NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Szerintem pedig nem volt ez annyira gyalázatos teljesítmény. Nyilván messze van a kívánatostól, de győztünk és ez a lényeg. Egyértelműen látszik, hogy mentálisan erősebb a csapat. Ha igaz a 2011-es Browns meccs óta az első idegenbeli győzelmünk. Go Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
De szeretem én ezt az embert:
 www.nfl.com/videos/st-louis-rams/0ap2000000101213/RB-Jackson-46-yd-run
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem akármi, hogy az nfl.com sem ismeri a játékosainkat. szerintük Harvey Dahl (OG) mint LB csinálta a 2. int-et. valójában Craig Dahl volt, aki safety-t játszik...
"Lindley threw right into the hands of linebacker Harvey Dahl, who returned it 38 yards to the Arizona 12. "

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Vasárnap kemény lesz, remélem tudtok még egy döntetlent hozni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a győzelem, SJ játéka, JJ 2 intrettd-je értékelhető, a többi csak az elmúlt 5 év miatt tűnik nagyon f@szányosnak.
mindegy, aki a kicsinek nem tud örülni, annak biztos nagy van.
vasárnap azt hiszem elválik a sz@r a májtól.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
AZ a baj, hogy a győzelem ellenére is, ugyanazt a fos talicskát toltuk egész meccs alatt... Eredménykövetőben DiamondsHead írta is folyamatosan. Komolyan nem értem, hogy tőlünk, hogy van még ennyire lejjebb is... (Bocs kardinálok)süti
no problem. Big play-ek. Ennyi elég volt nektek. a két INT ret TD mellett volt az a 3 playes drive meg Givens is elemében volt vagyis a secondary nem akarta fogni. Kurva idegesítő, de legalább örüljetek a győzelemnek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
AZ a baj, hogy a győzelem ellenére is, ugyanazt a fos talicskát toltuk egész meccs alatt... Eredménykövetőben DiamondsHead írta is folyamatosan. Komolyan nem értem, hogy tőlünk, hogy van még ennyire lejjebb is... (Bocs kardinálok)süti
mindentol fuggetlenul nekem pozitiv a szezon(tudod Te is Suti, hogy egyike vagyok a nagyon pesszimistaknak 😊 ) de valami megmozdult szent lajcsiban az elmult evek orbitalis szopasahoz kepest.
A liga legfiatalabb csapata vagyunk.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
6-9-1- et tippelek a vegere, Friscoban nagy duduba szaladunk bele szvsz, Bills szerintem meglesz,Petersont es Doug Martint ket egymast koveto heten nem tudjuk megfogni, Vikings,Tampa xopo, es a vegen utjuk a vizicsirkeket. 😊FBKrisz
nálatok lesz a meccs, fyi 😊 ha úgy tolja a Rams, mint nálunk akkor nem lesz egy népünnepély. tavaly is épphogy nyertünk Lajosban.petey
2x nem cseszitek el sajnos, en orulnek a legjobban ha megint fel tudnank szivni a taknyot erre a meccsre 😀

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
AZ a baj, hogy a győzelem ellenére is, ugyanazt a fos talicskát toltuk egész meccs alatt... Eredménykövetőben DiamondsHead írta is folyamatosan. Komolyan nem értem, hogy tőlünk, hogy van még ennyire lejjebb is... (Bocs kardinálok)
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
6-9-1- et tippelek a vegere, Friscoban nagy duduba szaladunk bele szvsz, Bills szerintem meglesz,Petersont es Doug Martint ket egymast koveto heten nem tudjuk megfogni, Vikings,Tampa xopo, es a vegen utjuk a vizicsirkeket. 😊FBKrisz
nálatok lesz a meccs, fyi 😊 ha úgy tolja a Rams, mint nálunk akkor nem lesz egy népünnepély. tavaly is épphogy nyertünk Lajosban.

több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
6-9-1- et tippelek a vegere, Friscoban nagy duduba szaladunk bele szvsz, Bills szerintem meglesz,Petersont es Doug Martint ket egymast koveto heten nem tudjuk megfogni, Vikings,Tampa xopo, es a vegen utjuk a vizicsirkeket. 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Felemás érzésem van a tegnapi győzelem után. A 4 INT nélkül szerintem esélyünk se lett volna a győzelemre (bár volt egy 3 play-es drive-unk - ok, annak a felét SJ futotta le). Sajnálom, de ki kell mondjam: kell egy új QB! Egész egyszerűen nem látok rá esélyt, hogy Bradford érdemben fejlődjön! Vannak ugyan néha egész jó pillanatai, de erre nem lehet csapatot építeni. Én bíztam benne sokáig, de olyan hiányosságai vannak, ami miatt szerintem sose lesz igazán jó NFL irányító belőle. Pizsama
es az a baj, hogy game mgr QB-nak sem jo, mert az alap playek sem mennek mindig, nem hogy amikor improvizalni kene.Sajnos ki kell mondjuk 1/1 - 50millio kidobva / bust. 😕FBKrisz
sok Qb bukott már meg..de nem látok olyat,aki a drafton esetleg jobb lenne..elcserélni nem lehet, mert senkinek sem kell..én bízom még benne, de ha jövőre is szar lesz, mehet a levesbe..Carmeloman
nem latok egy olyan momentumot sem Sadford jatekaban ami meg tobb bizalomra adna okot. 😕
Lehetne tolem ugyanilyen szar, csak latnam, hogy tuzeli a tobbieket a palya szelen, hogy vezerkent viselkedik..de lofax.Ha 1 ponttal vezetnek ellenunk sokkot kap mert tudja hogy nem kepes megforditani....es ul a padon mint valami balfax 4. szamu iranyito aki xarik az egeszre...nekem ez baxxa a csorom.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Jacksonnak 55-ös meccsátlagot kell futnia, és ismét megvan az 1000 yard..Carmeloman
Shit(enheimer) playbookjaval nem erzem iden 😕 pedig megy neki a beast mode iden is....

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Felemás érzésem van a tegnapi győzelem után. A 4 INT nélkül szerintem esélyünk se lett volna a győzelemre (bár volt egy 3 play-es drive-unk - ok, annak a felét SJ futotta le). Sajnálom, de ki kell mondjam: kell egy új QB! Egész egyszerűen nem látok rá esélyt, hogy Bradford érdemben fejlődjön! Vannak ugyan néha egész jó pillanatai, de erre nem lehet csapatot építeni. Én bíztam benne sokáig, de olyan hiányosságai vannak, ami miatt szerintem sose lesz igazán jó NFL irányító belőle. Pizsama
es az a baj, hogy game mgr QB-nak sem jo, mert az alap playek sem mennek mindig, nem hogy amikor improvizalni kene.Sajnos ki kell mondjuk 1/1 - 50millio kidobva / bust. 😕FBKrisz
sok Qb bukott már meg..de nem látok olyat,aki a drafton esetleg jobb lenne..elcserélni nem lehet, mert senkinek sem kell..én bízom még benne, de ha jövőre is szar lesz, mehet a levesbe..Carmeloman
"mert senkinek nem kell!" - ez a lényeg! 😕
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Felemás érzésem van a tegnapi győzelem után. A 4 INT nélkül szerintem esélyünk se lett volna a győzelemre (bár volt egy 3 play-es drive-unk - ok, annak a felét SJ futotta le). Sajnálom, de ki kell mondjam: kell egy új QB! Egész egyszerűen nem látok rá esélyt, hogy Bradford érdemben fejlődjön! Vannak ugyan néha egész jó pillanatai, de erre nem lehet csapatot építeni. Én bíztam benne sokáig, de olyan hiányosságai vannak, ami miatt szerintem sose lesz igazán jó NFL irányító belőle. Pizsama
es az a baj, hogy game mgr QB-nak sem jo, mert az alap playek sem mennek mindig, nem hogy amikor improvizalni kene.Sajnos ki kell mondjuk 1/1 - 50millio kidobva / bust. 😕FBKrisz
sok Qb bukott már meg..de nem látok olyat,aki a drafton esetleg jobb lenne..elcserélni nem lehet, mert senkinek sem kell..én bízom még benne, de ha jövőre is szar lesz, mehet a levesbe..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Jacksonnak 55-ös meccsátlagot kell futnia, és ismét megvan az 1000 yard..
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Felemás érzésem van a tegnapi győzelem után. A 4 INT nélkül szerintem esélyünk se lett volna a győzelemre (bár volt egy 3 play-es drive-unk - ok, annak a felét SJ futotta le). Sajnálom, de ki kell mondjam: kell egy új QB! Egész egyszerűen nem látok rá esélyt, hogy Bradford érdemben fejlődjön! Vannak ugyan néha egész jó pillanatai, de erre nem lehet csapatot építeni. Én bíztam benne sokáig, de olyan hiányosságai vannak, ami miatt szerintem sose lesz igazán jó NFL irányító belőle. Pizsama
es az a baj, hogy game mgr QB-nak sem jo, mert az alap playek sem mennek mindig, nem hogy amikor improvizalni kene.Sajnos ki kell mondjuk 1/1 - 50millio kidobva / bust. 😕

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Felemás érzésem van a tegnapi győzelem után. A 4 INT nélkül szerintem esélyünk se lett volna a győzelemre (bár volt egy 3 play-es drive-unk - ok, annak a felét SJ futotta le). Sajnálom, de ki kell mondjam: kell egy új QB! Egész egyszerűen nem látok rá esélyt, hogy Bradford érdemben fejlődjön! Vannak ugyan néha egész jó pillanatai, de erre nem lehet csapatot építeni. Én bíztam benne sokáig, de olyan hiányosságai vannak, ami miatt szerintem sose lesz igazán jó NFL irányító belőle.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Vááááá, nem akartam hinni a szememnek 😀
4 meccs utan is veretlenek vagyunk a csoportban 😀 faxa.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
és Fisher tud valamit..Kik letek a legjobbak tegnap? a két renitens.. Jenkins és Givens..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Jenkins az első újonc az NFL történetében, aki 2 INT utáni TD-t szerzett..
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a Washington meccs után megnéztem néhány statot.
karrierjük során Sadford-nak és RG3-nak pont ugyanannyi meccse van, ahol 100 fölött volt a rating-jük, 5-5. Sadfordnak már volt 2 olyan meccse, ahol 3-3 TD-passzt adott. RG3-nak is volt már 2 meccse, ahol 4-4 TD-passzt adott.
Sadford 2,5, RG3 0,5 éve van az nfl-ben.

jövőre biztos jobb lesz. (mint idehaza)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Így is a Jets lett benne a Shame riportban, és nem mi. 😂
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az is elgondolkoztató, hogy Sadford esetében állandó téma, hogy nincsenek jó elkapói. ehhez képest Avery és DX sztenderd kezdők lettek és még számokat is produkálnak. a kiválói 1/1-ünk nekik miért nem tudott dobálni?
arról már nem is beszélve, hogy a backup kúbé hétfő este simán szétdobálta a Bears védelmet, amelyik ellen Sadford még a sima szenvedés szintjét sem érte el.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
most meg az O-linera sem leeht fogni, mert ez a szedett-vedett fal is megvedte Brafordot, nagyon sokszor volt ideje, megis Amendolat huzta 2-3-5 yardert, az mar Danny nagysaga, hogy sokszor tud belole hozni plusz yardot.A Jets szar futas ellen, S.J-nek ment is a futi megsem hasznaljuk ki...WTF?Ennyit Clemens is lehoz 800K-ert..nem 60millioert...

'I BELIEVE'