NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azt majd érdemes lesz megnézni, hogy az eddig (Rams-szurkereken + Fucun kívül) alig dicsért Amendola, mekkora sztár lesz a médiábanDiamondsHead44
na de kérlek, én is dicsértem 😛Fucu
mea culpa

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azt majd érdemes lesz megnézni, hogy az eddig (Rams-szurkereken kívül) alig dicsért Amendola, mekkora sztár lesz a médiábanDiamondsHead44
na de kérlek, én is dicsértem 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azt majd érdemes lesz megnézni, hogy az eddig (Rams-szurkereken kívül) alig dicsért Amendola, mekkora sztár lesz a médiában

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Miklasz írt egy jó cikket arról, hogy Fisher-ék Kroenke elvárásával összhangban teljes generációváltást csinálnak. mivel a csoportban most 2 olyan csapat is van, amelyik 2013-ban szinte biztos PO résztvevőnek tekintendő - amit az idei FA-piaci beruházásaikkal még inkább be akarnak biztosítani - Fisher-ék nyugodt szívvel tovább fiatalítanak és a stratégiájukhoz legjobban illeszkedő játékosokkal építik fel a csapatot. tavaly is az egyik legfiatalabb átlagéletkorú csapat voltunk, ez az idén sem fog nagyon változni.
a másik fontos elv, hogy a draftról építkezzünk, most 2 év alatt 4 elsőkörös draftpick-ünk van, ha jól garázdálkodnak, akkor nagyon fasza kis roster lesz itt jövőre.
a harmadik fontos szempont, hogy minél előbb rendeződjön a salary cap, nem volt véletlen a sok érzelmileg kevésbé érthető cut. jövőre lesz mág egy nagy borítás, ha Sadford marad gyenge közepes, akkor ő is megy az FA piacra, mint a következő Alex Smith (azzal a különbséggel, hogy esélye sem volt PO meccsre)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akkor az szopó! Dahl ugyan még megvan (de minek), de Draft-on esélytelen 2 jó safety-t is beszerezni. Lehet kicsit korábban kellett volna ébredni, és nem csak Delmas-t megvizsgálni.Pizsama
Rhodes, Phillips, Pollard, Reed, Landry, Lynch. Csak így hirtelen.
Ha Dahllal végig bírtunk csinálni egy szezont, velük bőven megoldható lenne, de hozzá képest akármelyik másik FA is upgrade. Nem kell félni, Vaccaro majd játszik a másik seafty helyett is. 😛
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Long állítólag átment az orvosin, hamarosan deal lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Delmas Frisco-ba tart. Detroit pedig leigazolta már Glover Quin-t. Szerintem vagy keveselte a pénzt, vagy a Rams nem találta elég "egészségesnek".
Van amúgy még olyan safety akit érdemes lenne egyáltalán megnéznünk (nem túl drága, nem túl sérülékeny, nem túl öreg)?! 😀Pizsama
szerintem nagyon nincs..max. McCray de ő sem sztár..Carmeloman
Akkor az szopó! Dahl ugyan még megvan (de minek), de Draft-on esélytelen 2 jó safety-t is beszerezni. Lehet kicsit korábban kellett volna ébredni, és nem csak Delmas-t megvizsgálni.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Delmas Frisco-ba tart. Detroit pedig leigazolta már Glover Quin-t. Szerintem vagy keveselte a pénzt, vagy a Rams nem találta elég "egészségesnek".
Van amúgy még olyan safety akit érdemes lenne egyáltalán megnéznünk (nem túl drága, nem túl sérülékeny, nem túl öreg)?! 😀Pizsama
szerintem nagyon nincs..max. McCray de ő sem sztár..
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Delmas Frisco-ba tart. Detroit pedig leigazolta már Glover Quin-t. Szerintem vagy keveselte a pénzt, vagy a Rams nem találta elég "egészségesnek".
Van amúgy még olyan safety akit érdemes lenne egyáltalán megnéznünk (nem túl drága, nem túl sérülékeny, nem túl öreg)?! 😀
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Én amúgy megértem hogy Saffold nem akar RT lenni. Nem is értem igazán már hogy miért erőltettjük Long-ot, pláne hogy voltak/vannak gondok az egészségével.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
The Dolphins remain hopeful they can re-sign LT Jake Long.
Érthetetlen hírek?!danyly
alig van pénzük két sz*r FA igazolásuk után..Carmeloman
Ezt a Miamire érted? 3 FA igazolásunk volt eddig, és egyik sem szar!danyly
úgy értettem h. szar, hogy túlvállalták magukat pénzben..ennyire nem jók..de ők tudják.. napfény,jó az idő.. 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Delmas valószínű marad a Lionsnál..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
The Dolphins remain hopeful they can re-sign LT Jake Long.
Érthetetlen hírek?!danyly
alig van pénzük két sz*r FA igazolásuk után..Carmeloman
Ezt a Miamire érted? 3 FA igazolásunk volt eddig, és egyik sem szar!danyly
majd kiderül.. Szerintem ennyire nem jók.. nem azt mondta szarok,csak h ersen túlfizetettek.és Qb is közepes..mind a 2..
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amendola New Englandben, 5 év, 31 misi, 10 garantál.
Sajnálom, hogy elment, de legalább jó helyre került.
Egyébként 10-et kapott Welker is új csapatától...süti
12-t, 10-et a Pats kínált.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Amendola New Englandben, 5 év, 31 misi, 10 garantál.
Sajnálom, hogy elment, de legalább jó helyre került.
Egyébként 10-et kapott Welker is új csapatától...
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nyüstölik rendesen Long-ot:
Jake Long's physical still going on. Took a break, now headed back. It's important. Longest physical in human history.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
The Dolphins remain hopeful they can re-sign LT Jake Long.
Érthetetlen hírek?!danyly
alig van pénzük két sz*r FA igazolásuk után..Carmeloman
Három fiatal, tehetséges, jó játékos, és van még cirka 22 milla mindig.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
De ha ő bevált akkor miért nem RT-t keresünk/igazolunk inkább? :/Pizsama
Szvsz Saffold is visszamehetne RT-nek. Draftról még egy fasza guard (Warmack/Cooper), és akkor már "csak" Bradfordnak kéne teljesítenie...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jól olvastam, hogy Longnak vannak egészségügyi gondjai, és ezért nem írt még alá? a válla és a háta sem teljesen ép..Carmeloman
azért nem írt még alá mert a fizikai felmérőjét nem teljesítette. Ha az megvan és a csapatvezetés elégedett akkor odakarcolja a nevét a szerződésre és kész isFucu
és a tesó meg a draftról.. 😊 jöhetne 😊Carmeloman
???
Kevered a Longokat 😉Fucu
akkor az Oregoni kinek a tesója? 😀 f*sznak vannak ennyien 😛Carmeloman
ahogy a többiek írták Chris tesója Kyle, de hogy megbolondítsam a történetet Jake tesója, Joe Long tavaly volt UDFA és a Rams vitte el, igaz ki is rakták TC után 😊Fucu
ő ment utána a Steelersbe?Carmeloman
Igen. (erre azért rá kellett gugliznom 😊 )



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
The Dolphins remain hopeful they can re-sign LT Jake Long.
Érthetetlen hírek?!danyly
alig van pénzük két sz*r FA igazolásuk után..Carmeloman
Ezt a Miamire érted? 3 FA igazolásunk volt eddig, és egyik sem szar!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
The Dolphins remain hopeful they can re-sign LT Jake Long.
Érthetetlen hírek?!danyly
alig van pénzük két sz*r FA igazolásuk után..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
jól olvastam, hogy Longnak vannak egészségügyi gondjai, és ezért nem írt még alá? a válla és a háta sem teljesen ép..Carmeloman
azért nem írt még alá mert a fizikai felmérőjét nem teljesítette. Ha az megvan és a csapatvezetés elégedett akkor odakarcolja a nevét a szerződésre és kész isFucu
és a tesó meg a draftról.. 😊 jöhetne 😊Carmeloman
???
Kevered a Longokat 😉Fucu
akkor az Oregoni kinek a tesója? 😀 f*sznak vannak ennyien 😛Carmeloman
ahogy a többiek írták Chris tesója Kyle, de hogy megbolondítsam a történetet Jake tesója, Joe Long tavaly volt UDFA és a Rams vitte el, igaz ki is rakták TC után 😊Fucu
ő ment utána a Steelersbe?
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Sok az állhír, érdemes szelektálni...
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
The Dolphins remain hopeful they can re-sign LT Jake Long.
Érthetetlen hírek?!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jól olvastam, hogy Longnak vannak egészségügyi gondjai, és ezért nem írt még alá? a válla és a háta sem teljesen ép..Carmeloman
azért nem írt még alá mert a fizikai felmérőjét nem teljesítette. Ha az megvan és a csapatvezetés elégedett akkor odakarcolja a nevét a szerződésre és kész isFucu
és a tesó meg a draftról.. 😊 jöhetne 😊Carmeloman
???
Kevered a Longokat 😉Fucu
akkor az Oregoni kinek a tesója? 😀 f*sznak vannak ennyien 😛Carmeloman
ahogy a többiek írták Chris tesója Kyle, de hogy megbolondítsam a történetet Jake tesója, Joe Long tavaly volt UDFA és a Rams vitte el, igaz ki is rakták TC után 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter