NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
ez a Matthews elég gyér.. 😕
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
na most kavarja, vagy nem kavarja?
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/02/21/snead-says-theres-no-way-rams-will-take-a-quarterback-with-second-pick/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Fisher on defensive line depth: "You can't get enough guys up front."
Les Snead says re-signing Rodger Saffold a 'priority' & talks Sam Bradford contract extension
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
ha Clowneyt behúzzátok akkor olyat mondok pitsa is lesz benne 😀petey
balhés, illene ide, de nem fogunk 1/2-re húzni, eltradeljük..
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Jake Matthews meeting with Rams at the CombineCarmeloman
Azt eddig nem is tudtam, hogy a papának Fisher volt az edzője.süti
pedig igen.. és Williams visszatérése miatt a lapok azt írták érkezhet Malcolm Jenkins, aki 2009-ben az év 2. legjobb védőcsapatába került. Akkor Williams volt a DC a szenteknél.
Amit jósolnak:
visszaigazoljuk Dunbart, Clemmenst, Barnest, McNeillt és a Smith-Williams duó egyikét, aki olcsóbban ír alá. Ha megfelelő pénzért aláír Saffold, ő is marad, ha nem Jon Asamoah jönne.
Wells és Finnegan cut, és ha Dahl nem módosít, ő is repül. CB lehet Verner, de ő talán Fisher miatt, persze, ha nem kér túl sokat..
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
ha Clowneyt behúzzátok akkor olyat mondok pitsa is lesz benne 😀

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jake Matthews meeting with Rams at the CombineCarmeloman
Azt eddig nem is tudtam, hogy a papának Fisher volt az edzője.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Jake Matthews meeting with Rams at the Combine
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
draft needs, ahogy én látom:
special teamers: itt minden rendben, LS, K, P tuti jó, KR, PR is van, de ide tudunk draftolni a hátsó körökben, vagy UDFA
offense
QB: Sadford marad, Clemens marad (ismeri a rendszert, óccó és bizonyította, hogy tud helyettesíteni), jön egy 3-4. körös fejleszthetőnek tűnő QB prospect
LT: Jake Long marad, fel sem merült sehol, hogy menne
LG: ide kell draftolni, backup-unk van/lesz
C: Jones, mögötte Barnes
RG: Safforld, ha nem tudjuk megtartani, ide is draftolni kell
RT: Barksdale megbízhatóan teljesített, kifejezetten abba a csoportba tartozik, akit alulértékelnek, ha nem is csúcsjátékos, de nem az RT a hiányposztunk
OL: Long-draft-Jones-Saffold/draft-Barksdale
RB: elvileg megvagyunk, de Fisher mindig draftol futót
TE: teltház van itt is, ide nem várok draftot
WR: Austin. Bailey egyértelmű, Quick már "hazai" szerzemény, neki még adnak egy esélyt, Pettis elég megbízható volt, szerintem ő is marad. látok esélyt Watkins-ra, de meglepődnék ha tényleg behúznánk, inkább hátsó körös wr húzást várok
defense:
DE: Long+Quinn adott, backup-ok is jók, de Clowney nagyon adja magát, szerintem behúzzuk ha nem trédelünk le,
DT: Brockers+Langford jó volt a végére, mélységbe jönni fog DT pick
OLB: én nagyon várok ide húzást
MLB: adott,
CB: szerintem Finnegan megy, JJ és Johnson a 2 kezdő, nickel-be kell húzni
SS: adott
FS: 1. kör

szum (trade nélkül):
1. kör DE+S
2. kör G
3. kör OLB
4. kör QB
5. kör DT
6. kör KR/WR+G
7. kör OT+WR+RB+DE+CBDiamondsHead44
nagyjából én is így látom..szerintem lejjebb megyünk és jön 1. körben Lee (WR) és Clinton-Dix (S)
2. kör: Dennard (CB)
3. kör: C. Bradford (OLB)
4. kör: McCarron (Qb)
5. kör: M. Sam (DE)
6.-7. kör: RB+DT+WR , ami marad..
130 millió lett a fizetési sapka..
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.turfshowtimes.com/2014/2/20/5430678/rams-2014-free-agents-rodger-saffold
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egész jó összeállítása az FA lehetőségeinkről
 www.turfshowtimes.com/2014/2/20/5337100/st-louis-rams-off-season-primer-free-agency

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Alapvetően hasonlóan látom én is, annyi megjegyzéssel, hogy nem látom annyira biztosnak az LT posztot. Ha jól emlékszem, Long-nak ez a második komolyabb sérülése pályafutása során, ráadásul most rögtön két szalag ment tönkre a térdében...kétséges hogy teljes értékű lesz-e őszre. Szerintem hozni kell erre a posztra valakit még.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
draft needs, ahogy én látom:
special teamers: itt minden rendben, LS, K, P tuti jó, KR, PR is van, de ide tudunk draftolni a hátsó körökben, vagy UDFA
offense
QB: Sadford marad, Clemens marad (ismeri a rendszert, óccó és bizonyította, hogy tud helyettesíteni), jön egy 3-4. körös fejleszthetőnek tűnő QB prospect
LT: Jake Long marad, fel sem merült sehol, hogy menne
LG: ide kell draftolni, backup-unk van/lesz
C: Jones, mögötte Barnes
RG: Safforld, ha nem tudjuk megtartani, ide is draftolni kell
RT: Barksdale megbízhatóan teljesített, kifejezetten abba a csoportba tartozik, akit alulértékelnek, ha nem is csúcsjátékos, de nem az RT a hiányposztunk
OL: Long-draft-Jones-Saffold/draft-Barksdale
RB: elvileg megvagyunk, de Fisher mindig draftol futót
TE: teltház van itt is, ide nem várok draftot
WR: Austin. Bailey egyértelmű, Quick már "hazai" szerzemény, neki még adnak egy esélyt, Pettis elég megbízható volt, szerintem ő is marad. látok esélyt Watkins-ra, de meglepődnék ha tényleg behúznánk, inkább hátsó körös wr húzást várok
defense:
DE: Long+Quinn adott, backup-ok is jók, de Clowney nagyon adja magát, szerintem behúzzuk ha nem trédelünk le,
DT: Brockers+Langford jó volt a végére, mélységbe jönni fog DT pick
OLB: én nagyon várok ide húzást
MLB: adott,
CB: szerintem Finnegan megy, JJ és Johnson a 2 kezdő, nickel-be kell húzni
SS: adott
FS: 1. kör

szum (trade nélkül):
1. kör DE+S
2. kör G
3. kör OLB
4. kör QB
5. kör DT
6. kör KR/WR+G
7. kör OT+WR+RB+DE+CB

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
állítólag nem akar belemenni a csökkentésbe, így marad 2 évig. Finnegant rakhatjuk ki, illetve átalakítunk 1-2 szerződést. És bajban leszünk, mert egy év múlva Quinn-nek minimum 8-10 millás szerződést kell adni, mert elmegy..Carmeloman
Ezért utálom ennyire. Legalább ilyen szar cap helyzetben eszébe juthatna, hogy ő kurvára nem ér annyit, mint Manning. Négy év alatt semmit nem tett le az asztalra, nem értem én mire fel ez a nagy ragaszkodás. Nagyon remélem, hogy legalább a 3. körben egy Garoppolót ráhúzunk a nyakára csak, hogy érezze a gondoskodást.
süti
Szerintem nagyjából azért tisztában van az értékével. És emiatt juthat arra a következtetésre, hogy egy szimpla fizetéscsökkentésbe nem érdemes belemennie. Ha ugyanis 2014-ben nem sikerül egy Pro Bowl-közeli teljesítménnyel előrukkolnia, akkor jó eséllyel számíthat arra, hogy megválnak tőle. (2015 tavaszán ezt már aránylag kis áldozat árán meg lehet tenni.) Így egy csökkentéssel jelentős pénzt veszítene. Viszont ha egy 1/1-től elvárható szezont hozna, akkor a nagy fizetése ellenére is megtartanák.
Ráadásul jövőre jön az a bizonyos "harmadik év". Ha most sem lesz rájátszás - ami ebben a csoportban könnyen megeshet - akkor lehet, hogy Fisheréknek sem lesz maradása. Egy új vezetés pedig nagyon könnyedén meg tudna válni egy 5 szezon alatt nem sokra jutó irányítótól.

Szóval összességében jobban megéri neki a 2014-es biztos nagy pénz. Főként úgy, hogy akkor sem rúgják ki, ha nem adja lejjebb az igényeit.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
állítólag nem akar belemenni a csökkentésbe, így marad 2 évig. Finnegant rakhatjuk ki, illetve átalakítunk 1-2 szerződést. És bajban leszünk, mert egy év múlva Quinn-nek minimum 8-10 millás szerződést kell adni, mert elmegy..Carmeloman
Ezért utálom ennyire. Legalább ilyen szar cap helyzetben eszébe juthatna, hogy ő kurvára nem ér annyit, mint Manning. Négy év alatt semmit nem tett le az asztalra, nem értem én mire fel ez a nagy ragaszkodás. Nagyon remélem, hogy legalább a 3. körben egy Garoppolót ráhúzunk a nyakára csak, hogy érezze a gondoskodást.

Quinn meg tuti megkapja az 5. évre az opciós lehetőséget, azt a ~7 misit bőven megéri, utána lévő évre meg ha más nem, tegelve lesz.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
 www.turfshowtimes.com/2014/2/17/5420314/st-louis-rams-sam-bradford-contract-extensionCarmeloman
SB a 16. a rangsorban.. (Overall: 85/100)
 bleacherreport.com/articles/1949452-br-nfl-1000-top-65-quarterbacks/page/51dogbite
a "decision making" felül van értékelve nála. hiányolom a "pocket awarness", a "read defense" és az "audible" kategóriákat, mint alap qb kompetenciákat. ebben az osztályozási rendszerben timitibó is Sadford előtt lenne

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.turfshowtimes.com/2014/2/17/5420314/st-louis-rams-sam-bradford-contract-extensionCarmeloman
SB a 16. a rangsorban.. (Overall: 85/100)
 bleacherreport.com/articles/1949452-br-nfl-1000-top-65-quarterbacks/page/51dogbite
állítólag nem akar belemenni a csökkentésbe, így marad 2 évig. Finnegant rakhatjuk ki, illetve átalakítunk 1-2 szerződést. És bajban leszünk, mert egy év múlva Quinn-nek minimum 8-10 millás szerződést kell adni, mert elmegy..
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
 www.turfshowtimes.com/2014/2/17/5420314/st-louis-rams-sam-bradford-contract-extensionCarmeloman
SB a 16. a rangsorban.. (Overall: 85/100)
 bleacherreport.com/articles/1949452-br-nfl-1000-top-65-quarterbacks/page/51

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.turfshowtimes.com/2014/2/17/5420314/st-louis-rams-sam-bradford-contract-extension
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Úgy legyen!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
"There is no excuse for us not to be a top five defense,"

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a 2013-ban leggyakraban használt 100 szó a Rams fórumokon. a Rams utáni 2 szó a Badford és draft...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Hivatalos. Gregg Williams az új DC.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 espn.go.com/blog/nflnation/tag/_/name/2014-nfl-strength-of-schedule-afc
idén a 3. legerősebb a sorsolásunk...Carmeloman
Mondjuk ilyen csoportban ez nem csoda. 😊
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 espn.go.com/blog/nflnation/tag/_/name/2014-nfl-strength-of-schedule-afc
idén a 3. legerősebb a sorsolásunk...