Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Vikings - Browns meccs jövőre Londonban 😊
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Verjük meg a Kócot, aztán legyen egy véres brutális leszámolás a Lambón, amolyan 18+, bordatörős vérhugyozós karácsonyi eposz. XD
Go Vikings!
Idén abban vagyunk a legjobbak 😊 küzdelem mindenek felett 😊 SKOL!

több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Verjük meg a Kócot, aztán legyen egy véres brutális leszámolás a Lambón, amolyan 18+, bordatörős vérhugyozós karácsonyi eposz. XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Perpillanat nem érzem egyik NFC csapatot sem hogy ezzel a D-vel verhetetlen lenne.
Csak annyi hibádzik hogy mi se vagyunk már pedig 3 W nélkül nem lesz PO.
2 jó formában levő gárda jön mondjuk de amíg van remény menni kell!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Minek PO?Fél csapat kórházban van...
ZoliZoltán
Ezt a kérdést komolyan feltetted?
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Minek PO?Fél csapat kórházban van...
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Tök mindegy,ez a szezon már kuka.
Pedig milyen szépen indult!? : /

SKOL MINDÖRÖKKÉ !!!
ZoliZoltán
Mért lenne kuka?
Meg kell verni a Coltsot a GB-t és a Bears-t aztán playoffban aratni.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Sok sikert a hátralévő 3 meccsen, hátha meglesz az egyik wild card hely.
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tök mindegy,ez a szezon már kuka.
Pedig milyen szépen indult!? : /

SKOL MINDÖRÖKKÉ !!!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The St. Paul Pioneer Press' Chris Tomasson reports Vikings FS Harrison Smith has a Grade 3 high-ankle sprain and may miss the remainder of the season

Szerintem 17.hétre kidől a fűmagvető / gyepkezelőnk is.
Toca
De előbb még megvertek minket.
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Vikingek! Vigyázzatok! A csapat és az edzők után a szurkolók jönnek! A végén még mi is lesérülünk.... Skol!

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
The St. Paul Pioneer Press' Chris Tomasson reports Vikings FS Harrison Smith has a Grade 3 high-ankle sprain and may miss the remainder of the season

Szerintem 17.hétre kidől a fűmagvető / gyepkezelőnk is.

Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/RapSheet/status/805792901481558020


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
itt nincs mese 4 win kell ahhoz hogy bejuthassunk és akkor is még a Giants, Reedskins, Bucaneersnek kéne meccset buknia, főleg az útóbbi kettőnek. De ha most kikapunk akkor már idén bye bye PO
Pyrrus
Ha 4 winünk lesz bent leszünk szerintem, de ahhoz a Lembón kell nyerni.
Következő 2 meccset hozni kell, aztán meglátjuk.
Akár azon se lepődnék meg ha kettőt hozunk akkor AP-t is visszahoznánk a GB ellen.
Toca
A remény hal meg utoljára. ha már az nfc north ot bukjuk legalább a SB-t nyerjük meg 😀
Pyrrus
Ennyi.
Figyelj az altatás része megvolt, most jöhetnek a winek 😉
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
itt nincs mese 4 win kell ahhoz hogy bejuthassunk és akkor is még a Giants, Reedskins, Bucaneersnek kéne meccset buknia, főleg az útóbbi kettőnek. De ha most kikapunk akkor már idén bye bye PO
Pyrrus
Ha 4 winünk lesz bent leszünk szerintem, de ahhoz a Lembón kell nyerni.
Következő 2 meccset hozni kell, aztán meglátjuk.
Akár azon se lepődnék meg ha kettőt hozunk akkor AP-t is visszahoznánk a GB ellen.
Toca
A remény hal meg utoljára. ha már az nfc north ot bukjuk legalább a SB-t nyerjük meg 😀
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
itt nincs mese 4 win kell ahhoz hogy bejuthassunk és akkor is még a Giants, Reedskins, Bucaneersnek kéne meccset buknia, főleg az útóbbi kettőnek. De ha most kikapunk akkor már idén bye bye PO
Pyrrus
Ha 4 winünk lesz bent leszünk szerintem, de ahhoz a Lembón kell nyerni.
Következő 2 meccset hozni kell, aztán meglátjuk.
Akár azon se lepődnék meg ha kettőt hozunk akkor AP-t is visszahoznánk a GB ellen.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
itt nincs mese 4 win kell ahhoz hogy bejuthassunk és akkor is még a Giants, Reedskins, Bucaneersnek kéne meccset buknia, főleg az útóbbi kettőnek. De ha most kikapunk akkor már idén bye bye PO
több mint 7 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Ez az egész szezon nagyon hektikus, úgyhogy én nem mondanék még semmit róla egyelőre. Ha a Jax elleni meccset hozzuk, ami nem lehetetlen, akkor a Lembeau-n dől el a sorsunk. Közben kíváncsi leszek a Lions formájára is (Utolsó három forduló: idegenben Giants és Cowboys, hazai pályán a Packers). Nem ment még el a szezon, de nagyon sok "Lessons learned" mutatkozik. In Zimmer we trust. So far.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
Csak azért jöttem,hogy gratuláljak ehhez a védelemhez,pusztítanak a srácok,öröm volt nézni(just kiddin' 😀) a játékukat.
Tehenész
ehhez én is csatlakozom, és csak annyit tennék hozzá, hogy jobbulást Zimnek, még mindig szeressük
több mint 7 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Csak azért jöttem,hogy gratuláljak ehhez a védelemhez,pusztítanak a srácok,öröm volt nézni(just kiddin' 😀) a játékukat.
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Pontosan az volt a meccs amire az erősségek alapján szamitani lehetett. Én a védelmet jobban féltettem Zimmer nélkül de ők nagyot játszottak.

Szoros meccseken kapunk ki a védelem fiatalat és szépen összerakott. Az O sajnos széthullott. Nem nagyon van értleme a PO-nak mert Oline nélkül nincs hova javítani a támadókat idén, sajnos az amit futásban tudunk méltánytalan. Van olyan OL aki nem képes elfogadható körülit sem hozni és kezdő. AP sem tud blokk nélkül futni.
A jövőben bizakodó vagyok. Nem sok minden kell, hogy győztesek legyünk ilyen meccseken is.

SKOl Vikes!
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Azt hiszem ez a két pontos remekül összefoglalta a szezonunkat.
Egy O-Line hiba majd Bradford az arcába lévő emberrel nem tudja megoldani...
4. meccs ahol 1 labdabirtokláson belül kapunk ki, szomorú mert verhető volt most ez a Cowboys, de majd ebből még erősebben jövünk vissza, hogy idén vagy majd csak jövőre az majd elválik.
Toca
szomorú. 4 W kéne zsínórban hogy a PO még számítható legyen....
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ezt a ST baszta el: fumble és rövid punt. Meg az az 1 hosszú Bryant elkapás(ha MVP Prescott pontosan passzol akkor egyből TD),többet nem nagyon mutatott a Dallas offense, nagyot játszott a Vikings D# (Cowboysé is)
Az interim HCtól az a challenge zseniális volt. szépmunka!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Azt hiszem ez a két pontos remekül összefoglalta a szezonunkat.
Egy O-Line hiba majd Bradford az arcába lévő emberrel nem tudja megoldani...
4. meccs ahol 1 labdabirtokláson belül kapunk ki, szomorú mert verhető volt most ez a Cowboys, de majd ebből még erősebben jövünk vissza, hogy idén vagy majd csak jövőre az majd elválik.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 231 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hivatalos, Zimmer nem lesz ma ott a meccsen.


Liverpool Fc fan