A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
FA volt, egyszerűen csak szerződtettétek egy évre.

Eddig itt bármit csináltak bevált, így prognosztizálható egy all pro év Jake Longnak is.
alatriste
Azért az O-Line-ban olyan sok minden nem vált be
Toca
hát most van rá két hetünk hogy a fejekbe rendet tegyenek és kitalálák mivel lehetne extra másodpercet szerezni Bradfordnak vagy nagyobb rést nyitni Mckinnonnak!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Közös meccsnézéshez nem lenne kedv Bp-n valahol a Phili ellen?
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
FA volt, egyszerűen csak szerződtettétek egy évre.

Eddig itt bármit csináltak bevált, így prognosztizálható egy all pro év Jake Longnak is.
alatriste
Azért az O-Line-ban olyan sok minden nem vált be
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
FA volt, egyszerűen csak szerződtettétek egy évre.

Eddig itt bármit csináltak bevált, így prognosztizálható egy all pro év Jake Longnak is.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Durva!!! 😊
Hogy jött Ő ide?Mibe került?
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jake Long-al erősítettünk
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Már majdnem berosáltam én is....
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Én azt olvastam, Andre Smith-t tettük IR-re, tricepsz sérülés miatt, nem Boone-t...
Go Vikings!
Ne ijesztegessetek már! 😊
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Én azt olvastam, Andre Smith-t tettük IR-re, tricepsz sérülés miatt, nem Boone-t...
Go Vikings!
Én is, csak még nagyon reggel van. 😊 Boone csak megint ideges lett, hogy a közönség nem fogja vissza magát a szurkolásban amikor a Vikings támad. És "gratulált" minden szurkolónak.
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Én azt olvastam, Andre Smith-t tettük IR-re, tricepsz sérülés miatt, nem Boone-t...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Komolyan azt kell hinnem, hogy O-lineban az a taktika, hogy mindig dobjunk bele új embereket akkor az ellenfél sem tudja szételemzni őket...
Persze ez csak kínból mondom. Nagyon nehéz így összerakni az egységet, hogy telisérülünk folyamatosan.
Nehogy az legyen a vége, hogy Bradford is bánja.

Amúgy élmény nézni a meccseket. A védlem valami félelmetws szinten tüntette el az ellenfél Offenseket. Csak így tovább.
Az offense meg úgy is fejlőd3s jeleit mutatja, hogy rommá sérültünk eddig. Azt mondom megkaptuk az évre járó adagot. Most már elég lesz bőven...

De az edzői kar hihetetlenül jó.

SKOL Vikes!
Paulus
És ha már itt tartunk, akkor meg kell említeni, hogy a kezdő bal oldali guardunk, Alex Boone is IR listára került ráadásul meg is kell műteni.
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Komolyan azt kell hinnem, hogy O-lineban az a taktika, hogy mindig dobjunk bele új embereket akkor az ellenfél sem tudja szételemzni őket...
Persze ez csak kínból mondom. Nagyon nehéz így összerakni az egységet, hogy telisérülünk folyamatosan.
Nehogy az legyen a vége, hogy Bradford is bánja.

Amúgy élmény nézni a meccseket. A védlem valami félelmetws szinten tüntette el az ellenfél Offenseket. Csak így tovább.
Az offense meg úgy is fejlőd3s jeleit mutatja, hogy rommá sérültünk eddig. Azt mondom megkaptuk az évre járó adagot. Most már elég lesz bőven...

De az edzői kar hihetetlenül jó.

SKOL Vikes!
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Aztán jött egy kis hullámvasút amit szerencsére a védelem megint képes volt kézben tartani,leszámítva a sárgazászlókat(nem is értettem Zimmer miért nem challengelt Griffen bemozdulására) mert az szerintem nem volt az.
Pyrrus
Sárga zászlót nem lehet challenge-elni.
empty taxi
ma is tanultam valamit! Köszönöm 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Aztán jött egy kis hullámvasút amit szerencsére a védelem megint képes volt kézben tartani,leszámítva a sárgazászlókat(nem is értettem Zimmer miért nem challengelt Griffen bemozdulására) mert az szerintem nem volt az.
Pyrrus
Sárga zászlót nem lehet challenge-elni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
az első negyedben azt hittem rosz meccsre ültem le. egyszerüen minden csapatrész olyan szépen működött hogy fel sem fogtam és 14:0. Aztán jött egy kis hullámvasút amit szerencsére a védelem megint képes volt kézben tartani,leszámítva a sárgazászlókat(nem is értettem Zimmer miért nem challengelt Griffen bemozdulására) mert az szerintem nem volt az. Bradford nagyon szimpatikus meccsről meccsre. azért 125 passzból nulla interception!!! 😀
Nagyon jó így bye weekre menni és igen remélhetőleg ez jó lesz a sérültek visszatérésre. Vártam hátha Treadwellt végre bevetjük de Thielenre nem voltak szavak... 4 éve vagyok Vikings fan és nagyon örülök az eddig elért ereménynek! SKOL SKOL és még egyszer SKOL
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
3. negyed közepén járt a Texans vmi 80 támadóyardnál... míg a zebrák közel 100 yard büntit dobtak ránk, nagy részt egy blowout megakadályozása miatt - gondolom én. Voltak olyan zászlók, amiken csak mosolyogtál, amiket még egy Packers-nek se nagyon dobnak be, persze utolsó negyedben már hagyták elvérezni Brokit meg társait. Bizonyára úgy voltak vele, hogy "ezeken már semmi se segít".😊

Ég és föld volt a különbség, ez a Texans egy közepes csapat, és most még gyengén is játszottak, 24-0-nál, 2. negyed elején eldőlt minden. Ennél lesz sokkal nehezebb dolgunk is, mindjárt bye week után, Phily-ben.
Go Vikings!
Bradford tuti revansra készül. O-falban vannak gondok Phili ellen könnyen kijöhet a fal rutintalansága.
Szerencsére Sam gyorsan szabadul a labdától, de azért örülnék ha nem vernék minden meccsen annyira telibe mint tegnap 2-3x
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
3. negyed közepén járt a Texans vmi 80 támadóyardnál... míg a zebrák közel 100 yard büntit dobtak ránk, nagy részt egy blowout megakadályozása miatt - gondolom én. Voltak olyan zászlók, amiken csak mosolyogtál, amiket még egy Packers-nek se nagyon dobnak be, persze utolsó negyedben már hagyták elvérezni Brokit meg társait. Bizonyára úgy voltak vele, hogy "ezeken már semmi se segít".😊

Ég és föld volt a különbség, ez a Texans egy közepes csapat, és most még gyengén is játszottak, 24-0-nál, 2. negyed elején eldőlt minden. Ennél lesz sokkal nehezebb dolgunk is, mindjárt bye week után, Phily-ben.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Vezetjük ligát.
Olyan szinten szétdomináltuk a meccset, amilyet régen láttam.
Thielen végre bemutatta mekkora császár.
Corda helyes irányban halad szintén.
Bradford feljebb kapcsolt egy szintet.
D-re és az ST-re nincsennek szavak (még Walsh se hagyott ki semmit... ).

Talán csak a flagek számát lehetne csökkenteni, de azért néhol kamu szagú volt a dolog.
Griffin (MEZ alapján szigorúan 😊 ) sack + fumble-je annyira tökéletes volt, hogy a bírók nem hitték el hogy nem indult hamar.

Élmény nézni a csapatot, fura kimondani, hogy mostmár mindenki minket akar legyőzni, de 1 hétig még nem fognak.

Utálom a bye weeket, de legalább sérültjeinknek van ideje felépülni.
több mint 8 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Ma Thielen-nek és Rudolph-nak kell nagyot játszania, Diggs ezt a meccset sérülése miatt kihagyja.
KmetyG
Thielen ma meg is tette, simán offense MVP a 7 elkapással, 127 yarddal és 1 TD-vel.
KmetyG
A védelem pedig az NFL legjobbja, amíg volt tétje a meccsnek, semmit nem tudott haladni a Texans. A támadók meg hozták amit kell, így futójáték nélkül is. "Normális" futásból nem tudtunk haladni, de volt end-around, FB futás, wildcat futások és elkapásokba is nagyon jól bevonták a futókat, amit meg kellett (pl. goal line szituáció az elején) azt megoldották. Thielen valóban első számú elkapóként játszott, de előkerült Wright és Patterson is, aminek külön örülök. Bradford hibátlan, mindig tudta mit kell csinálni, a mély passzai is pontosak voltak, Diggs hiányát szinte meg se éreztük. Egyedül a sok büntetés az, ami nem tetszett, de annyi baj legyen, itt most mindegy volt az a pár def. holding zászló, amit Rhodes-ra dobtak.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ma Thielen-nek és Rudolph-nak kell nagyot játszania, Diggs ezt a meccset sérülése miatt kihagyja.
KmetyG
Thielen ma meg is tette, simán offense MVP a 7 elkapással, 127 yarddal és 1 TD-vel.
több mint 8 éve
helmet Minnesota Vikings 247
nem lesz könnyű Diggs nélkül, de hajrá.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ma Thielen-nek és Rudolph-nak kell nagyot játszania, Diggs ezt a meccset sérülése miatt kihagyja.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nem tudom, hogy volt-e már nálatok ez a videó, de megvan a hivatalos engedélye a csapatnak... 😊

 www.nemzetisport.hu/nfl/izland-egy-csapatnak-megengedik-hogy-atvegyek-a-tapsukat-2529935
SBalázs
akkor az eddig két meccsen illegáliskodtunk?😀
több mint 8 éve
SBalázs Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 63
Nem tudom, hogy volt-e már nálatok ez a videó, de megvan a hivatalos engedélye a csapatnak... 😊

 www.nemzetisport.hu/nfl/izland-egy-csapatnak-megengedik-hogy-atvegyek-a-tapsukat-2529935
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Csak most volt időm megnézni a Giants elleni meccset, ez volt a második teljes meccs amit Bradford-dal mint kezdő irányítóval láttam, az első a Panthers elleni. Nos, osztom a véleményt miszerint a szükséges és elégséges teljesítményt hozza az O-val, és ezt rendkívül stabilan teszi. Azt gondolom egy hét alatt is sokat fejlődött a támadó játék, és ez még hétről hétre fokozódni fog. Úgy fogom fel, hogy előre behúztuk az 1/1-et úgy, hogy nem kell a rookie éveit nálunk tölteni 😊 Teddy-vel nem hiszem hogy össze kellene hasonlítani bármi módon, vele a csapat egy másik történet lehetne de ez nem fogjuk megtudni. A jövő év még messze, számtalan dolog befolyásolhatja még mi történik. Optimista vagyok, idén PO nélkül nagyon csalódott lennék, ott megmutathatja Bradford hogy 1/1-ből milyen QB is lett belőle. Holnap nyerjünk a bye week előtt, és jöhet a nagy menetelés 😊 Skol!