NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Sanchez completed 15 of 20 passes for 178 yards with one touchdown and a 118.3 NFL passer rating.
több mint nevetséges...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
szánalmasan szarok voltunk. sajnos Sadford még marad egy évet. azt valahogy ki kell bírni, aztán szerintem Fisher behúz egy jó QB-t. ennek megfelelően jövőre a D-t kell erősíteni. kell egy jó OLB és egy jó safety az első körben + depth a DL-hez.
a legfontosabb viszont egy király DC lenne.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azt hiszem lehet dumcsizni a draftról. valszeg megint lesz top5 pickünk.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
SJ! Menekülj valami jó csapathoz, hogy életedben egyszer győztes szezonod legyen és playoff meccsen játsz!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Ha Quinn/Long jo napot fog ki Sancho-nak xar napja lesz.S.J-tol nagy meccset varok. Kicsivel de behuzzuk remelem.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nehéz értékelni melyik csapat az erősebb, sztem sokat fognak számítani a labdaszerzések. 😊
Nálatok létezik a futójáték, ami nálunk nem és a védelmünk gyengéje a futójáték. 😛

Érdekes meccs lesz, hajrá! 😊
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
a hírek szerint a menedzsment gondolkozik azon, hogy a jelenlegi kék-arany színezetet megváltoztassák és visszatérjenek a kék-fehér színekhez. nincs kizárva a kék-sárga kombó sem.
mivel az ilyen jellegű váltás sem egyszerű az nfl-ben, ezért leghamarabb 2014-ben lehet hivatalos a régi-új dizájn.

nekem a kék-fehér cucc jön be a legjobban.
Fearsome Foursome rulez!

 www.turfshowtimes.com/2012/11/16/3655084/st-louis-rams-new-uniforms-throwbacksDiamondsHead44
kiraly, nekem tetszik a kek-sarga is.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a hírek szerint a menedzsment gondolkozik azon, hogy a jelenlegi kék-arany színezetet megváltoztassák és visszatérjenek a kék-fehér színekhez. nincs kizárva a kék-sárga kombó sem.
mivel az ilyen jellegű váltás sem egyszerű az nfl-ben, ezért leghamarabb 2014-ben lehet hivatalos a régi-új dizájn.

nekem a kék-fehér cucc jön be a legjobban.
Fearsome Foursome rulez!

 www.turfshowtimes.com/2012/11/16/3655084/st-louis-rams-new-uniforms-throwbacks

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
eljutottunk odáig, hogy egy meccsnek mi vagyunk a favoritjai. a Jets ellen 4 pontos előnyben vagyunk a fogadóirodák szerint.
ettől ideges lettem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Sziasztok srácok. Volt szerencsém élőben látni a londoni meccset,ahol elvileg a Rams volt otthon,ezért hoztam haza Ramses zászlót,amiből egyet szívesen felajánlok az első privátban jelentkezőnek. Remélem vki szívesen fogadja. Üdv. Szerk. Megvan a gazdája ,természetesen ingyen gondoltam,bocs ha félreérthető voltam.kolok1972
Elkestem...😕 shit ... 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Sziasztok srácok. Volt szerencsém élőben látni a londoni meccset,ahol elvileg a Rams volt otthon,ezért hoztam haza Ramses zászlót,amiből egyet szívesen felajánlok az első privátban jelentkezőnek. Remélem vki szívesen fogadja. Üdv. Szerk. Megvan a gazdája ,természetesen ingyen gondoltam,bocs ha félreérthető voltam.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
jelenleg a mi Hekkerünk tagja a legjobb NFL ratinggel rendelkező nem-QB-ként passzoló játékosok csoportjának
3-ből 3 passza sikeres volt, szumma 42 yard, 1 TD, 0 INT, 158,3-as NFL rating
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/81494/hekker-rice-tate-make-trick-passes-pay-off
DiamondsHead44
Ez jó 😀

Lehet néha Samu gyerek helyére is be kellene hozni, hátha végig tudna csinálni egy győztes driveot.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
jelenleg a mi Hekkerünk tagja a legjobb NFL ratinggel rendelkező nem-QB-ként passzoló játékosok csoportjának
3-ből 3 passza sikeres volt, szumma 42 yard, 1 TD, 0 INT, 158,3-as NFL rating
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/81494/hekker-rice-tate-make-trick-passes-pay-off

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Rams executive VP Kevin Demoff recently said that the team plans to get a long-term deal done with Amendola.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tudja valaki, hogy pontosan miért padoztatta Jenkist és Givenst Fisher?dogbite
ha minden igaz a keddi edzésre késve érkeztek meg

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Fisheré?
Ő sürgette Bradfordot aki bambult vagy 20 másodpercet az utolsó percben.
Ha az megvan simán elég lett volna még két dobásra.Delonso_
Èn Zuerlein 53 yardos fieldgoaljára gondoltam a hosszabitásban (;

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fisheré?
Ő sürgette Bradfordot aki bambult vagy 20 másodpercet az utolsó percben.
Ha az megvan simán elég lett volna még két dobásra.
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
azért valami jót is: BeaSteven Jackson
 cdn.bleacherreport.net/images_root/article/media_slots/photos/000/609/178/SJack_original.gif?1352680729DiamondsHead44
Ezenkívül történt még valami, érdemes leszedni a meccset, vagy megint csak az agyvíz menne fel vele ? 😀süti
Persze hogy érdemes megnézni,és persze hogy fel fog menni az agyvized.
De a legfontosabb hogy az Nfl egyik legjobb csapatával,ráadásul idegenben végig partiban voltunk.
Engem nem is az bosszantott fel hogy a fiatalok hibáznak,mert ez benne van.Mondjuk Gibsonnak,aki már pár éve itt van azért tudnia kéne hogy hova kell állnia.Bár ez is csak azért volt bosszantó mert egy 80 yardos passzt fújtak vissza.
Amin felment a pumpa nálam hogy az utolsó field goal azért nem sikerül mert lejár az idö.Ez egyértelmüen Fisheré volt.
Szerintem közelebb voltunk a gyözelemhez mint a 49ers.
Bár az igazsághoz hozzá tartozik,hogyha Smith nem probál meg fejjel átmenni Dunbáron,és végig játszik akkor valószinü hogy minden másképp alakul.Bár ezt már sohase tudjuk meg.
Ettöl függetlenül GO RAMS!!!

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Agyonveritek őket ebben a formában is, ha az Indián nem fog ki nagyon rossz napot.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tudja valaki, hogy pontosan miért padoztatta Jenkist és Givenst Fisher?dogbite
"Violation of team rules".
Elképzelhető, hogy a Jets ellen se fognak játszani.

Pfú, az is de színvonalas mérkőzés lesz. 😀
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Tudja valaki, hogy pontosan miért padoztatta Jenkist és Givenst Fisher?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
A heti meccseim kitettek magukért. Akiknek szurkolok, a Rams és a Mizzou is sokat tett azért a héten, hogy rövidebb legyen az életem.

Ugyi a Rams OT után döntetlen, még a Mizzou a 4. OT-ben nyert.
Nem semmi hétvége volt 😊
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Azért a bírók bekaphatnák.
Ami nem tetszett a bíróknál:
-Nem tetszett a csere QB futott TD-je, mert előtte kilépett.
-Nem tetszettek a mérési eredményeik, amik mindig a kárunkra tévedtek.
-Nem tetszettek a delay of gamek, ilyeneket láttam már elengedni.
-S végül nem tetszett (direkt belassítottam), hogy a végén Gibson elkapásánál nem maradt 1 mp, hogy Zuerlein próbálkozhasson egyet 61 yardról is. A hazai óra könyörtelenül lefutott.

A Rams meg bekaphatja. Hogy magunknak tettük nehézzé, az nem kérdéses.

SJ meg isten. Tényleg nem ilyen csapatot érdemel.
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Én azért majdnem infarktust kaptam. A két kihagyott mezőnygól után 2 cigi és egy sör hozott vissza az élők közé. Marha jó hogy nem élőben néztem, mert szerintem még 5-kor sem tudtam volna tőle aludni.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
helyetekben lennék már ott himbálóznék a csilláron :/petey
Hosszu evek kitarto munkaja, hogy ilyen meccsek lassan meg sem karcolnak 😀

'I BELIEVE'