A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ahogy olvastam Zimmer sem hagyta szó nélkül az Offense teljesítményét, nagyon keményen kritizálta őket. Külön az O fal kapott a 6 sack-ért, azt hiszem nem tették zsebre a srácok amit az öltözőben kaptak. Remélem időben, és összekapják magukat. A Bears ellen nagyon kell a jó játék és főleg a win. Skol!

több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Jó azért túlzásba ne essünk.
Az O kb ugyanazt hozta mint eddig.
Annyi a különbség hogy az utolsó pillanatban mindig beszart valami.
Ez a meccs azon ment el hogy RZ-ben fullba nyomtuk a kretént.
Long berakása hihetetlen ostobaság volt. playhivasokban elég sok hiba volt.

Sajnos az is bejött amit a Bradford ódák között jeleztem, ha rajta van a nyomás (i mean nem vezetünk és a D nem tálcán kínálja a győzelmet hanem 1-2 hiba becsúszik Sam összeomlik). Sajnos a falunk egyre lyukasabb, futás nélkül pedig szetblitzelnek.

Kemény lesz ez ha valamit el akarunk érni mert a playoffban az ilyen meccseket is nyerni kell, de tanulni fogunk ebből is és AP remélem visszatér rombolni 😊
Toca
én csak azt nem értem hogy nem ez az első mecsünk/évünk hogy képtelenek vagyunk normális O falat összerakni. értem én hogy sérülések meg minden, de azért könyörgöm, nem kéne felülvizsgálni a támadókoordinátor illetve támadófal edzők tevékenységét?
Pyrrus
Idén jött Tony Sparano, úgy tűnik nem sikerült osszerantania ennyi idő alatt az egységet.
Mondjuk a sérülések miatt azért érdemes megvárni a végét. Sajnos Kalillal nem tudnak mit kezdeni vagy sérült vagy szar.

Turnerrel viszont nem vagyok megelégedve és Zimmer zsenije fedi el néha mennyire nem találja, hogy mit kéne változtatni néha.
Toca
nekem is pont ez a véleményem Norv-al. sokszor olvasni hogy milyen jó támadóedző de én nem látom annyira zseninek. és igen Zimmer védelmi beállítottsága nem segít ezen. : (
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Jó azért túlzásba ne essünk.
Az O kb ugyanazt hozta mint eddig.
Annyi a különbség hogy az utolsó pillanatban mindig beszart valami.
Ez a meccs azon ment el hogy RZ-ben fullba nyomtuk a kretént.
Long berakása hihetetlen ostobaság volt. playhivasokban elég sok hiba volt.

Sajnos az is bejött amit a Bradford ódák között jeleztem, ha rajta van a nyomás (i mean nem vezetünk és a D nem tálcán kínálja a győzelmet hanem 1-2 hiba becsúszik Sam összeomlik). Sajnos a falunk egyre lyukasabb, futás nélkül pedig szetblitzelnek.

Kemény lesz ez ha valamit el akarunk érni mert a playoffban az ilyen meccseket is nyerni kell, de tanulni fogunk ebből is és AP remélem visszatér rombolni 😊
Toca
én csak azt nem értem hogy nem ez az első mecsünk/évünk hogy képtelenek vagyunk normális O falat összerakni. értem én hogy sérülések meg minden, de azért könyörgöm, nem kéne felülvizsgálni a támadókoordinátor illetve támadófal edzők tevékenységét?
Pyrrus
Idén jött Tony Sparano, úgy tűnik nem sikerült osszerantania ennyi idő alatt az egységet.
Mondjuk a sérülések miatt azért érdemes megvárni a végét. Sajnos Kalillal nem tudnak mit kezdeni vagy sérült vagy szar.

Turnerrel viszont nem vagyok megelégedve és Zimmer zsenije fedi el néha mennyire nem találja, hogy mit kéne változtatni néha.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Jó azért túlzásba ne essünk.
Az O kb ugyanazt hozta mint eddig.
Annyi a különbség hogy az utolsó pillanatban mindig beszart valami.
Ez a meccs azon ment el hogy RZ-ben fullba nyomtuk a kretént.
Long berakása hihetetlen ostobaság volt. playhivasokban elég sok hiba volt.

Sajnos az is bejött amit a Bradford ódák között jeleztem, ha rajta van a nyomás (i mean nem vezetünk és a D nem tálcán kínálja a győzelmet hanem 1-2 hiba becsúszik Sam összeomlik). Sajnos a falunk egyre lyukasabb, futás nélkül pedig szetblitzelnek.

Kemény lesz ez ha valamit el akarunk érni mert a playoffban az ilyen meccseket is nyerni kell, de tanulni fogunk ebből is és AP remélem visszatér rombolni 😊
Toca
én csak azt nem értem hogy nem ez az első mecsünk/évünk hogy képtelenek vagyunk normális O falat összerakni. értem én hogy sérülések meg minden, de azért könyörgöm, nem kéne felülvizsgálni a támadókoordinátor illetve támadófal edzők tevékenységét?
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Jó azért túlzásba ne essünk.
Az O kb ugyanazt hozta mint eddig.
Annyi a különbség hogy az utolsó pillanatban mindig beszart valami.
Ez a meccs azon ment el hogy RZ-ben fullba nyomtuk a kretént.
Long berakása hihetetlen ostobaság volt. playhivasokban elég sok hiba volt.

Sajnos az is bejött amit a Bradford ódák között jeleztem, ha rajta van a nyomás (i mean nem vezetünk és a D nem tálcán kínálja a győzelmet hanem 1-2 hiba becsúszik Sam összeomlik). Sajnos a falunk egyre lyukasabb, futás nélkül pedig szetblitzelnek.

Kemény lesz ez ha valamit el akarunk érni mert a playoffban az ilyen meccseket is nyerni kell, de tanulni fogunk ebből is és AP remélem visszatér rombolni 😊
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Megint a TV-s meccsen....gondoltam most majd jönnek az újabb Viking rajongók.Ez után persze,hogy nem.....

Az O-t rossz volt nézni...komolyan nem értem,hogy hol akarunk átfutni a labdával. Kb minden alkalommal falba fut az RB-nk.
Bradford összeszarta magát a volt csapata ellen.

Jókor jött a zakó.Ennyi a jó benne.Amúgy félelmetesen rossz volt nézni tényleg...
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Hát a csalódottság elég nagy, tudom hogy nem a legerősebb a mi offensünk de amit tegnap mutattak az azért ad okot elkeseredésre. Ettől függetlenül grat az eagelsnek mert megérdemelten nyertek,
Remélem ez a pofon felébreszti a dolgokat, mert ahogy most kinéz a támadói oldal az azért ad okot bőven az elkeseredésnek. jó lesz ezt a meccset gyorsan elfejetni. Tudom hgy Zimmer jó edző de a támadói edzésben vannak bőven gondok és ez nem csak ezen a meccsen mutakozott meg csak itt maximálisan szar volt.
Remélem a Bears ellen újra összeszedjük magunkat. azért 5:1 nem olyan rossz sőt.
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
O fal ide vagy oda, de Bradford nem volt ok, ebben a vereségben benne volt hogy a volt csapata ellen játszott. Fejben nem volt rendben, igaz sokat megütötték de rendre rossz döntéseket hozott. Nem volt szerencsénk sem, de egy jó védelem ellen nem lehet így játszani. Bírózni sem elegáns, de Diggs esetében az első negyedben ha megadják az egyértelmű DPI-t akkor legalább Walsh rúghatott volna egy fg-t és talán megnyugszunk, vagy akár td-re is vihettük volna onnan. Sok momentum volt a meccsen, akár ide is fordulhatott volna a szerencse. Nyilván nem a verhetetlenség az elvárás, és benne van egy jobb csapattól egy vereség, de ez az Eagles nem jobb nálunk, megverettük magunkat velük. Remélem jövő héten a Bears-t agyonverjük emiatt....

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Van ilyen, hogy semmi nem jön össze.
INT-nél 2-3 yardra állították meg a védőnk
Bradfordot kétszer vakoldalról úgy ütik meg, hogy rosszul pattan
Sherels is fumblezik
4.-et centikkel nem tudjuk megcsinálni.

Védelmet szó nem érheti, rengeteg labdát szereztek.
O és az ST viszont most valahogy nem állt össze sehogy. Ilyenkor lenne jó egy AP aki az extra yardokat hozzátenné.

De nincs gond, rengeteget hibáztunk, az Eagles meg szétkapta az O-falat

Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na ezt most nem volt jó nézni. De legyünk őszinték, időben jött. Mielőtt még bárki mást hinne, ez a csapat messze nem verhetetlen, főleg nem akkor ha ennyit hibázik. De a világ nem dől össze, 5-1, és amit fejben kell tartani:
- Zimmer ettől még ugyanolyan jó edző. Fel fogja rázni a csapatot.
- Ez még mindig egy elit defense. 21 kapott pont Philliben, úgy hogy abból egy td a special team lelkén szárad, nem olyan rossz.
- Eddig is tudtuk hogy szar az o-line. Ezzel egyutt sem lett volna akkora gáz, ha az első három red-zone szitubol nem 0 pontot gurítunk. Mindenesetre 19 hit Bradfordon nagyon sok, ezt így nem fogja bírni a szezon végéig.

Én azt mondom tanulságos vereség volt, jókor jött, számítottunk is rá valahol. Nem véletlenül mondta Zimmer, hogy nekünk a szezon most kezdődik és 11 meccses. Jövő héten verni kell a Bears-t, aztán menni tovább.

SKOL
több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Na megvolt az idei pofánverés, tavaly a 9ers, most az Eagles. Januárban ilyen O-fallal végünk lesz mint a botnak. Ha véletlen kiütik Samut akkor előtte.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ja?!Tényleg.
A zöld sasok kint is divat mi? X D
ZoliZoltán
Csak itthon.

'Meg kint

több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ja?!Tényleg.
A zöld sasok kint is divat mi? X D
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Azért valahol gusztustalan is,hogy most megy a szekér ,akkor TV-s a meccsünk.
Előtte meg szökő évente...
ZoliZoltán
Csak az Eagles miatt van nyugi.

több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tudom,hogy így működik.Csak kapják be! : D
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Azért valahol gusztustalan is,hogy most megy a szekér ,akkor TV-s a meccsünk.
Előtte meg szökő évente...
ZoliZoltán
Így működik a kereskedelmi televíziózás, a spanyol soccer bajnokságból sem egy Depor - Las Palmas meccsre fókuszál a sporttv, hanem a Barca, a Real, az Atlético meccseire, ezek hozzák a nagyobb nézettséget, a nagyobb nézettség pedig azt jelenti, hogy drágábban lehet annak az idősávnak a reklámhelyeit értékesíteni, amiből a TV ugye eltartja magát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azért valahol gusztustalan is,hogy most megy a szekér ,akkor TV-s a meccsünk.
Előtte meg szökő évente...
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Jól van, tudom 😀 Sztem simán nyertek ha csak nem Sam annyira hálás nekünk, hogy hozzátok cseréltük őt s megajándékoz minket néhány INT-l.
dande
150 passz kísérlete van Sam-nek INT nélkül, ami tőle elég szép. XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Jól van, tudom 😀 Sztem simán nyertek ha csak nem Sam annyira hálás nekünk, hogy hozzátok cseréltük őt s megajándékoz minket néhány INT-l.
dande
legyen egy izgalmas jó meccs. de mi biztos hálásak vagyunk Sam ért.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van, tudom 😀 Sztem simán nyertek ha csak nem Sam annyira hálás nekünk, hogy hozzátok cseréltük őt s megajándékoz minket néhány INT-l.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
el sem hiszem hogy a következő 2 meccsünket közvetít a Sport2
Október 23. vasárnap 19:00, Minnesota Vikings @ Philadelphia Eagles
November 1. kedd 01:30, Minnesota Vikings @ Chicago Bears

végre mi is játszunk, alig várom és remélem 6:0 lesz vasárnap este! 😀 SKOL!
Pyrrus
Ennyire nyerünk mi 😉
dande
ööö remélem nem csináljuk azt amit ti bye week után. szóval itt a győzelmünk:vereségünk re gondoltam 😊
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
el sem hiszem hogy a következő 2 meccsünket közvetít a Sport2
Október 23. vasárnap 19:00, Minnesota Vikings @ Philadelphia Eagles
November 1. kedd 01:30, Minnesota Vikings @ Chicago Bears

végre mi is játszunk, alig várom és remélem 6:0 lesz vasárnap este! 😀 SKOL!
Pyrrus
Ennyire nyerünk mi 😉
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
el sem hiszem hogy a következő 2 meccsünket közvetít a Sport2
Október 23. vasárnap 19:00, Minnesota Vikings @ Philadelphia Eagles
November 1. kedd 01:30, Minnesota Vikings @ Chicago Bears

végre mi is játszunk, alig várom és remélem 6:0 lesz vasárnap este! 😀 SKOL!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Long játszott már valaha bármi mást, mint LT? Ha LT lesz, hova menne Clemmings? Vagy Long csak cserének jött? Tudja a fene. Azt lehet már tudni, hogy Fusco játszhat-e jövő héten?
helmet
Andrea Smith ugye IR-re került.
Szóval az RT poszt szabad. Akár Longnak én erre tippelek akár ha úgy jobban megy Clemmingsnek és Longnak meg LT-be megy.
több mint 7 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Long játszott már valaha bármi mást, mint LT? Ha LT lesz, hova menne Clemmings? Vagy Long csak cserének jött? Tudja a fene. Azt lehet már tudni, hogy Fusco játszhat-e jövő héten?