Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
még egy mondat Jabara-val kapcsolatban: Josh Buchanan said of Williams: "Misses some tackles but very athletic.
wazze, akkor hozzunk ide egy súlylökőt, az még atletikusabb, legfeljebb annyival több tackle-t hibázik el... :/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Jabararól szóló értékelés első mondata: "You may remember his work in the Star Wars canteen scene...kidding."
😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
maradjunk annyiban, hogy ezután a draft után JMD-nek valami nagyon-nagyot kell domborítania. különben csináljon magának kistestvért.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jabara Williams from Stephen F. Austin (és van ilyen college http://www.sfasu.edu/)
hipermagaLOL 😂 😂 😂 😂DiamondsHead44
Tiszta szar... Nemhogy behúztunk volna egy Terrel Suggs féle OLB-t a 7. körbe... Teljesen hülye ez a rams...
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Jabara Williams from Stephen F. Austin (és van ilyen college http://www.sfasu.edu/)
hipermagaLOL 😂 😂 😂 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Elnézést mindenkitől a kifakadásomért. :/
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Vicces, hogy a nagy peeszimizmusommal én vagyok a legoptimistább. 😀

Nézzük már meg azokat a WR-eket. Ki tud abból labdát elkapni? Senki. Még Avery sem, Amendoláról nem is beszélve. Jók ők, de kurva sok meccsen 3. downoknál nagy szopás mikor kiesik a labda és puntolni kell. TE ugyanez.

Jött 3 biztos kezű elkapó akikre lehet építeni. JMD-vel úgyse fogunk futni, a passzokat meg nem lehet mogoldani hobbit méretű, lyukas kezű elkapókkal. Régen is jók voltunk mikor ment a passz. Faulk is jól boldogult, mist SJ is fellélegezhett ha ez összejön.

Falba egy guard kéne, de mondjatok olyan csapatot ahol tökéletes minden és csak most
kezdett csapatott építeni.

DL-be ott van Quinn és Selvie, még középre kell valaki és remélhetőleg csak a DL-lel már képesek leszünk egy normális pass rusht összehozni, ebből következtetve remélhetőleg a sec is jobban muzsikál, bár egy seafty még nagyon kéne.

Emelett még Chamberlaint kéne leváltani végre valami NFL szintű játékosra és akkor egész jók lehetünk.

Nem azt mondom, hogy milyénk a legjobb draft, én is jobban szerettem volna az OG/OLB picket, de ha passzra akarunk építeni akkor ahoz ELKAPÓK kellenek és nem ilyen töltelék játékosok. Mi most építkezünk, már tavaly is PO esélyesek voltunk és abból a csapatból egyedül Atogwe távozott, úgyhogy ígyy se lettünk gyengébbek. Ha tényleg megvalósl amit írtam akkor ez igenis egy normális csapatépítésnek nevezhető és ne nyígjunk azért mert a drafton nem tömünk be minden lyukat, mert az lehetetlen.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a depth megvan, viszont továbbra sincs igazi playmaker
a pozitív beállítottságúak azt mondják, hogy JMD-nek nem kell #1 wrDiamondsHead44
Remélem hogy ez a Draft mögött van valami "szisztéma" :rolleyes:Ramsfan
tőlem csak egy negatívabb beállítottságú személy van ezen a fórumon, úgy olvasd a háeszem :cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
a depth megvan, viszont továbbra sincs igazi playmaker
a pozitív beállítottságúak azt mondják, hogy JMD-nek nem kell #1 wrDiamondsHead44
Remélem hogy ez a Draft mögött van valami "szisztéma" :rolleyes:

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Nem bírom felfogni, hogy lehetnek ekkora balfaszok. Most komolyan. Annyi kibaszott need-ünk van, ezek meg építenek egy kártyavárat WR-ekből. Safety, OLB, CB, DT, RB.....bárhol húzhattak volna valami jót, erre ez...NEM ÉRTEM!!!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
hm... ha jól számolom, akkor fel tudtok tenni egy csapatot a pályára WR-ekből... nem rossz, de ki fog blokkolni?
nagy harc lesz itt még a posztokért, pedig máshova tényleg jobb lett volna húzni...Collapo
ja, így tudjuk pihentetni Sammy-t is ha fáradt

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ezzel WR corppal az a baj h egyiksem igazi kiemelkedő, no1 WR
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hines-t a Pro Football Scouting a 6-7. körbe várta. szerintem JMD eldugta Devaney-ék 2. körös bigboard papírját, amin a DT/OLB pick szerepelt, és ezért draftoltunk mindenkit egy körrel hamarabb

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hm... ha jól számolom, akkor fel tudtok tenni egy csapatot a pályára WR-ekből... nem rossz, de ki fog blokkolni?
nagy harc lesz itt még a posztokért, pedig máshova tényleg jobb lett volna húzni...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a depth megvan, viszont továbbra sincs igazi playmaker
a pozitív beállítottságúak azt mondják, hogy JMD-nek nem kell #1 wr

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
az aktuális wr-corps:
Avery
Clayton
Amendola
Alexander
Gibson
Robinson
Gilyard
Pettis
Salas
McRae
CurryDiamondsHead44
Az szép és jó hogy Sami babának legyenek játszótársai de azért ez már túlzás 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az első körös pick kivételével az idei draftunk egy nagy trágya!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tweet From Donnie Avery:
"I’m liking this 2011 Rams draft class. We’re gonna be solid at WR"
megaLOL 😂 😂 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az aktuális wr-corps:
Avery
Clayton
Amendola
Alexander
Gibson
Robinson
Gilyard
Pettis
Salas
McRae
Curry

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a 3 hetedik körös pick-ből lesz egy wr, egy te és egy vizesfiú

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez így nem is hangzik rosszul amit mondasz.
Persze hogy van rizikó az idei (eddigi) Draftba.De az is igaz hogy a mostani wr-ek, te-ek nem túl jólteljesitettek(sérülés stb.)Bár nem értem hogy minek kellet még Salas?Szerintem Hunter egy jobb húzás lett vona.Ramsfan
Valószínűleg ki lesz baszva a fél elkapó gárda. Salas is egy biztos kezőbb elkapónak számít, valószínűleg azt elégelték meg, hogy rengeteg passzt ejtenek el a mostaniak. Igaz elég nehéz úgy teljesíteni, hogy 6 másik emberrel rotálnak... de ha mondjuk Pettis és Salas is csak annyit képes megtenni, hogy ami felé megy labda azt elkapják akkor nem hülyeség ez se. Utolsó seahawks meccsen nagyon sok minden ment el a drop passzok miatt.

Jermine Hines is needre jött, de szerintem egy sima 7. körös pick. Sashnek jobban örültem volna vagy ha nem treade-elünk akkor jöhetett volna Rodgers.
A 3 7. körös pickel meg nem tudom mit akarunk. Inkább ne is trade-eltünk volna.

Ravensszel egyébként, hogy cseréltünk?
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
_Pettis van egy újabb slot receiver-ünk, azaz No. 3 wr. Amendola megy? a Rams legjobb elkapója? 2 slot-tal játszunk? akkor minek a sok TE? Pettis-nek legalább van története a Boise-nál és vannak számai, de ő playmaker?
JMD sokat kért, most már produkálnia kell.
DiamondsHead44
Pettis nem slot WR. Ő itt második WR lesz. És meg is szolgálja a pickjétharomt
a kinti elemzők slot-ba mondják. pl.: Peter King: "Sam Bradford is going to make Austin Pettis (3d rd, pick 78) a slot-receiving star in St. Louis."

ja és #3 wr-nek. perpill. mondjuk JMD-t nem kérdezték milyen szerepet szán számára.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Pettis nem slot WR. Ő itt második WR lesz. És meg is szolgálja a pickjétharomt
Valamit írjon már róla az aki sokat látta játszani, hogy miért olyan jó?
Találtam olyan cikket is ahol tavaly még 1. körösnek mondták ha az utolsó évében egy jó szezont zár. Erre csinált 71 elkapásból 951 yardot, amivel szerzett 10 TD-t mégis csak 3-6. közé tették. Igaz nem futott combine-on, de akkor is csak a 17. WR-nek lett rangsorolva.

Nincs bajom a WR pickel sem ha mondjuk letud egy olyan rookie szezont mint Mike Williams és Avery mellett fasza, stabil 2. számú elkapó lesz, Amendola meg marad 3. számúnak. Egyelőre viszont ezt nehezen tudom elképzelni.

DiamondsHeaddel egyetembe nekem is ez a rizikózás idegesít, mert még Quinnel kapcsolatban is vannak kérdések, nemhogy Kendricks és Pettisszel szemben.
Viszont annyira azért nem szedünk összevissza virágokat a rétről. Jött Smith és Saffold, majd egy franchise QB, akinek most célpontokra van szüksége. Baszhatjuk a sok TE és WR-ünket ha egyik se képes labdákat elkapni. Hooma még nyers, Fells túlértékelt, Gibson rengeteg passzt elejt, Gilyard nem tud playbookot tanulni, többiek meg sérülékenyek.

Nem rossz ez, csak rizikós, de szerintem még ígyis sokkal jobb eddig a draftunk mint a csoport riválisainknak. Aztán majd meglátjuk mi lesz ebből.süti
Ez így nem is hangzik rosszul amit mondasz.
Persze hogy van rizikó az idei (eddigi) Draftba.De az is igaz hogy a mostani wr-ek, te-ek nem túl jólteljesitettek(sérülés stb.)Bár nem értem hogy minek kellet még Salas?Szerintem Hunter egy jobb húzás lett vona.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na ez k*rva jó. 😀

Gyorsan még Pettishez. Olvastam én is, hogy red zone-ba nagyon fasza ott meg elég impotensek vagyunk, úgyhogy nem jön rosszul. Bár én továbbra se vagyok benne biztos, hogy annyira jó lesz, de én nem láttam játszani, úgyhogy elhiszem.

Salas meg... Walteren A értékelést kaptunk a pickre. 😀
Oké, hogy kell a célpont Bradfordnak, de a kispadra is ? 😂

JMD úgy látszik nem akar lemaradni hülyeségben Spagnuolótól. 😀
Hjaj, de szeretem ezt a csapatot.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mint egy falat kenyér, úgy kellett egy 10. wr is...