NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sam és Diggs is out.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nehéz meccsre számítok hétvégén. Ha őszinte akarok lenni, kicsit örültem, hogy a zebrák "velünk voltak" a Macik ellen, mert tudtam, hogy hiába nálunk a hazai pálya, a Packers ellen már nem így lesz. Azért már az is valami, ha négyből egyszer nekünk áll (repül!!) a zászló, csóri Lions fanok tudnának mesélni. XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Grat a győzelemhez, bár a hülye játékhívásainknak, az idióta bűntetéseknek és a zebráknak több köze volt hozzá mint nektek, de a lényeg a W. Remélem elkapjátok a sajtipajtikat is

több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na végre én is megnéztem. Hát... A lényeg a győzelem.
Azt viszont nem értem mi a faszt keresett Bradford a pályán! A legelső pillanattól úgy totyogott a zsebben, mint szegény öreganyám a spájzban, csak kicsit lassabban. Van ott egy akkora orvosi stáb, amekkora egyetlen Magyar kórházban nincs jelenleg! Ezek tényleg komolyan gondolták, hogy a csávó játékra kész állapotban van? Nonszensz!
Amúgy szerintem Chicago-ban idén még sokan meg fognak izzadni (vagy megfázni, ha eljön a tél).
több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Megnéztem a hajnali szenvedésünk, rosszabbak voltunk, mint múltkor a Lions ellen. Szerencsére a Bears volt az ellenfél, így azért nyögvenyelősen, de meglett. Ennél sokkal, de sokkal több kell majd a Packers ellen, ha valamit akarunk ott keresni. Rodgers az Rodgers, ő tuti nem fogja kopizni Cutler-t, mint a macik újonc QB-ja a meccs végén..

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
AP New Orleans - ból Glendale-be (Arizona állam) költözik. Sokat utazgat manapság, haza így biztos nem jön. 😉
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kezdik tisztelni Rhodes oldalát.
alatriste
Egyértelmű volt, hogy megmondták a rookienak hogy ne is nagyon nézzen arra. Inkább a gyors játékosokat keresték akik az öregecske Newmanről még éppen letudnak válni.

Kíváncis vagyok a GB meccsre. Ha playoffot akarunk be kell húzni, de ehhez nagyon össze kell álljon a védelem.
Toca
Általában Rhodes a védelem oldaláról nézve a jobb oldalt szokta védeni, nem emlékszem, talán volt olyan, hogy ment végig valakivel, de elsősorban megvan az oldala. Nálunk Nelson és Adams is veszélyes a széleken szóval akár maradhat annál Zimmer, hogy próbálja limitálni ARod lehetőségeit azon a szélen. A futásunk most legutóbb pislákolt, de ha egészséges az a front7 akkor nem hiszem, hogy kiemelkedő esélye lenne a futóknak. Viszont Waynes és Newman támadhatóak, Rodgersel pedig nyilván főleg passzolni fogunk, HA az OL engedi majd. Waynes egyébként így szemre (azt hiszem 2 meccset láttam eddig) fejlődik. Bulaga már visszatért, de ha L. Taylor lesz a LT újra Griffennek már most be lehet írni alsó hangon 3 sacket. És ha vissza is tér Bakh kérdés milyen formában... Valamint Bulaga is fog kűzdeni rendesen Hunterrel.
Érdekes lesz a meccs, mert az erős GB O csap össze az erős MIN D-vel és a gyengébb MIN O a gyengébb GB D-vel. Diggs ha egészséges lesz szerintem nagy falat lesz bármelyik CB-nek. Nekünk is nyomást kell rakni valőszínűleg Keenum vállára. Futással szerintem átlagosan fogtok tudni haladni. Lesznek játékok de nem várok óriása leégést a run D-nktől.

Ezt a meccset várom eddig az idei szezonból a legjobban. Pech, hogy kb a végére fogok hazaérni 😀
Az eddigi menetrend alapján a szezon ezen pontján 4-1et vártam. A 3 nehéz meccsünkből (SEA, @ATL, @DAL) reméltem, hogy 2 meglesz. Nehezen de meg is van a 4-1. De az US Bank-ben tavaly is kikaptunk. Ez a D hasonló erősségű mint a Hawks, a kérdés, hogy az O jobb-e. Szoros meccsen várok egy vereséget, elsősorban amiatt, mert szerintem a D-tek megnyeri a TO mutatót és 1-2 jobb field pozikkal tudjátok majd tartani a lépést.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Kezdik tisztelni Rhodes oldalát.



alatriste
Egyértelmű volt, hogy megmondták a rookienak hogy ne is nagyon nézzen arra. Inkább a gyors játékosokat keresték akik az öregecske Newmanről még éppen letudnak válni.

Kíváncis vagyok a GB meccsre. Ha playoffot akarunk be kell húzni, de ehhez nagyon össze kell álljon a védelem.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kezdik tisztelni Rhodes oldalát.




Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
konkrétan megint megsérült, Zimmer elmondta, hogy nem tudja mikor térhet majd vissza.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Bradford ma visszatér.
 twitter.com/adamlevitan/status/917368164043935744
iktriad
Hát azért még elég fos volt az a térd félidőben le is ment.
Főleg a védelemnek köszönhető ez a meccs is.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bradford ma visszatér.
 twitter.com/adamlevitan/status/917368164043935744
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Hát akkor kiderül Murray szerződtetése mennyire is volt jó.
több mint 7 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Zimmer: "Dalvin Cook Out for Rest of Season with Torn ACL"
 www.vikings.com/news/article-1/Zimmer-Dalvin-Cook-Out-for-Rest-of-Season-with-Torn-ACL/d3ea7912-94f2-4b40-b1e4-0ef97debcf2b
😕
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Zimmer szerint Cook lehet ACL, ...
kapitnono
😕😕
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Tényléf benevezhettek a legszrencsétlenebb FR címre....
dande
khömm 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ne temessük még a szezont, látva az eredményeket és a sérüléseket még bármi lehet. Nekünk most nincs szerencsénk, de legyen novemberben és decemberben, nem úgy mint tavaly amikor így a szezon elején már SB-ben láttak minket és mi is magunkat aztán még PO sem lett. Cook sérülése nagyon fáj, egyrészt mert nemcsak ez a szezon mehet el rajta, szegény ugyan nagy tehetség, de a sérülékenység is ott fog lebegni felette. Ezt a szezont végigtolta volna úgy ahogy elkezdte és hatalmas RB sztár, AP utód lett volna, így meg sose tudjuk meg mire lett volna képes. A sérülése okozta a fumble-t is, így még plusz egy turnover is járt hozzá, hogy a baj ne járjon egyedül, az O a meccsen addig is kereste magát, aztán már sima volt hogy kikaptunk.
Amiben bízom, az a nagyon jó védelmünk. Sajnos nem szereztek TD-t, így nem nyerhették meg a meccset, de nagyon jól játszottak, és ez reményt ad a továbbiakra. Hozzuk vissza AP-t (tudom nem fogjuk, de jó lenne 😊 ) és locsoljunk szentelt vizet az öltözőben az átkok ellen. Talán úgy menni fog 😊 Skol!

több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
4 mecs és már nem is tudom mi a az a szerencse, de a balszerencsét annál jobban kezdjük megismerni. épp mondtam meccs közben mennyire jó hogy Cook nálunk van így van remény....erre ááááááá! most mondanám hogy egyik szemem sír a másik nevet,de sajnos mindkettő sír! Egyszerüen nem hiszem el hogy ennyire ne legyen szerencsénk.

Szerkesztette: Pyrrus
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma mondanak véglegest, de rettentő hír ha tényleg ennyi volt idénre :/

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tényléf benevezhettek a legszrencsétlenebb FR címre....legfontosabb emberek kidőlnek pedig minden meglenne, h messzire jussatok......
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Zimmer szerint Cook lehet ACL, még a végén nehogy visszakerüljön Peterson hozzátok.
kapitnono
És tényleg az...ez így nem lesz PO, fontos sérültek estek ki

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Zimmer szerint Cook lehet ACL, még a végén nehogy visszakerüljön Peterson hozzátok.


több mint 7 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nehéz bármit mondani. Zimmernek mindig mániája volt a turnover rate, ez egy jó példa volt arra miért! Cook sérülése meg... Hát remek este. Nagyon erős az NFC North, hétről hétre fordulhat a széljárás, nyomni kell a végéig!
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Azért Pittsburgh-ben más volt a hozzáállásunk a meccshez, ott szinte csak a mezt vittük ki a pályára, nagyon nem erőltettük meg magunkat, és a koncentráció / felkészültség hiánya is hozzájárult a rekord sok büntihez.

Hazai pályán szerencsére maximálisan odateszik magukat a srácok, reméljük így lesz ez a Lions ellen is.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Thielen eddig a legproduktívabb slot WR a ligában (192y slotból). Úgy, hogy az első meccs után kiesett a kezdő QB.
Nelson, Edelman egyre korosabbak, itt az új fehér WR sztár? 😊


Liverpool Fc fan