Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mi a fasz.... Erre már tényleg nem volt szükség.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor ezeket a húzásokat baszhatom: Mardy Gilyard (WR), Fendi Onobun (TE), Danario Alexander (WR) 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem elég atletikus. Ennyi a baja Pettisnek. De kurva jó keze van, zseniális redzone target és egy nagyon jól kimunkált játékos. Csak a draftokon inkább az extragyors és magasra ugró embereket szeretik. Ezért ment ki előtte a csapattársa Young.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elkap mindent, magas.
Kifejezetten ügyes WR.

Kicsit sérülékeny.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pettis nem slot WR. Ő itt második WR lesz. És meg is szolgálja a pickjétharomt
Valamit írjon már róla az aki sokat látta játszani, hogy miért olyan jó?
Találtam olyan cikket is ahol tavaly még 1. körösnek mondták ha az utolsó évében egy jó szezont zár. Erre csinált 71 elkapásból 951 yardot, amivel szerzett 10 TD-t mégis csak 3-6. közé tették. Igaz nem futott combine-on, de akkor is csak a 17. WR-nek lett rangsorolva.

Nincs bajom a WR pickel sem ha mondjuk letud egy olyan rookie szezont mint Mike Williams és Avery mellett fasza, stabil 2. számú elkapó lesz, Amendola meg marad 3. számúnak. Egyelőre viszont ezt nehezen tudom elképzelni.

DiamondsHeaddel egyetembe nekem is ez a rizikózás idegesít, mert még Quinnel kapcsolatban is vannak kérdések, nemhogy Kendricks és Pettisszel szemben.
Viszont annyira azért nem szedünk összevissza virágokat a rétről. Jött Smith és Saffold, majd egy franchise QB, akinek most célpontokra van szüksége. Baszhatjuk a sok TE és WR-ünket ha egyik se képes labdákat elkapni. Hooma még nyers, Fells túlértékelt, Gibson rengeteg passzt elejt, Gilyard nem tud playbookot tanulni, többiek meg sérülékenyek.

Nem rossz ez, csak rizikós, de szerintem még ígyis sokkal jobb eddig a draftunk mint a csoport riválisainknak. Aztán majd meglátjuk mi lesz ebből.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
_Pettis van egy újabb slot receiver-ünk, azaz No. 3 wr. Amendola megy? a Rams legjobb elkapója? 2 slot-tal játszunk? akkor minek a sok TE? Pettis-nek legalább van története a Boise-nál és vannak számai, de ő playmaker?
JMD sokat kért, most már produkálnia kell.
DiamondsHead44
Pettis nem slot WR. Ő itt második WR lesz. És meg is szolgálja a pickjét
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Oh, bazzeg! Egy jó 1. körös pick után ekkora fos húzásokat! TE? Minek? Safety kellett volna nekünk!!! Vagy DT. De semmiképp se TE...áh, picsába... :mad:
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Ellenben nincsen guard aki megvédje Bradfordot és nincs RB aki levenné a terhet a válláról.
Továbbá védelembe DT, OLB, S, CB. süti
ez a lényeg.
+ azért ha megnézzük, mind a 3 pick tartogat elég komoly kockázatokat
_Quinn nem játszott 2010-ben, összesen 25 college meccse van, továbbá a műtött agytumora, ami miatt több csapat sem kockáztatott vele;
_Kendricks mindenki reach-nek tartja, még azok is, akik nagyon jó választásnak tartják. vele együtt van 5 TE-nk, viszont nem érzem kezdő szintűnek és game-changer playa-nak (legalábbis nem az első fordulótól)
_Pettis van egy újabb slot receiver-ünk, azaz No. 3 wr. Amendola megy? a Rams legjobb elkapója? 2 slot-tal játszunk? akkor minek a sok TE? Pettis-nek legalább van története a Boise-nál és vannak számai, de ő playmaker?
JMD sokat kért, most már produkálnia kell.
az a baj, hogy nem érzem, hogy biztosak lennénk valamilyen koncepcióban. most bivalyerőssé lehetett volna tenni a D-t egy 2. körös DT és egy 3. körös OLB választással. pl. a Lions nem szarozott, elindultak egy úton és végigmennek rajta. mi meg ugrálunk a réten és hol egy pitypangot, hol egy pipacsot tépkedünk.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pettis nagyon jó lesz. Bradford megkéri a pickjeit.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez viszont jó pick. Pettis nagyon jó játékos lesz.tenorx
Nekem így nem tetszik TE után... Mennyivel lesz ő jobb, mint az a másik 8 WR aki a rosteren van?
Ellenben nincsen guard aki megvédje Bradfordot és nincs RB aki levenné a terhet a válláról.
Továbbá védelembe DT, OLB, S, CB. Innentől pedig már nagyon nehezen fogunk kezdő játékosokat találni, máshonnan meg nem tudunk ennyi embert összeszedni.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
mentem aludni

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez viszont jó pick. Pettis nagyon jó játékos lesz.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Oké, most már mehetünk a picsába. 😂
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
long snapper-re tippelek

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ennyire azért nem gáz ez a pick. Várható volt -főleg JMD érkezte után- hogy Bradford kap egy célpontot. Rudolphot mondtam én is 2. körbe ha célpont kéne Bradfordnak inkább TE, mint WR. Hiába van TE-nk ha Onobun nem is játszik, Bejema csak blokkolni tud, Hooma se kapot sok labdát, Fells meg a szezon vége felé elég sok labdát ejtett el. Kendricks gyorsabb és jobb elkapásokban, okos és elkapás után is tud yardokat hozni. Simán lehet még belőle egy kedvenc célpont Bradfordnak.

Még így is lehet egy jó draftunk. 3. körbe ott van még Moffit, Hunter, Murray, védelembe Martinez, Brown, Sash.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
"You are all bitching now but when you see those 5 TE sets you will know the power of the morphing TE offense."
😂 😂 😂 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
JMD: "what do you mean Kendricks wasn't the BPA he's the best prospect I've seen since Tim Tebow"

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
De hallod, ha megtalálják az összhangot Bradforddal, akkor szerintem megérte 😊 A lényeg, hogy ő kapjon fegyvereket, és ha visszajön Avery + bejön ő is, akkor nem lesz rossz.tenorx
legyen neked igazad.
hátha Bradford benne látja Gresham utódját.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De hallod, ha megtalálják az összhangot Bradforddal, akkor szerintem megérte 😊 A lényeg, hogy ő kapjon fegyvereket, és ha visszajön Avery + bejön ő is, akkor nem lesz rossz.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Én is a másodikban vittem volna, talán a végén, annyira nem reach. A baj inkább az, hogy luxuspick, inkább más posztokra kellett volna az erősítés.tenorx
1etértünk. a 615-ben írtam: "meg van köbö 10 need-ünk - DT, OLB, CB, SS, OG, FS, WR, RB, sötöbö - a TE előtt..."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is a másodikban vittem volna, talán a végén, annyira nem reach. A baj inkább az, hogy luxuspick, inkább más posztokra kellett volna az erősítés.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
biztos jó játékos, de nem 2. körös, ordas nagy reach. nekem Brian Leonard fílingem van, a Kolp-the-Flop és Byrd pick-ekről már ne is beszéljünk.
ha mindenáron TE kellett JMD-nek, akkor miért nem trédeltünk fel Rudiért? 4-5 helyet kellett volna felmenni...
mondjuk Devaney nem tud trédelni, ez az elmúlt 3 évben kiderült

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az az igazság, hogy nem rossz TE, sőt nekem idén ő a kedvencem, csak luxuspicknek tűnik, amikor bent van Austin, Paea, Hankerson, Torrey Smith, stb...
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
negyed órával a pick után még sehol semmi nem jelent meg a kinti site-okon a 2. pick-ről. ez sokat elmond...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Onobun, stb. Van 5 TE-tek.szaba
Fendi nem TE, max. WR lehet belőle, de szerintem idén kuka lesz. Bajema meg igaziból csak blokkoló TE, ezért nem számoltam vele, de tény ő is a keretben van. még.
meg van köbö 10 need-ünk - DT, OLB, CB, SS, OG, FS, WR, RB, sötöbö - a TE előtt...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)