Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Királyság, Gratu srácok!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Quinn DE.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
_várhatóan nem trédelünk (Devaney az életében nem trédelt még az első körben)
_nagy a valószínűsége a D pick-nek az 1. körben, mivel tavaly az első 2, tavalyelőtt az első körben is O pick-ünk volt (de nyilván JJ-t nem hagyjuk ki, ha valami csoda folytán nem kel el az első 13 választás során...)
_ha D, akkor DL várható - azt nagyon szereti Spags, de nem hiszem, hogy Amukamara-t benn hagyná (ez lenne a másik csoda)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én speciel nagyon örülök a sorsolásnak. Szerintem jobb így, hogy az elején letudjuk az erősebb meccseket, ahol akár még 0-6-ról is bőven PO esélyesek lehetünk. Ha meg sikerül egy-egy meccset még behúzni akkor meg pláne. A 2 MNF meg kölün öröm, pláne, hogy Deamondsheadhez hasonlóan én is már öröm táncot jártam és a másodikat nem is vettem észre. 😀
több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
MNF-et játszunk a 2. fodulóban a Giants-cel Nújorkban :cool:DiamondsHead44
valamint a 14. héten a Seahawks ellen, szintén idegenbenFucu
ja utána néztem tovább a schedule-t, de annyira megörültem a 2. sornál, hogy tovább nem néztem csak írtam :cool:DiamondsHead44
Végre képernyőre kerülünk az ESPN America-n. 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
megérdemeltétek a két MNF-t 😊

korrekt lesz a week 11-14 közötti SEA, ARI, at SF, at SEA négyes



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
érdekes lesz , hogy csak a 9. fordulóban játszunk először csoportellenféllel és az utolsó 7 fordulóban ötször játszunk a csoporton belül. ez alapjaiban változtathatja meg a szezon első felének csoportsorrendjét.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
MNF-et játszunk a 2. fodulóban a Giants-cel Nújorkban :cool:DiamondsHead44
valamint a 14. héten a Seahawks ellen, szintén idegenbenFucu
ja utána néztem tovább a schedule-t, de annyira megörültem a 2. sornál, hogy tovább nem néztem csak írtam :cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
MNF-et játszunk a 2. fodulóban a Giants-cel Nújorkban :cool:DiamondsHead44
valamint a 14. héten a Seahawks ellen, szintén idegenben

a teljes menetrend:

Week 1: Sunday, Sep. 11, Philadelphia, 1:00 PM
Week 2: Monday, Sep. 19, at NY Giants, 8:30 PM
Week 3: Sunday, Sep. 25, Baltimore, 4:05 PM
Week 4: Sunday, Oct. 2, Washington, 1:00 PM
Week 5: BYE
Week 6: Sunday, Oct. 16, at Green Bay, 1:00 PM
Week 7: Sunday, Oct. 23, at Dallas, 4:15 PM
Week 8: Sunday, Oct. 30, New Orleans, 1:00 PM
Week 9: Sunday, Nov. 6, at Arizona, 4:15 PM
Week 10: Sunday, Nov. 13, at Cleveland, 1:00 PM
Week 11: Sunday, Nov. 20, Seattle, 4:05 PM
Week 12: Sunday, Nov. 27, Arizona, 1:00 PM
Week 13: Sunday, Dec. 4, at San Francisco, 4:15 PM
Week 14: Monday, Dec. 12, at Seattle, 8:30 PM
Week 15: Sunday, Dec. 18, Cincinnati, 1:00 PM
Week 16: Saturday, Dec. 24, at Pittsburgh, 1:00 PM
Week 17: Sunday, Jan. 1, San Francisco, 1:00 PM



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
MNF-et játszunk a 2. fodulóban a Giants-cel Nújorkban :cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
bő 1 héttel a draft előtt azt gondolom, hogy
_nem pazarlunk el 1 pick-et azzal, hogy feltrédelünk
_Devaney továbbra sem tanult meg letrédelni, ergo
_az 1. körben a 14. helyről választunk
_ha JJ bennmarad őt, ha kimegy, akkor Liguet-t választjuk
_nagyon kinéz egy 2-3. körös RB pick (1 hete nincs olyan nap, hogy ne RB-ről szólna legalább 1 cikk)
_OLB-t és C-t játszani tudó G-t mindenképp kell(ene) szereznünk

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Esze meg van hozzá. Süti örülne 😀Höri
Kíváncsi lennék ott mit alkotna. Csak aztán nehogy itt hagyja ezt a jó csapatot. 😂
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lau ott is szétalázna mindenkit.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Zbikowski sikereit látva mennej Laurinaitis is a ringbe, igaz ő pro wrestling műfajban. "I should take up pro wrestling. It'd be a natural transition," St. Louis Rams linebacker James Laurinaitis told The Lantern, Ohio State's student newspaper. Faterja egyébként WWE Hall of Fame bő másfél hete (Road Warriors-ből Animal). Később még azt is említi interjúban, hogy nem szeretné, ha elfogyna a pénze, megszokta a minőséget (ahogy ő mondja, college óta csak Nike cuccban jár), majd beszél, hogy a kutyusa is mindig a legjobbat érdemli.Deny
Esze meg van hozzá. Süti örülne 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Zbikowski sikereit látva mennej Laurinaitis is a ringbe, igaz ő pro wrestling műfajban. "I should take up pro wrestling. It'd be a natural transition," St. Louis Rams linebacker James Laurinaitis told The Lantern, Ohio State's student newspaper. Faterja egyébként WWE Hall of Fame bő másfél hete (Road Warriors-ből Animal). Később még azt is említi interjúban, hogy nem szeretné, ha elfogyna a pénze, megszokta a minőséget (ahogy ő mondja, college óta csak Nike cuccban jár), majd beszél, hogy a kutyusa is mindig a legjobbat érdemli.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hétfőn az alábbi 12 játékos draft előtti látogatását erősítették meg:
• RB: Alex Green, Hawaii; Mikel Leshoure, Illinois; Stevan Ridley, LSU; Daniel Thomas, Kansas State
• WR: Julio Jones, Alabama
• OL: Will Rackley, Lehigh
• DE: Cameron Jordan, California; Robert Quinn, North Carolina; Aldon Smith, Missouri
• DT: Corey Liuget, Illinois.
• LB: Mason Foster, Washington.
• DB: Marcus Gilchrist, ClemsonDiamondsHead44
Ha lecsúszik Quinn nagyon remélem, hogy ő lesz a pick, nálam a class legjobb játékosa, illetve egyértelműen látszik, hogy szeretnének valami futót SJ mellé.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Chicago Bears - St. Louis Rams lesz (reméljük) a HoF Game, Aug. 7 Canton

és a többi meccs: Week 1 - vs. Indianapolis, Week 2 - vs. Tennessee, Week 3 - @ Kansas City, Week 4 @Jacksonville.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
hétfőn az alábbi 12 játékos draft előtti látogatását erősítették meg:
• RB: Alex Green, Hawaii; Mikel Leshoure, Illinois; Stevan Ridley, LSU; Daniel Thomas, Kansas State
• WR: Julio Jones, Alabama
• OL: Will Rackley, Lehigh
• DE: Cameron Jordan, California; Robert Quinn, North Carolina; Aldon Smith, Missouri
• DT: Corey Liuget, Illinois.
• LB: Mason Foster, Washington.
• DB: Marcus Gilchrist, Clemson

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Petersont elhívták workoutra, de visszautasította 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
megvan az Arsenal is 😛
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/a-nuggets-es-a-rams-tulajdonosa-mar-az-arsenale-is-2072580/

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Reménykedtem, hogy Foster vagy Houston bentmarad még 3. körben, de nem így lett. Aztán Ahmad Black, DeMarco Murray és Quinton Carter hármas között vaciláltam, de pont előttem ment ki mindenki, így nagyon meg lettem lőve.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Orakpo az erős oldalon kezdett az LB sorban, majd egyértelmű passing helyzeteknél már end volt a 43-ban is újoncként.

Nektek meg az erős oldalra ott van Vobora, WILL-nek meg más stílusú játékosra van szükség, mint a mostanában divatos DE/OLB hibridekre, amivel a Giants is próbálkozott Clint Sintim személyében, kevés sikerrel.DoM
+1
Mondjuk a Raidersben Scott egész jól elkaristol WLB-ként.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Acho - előtt is elfogytak az embereim, így sikerült egy 3-4 OLB-t húzni... Mondjuk Orakpo is így kezdte, Achonak meg lesz egy egész szezonja, hogy leadjon pár kilót. 😛 Gyors és robbanékony OLB-re pedig nagy szükségünk lenne. süti
Orakpo az erős oldalon kezdett az LB sorban, majd egyértelmű passing helyzeteknél már end volt a 43-ban is újoncként.

Nektek meg az erős oldalra ott van Vobora, WILL-nek meg más stílusú játékosra van szükség, mint a mostanában divatos DE/OLB hibridekre, amivel a Giants is próbálkozott Clint Sintim személyében, kevés sikerrel.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Acho 4-3ban DE lenne nem?Bazzani
Hornsnál az volt.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Acho 4-3ban DE lenne nem?