Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Ez kezd viccparádé lenni. Csak nekünk sirni lenne kedvünk tőle.
Paulus
Próbálok pozitívumot keresni, de az nincs... egyszerüen mérhetetlen csalódás amit művelünk. hiába van vissza 8 meccs itt nincs látható javulás.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Szerintetek jó hívás volt az utolsó fél percben ez a konzervatív 3 man rush? Értem én hogy az a cél hogy nagy játék ne legyen,dehát nem Hail Maryt kellett dobnia Staffordnak hanem csak egy FG távolságra elvinni. És ha megkávézhat a zsebben akkor azért egy 25 yardos passzra el lehet szakadni ennyi védő mellett is.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Próbálok pozitívumot keresni. Az O oldalán mintha megmoccant volna valami, de... RedZoneból induló drive -> punt... B+ áh faszom, így elbalfaszkodni
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Egyértelműen ki kell rúgni Walsh-t, ez most nagyon sokba kerül a csapatnak, ahogy a tavalyi PO-ban is. Ki kell rúgni, mert semmit sem fog berúgni.

Hihetetlen volt ez a meccs, tényleg tipikus Vikings vereség....

több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ez kezd viccparádé lenni. Csak nekünk sirni lenne kedvünk tőle.
több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
A nevem melletti kiírás újra aktuális... Ennyi hibával PO-ig se jutunk el, nem hogy ott bármit elérjünk. Nem csak Walsh volt balfasz, bár tény hogy ő nagyon...
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Walsht ki kell baszni a picsába.
Nem hiszem el...
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na ez a szezon egyre jobban folytatódik.
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ha már O-line, akkor most érkezett, hogy Alex Boone nem játszik vasárnap agyrázkódás miatt, továbbá Eric Kendricks is kihagyja a Lions elleni meccset, szintén agyrázkódás miatt.
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
O fal nélkül vele se megyünk semmire.
A futás nyitás is katasztrófa.
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jonas Gray (RB) járt ma nálunk próbajátékon. Úgy tűnik, nem feltétlenül Hillman-ben látják a megmentőt
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Vannak gondok az Offense-nél, és voltak akkor is amikor 5-0-al álltunk, valóban. Ennek tudatában kerültek oda a nevünk mellé a jelzők hogy SB esélyesek vagyunk, meg hasonlók. Mondom, ha csak mi Vikings szurkolók mondtuk volna akkor azt mondanám hogy elfogult vélemény és kész, de ezt neves NFL szakírók írták, mondták. Úgy gondolom hogy jelen pillanatban az a legnagyobb gond, hogy meg kell emészteni a két vereséget és Turner távozását mind egyénileg, mind csapatként mindenkinek. Ha valóban úgy lépett le hogy Zimmert is meglepte, akkor tényleg nagyobb lehet a baj ott is ahol nem vártuk, mégpedig az edzői kar sem volt annyira egységes és stabil mint gondoltam. Itt lehet azért keresni az Offense problémáinak gyökereit is, meggyőződésem hogy Zimmer a védelem építése mellett vakon bízott Turner-ben, és most ezt a békát le kell neki nyelni, mert hiba volt. Ez csak a saját spekulációm, de számos információ hiányzik a valós tények megismeréséhez. Nekem Bradford idehozatala főleg egy első körért azt jelentette, hogy úgy gondolták a csapat képes egy jó QB-val a kiugrásra, és ezt azzal a kerettel képzelték el amelynek a tagjai jelen pillanatban is a mai Offense-ben is játszanak. (kivéve Long) Azt se felejtsük el hogy az O kezdeti bukdácsolását be lehet tudni annak is, éspedig nem is akármennyire, hogy a kezdő QB egy pár nap után kellett pályára vigye az egységet, a 2. héten még csak 2 hetet töltött a csapattal, így joggal lehetett türelmes mindenki és vártuk a folyamatos javulást. A D és az ST pedig tényleg erőn felül hozta is ami kellett a meccsek nyeréséhez. Mostanra a sérülések megmutatták hogy a kispad gyenge volt és nem elég jók a cserék, de akkor be kell látni elég sokan tévedtek.

Tehetség dolgában nem vitatkoznék, egyrészt azért mert a vélemény szabad, és mindenkinek a sajátja. Én úgy gondolom hogy már most is jó csapatunk van, és vannak olyan játékosaink akik ott lesznek a jövő bajnok csapatában. Hogy hányan azt nem tudom, de remélem a lehető legtöbben. Ez azt jelentené hogy nem kell rá soká várni. 😊 Skol!

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Srácok O oldalon az első 5 meccsen is voltak gondok, csak az ember feletti D és SP teljesítmény elpalástolta ezt. Nem nagyon emlékszek olyan meccsre ahol az O 20 pontnál többet tett volna fel. Persze jöttek a sérülések. Azt hiszem erről mi is tudunk mesélni mivel kulcsjátékosok egész sora dőlt ki nállunk is. Ha sikerül összerántani az O falat és tolni valami minimális futójátékot akkor ezzel a D és SP játékkal bármi lehet (lásd Denver)

több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
na értem én. sérültek mindehol vannak ahogy gondok is. meglepő Norv viszavonulása és lehet találgatni de ugye "ha"-val kezdeteű mondtaoknak sok értelme nincs. szar a helyzet de nem reménytelen. rendet kell tenni a fejekben mert itt van a legnagyobb gond. magam részéről ami feltűnt a Bears elleni meccsen hogy nem láttam a srácokban a tüzet. Szóval van még vissza 9 meccs és még messze nincs veszve minden. Zimmernek és az egész edzői stábnak fel van adva a lecke. remélem mielőbb visszatérük arra az útra amit az első 5 meccsen produkáltunk.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
...
vsanyi132
Látom próbáltad kihangsúlyozni a tehetségtelen szót az írásodban. Nem tudom, hogy ez nekem szól-e vagy sem, ha igen, akkor mégegyszer.

Én továbbra is tartom, hogy a támadósorban kevés olyan játékos van, aki minőséget képvisel, s továbbra is tartom, hogy szerintem kevés olyan játékos van, akiből mondjuk 3 év múlva már igen komoly játékos lehet.

Ellenben a védelemben minden kezdő poszton feltudtok mutatni olyan játékost, hogy az ember felállva tapsol. Idővel meg kell oldani majd Robison pótlását (igazából ezt már meg is oldották Hunterral, de kell akkor még valaki potens rusher még), meg kell oldani Tom Johnson pótlását, hogy továbbra is legyen mélység a fal közepén, meg kell oldani Greenway pótlását (már most sem ő viszi a prímet, de az öltözőből tuti hiányozni fog majd, meg Newmant pótlását is (Waynes?).
Szóval, amit látok, hogy védelmi oldalon ez a franchise olyan parádésan lett felépítve az elmúlt 3-4 évben, hogy oktatni kellene, addig támadóoldalon hát közel sem.

Treadwell-lel komolyan mi a szitu?
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
A D nem hitehagyottan játszott hanem egyszerűen hullanak ott is az emberek illetve RB megfogása nagyon nem sikerült. Persze ilyen van nem lehet elvárni, hogy 0 segítséggel 16 meccset nyerjen a D vagy az ST.

Teddyt illik ekézni de mozgekonyabb mint Sammy fiú és ez ilyen helyzetben jöhetne ki.

Remélem Shurmur kitalál valamit és lesz több ideje Bradfordnak.

Lions ilyen szempontból jó ellenfél ha ellenük se tudunk pontokat feltenni akkor a baj már nem kicsi.
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Érdekesnek találom, hogy Bradford betlizése szóba jött. szerintem nem betlizett, egyszerűen nincsen O-line előtte.
Amikor kapott még annyi védelmet, hogy nem minden passzjátéknél kapták le a dobó kezét, vagy verték a földbe akkor ment a játék. teljesen felesleges ezt rá, vagy a Wr-re, Te-re fogni.
Nem olvadgatva áll másodperceket a pályán. sokszor a válla fölé nem jut el a karja. mert szétomlik a zseb, de legalább változatos irányból. Középről, szélekről. bárhonnan. ezt kellene valahogy megoldani és nem lesz gond. a védelem is felőrlődik ha 3 play pihenő után mehetnek is vissza folyamatosan.
Ezek a football alapjai. semmi meglepő nincs benne.
Valami stabilizálás kell a falban. ezt rakjuk össze és jönnek a győzelmwk megint.
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nos, a döntés hátteréről nem sokat tudunk, az tuti hogy nem kirúgtuk Turnert hanem ő maga ment el. Olvastam egy cikket, amiben arról volt szó, hogy egyébként is érett a váltás, de ezt az évet végig akarta csinálni még. Valami arra ösztökélte hogy félidőnél hagyja abba. Szerintem nem arról szólt hogy felelősséget vállalt volna a gyenge Offense szereplésért, bár nehéz mással magyarázni így szezon közben ezt a lelépést. Az tuti hogy ettől az Offense nem lesz egy csapásra világverő, és a Defense is hitehagyottan játszott a Bears ellen. Nem is értem hogy kaphattunk ki ettől a bűn rossz csapattól, a Bears nem lett jobb csak mi múltuk alul magunkat. Miért mondom ezt? Mert ez a tehetségtelennek mondott alakulat alig pár napja még vezette vagy második helyen volt az összes SZAKLAP power ranking-jait, SB esélyesként emlegették őket. Nem a Vikings szurkolók, hanem szakértők. ( nekünk mindig az elsők, és mindig SB esélyesek 😊 ). Volt két olyan meccsünk, ahol nagyon nem jött ki a lépés, és kikaptunk mert ilyen a futball. Nem lettünk 2 hét alatt SB esélyesből tehetségtelen csapat, hanem vannak gondok amiket szépen el kell kezdeni helyretenni, elsősorban a fejekben. Nem tett jót a bye week, kiesett a ritmusból és így szét is csúszott a brigád, szerintem fejekbe szállt a dicsőség. Bradford betlizett az Eagles ellen, ott is volt annyi fordulópont hogy akár elsülhetett volna ide is a meccs, és jött az igazi kijózanító pofon most a Bearst-től, ami azért fájó annyira mert ők tényleg gyengék. Csak a kitartó munka segíthet ezen a csapaton és a hit, hogy meg tudják csinálni. Én azt gondolom Turner távozása sokkolt mindenkit. Ennek sokféle hatása lehet, kb Teddy kiválásához tudnám hasonlítani. Nem hiszem hogy csoda történik, de katasztrófától sem tartok, az 5-11-es jóslatokat mind hülyeségnek tartom. Pozitív mérleg lesz, PO csak akkor ha 10 győzelem összejön. Nemcsak minket tizedelnek a sérülések, egy erős védelmünk van és a foci az foci. Hazai pályán először is gyűrjük le az oroszlánokat, aztán verjük meg a Cowboyst. Remélem Zimmer visszanyeri a látását és megtalálja a playbook apró betűs részein a megoldást 😊 SKOL VIKINGS!

több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Kegyetlen egy fos volt ez megint....még a végén PO se lesz bazz
ZoliZoltán
megint magyar tv-s meccs lesz, idén ez nem sok jót jelent.
Giowa
Ezt mondom. : P
Már nem az első év mikor ez így jön össze.
ZoliZoltán
Nem rég ugrottam fel a bandabuszra, pont azért mert teddy nem játszik. Borzasztó volt nézni a csávót, lehet én is kifogtam azokat a meccseket, de nyomásra telibeverte az 5.sort a nézőtéren, semmit nem vállalt. Ti láttok benne többet, mint Bradford jelenleg, persze, ha 100%osan visszatér...

több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor jöhet egy jó O edző!
Hajrá Spielman!
Én örülök!
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kegyetlen egy fos volt ez megint....még a végén PO se lesz bazz
ZoliZoltán
megint magyar tv-s meccs lesz, idén ez nem sok jót jelent.
Giowa
Ezt mondom. : P
Már nem az első év mikor ez így jön össze.
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem itt nincs semmi kiismerés. nem kell mást csinálni.mint a négy falat ráengedni az OL-re egy töred3k másodperc alatt átjut. Ehhez nem kell zseni D agynak lenni.
A többiek megakadályozzák a 10 yard alatti ját2kot. A hosszúnál meg biznak abban hogy agyonverik addigra Bradfordot. ami be is jön.
Futás ellen ugyanez működik. nincs második vonalban blokk, az is csoda ha valaki nem minuszon fér hozzá a labdáshoz. Ha valami csoda folytán kijut valaki a zsebből akkor 5-10 yardról fell3pve két yardon agyonverik.

Semmi csoda elemzés nem kell ehhez sajnos. Még csoda védelmek sem.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Annyiban lehet jobb, hogy lehet tartanak benn többször extra blokkolót vagy többször próbálják mozgatni a zsebet, s több időt adni Bradfordnak, s legalább arra rákényszeríteni az ellenfelet, hogy blitzeljenek. Más kérdés, hogy ha pl. csak 6 emberrel sikerül megtartani az ellenfél 4 emberes pass rushát, hát akkor végezd el a matekot, hogy 7-4 elleni játék a védőknek. Ez se könnyíti meg a passzjátékot. Igazából a baj szerintem, hogy van már videó anyag Bradfordról is, s lehet pl. a Packers ellen még hasított a csapat az újdonság erejével, de most már meg van a nyerő recept. Legalábbis meg volt. De ha Long és Clemmings nem tud gyökeres fordulatot venni, akkor irgalmatlan vajúdások lesznek itt továbbra is.

S a Philly ellen a védelem az első negyedben adott ziccert és jó mezőnypozíciót, hogy úgy alakuljon a mérkőzés, ahogyan azt elképzeltétek. Ellenünk viszont most nem jöttek a labdaszerzések, s csont sima is lett. Mi lesz akkor, ha a következő meccseken sem pattan olyan cefetül a labda, mint a szezon elején, s az offensenek önerőből kellene 20+ pontot elérni? Én elhiszem azt, hogy új impulzus meg tököm, de szerintem egyszerűen nem jó a keret támadóoldalon.

A másik, amit akartam kérdeni. Treadwell-lel mi a here van? Tudom, hogy volt lábujj problémája az elmúlt hetekben, de most komolyan ebbe a rotációba nem fér be?

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Lottot nem töltöttem, remélem Kmety igen 😊
Toca
töltöttem, csak sose nyerek
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Norv lemondott. ettől nem lesz jobb az O-line továbbra sem.

Komolyan úgy gondoljuk, hogy csak gyors passzokra építve az NFL-ben lehet hatékony offenset építeni? Nulla futással és 2 másodperces totális falbeomlással?
Lehet mentesíteni, a QB-t de csak ez nem lehet fegyver. Főleg, hogy rengetegen vannak rövid zónában, mert abszolút felesleges blitzet küldeni, vagy felléptetni a LOS-ra bárkit is.

Ha az O-line-al lehet valamit kezdeni lehet jobb az offense, ha nem lehet, akkor nincs olyan koordinátor aki ki tud hozni valamit ebből.

Ha valaki nézi sokféle játékot próbált hívni Norv, de egyszerűen nincs mélységi fenyegetés, mert az eleelnfél tudja, hogy NEM maradhat a Qb-nál annyi ideig a labda. Nincs futás fenyegetés, mert az O-line NEM képes sehol lukat ütni a falon. Pont 5-10 yard között van teli a pálya. Hova lehet gyors passzokat berakni? Mennyi az esély egy felpattanó labdának egy kisebb hibánál, ami extrán hozza az INT esélyt? Patterson kurva jó screenben, de ha mindenki 5 yardra van tőle, nincs hova menni NFL szinten. Ha sok gyors passz van, sok ütés van a WR-ken, ami megnöveli a sérülés esélyét. Kb 3 meccs alatt fogyna le a WR állomány ha nem is IR-re de használhatatlanul sérültre..

Futás és a mélypassz minimális fenyegetése nélkül nincs játék az NFL-ben. O-line ilyen szintű leolvadásával nincs támadójáték az NFL-ben. Persze ha a Qb tud lábon dolgozni, párszor kimenekülhet, csakhogy szétcsapják előbb utóbb.