivel vagyunk alatta. Viszont szerintem kizart, hogy Saffoldot tagalnénk, OL esetében ez 11.7 M-ba fájna.dogbite
Szerintem eddig se fordult meg senkinek se a fejében, hogy tagelni kéne.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Hivatalosan is 133 M a cap, bő 10 misivel vagyunk alatta. Viszont szerintem kizart, hogy Saffoldot tagalnénk, OL esetében ez 11.7 M-ba fájna.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a salary cap pillanatnyilag:
Top 51 Contracts 125,548,962
Dead Money (12 játékos) 133,805
2014 Total Cap Hits 125,682,767

67 játékos van a Rosteren
53 játékos rendelkezik 2014-re szerződéssel
14 Free Agent-ünk van

további részletek itt:  www.turfshowtimes.com/2014/2/27/4618780/st-louis-rams-individual-cap-hits-and-available-cap-space-february-27

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Clowney nagyon jó, de egy esetben érné meg, ha elengedjük Quinnt majd, amit nem fogunk. Mack és Barr nem ér 1/2-öt..Carmeloman
Mivel a két DE közül Quinn a fiatalabb és szerintem az értékesebb is, Clowney draftolása esetén Long tradelésére lenne nagyobb esély. Ha Clowney tényleg az a "10 évente egyszer van ilyen" játékos, akkor rögtön kezdő lehetne, így Longra nem lenne szükség és valószínűleg pénz sem.Amador
kérdés kinek kell egy sérülékeny LT ennyiért?Carmeloman
Szerintem DE Chris Longra gondolt 😉Ramsfan
IgenAmador
az ok, de nem biztos, hogy az NFL-ben is beválik, mint ahogy évek óta sok ilyen bust volt..
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Clowney nagyon jó, de egy esetben érné meg, ha elengedjük Quinnt majd, amit nem fogunk. Mack és Barr nem ér 1/2-öt..Carmeloman
Mivel a két DE közül Quinn a fiatalabb és szerintem az értékesebb is, Clowney draftolása esetén Long tradelésére lenne nagyobb esély. Ha Clowney tényleg az a "10 évente egyszer van ilyen" játékos, akkor rögtön kezdő lehetne, így Longra nem lenne szükség és valószínűleg pénz sem.Amador
kérdés kinek kell egy sérülékeny LT ennyiért?Carmeloman
Szerintem DE Chris Longra gondolt 😉Ramsfan
Igen
több mint 10 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Clowney nagyon jó, de egy esetben érné meg, ha elengedjük Quinnt majd, amit nem fogunk. Mack és Barr nem ér 1/2-öt..Carmeloman
Mivel a két DE közül Quinn a fiatalabb és szerintem az értékesebb is, Clowney draftolása esetén Long tradelésére lenne nagyobb esély. Ha Clowney tényleg az a "10 évente egyszer van ilyen" játékos, akkor rögtön kezdő lehetne, így Longra nem lenne szükség és valószínűleg pénz sem.Amador
kérdés kinek kell egy sérülékeny LT ennyiért?Carmeloman
Szerintem DE Chris Longra gondolt 😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Clowney nagyon jó, de egy esetben érné meg, ha elengedjük Quinnt majd, amit nem fogunk. Mack és Barr nem ér 1/2-öt..Carmeloman
Mivel a két DE közül Quinn a fiatalabb és szerintem az értékesebb is, Clowney draftolása esetén Long tradelésére lenne nagyobb esély. Ha Clowney tényleg az a "10 évente egyszer van ilyen" játékos, akkor rögtön kezdő lehetne, így Longra nem lenne szükség és valószínűleg pénz sem.Amador
kérdés kinek kell egy sérülékeny LT ennyiért?
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Snead elmondta, hogy a franchise tag idén sem lesz felhasználva. Ez nem meglepő.

Megvolt az első találkozó Saffold ügynökével, de a csapat még nem tett szerződésajánlatot.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Clowney nagyon jó, de egy esetben érné meg, ha elengedjük Quinnt majd, amit nem fogunk. Mack és Barr nem ér 1/2-öt..Carmeloman
Mivel a két DE közül Quinn a fiatalabb és szerintem az értékesebb is, Clowney draftolása esetén Long tradelésére lenne nagyobb esély. Ha Clowney tényleg az a "10 évente egyszer van ilyen" játékos, akkor rögtön kezdő lehetne, így Longra nem lenne szükség és valószínűleg pénz sem.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Clowney nagyon jó, de egy esetben érné meg, ha elengedjük Quinnt majd, amit nem fogunk. Mack és Barr nem ér 1/2-öt..
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nagyon írják nekünk Clowney-t, ha már nem trade-elünk, de akkor nem lenne jobb megoldás Mack vagy Barr ?
Pass-rusht ugyanúgy megdobná, de needre is jönnének, stabil kezdők lehetnének, és nem rotációba jönne.
Mayock is szerelmes lett Mackbe, 1/1-nek is rebesgeti, combine-on is jól teljesített, szerintem nagyobb hasznunkra válna.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Clowney, Kape és Cam

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Clowney és Manziel

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
4 lehetséges változat a 2. pickünkre:

1. Houston takes a QB; Rams trade the No. 2 pick - Perfect. The Rams can then lure a team like the Falcons or one of the many others that might fall in love with the chance to draft a once-a-generation pass rusher.

2. Houston takes Clowney; Rams trade the No. 2 pick - Clowney's off the board, but there are still three quarterbacks who are seen a viable franchise-type players in a league rife with team desperate for a QB. Advantage, Rams.

3. Houston takes a QB; Rams take Clowney with the No. 2 pick - Sure, pass rushers aren't exactly the Rams' biggest need, but it's hard to argue against taking the best player available ... in the entire draft. Plus, it gives them flexibility on salaries when Robert Quinn is due for a new contract.

4. Houston takes Clowney; Rams take Player X - Now this is where things could get dicey for the Rams. Fisher and Snead spent the week in Indianapolis doubling down on their commitment to Sam Bradford, telling the world that they had no plans to take a QB. So with three franchise QBs still on the board, why bother to swing a deal with the Rams when you know they're not going to take a QB? Whatever. The Rams can still have a player of their choice, and not have to worry about missing, say, Sammy Watkins or Greg Robinson by trading down.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
ez a Matthews elég gyér.. 😕Carmeloman
Nem volt ő rossz.

Torry Holttal beszélgetnek egy kicsit a draftról:  bleacherreport.com/articles/1952358-torry-holt-st-louis-rams-dont-need-clowney-should-draft-ot-jake-matthews
1/3-ra Matthews, Clownyre nincs szükségünk, Bradford helye nem garantált, ezzel az elkapói gárdával is PO esélyesek vagyunk.süti
az elején rossz volt. de elég gyors. viszont Robinson még jobbnak tűnik..erős és gyors is..
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ez a Matthews elég gyér.. 😕Carmeloman
Nem volt ő rossz.

Torry Holttal beszélgetnek egy kicsit a draftról:  bleacherreport.com/articles/1952358-torry-holt-st-louis-rams-dont-need-clowney-should-draft-ot-jake-matthews
1/3-ra Matthews, Clownyre nincs szükségünk, Bradford helye nem garantált, ezzel az elkapói gárdával is PO esélyesek vagyunk.