Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
az utód is megvan már, Kai Forbath személyében.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


REPORT: After Getting Cut By Vikings, Blair Walsh Misses The Door Wide Left On His Way Out

😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Mike Garafolo
‏@MikeGarafolo

Vikings are releasing K Blair Walsh today, source says.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Longnak annyi a szezonra.
Kendricks nem jött vissza csipő sérülés után, Rhodes meg concussion gyanús. Utóbbi kettő egymásnak ment...

Azért ez már bohózatnak is rossz.
Toca
egyébként Barr volt az aki Kendricks-el ütközött annál az esetnél, amikor mindketten lent maradtak.
KmetyG
Tényleg. My bad.
Ami jobban zavar hogy Rhodesnak talán volt már concussionös problémája idén.
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Longnak annyi a szezonra.
Kendricks nem jött vissza csipő sérülés után, Rhodes meg concussion gyanús. Utóbbi kettő egymásnak ment...

Azért ez már bohózatnak is rossz.
Toca
egyébként Barr volt az aki Kendricks-el ütközött annál az esetnél, amikor mindketten lent maradtak.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Longnak annyi a szezonra.
Kendricks nem jött vissza csipő sérülés után, Rhodes meg concussion gyanús. Utóbbi kettő egymásnak ment...

Azért ez már bohózatnak is rossz.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Mi a jó büdös franc folyik itt? Nem az a legrosszabb, hogy zsinórban négyszer kapunk ki irgalmatlan balfasz módon, (na jó, az is baj, persze) de közben kezdem elveszteni a hitemet Zimmerben is! Hol a francban van az a ligaelit védelem amit összerakott? Közepes szintű csapatok szivatnak szét hétről hétre! Itt valami nagyon nincsen rendben a fejekben!
A rohadt életbe, de felidegesitettek most már! Jövő héttől nem nézem élőben, megy a game pass a levesbe! Balfasz Banda!
Szabolcs_76
Van is igazság abban amit mondasz meg nincs is. Liga elit D-nk az ott hullik el, hogy túl sokat van a pályán és már kb mindenkinek van valami sérülése.
Oké idén először az első 2 driveban mintha öltözőben ragadtunk volna, de azért ne a D-ről húzzuk már le a keresztvizet, mikor 20-14-re átvesszük a vezetést a félidőben (bye bye Walsh ?), úgyhogy olyan O játékot mutatunk, hogy még az én optimizmusomat is túlcsordítja, aztán a 2. félidőben 0000000 pontot írunk fel. Igen a Washington van olyan csapat, hogy 3 FG-t feltudjon írni, főleg úgy hogy közben Alexandernak kell bejönnie CB posztra aki mellett csak azt nem kapják el ami nem megy oda.
Floyd nincs, Joseph-en több lassan a gépies elem mint a bőr, nincs belső nyomás, TE-kel illetve okos playcallal a szélső pass rusht késleltetik innentől meg a pass coveregen múlik minden. Amíg Rhodes - Munneryn oldalog ott addig ok, még Sherels is egész közel szokott járni, de mikor segény 40 éves Newman mellett Waynes és Alexander rohangál hát én nem bírok odanézni.
Szóval ne a D-t ekézzük, hanem kérdezem hogy, mi a faszért baszakszunk a - yardos futásokkal mikor nem megy minden playben 1x legalább. Persze csak passzal nem lehet megnyerni, de máshogy nem tudunk haladni be kéne látni.
Toca
hát ez az!!!! az utolsó soros már szinte röhejesen egyértelmű lassan annak is aki nem is ért hozzá. kb 8 célpontja lehet bradfordnak akinek passzolhatna és a második negyedet ezért nyertük meg. a hajam téptem mikor megint futást hívtunk. kérdem miért?????????
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Mi a jó büdös franc folyik itt? Nem az a legrosszabb, hogy zsinórban négyszer kapunk ki irgalmatlan balfasz módon, (na jó, az is baj, persze) de közben kezdem elveszteni a hitemet Zimmerben is! Hol a francban van az a ligaelit védelem amit összerakott? Közepes szintű csapatok szivatnak szét hétről hétre! Itt valami nagyon nincsen rendben a fejekben!
A rohadt életbe, de felidegesitettek most már! Jövő héttől nem nézem élőben, megy a game pass a levesbe! Balfasz Banda!
Szabolcs_76
Van is igazság abban amit mondasz meg nincs is. Liga elit D-nk az ott hullik el, hogy túl sokat van a pályán és már kb mindenkinek van valami sérülése.
Oké idén először az első 2 driveban mintha öltözőben ragadtunk volna, de azért ne a D-ről húzzuk már le a keresztvizet, mikor 20-14-re átvesszük a vezetést a félidőben (bye bye Walsh ?), úgyhogy olyan O játékot mutatunk, hogy még az én optimizmusomat is túlcsordítja, aztán a 2. félidőben 0000000 pontot írunk fel. Igen a Washington van olyan csapat, hogy 3 FG-t feltudjon írni, főleg úgy hogy közben Alexandernak kell bejönnie CB posztra aki mellett csak azt nem kapják el ami nem megy oda.
Floyd nincs, Joseph-en több lassan a gépies elem mint a bőr, nincs belső nyomás, TE-kel illetve okos playcallal a szélső pass rusht késleltetik innentől meg a pass coveregen múlik minden. Amíg Rhodes - Munneryn oldalog ott addig ok, még Sherels is egész közel szokott járni, de mikor segény 40 éves Newman mellett Waynes és Alexander rohangál hát én nem bírok odanézni.
Szóval ne a D-t ekézzük, hanem kérdezem hogy, mi a faszért baszakszunk a - yardos futásokkal mikor nem megy minden playben 1x legalább. Persze csak passzal nem lehet megnyerni, de máshogy nem tudunk haladni be kéne látni.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Háát 4 lose zsínórban..... a második negyedben kezdtem reménykedni hogy még meg is nyerhetjük a meccset de 30 percen keresztül képtelenek voltunk pontot tenni az eredményjelzőre. Ráadásul újabb falember esett ki végleg a szezonba. Nem értem miért nem passzjátékot tolunk ha látjuk hogy az működik a futás meg nem. Ezután a meccs után én is elvesztettem a reményt. bár matematikailag van még esélyünk, de szeritnem ennek a szezonnak annyi. Fogalmam sincs mi kellene hogy ez a csapat újra ütőképes legyen,de a draft első körében biztos nem fogunk erősíteni. Szörnyű látni ezt a sok értelmetlen játékot amit produkálunk de innentől csoda kéne hogy nyerjünk.
.....
több mint 7 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Mi a jó büdös franc folyik itt? Nem az a legrosszabb, hogy zsinórban négyszer kapunk ki irgalmatlan balfasz módon, (na jó, az is baj, persze) de közben kezdem elveszteni a hitemet Zimmerben is! Hol a francban van az a ligaelit védelem amit összerakott? Közepes szintű csapatok szivatnak szét hétről hétre! Itt valami nagyon nincsen rendben a fejekben!
A rohadt életbe, de felidegesitettek most már! Jövő héttől nem nézem élőben, megy a game pass a levesbe! Balfasz Banda!

Szerkesztette: CharlieF
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Nem értem mit stesszeltek, Sport TV-n 2 hétig legalább biztos nem adja a meccseinket ---> szóval 2 W jön.

Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem kell temetni semmit. A védelem nagyon jó. Az extra nyomást visszavették amit az elején nagyon sokat használtunk. Nem is azt, hogy túl sok embert küldtünk, hanem blitz bemutatásával a Qb olvasást próbaltuk megneheziteni.

Az O más dolog. Sajnos a fal szar. Lehet ezt kenni jobbra meg ballra de ettől még használhatatlanok. A rövid passzok működhetnek. De futásra és hosszabb passzra alkalmatlanok.
Nézzük meg a tovabbi meccseket. Mit lehet ezzel kezdeni. A Wr-k nagyon nagy terhelést fognak kapni. Rengeteg elkapas rengeteg ütés a mostani játékkal, ráadasul az ellenfelek is reagálnak a rövid passzos játékokra. Nehéz abból nagy játékokat hozni. Sem a futas nem hozza fel a védőket a vonalra. Sem a hosszú passzok nem tolják őket hátra.
Ebből kurva nehéz kimaszni. A mostani O sem tudott többet produkálni mint a Norv féle.
A futásunk teljesen nullán van szinte yardokban is. Blokkok nélkül AP sem fog tudni többet hozni. A LOS mögött már cselezgetnie kell.

Viszont a pontrúgások kinyirnak minket. Azon azért a védelmünk miatt mehetnek el a szoros találkozók még.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Szerintem kb ugyaott vagyunk mint a szezon legelején. teljesen nyitott ki nyeri a csoportunkat. Én csak remélem hogy a srácok visszatalálnak a régi útra és hogy walsh összeszedi magát végre. voltak próbajátékon nálunk rúgók de egyenlőre walsh még marad. van még vissza 8 meccs, de azt hiszem már a most vasárnapi meccsen el fog dőlni vajon van e javulás nálunk.
több mint 7 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Most már kimondhatjuk, az NFC North-t nem a legjobb, hanem a legkevésbé sz@r csapat nyeri majd. A mostani gödrök után (is) én inkább rátok tippelnék. Kíváncsi leszek, Walsh megy e a levesbe, és ha igen, mikor.

Szerkesztette: Pack3r
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Toca irigylem az optimizmusodat az O-val kapcsolatban, de ez kb. a legalja.
yds/game: 32. passyds/game. 27. rushyds/game: 31. pts/game:24. (de itt benne van az ST s a DEF által szerzett pontok is.) Innen nagyon látványos javulás kellene, nem nagyon halvány reménysugarak.

Ehhez rakhatsz bármilyen D-t egy 8-8-nál (nagyon esetleg 9-7) jobb eredmény nem nagyon tud kijönni. Jelenleg az elmúlt évek Rams-éhez hasonlítotok csak valamennyivel jobb a védelem. Gyakorlatilag csak azokat a meccseket van esélyetek megnyerni ahol a D vagy az ST szerez pontokat.
fodi91
Optimista embertől messze vagyok.
Ez egy gyenge O kevés playmakerrel a legjobb ráadásul sérült. Viszont (persze ez a Lions is okozhatta jövő héten kiderül) először láttam valami fejlődést. Norv alatt egyszer nem éreztem azt, hogy mi az amit játszani akarunk.
"Nagyon látványos javulás kéne ez baromság", nem kell top 5-10es O nekünk arra kell figyelni hogy a lehetőségekkel éljünk mert a D eléjük rakja, csak élni vagy legalább nem totál elbaszni kéne.
"Jelengleg a Rams szintjén vagytok" igen rengeteg 5-0-s szezon kezdete volt a Ramsnek és rengetegszer vezették meccs előnnyel a csoportjukat félidőben(heló tavaly is megnyertük).
"Gyakorlatilag csak azokat a meccseket van esélyetek megnyerni ahol a D vagy az ST szerez pontokat."
Ez igaz ritkán fogunk meccset nyerni ha a rugónk nem rúg be semmit, sőt ha 4 pont marad a lábában is gyanús, bár végülis 23 mpvel a vége előtt sima esélyesei voltunk a meccsnek szóval azért azzal lehet vitatkozni, hogy csak ott van esélyünk...

Igen volt 2 katasztrófa meccsünk, most kikaptunk mert a rugónk kretén. Persze nem illik 1 ember nyakába rakni minden felelőséget, de ez az ember szétcseszte a tavalyi playoff győzelmünket. 75 %-al rúgja az FG-ket úgy hogy 1/2 vel áll 50 yardon túlról szóval nem kivitelezhetetlen és 3 kihagyott XPnél jár. Ami pedig a legjobban felbasz, hogy ezt úgy csinálja, hogy egy istentelen rugó tehetség aki 1.szezonjába a legtöbb 50+ os FG rekordot döntötte meg szóval tudná ő ezt ha koncentrálna.

Szóval én most bizakodó vagyok (amúgyis azt mondtam az idény előtt, hogy nekünk a jövő év lesz amire tökéletesen kész lehetünk egy SB runra), mert 8 meccs után 5-3mal vezetjük a csoportot úgy hogy a kezdő RT-nk, LT-nk,QB-nk,futureHOF RB-nk IR-en van.
Szerintem kevés csapat van ami ilyen sérült listával elmondhatná.
5-0 után mindenki istenített minket, most 5-3 után jön a gyász meg hogy szar csapat vagyunk én úgy gondolom annyi történt, hogy kicsit helyünkre kerültünk, nehéz lesz de nem lehetetlen nyerni a csoportot és tovább növelni a palyoff rutint. A playoffban meg egy ilyen védelem ellen ha bejutunk felkötheti mindenki a gatyáját.
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Pedig miylen iszonyat jól indult Nálunk. 😕
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Várható volt, nevek még nincsenek

 twitter.com/MikeGarafolo/status/795679916050317312

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Szerintetek jó hívás volt az utolsó fél percben ez a konzervatív 3 man rush? Értem én hogy az a cél hogy nagy játék ne legyen,dehát nem Hail Maryt kellett dobnia Staffordnak hanem csak egy FG távolságra elvinni. És ha megkávézhat a zsebben akkor azért egy 25 yardos passzra el lehet szakadni ennyi védő mellett is.
kolok1972
Konzerv hívás valóban, de védhető, főleg hogy azért egyénileg is elég jó rushereink vannak. Ha jön ott valami őrült blitz ami elől elmozog Stafford és úgy dobja meg, az sokkal nagyobb hiba lett volna.

A hosszabbításban meg szerintem már bejátszott a (mentális) fáradtság is a TD-nél, Rhodes/Smith azért nem sok ilyen TD-t szoktak engedni, egyszerűen megviselheti a D-t is, hogy ennyire impotens a támadójáték meg az FG unit, hogy ha megszakadnak a pályán akkor se mennek vele semmire...
több mint 7 éve
fodi91 196
Toca irigylem az optimizmusodat az O-val kapcsolatban, de ez kb. a legalja.
yds/game: 32. passyds/game. 27. rushyds/game: 31. pts/game:24. (de itt benne van az ST s a DEF által szerzett pontok is.) Innen nagyon látványos javulás kellene, nem nagyon halvány reménysugarak.

Ehhez rakhatsz bármilyen D-t egy 8-8-nál (nagyon esetleg 9-7) jobb eredmény nem nagyon tud kijönni. Jelenleg az elmúlt évek Rams-éhez hasonlítotok csak valamennyivel jobb a védelem. Gyakorlatilag csak azokat a meccseket van esélyetek megnyerni ahol a D vagy az ST szerez pontokat.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
El tudtam volna sírni magam este...rosszabb érzés volt ,mint a tavalyi PO-Walsh.
Hihetetlen.
Az a Greenway Int ,RedZone szitu.Erre punt...hát kihaltam.

Ez az O# ez kalap szart nem ér....Pass Interference....False Start.....kihagyott XP.Kegyetlen egy ergyafos.
ZoliZoltán
Kihagyott XP az ST
Walsh benne hagyott 4 pontot a meccsben (ha bármelyiket berúgja nem kell a végén 4 és 1 re brusztolnunk - persze amúgyse kellett volna mert kurvára nincs falunk...) szóval 7 pont amit elért az O de nem lett beváltva.

Persze lehetne jobb a redzone offesünk, lehetne sokkal jobb a falunk, lehetett volna hogy a két félidő utolsó 2 drivejában nem kapunk 10 pontot, sőt akár az is lehetett volna, de nem ezen ment el.

Azon ment el, hogy Walsh és ST miatt minimum 4-el kevesebb pontot értünk el egy X-es meccsen, egy olyan ember akinek tényleg egy feladata van nem kell sok mindenre figyelnie csak hogy az XP-t.

Visszajön AP ő átviszi 4 védővel a hátás is a 4 és 1-eket kevesbb FG-t kell rúgnunk és megnyerjük az SB-t ennyire egyszerű nem ? Mit izgultok nem is értem ?
Toca
Azt ugye tudod hogy ha az O fal ilyen marad akkor AP is csak az ellenfél védőivel találkozik Bradford mellett
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
El tudtam volna sírni magam este...rosszabb érzés volt ,mint a tavalyi PO-Walsh.
Hihetetlen.
Az a Greenway Int ,RedZone szitu.Erre punt...hát kihaltam.

Ez az O# ez kalap szart nem ér....Pass Interference....False Start.....kihagyott XP.Kegyetlen egy ergyafos.
ZoliZoltán
Kihagyott XP az ST
Walsh benne hagyott 4 pontot a meccsben (ha bármelyiket berúgja nem kell a végén 4 és 1 re brusztolnunk - persze amúgyse kellett volna mert kurvára nincs falunk...) szóval 7 pont amit elért az O de nem lett beváltva.

Persze lehetne jobb a redzone offesünk, lehetne sokkal jobb a falunk, lehetett volna hogy a két félidő utolsó 2 drivejában nem kapunk 10 pontot, sőt akár az is lehetett volna, de nem ezen ment el.

Azon ment el, hogy Walsh és ST miatt minimum 4-el kevesebb pontot értünk el egy X-es meccsen, egy olyan ember akinek tényleg egy feladata van nem kell sok mindenre figyelnie csak hogy az XP-t.

Visszajön AP ő átviszi 4 védővel a hátás is a 4 és 1-eket kevesbb FG-t kell rúgnunk és megnyerjük az SB-t ennyire egyszerű nem ? Mit izgultok nem is értem ?
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
El tudtam volna sírni magam este...rosszabb érzés volt ,mint a tavalyi PO-Walsh.
Hihetetlen.
Az a Greenway Int ,RedZone szitu.Erre punt...hát kihaltam.

Ez az O# ez kalap szart nem ér....Pass Interference....False Start.....kihagyott XP.Kegyetlen egy ergyafos.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Ez kezd viccparádé lenni. Csak nekünk sirni lenne kedvünk tőle.
Paulus
Próbálok pozitívumot keresni, de az nincs... egyszerüen mérhetetlen csalódás amit művelünk. hiába van vissza 8 meccs itt nincs látható javulás.
Pyrrus
Nekem amúgy tetszik ami az O-ban történik, én láttam javulást.
Ostoba hibákkal és Walsh-sal megvertük magunkat, de jobb talán, hogy ezek a hibák most jönnek ki, mint a playoffba majd.
Mondjuk jóval könnyebb lenne ha 2 meccs előnnyel vezetnénk a csoportot ráadásul nem 1-2es Div mérleggel, de még vezetjük.

Jó lenne egy lazább győzelem a Skins ellen jövőhéten mondjuk bye weekről érkeznek ami nem nekünk kedvez.
Én még nem adom fel, hogy D régi fényében tündököl amint teljes formában látjuk őket.
Toca
Irigylem az optimizmusod. Abban egyetértünk hogy a második félidőben volt javulás. DE ez az offense jelenleg nem képes elég pontot termelni. ha csak a rendes játékidőt nézem a 16 pont nem a világvége amit kaptunk. Nekem még a 4dik számú fútónk megmozdulásai is teszettek és bár nincs hiperszuper elkapóink de széles a skála akiknek lehet passzolni és szeritnem Bradford is jó. Azonban lehet bármilyen jó irányítód és elkapód vagy futód ha nincs az O falban passzvédelem vagy futáshoz nyitás. és ez az Ofal jelenleg a liga legroszabbja. én ezért vesztem el lassan teljesen a reményemet
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ez kezd viccparádé lenni. Csak nekünk sirni lenne kedvünk tőle.
Paulus
Próbálok pozitívumot keresni, de az nincs... egyszerüen mérhetetlen csalódás amit művelünk. hiába van vissza 8 meccs itt nincs látható javulás.
Pyrrus
Nekem amúgy tetszik ami az O-ban történik, én láttam javulást.
Ostoba hibákkal és Walsh-sal megvertük magunkat, de jobb talán, hogy ezek a hibák most jönnek ki, mint a playoffba majd.
Mondjuk jóval könnyebb lenne ha 2 meccs előnnyel vezetnénk a csoportot ráadásul nem 1-2es Div mérleggel, de még vezetjük.

Jó lenne egy lazább győzelem a Skins ellen jövőhéten mondjuk bye weekről érkeznek ami nem nekünk kedvez.
Én még nem adom fel, hogy D régi fényében tündököl amint teljes formában látjuk őket.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Szerintetek jó hívás volt az utolsó fél percben ez a konzervatív 3 man rush? Értem én hogy az a cél hogy nagy játék ne legyen,dehát nem Hail Maryt kellett dobnia Staffordnak hanem csak egy FG távolságra elvinni. És ha megkávézhat a zsebben akkor azért egy 25 yardos passzra el lehet szakadni ennyi védő mellett is.
kolok1972
2 részre bontható ez.
1. Igen mert prevent D-t szoktak ilyenkor játszani, viszont ennyire üresen elkapó ott nem maradhat.
2. Ha a csapatod legnagyobb fegyvere a nyomás gyakorlás mert azért coverben voltak gondok most is bőven, akkor valóban kérdéses mért nem akarunk nyomást helyezni az irányítóra ha abban vagyunk a legjobbak.