Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
mekkora vidió az SB győzelmünkről Dick Vermeil, Kurt Warner, and D'Marco Farr kommentálásával: http://www.youtube.com/watch?v=xzaYp15sZOw&feature=related

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Baker hájlájt: http://www.youtube.com/watch?v=DeWGq3DSJF8
(spectímre gyúrunk wazze)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha lesz FA, és onnan hozunk egy jó DT-t és OLB-t, akkor a jelenlegi C-- draft minősítésem módosítom B++-ra :cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Amendolát én is szerettem, rengeteg szép elkapása is volt, de azért őt se mondanám egy nagyon stabil WR-nek. Slot receivernek viszont kiváló, de red zone-ban baszhatjuk az 5'11-es méretével és ő még nem is a legkisebb elkapónk. A nagyobbak meg lehet nem is maradnak.
süti
A small but scrappy slot-receiver with kick-return ability, Amendola served as a safety net for his rookie QB in 2010, catching 19% of passes behind the line of scrimmage (3rd of 124 qualifying receivers, min. 45 targets). He also ranked 122nd for passes 10-19 yard downfield with only 13%, an indication of his check-down role. His +2.5 grading (36/110) was the result of consistent performances all year, not being graded below -0.9 all season for a single game. He recorded 85 catches (74.6%), 689 yards and 3 TDs, which were all career highs.
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/03/26/fantasy-offensive-depth-chart-review-%E2%80%93-st-louis-rams/

Danny Amendola is Wes Welker: http://www.turfshowtimes.com/2011/3/16/2055243/danny-amendola-is-wes-welker
irgum-burgum 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tavaly nem követtem annyira a Rams meccseit, de idén mindenképpen szeretném pótolni. Azt mondja meg valaki hogy Gilyardal mi van? Sérült volt vagy ennyire szar? Vagy első évében nem akartátok rögtön mély vízbe dobni?Shawn84
Nem tudta megtanulni a playbookot. Ha pedig egy Shurmur félét nem tudott bemagolni én nem adok sok esélyt JMD-nél se. :osüti
ez így van/volt. valamikor idén - miután bejelentették, hogy shurmur megy - büszkén híresztelte, hogy megtanulta playbook-ot...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Atya ég. És még Mike Williamsra (Bucs) mondták hogy hülye. Majd JMD eljátszik vele mit a The Blind Sideban volt. A ketchup lesz Bradford, a mustár meg Mardy és így tovább. Csak az nem fér a fejembe, hogy egy állandóan passzoló Cinnciben hogy a csába tudta akkor megtanulni?Shawn84
Legalábbis én így tudom. 😀
Használtuk visszahordásokban is, ott viszonylag jó volt. Viszont így Pettis és Salas érkeztével neki se adok sok esélyt... :/
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Tavaly nem követtem annyira a Rams meccseit, de idén mindenképpen szeretném pótolni. Azt mondja meg valaki hogy Gilyardal mi van? Sérült volt vagy ennyire szar? Vagy első évében nem akartátok rögtön mély vízbe dobni?Shawn84
Nem tudta megtanulni a playbookot. Ha pedig egy Shurmur félét nem tudott bemagolni én nem adok sok esélyt JMD-nél se. :osüti
Atya ég. És még Mike Williamsra (Bucs) mondták hogy hülye. Majd JMD eljátszik vele mit a The Blind Sideban volt. A ketchup lesz Bradford, a mustár meg Mardy és így tovább. Csak az nem fér a fejembe, hogy egy állandóan passzoló Cinnciben hogy a csába tudta akkor megtanulni?
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tavaly nem követtem annyira a Rams meccseit, de idén mindenképpen szeretném pótolni. Azt mondja meg valaki hogy Gilyardal mi van? Sérült volt vagy ennyire szar? Vagy első évében nem akartátok rögtön mély vízbe dobni?Shawn84
Nem tudta megtanulni a playbookot. Ha pedig egy Shurmur félét nem tudott bemagolni én nem adok sok esélyt JMD-nél se. :o
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Tavaly nem követtem annyira a Rams meccseit, de idén mindenképpen szeretném pótolni. Azt mondja meg valaki hogy Gilyardal mi van? Sérült volt vagy ennyire szar? Vagy első évében nem akartátok rögtön mély vízbe dobni?
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
én speciel veled értek egyet, lehet nem érezted az iróniátPók
Nem nagyon vagyok olyan hangulatban. 😀

Amendola-t nem hagyom leszólni. a feléje menő passzok 74,6 %-át kapta el, ezzel magasan a legmegbízhatóbb célpont volt tavaly. A tavalyi számai szinte szinkronban voltak WW-vel.
irgum-burgum 😛DiamondsHead44
Amendolát én is szerettem, rengeteg szép elkapása is volt, de azért őt se mondanám egy nagyon stabil WR-nek. Slot receivernek viszont kiváló, de red zone-ban baszhatjuk az 5'11-es méretével és ő még nem is a legkisebb elkapónk. A nagyobbak meg lehet nem is maradnak.

Szomorú, hogy senki nem bízik DX-ben itt 😊Wyatt
Ő meg hol játszott hol nem. Igaz voltak szép mozdulatai, de ő sem tudott maradandót alkotni. Sérült is volt, nem tudom mennyi lehetőséget láttak benne Spagsék. Első számú elkapót nem nagyon látok így benne sem.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szomorú, hogy senki nem bízik DX-ben itt 😊

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
...
Nézzük már meg azokat a WR-eket. Ki tud abból labdát elkapni? Senki. Még Avery sem, Amendoláról nem is beszélve. .süti
Amendola-t nem hagyom leszólni. a feléje menő passzok 74,6 %-át kapta el, ezzel magasan a legmegbízhatóbb célpont volt tavaly. A tavalyi számai szinte szinkronban voltak WW-vel.
irgum-burgum 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A következő szezonig bárki, bármi pozitívumot megemlít a csapattal kapcsolatban akkor azt csak szapulni fogjátok?süti
én speciel veled értek egyet, lehet nem érezted az iróniát
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bradford az isten!
Ne legyetek ennyire pesszimisták srácok 😊
Van egy jó QBtek, egy rakat WRetek, statisztikailag egynek be kell jönnie #1nek (Avery szerintem simán lehet pl.)
A fal a guard posztok kivételével nagyon korrekt, van 2 állat DEtek, Lau lassan ligaelit lesz.
Való igaz, hogy hiányzik a FA innen nagyon, de lesz még az.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A következő szezonig bárki, bármi pozitívumot megemlít a csapattal kapcsolatban akkor azt csak szapulni fogjátok?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hiába építenek fel egy középerős offense-t, ha közben az ellenfelek szétszopatják a secondary-nket. De ne legyen igazam...Pizsama
Idén se a védelemmel volt a nagyobb gond, hanem hogy 18 pontot szereztünk átlagba...
Azt a 4 játékost amiért meg nagyon sír itt mindenki be lehet pótolni FA-n is (ha lesz).
Én még olyan draft értékelést nem láttam ahol nagyon lehúztak volna minket, egyedül egy C-vel találkoztam a többi mind B/B+.
Szerencsére mi innen jobban tudjuk, hogy mi lenne jó a csapatnak, hogy mit kéne játszani, és kivel. Úgyhogy mondjon le mindenki, hülye az egész nfl szakértői gárda! Ne is induljunk inkább egy ilyen szánalmas csapattal... pfej...süti
+1
végre valaki aki rájött hogy hülyék ülnek StLouisban és csak mi tudjuk mi a jó..
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hiába építenek fel egy középerős offense-t, ha közben az ellenfelek szétszopatják a secondary-nket. De ne legyen igazam...Pizsama
Idén se a védelemmel volt a nagyobb gond, hanem hogy 18 pontot szereztünk átlagba...
Azt a 4 játékost amiért meg nagyon sír itt mindenki be lehet pótolni FA-n is (ha lesz).
Én még olyan draft értékelést nem láttam ahol nagyon lehúztak volna minket, egyedül egy C-vel találkoztam a többi mind B/B+.
Szerencsére mi innen jobban tudjuk, hogy mi lenne jó a csapatnak, hogy mit kéne játszani, és kivel. Úgyhogy mondjon le mindenki, hülye az egész nfl szakértői gárda! Ne is induljunk inkább egy ilyen szánalmas csapattal... pfej...
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Hiába építenek fel egy középerős offense-t, ha közben az ellenfelek szétszopatják a secondary-nket. De ne legyen igazam...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
még szerencse, hogy Steven Jacksonnak nem kell backup.

Kb mindegyik mockba írtak,de JMD megoldja anélkül.Höri
Tavaly is alig futottak újonc irányítóval, JMD irányításával még kevesebbet fognak. Pazarlás lett volna.

Amint lehet UDFA-kat szerezni onnan ez simán megoldható: Fannin, D. Evans, Damien Berry stb.

Én a Kendricks picket érzem feleslegesnek ennyire elől.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát már tegnap is szomorú voltam a draftotok miatt, de amit a 4-7. körben leműveltetek... Most vagy DX legyen az n1 WR, vagy trade-eljétek el sürgősen valahova 😀 Mondjuk nem tudtam, hogy JMD be akarja vezetni a 10 WR-es felállást...

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kik szoktak kezdeni? Clayton, Avery, Gilyard(cut), Robinson??
Közülük 100% hogy kezdő lesz majd figyled meg. Elképesztő potenciális játékos.Laki
Kezdeti kiakadásom után én már megszerettem ezt a draftot, lásd #658-as hsz-emet.

Még annyival kiegészíteném, hogy a patriots is kurva jól teljesített 2 TE-vel.
A Pettis-Salas duó meg hasonló csapatokból jött, mint amit most JMD-vel akarunk játszani.

Williamshez a Trotter dolgon kívül, hogy nézd meg Voborát és Hullt is... 7. körös pickek és nem mondanám, hogy azok a liga allja szar játékosok...

Most már nem SJ-re lesz építve a csapat, hanem Bradfordra és a passzokra, ennek fényében szerintem akkor sem hülyeség ez a draft.

Emellett az Ohio játékosok is beváltak, akár még Hinesból is lehet valaki. Egyedül erről a Bakerről nem hallottam még semmit.

Stewartot dicsérik, Grecót meg lehet, hogy végre sikerült kinevelni és kezdőt faragni belőle. Akkor meg igen jók lehetünk. Azért, mert Rams nem kell egyfolytában csak nyígni...
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Salas meg... Walteren A értékelést kaptunk a pickre. 😀
Oké, hogy kell a célpont Bradfordnak, de a kispadra is ? 😂
süti
Kik szoktak kezdeni? Clayton, Avery, Gilyard(cut), Robinson??
Közülük 100% hogy kezdő lesz majd figyled meg. Elképesztő potenciális játékos.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jabara Williams from Stephen F. Austin (és van ilyen college http://www.sfasu.edu/)
hipermagaLOL 😂 😂 😂 😂DiamondsHead44
nem kell annyira kiakadni szerintem 😊
"The last Stephen F. Austin player coached by Spagnuolo turned out pretty good. That was Jeremiah Trotter. Rams hope Williams can develop."



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még szerencse, hogy Steven Jacksonnak nem kell backup.

Kb mindegyik mockba írtak,de JMD megoldja anélkül.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kervenyezni kene hogy csinaljanak egy "Szidjuk a Ramset" topicot, az mindig porogne..