Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mr. Irrelevant 2008 részére 5,4 millió dolcsi kártérítést ítélt meg a bíróság. Vobora-t 2009-ben 4 meccsről tiltotta el az NFL, mivel a vizsgálatok szerint tiltott teljesítménynövelők nyomait találták a szervezetében. Vobora beperelte a terméket gyártó céget, mert nem tüntette fel a terméken a tiltólistán lévő összetevőt.
http://www.prnewswire.com/news-releases/court-awards-nfl-player-david-vobora-54-million-in-contaminated-supplement-case-124179464.htmlDiamondsHead44
Vobora nagy tanár. Ahhoz képest, hogy 1.7M az alapfizetése, nem rossz ez az 5.4-es kártérítés.

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mr. Irrelevant 2008 részére 5,4 millió dolcsi kártérítést ítélt meg a bíróság. Vobora-t 2009-ben 4 meccsről tiltotta el az NFL, mivel a vizsgálatok szerint tiltott teljesítménynövelők nyomait találták a szervezetében. Vobora beperelte a terméket gyártó céget, mert nem tüntette fel a terméken a tiltólistán lévő összetevőt.
http://www.prnewswire.com/news-releases/court-awards-nfl-player-david-vobora-54-million-in-contaminated-supplement-case-124179464.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
itt cáfolják a trade-et
http://www.turfshowtimes.com/2011/5/29/2195914/mardy-gilyard-did-not-ask-the-st-louis-rams-for-a-trade-espn-101DiamondsHead44
Kíváncsi vagyok már, hogy ki fog bentmaradni a végső rosteren. Remélem nem lesz a sok szék közül a földre efektus belőle...
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Gilyard is szerepel a képeken akkor csak ott volt ő is az edzéseken. 😐 süti
azt írja a rotoworld, hogy el akarja magát cseréltetni.

mehetne mondjuk Clevelandbe
már ismeri Shurmur playbookját 😀
közel van Cincinnatihez
a barnáknak van egy valag draftjoga (bár hamarabb kerül waiverre 😛 )
és nem árt nekik egy plusz playmakerHöri
itt cáfolják a trade-et
http://www.turfshowtimes.com/2011/5/29/2195914/mardy-gilyard-did-not-ask-the-st-louis-rams-for-a-trade-espn-101

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gilyard is szerepel a képeken akkor csak ott volt ő is az edzéseken. 😐 süti
azt írja a rotoworld, hogy el akarja magát cseréltetni.

mehetne mondjuk Clevelandbe
már ismeri Shurmur playbookját 😀
közel van Cincinnatihez
a barnáknak van egy valag draftjoga (bár hamarabb kerül waiverre 😛 )
és nem árt nekik egy plusz playmaker

több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
pár kép:
http://stltoday.mycapture.com/mycapture/enlarge.asp?image=35907383&event=1253798&CategoryID=38579&picnum=53&move=B#ImageFucu
Ejnye, Sammy, ez már az új McD playbook! Még a szádat is el kell takarnod 😊 !
Robilluma
Nem feltétlenül, én ezt olvastam le róla:
"Ez a nyíl itt jobbra kanyarodik...tehát arra dobjak?!"

több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
És járt már valaki ott, mert lehet csak "lenyúlták" a nevet meg a logót, mert megtetszett és semmi közük a focihoz... 😀Castleai01
...akkor biztos nem lenyúlták.

Mindez lehetséges persze.
Találtam hozzá honlapot.
http://www.oldrams.hu/vadibandi
Karaoke & Music Pub létükre nem hinném, hogy sok közük van az amerikai focihoz... 😀
Meg mindennap happy hours... na az meg pláne nincs Szent Lajosban. 😂
Mindenesetre ha Super Bowlt nyerünk tartok ott egy legénybúcsút. 😀süti
Azért asszem én elnézek a Vén Kecskébe.

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Gilyard is szerepel a képeken akkor csak ott volt ő is az edzéseken. 😐

Bradford meg csak ad egy kis segítséget az ellenfeleknek, de így se lesz senkinek se esélye ellenünk. 😛
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
pár kép:
http://stltoday.mycapture.com/mycapture/enlarge.asp?image=35907383&event=1253798&CategoryID=38579&picnum=53&move=B#ImageFucu
Ejnye, Sammy, ez már az új McD playbook! Még a szádat is el kell takarnod 😊 !


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Pedig pont azt akartam mondani, hogy Danariónak nem is baj, ha nem töri szét magát ebben a helyzetben, de Gilyard komolyan nem akar már semmit a pályafutása során?Wyatt
Nem értem mi van vele. Sokkal többre számítottam tőle az egyetemi pályafutása után.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig pont azt akartam mondani, hogy Danariónak nem is baj, ha nem töri szét magát ebben a helyzetben, de Gilyard komolyan nem akar már semmit a pályafutása során?

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tegnap elindult az magán minicamp
30 játékos volt ott az első napon:
Three quarterbacks: Bradford, A.J. Feeley and Thaddeus Lewis.
• Four wide receivers: Danny Amendola, Donnie Avery, Brandon Gibson and fourth-round draft pick Greg Salas.
• Five tight ends: Billy Bajema, Daniel Fells, Michael Hoomanawanui, second-round draft pick Lance Kendricks and Fendi Onobun.
• Fullback Britt Miller.
• Five offensive linemen: guard Jacob Bell, center Jason Brown, guard/center Hank Fraley, and tackles Ryan McKee and Jason Smith.
• Seven linebackers: Chris Chamberlain, Larry Grant, Josh Hull, Bryan Kehl, Laurinaitis, Maurice Simpkins and Vobora. (Simpkins was on the Rams' practice squad the last month of the 2010 season.)
• Five defensive backs: cornerbacks Ron Bartell, Bradley Fletcher and Justin King, and safeties Craig Dahl and seventh-round draft pick Jonathan Nelson.

Danario Alexander az edzés végére érkezett meg, Laurent Robinson, Austin Pettis és Darian Stewart keddtől csatlakoznak.

pár kép:
http://stltoday.mycapture.com/mycapture/enlarge.asp?image=35907383&event=1253798&CategoryID=38579&picnum=53&move=B#Image



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mindez lehetséges persze.
Találtam hozzá honlapot.
http://www.oldrams.hu/vadibandi
Karaoke & Music Pub létükre nem hinném, hogy sok közük van az amerikai focihoz... 😀
Meg mindennap happy hours... na az meg pláne nincs Szent Lajosban. 😂
Mindenesetre ha Super Bowlt nyerünk tartok ott egy legénybúcsút. 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Mivel én csináltam a képet tegnap, ezért lehet. 😊

Budapest VI. ker, Székely Bertalan utca.vadibandi
Jó hogy Magyarországon is egyre több olyan hely van ahol az amerikai foci kedvelőire is gondolnak.Shawn84
És járt már valaki ott, mert lehet csak "lenyúlták" a nevet meg a logót, mert megtetszett és semmi közük a focihoz... 😀Castleai01
Mindez lehetséges persze.
Találtam hozzá honlapot.
http://www.oldrams.hu/




több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Ez igen. Lehet tudni merre van?Shawn84
Mivel én csináltam a képet tegnap, ezért lehet. 😊

Budapest VI. ker, Székely Bertalan utca.vadibandi
Jó hogy Magyarországon is egyre több olyan hely van ahol az amerikai foci kedvelőire is gondolnak.Shawn84
És járt már valaki ott, mert lehet csak "lenyúlták" a nevet meg a logót, mert megtetszett és semmi közük a focihoz... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ehhez mit szóltok?


vadibandi
Ez igen. Lehet tudni merre van?Shawn84
Mivel én csináltam a képet tegnap, ezért lehet. 😊

Budapest VI. ker, Székely Bertalan utca.vadibandi
Jó hogy Magyarországon is egyre több olyan hely van ahol az amerikai foci kedvelőire is gondolnak.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ehhez mit szóltok?


vadibandi
Ez igen. Lehet tudni merre van?Shawn84
Mivel én csináltam a képet tegnap, ezért lehet. 😊

Budapest VI. ker, Székely Bertalan utca.




több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ehhez mit szóltok?


vadibandi
Ez igen. Lehet tudni merre van?
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ehhez mit szóltok?






több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Persze, egyetértek azzal, hogy van koncepció abban is, hogy a passzjátékhoz draftolunk, csak közben ott van az a nagyon is valós félelem, hogy a jobb támadójátékért cserébe iszonyat gyenge lesz a secondary-nk... :/Pizsama
Ott van még az FA. Drafton nem tudsz hozni 5-6 kezdő játékost.
Egy fasza seaftyt még simán be lehet szerezni. Ha pedig a sokat emlegetett Cofieldet is sikerül elhozni akkor egy nagyon durva pass rush lenne, ami már tavaly is egész szépen alakult.
Offense-be pedig a guard amúgyse a legpénznyelőbb poszt, ahogy egy back-up RB sem. Elnézve a csoport ellenfeleket szerintem most nagyon nagy esélyünk van egy csoport győzelemre.

http://gantdaily.com/2011/05/05/canadian-officials-pushing-for-nfl-team-but-l-a-could-be-next-in-line/
Ez viszont érdekes. Még a végén Torontóban kötünk ki. 😀
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Persze, egyetértek azzal, hogy van koncepció abban is, hogy a passzjátékhoz draftolunk, csak közben ott van az a nagyon is valós félelem, hogy a jobb támadójátékért cserébe iszonyat gyenge lesz a secondary-nk... :/
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
A drafttal kapcsolatban én is azt a tábort erősítem, akik nem túl elégedettek hogy újra TE-t és WR-ket draftoltunk. Szerintem felesleges volt WR-t draftolni, mert van elég. Jelenleg 13 WR van a keretben. Ezek közül Avery és Clayton ha egészséges, nagyon is jó célpont lehet Bradfordnak. Amendola tavaly bizonyított, hogy lehet rá számítani (szép lassan egyik kedvencemmé vált a csapatban). Ott van még a kiselefánt Giliyard és DX is. Utóbbit nem is értem, hogy miért használtuk oly keveset, mert Mizzouban láttam jó pár meccsen, s ott nagy király volt. Egyébként is messze ő a legmagasabb a WR-eink közül.
A Gibson, Robinson, Curry vonal már a felejthető kategória.
Ezekre kaptunk újabb két WR-t.
Egyébként, hogy nincs kimondott No.1 WR-ünk, nem is olyan nagy baj. Jobban megoszlik az ellenfél figyelme 😊

Alapvetően pedig, ha eltekintek attól, hogy nem a hiány posztokra draftoltunk, akár jónak is értékelhető a draftunk.
Quinn jó húzásnak tűnik, Longgal elég brutál párost alkothatnak.
A TE + 2WR-t kiváncsian várom mit tudnak, s ez igaz a "vidékről" jött Jabara Williamsre is.
Baker video nagyon ütős, elég meggyőzőnek tűnik a srác a speckóban.

Szóval, kezdődhetne már a szezon 😀Al
Gibson szerintem jó slot lehet. Sajnáltam mikor elcserélték az Eaglesből hozzátok.
több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
A drafttal kapcsolatban én is azt a tábort erősítem, akik nem túl elégedettek hogy újra TE-t és WR-ket draftoltunk. Szerintem felesleges volt WR-t draftolni, mert van elég. Jelenleg 13 WR van a keretben. Ezek közül Avery és Clayton ha egészséges, nagyon is jó célpont lehet Bradfordnak. Amendola tavaly bizonyított, hogy lehet rá számítani (szép lassan egyik kedvencemmé vált a csapatban). Ott van még a kiselefánt Giliyard és DX is. Utóbbit nem is értem, hogy miért használtuk oly keveset, mert Mizzouban láttam jó pár meccsen, s ott nagy király volt. Egyébként is messze ő a legmagasabb a WR-eink közül.
A Gibson, Robinson, Curry vonal már a felejthető kategória.
Ezekre kaptunk újabb két WR-t.
Egyébként, hogy nincs kimondott No.1 WR-ünk, nem is olyan nagy baj. Jobban megoszlik az ellenfél figyelme 😊

Alapvetően pedig, ha eltekintek attól, hogy nem a hiány posztokra draftoltunk, akár jónak is értékelhető a draftunk.
Quinn jó húzásnak tűnik, Longgal elég brutál párost alkothatnak.
A TE + 2WR-t kiváncsian várom mit tudnak, s ez igaz a "vidékről" jött Jabara Williamsre is.
Baker video nagyon ütős, elég meggyőzőnek tűnik a srác a speckóban.

Szóval, kezdődhetne már a szezon 😀
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért ha visszanézem a draft előtti need listáitokat meg a mock draftjaitokat, és összevetem, hogy végül milyen posztokat húzott a Rams a draft-on, hát köszönőviszonyban sincsenek. Nem hiszem, hogy jobban tudnám a NFL-es szakiknál, hogy mire van szüksége a Rams-nek, csupán azt látom, hogy Spags elkezdett egy D-t építeni, amiben azért még voltak bőven lyukak (ráadásul azóta Atogwe is távozott). Aztán most ahelyett, hogy ezt a D építkezést folytatták volna, jött JMD, és behúztak egy csomó olyan offensive posztot amit szintén lehetett volna FA-ról pótolni.

Viszont ha az első 3 körös emberke bevállik, akkor tán megkövetem magam... :rolleyes:Pizsama
Én se azt mondom, hogy annyira nagyon örülök ennek a draftnak, viszont ebben is van logika. Utóbbi két évbe az első két körbe jött a falba Smith és Saffold. Mostmár van egy jó irányítónk is. Célpontja viszont akkor sincs. Én továbbra is tartom, hogy egy stabil, erős passzjátékra abból a rengeteg elkapónkból 1-2 ha képes, a többi mind kérdőjel.
D-be egy jó seafty jöhetett volna, de az meg nem igen volt az idei drafton. Szerintem így se olyan gyenge az, idén is erős középmezőnybe sorolnám. Igaz a számok nem ezt mutatják, de mivel az impotens offense matt 40 perceket voltak a pályán nem is csoda. Normális elkapókkal pedig jobban mehet a támadó játék is, segítve ezzel a D-nek is. Az viszont más kérdés, hogy a szar O sokat köszönhet Shurmurnak is...
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Hiába építenek fel egy középerős offense-t, ha közben az ellenfelek szétszopatják a secondary-nket. De ne legyen igazam...Pizsama
Idén se a védelemmel volt a nagyobb gond, hanem hogy 18 pontot szereztünk átlagba...
Azt a 4 játékost amiért meg nagyon sír itt mindenki be lehet pótolni FA-n is (ha lesz).
Én még olyan draft értékelést nem láttam ahol nagyon lehúztak volna minket, egyedül egy C-vel találkoztam a többi mind B/B+.
Szerencsére mi innen jobban tudjuk, hogy mi lenne jó a csapatnak, hogy mit kéne játszani, és kivel. Úgyhogy mondjon le mindenki, hülye az egész nfl szakértői gárda! Ne is induljunk inkább egy ilyen szánalmas csapattal... pfej...süti
Azért ha visszanézem a draft előtti need listáitokat meg a mock draftjaitokat, és összevetem, hogy végül milyen posztokat húzott a Rams a draft-on, hát köszönőviszonyban sincsenek. Nem hiszem, hogy jobban tudnám a NFL-es szakiknál, hogy mire van szüksége a Rams-nek, csupán azt látom, hogy Spags elkezdett egy D-t építeni, amiben azért még voltak bőven lyukak (ráadásul azóta Atogwe is távozott). Aztán most ahelyett, hogy ezt a D építkezést folytatták volna, jött JMD, és behúztak egy csomó olyan offensive posztot amit szintén lehetett volna FA-ról pótolni.

Viszont ha az első 3 körös emberke bevállik, akkor tán megkövetem magam... :rolleyes: