Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Onobun, stb. Van 5 TE-tek.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
wazze, ott volt Austin, Peae, Harris, Houston, mi a f@szomnak kell egy harmadik TE Fells, IllinojMájk mögé?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
és ez még a lágyabb komment odakinn:
Fuck me and the horse I rode in on

Bull shit

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na ez most nagyon nem tetszik 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
JMD keze benne lehet 😀
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ANYÁTOKAT MARHÁK

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Lance Kendricks, TE. nem kommentálom.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
nem hibázhatunk...DiamondsHead44
Ki kéne? Austin? 😛
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem hibázhatunk...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
odakinn a netező Rams fanok többsége nagyon jónak ítéli meg a Quinn pick-et. ÁMEN :cool:
a többség úgy ítéli meg, hogy a 2. körben nem kell nekünk wr. szerintem sem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Eddig jó, bár én a fal közepébe jobban örültem volna valakinek, de Liguet-t nem lehett előtte behúzni.süti
Barry Cofielden pl "csak" egy 2. körös RFA tender van és már hangot adott annak, hogy nem szívesen érné be a 1,5 milliós fizetéssel amivel ez jár. Spagnuolo meg eddig vonzódott a Giantses játékosokhoz, akikkel már dolgozott korábban.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
kösz az infókat, közben folyamatosan nézem a cikkeket, elemzéseket róla. elvileg az orvosi stábunk kockázatmentesnek ítélte, kétévente kell MRI-re járnia. de azért 3 top 15-ös csapat kihúzta a wish-list-ről...

remélem a 2. körben DT/OLB pick jön, a 3.-ban G

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
örülök, hogy mindenki örül. Quinn nekem teljesen kiesett a lehetséges pick-ek közül, remélem tényleg idevaló lesz. odakinn valami agytumor miatt aggódnak nála. erről ki mit tud?DiamondsHead44
Quinn: "2007-ben életveszélyes agyműtéten esett át - fél évente jár röntgenre, mert a tumort nem sikerült eltávolítani"
szerintem nem lesz gond vele



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
örülök, hogy mindenki örül. Quinn nekem teljesen kiesett a lehetséges pick-ek közül, remélem tényleg idevaló lesz. odakinn valami agytumor miatt aggódnak nála. erről ki mit tud?DiamondsHead44
Még középiskolában volt beteg, de meggyógyult. 2009es szezon bizonyítja, hogy már nem tényező.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
örülök, hogy mindenki örül. Quinn nekem teljesen kiesett a lehetséges pick-ek közül, remélem tényleg idevaló lesz. odakinn valami agytumor miatt aggódnak nála. erről ki mit tud?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Eddig jó, bár én a fal közepébe jobban örültem volna valakinek, de Liguet-t nem lehett előtte behúzni. Remélem, hogy a következő Julius Pepperst draftoltuk és akkor nincs gond.

Ma egy og és sec/olb/rb picknek tudnék örülni.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Carpenterék megeszik Quinnt nyugalom srácok 😀

amugy nagyon jó úton van a franchise
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nagyon jó pick. Már csak secondaryba kell az erősítés. Ahmad Black vagy Deandre McDaniel érkezhet?
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gratula! Top5 legjobb pick között a tietek nálam, nagyon örültem ennek a húzásnak.
Quinn-Long DE páros 😊 ? Muszáj idén Pittsburgh-be jönnetek 😊 ?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
El sem hiszem. Az előző év után egy újabb nagyszerű első körös pick! Csak így tovább...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
GM Devaney: Quinn was no brainer at 14.

:cool:DoM
érthető. van egy éve tanulni Hall mögött/mellett. okos húzás



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
GM Devaney: Quinn was no brainer at 14.

:cool:
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nagy pick
ez a két első pick az utolsó két évben gyilok
minden elismerésem

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kedvenc játékosom az egyik kedvenc csapatomba 😊 Öröm és bódottá van!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nagy grat srácok! 😊 😛