Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Lottot nem töltöttem, remélem Kmety igen 😊
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
semmi pánik, Heinicke visszatérhet a kilencedik játékhét után, ő kihúz minket a gányból.
Hát azért ez irgalmatlan ramaty. Bradford egy két lábon járó hulla. De szó szerint, mint a céllövöldében.
tüsi91
Persze, hogy hulla, két meccs alatt 11 alkalommal döngölték a földbe. A támadófal, amiből megint kiesett egy ember szinte az utcáról összeszedett emberek gyülekezete benyomását kelti. Nincs futás, nincs ötlet, és Turner sem tud mit kezdeni ezzel, hamarosan új OC után fogunk nézni.
KmetyG
bejött
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Norv Turnernek kakukk ?
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
ha jól olvastam Norv Turner távozott a csapattól és jelenleg Pat Shurmur veszi át az offensive edző szerepét.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Nincs valakinek infója hogy milyen orvosi beavatkozása volt Zimmernek ami miatt a sajtótájékoztatót is lemondták?
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
szörnyű volt ez a meccs...is. Nem tudtam sírjak e vagy nevessek. Egyszerüen nem volt támadásunk. nem tudom Norv menynire hibás benne, de az új faledző sem hozott megváltást, nem lehet semmiylen támadói taktikáról beszélni ha nincs futásnyitás és a QB nek nincs ideje passzolni mert földbedöngölik. Ha ezt így folytatjuk akkor nem 11:5 lesz a mérleg hanem 5:11.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Musgravet Oaklandben is utálták, mikor odament, azóta liga szinten elismert támadósort rakott össze. Biztos, hogy nem azzal van a baj, hogy egyszerűen nem tehetségesek ezek a játékosok?

A támadófalban egyszerűen NFL szinten szar játékosok játszanak. Ez nagyjából behatárolja a lehetőségek nagy részét. Az egyetlen playmaker játékos kiesett. Diggs so-so, jó játékos, de van szerintem alsó hangon 20 csapat , ahol nem lenne első számú elkapó. Rudolph egy megbízható tight end, de ő se a szakma csúcsa. Rajtuk kívül?

Van valami ami üzembiztosan működik? Van valami amihez tudsz nyúlni egy 3. downnál, ami szerintetek 5-ből 3-szor bejön?

Biztos Turner is hibás benne, de amikor a 4 emberes rush megeszi az 5-6 emberes pass protot a playek 80%-ban, ott nagyon nincs mit tenni. Főleg úgy, hogy szerintem az elkapó személyzet is a liga végében van tehetségben jelenleg.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Oké szar a fal, nem tudom elmondani mennyire. De Norvot lassan Musgrave szinten szeretném, hogy ejtsük mert hihetetlen, hogy 2 éve nem tud mit kezdeni az O-val.
Goal Line szitu tökéletes példa volt a ténykedésére, de a 3 és 9 re hívott 7-8 yardos játékok, hogy majd az elkapó háttal hozzon 1-2 yardot hívásoktól is falnak megyek...

Egyébként az első pár meccsen a gyors passzokkal tudtunk menni előre és ezek meghaltak. pedig Asiata nagyon jókezű futó. Rudi hozza rendre az elkapásokat 4-6 yardon. Diggs is a gyors passzokból állatkodott az első pár meccsen és akkor még ott van Corda aki testi fölényét ilyen helyzetekben ki lehet használni (ha már elszakadni nem tud...).
Ezzel lehetne Sami fiúnak kicsit segíteni, de egyszerűen értelmetlen dolgokat várunk és imádkozunk, hogy majd jó legyen a fal...

Sajnos most a D se hozta magát, ha két éve valaki azt mondja, hogy ezt fogom írni kinevetem, de Sendejo nagyon hiányzott safetyből, amit Harris ott szerencsétlenkedett...
Floyd nélkül meg most nem sikerült a nyomást se odatenni, ráadásul szétfutottak minket. Aztán el is fáradtunk.

Félek a Lions meccstől, de ha ellenük se tudunk értelmes O játékot mutatni akkor tényleg nagy a baj.
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
AP várhatóan mikor térhet vissza?
Daunte
előreláthatólag december elejére mondják
több mint 7 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
AP várhatóan mikor térhet vissza?
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Kegyetlen egy fos volt ez megint....még a végén PO se lesz bazz
ZoliZoltán
megint magyar tv-s meccs lesz, idén ez nem sok jót jelent.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Hát ezzel a produkcióval nem is lenne érdemes PO-ba menni.

több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kegyetlen egy fos volt ez megint....még a végén PO se lesz bazz
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sajnos az offense falunk totalisan értékelhetetlen. Sem futást nem tudnak nyitni, sem pasztvédeni.

Eljutottunk oda, hogy bárki képes kikapni egy pillanat alatt. Futásba pedig a LOS megnyitása is teljesen lehetetlen számukra.
Négy emberes nyomást nem tudnak kezelni, teljesen felesleges blitzat küldeni ellenük. Ilyen rossz falat az NFL-ben nem láttam.
Ezt kurva nehéz lesz megoldani mert egyéni képességbeli hibák vannak.
Paulus
Bizonyára kevés Seattle meccset néztél az elmúlt 2 évben 😊
Nadal17
Colts mecccsből se ártana egy párat megnézni 😊, ők is komoly versenyben vannak ezért a megtisztelő címért.
Baba Yaga
Szerintem ha az 5 falembered kozul 3,5 szerepel a "het 10 legrosszabb jatekosa a ligaban (barmely poszton)" osszeallitasban, akkor bizony tied a legrosszabb fal, marpedig a Hawksnal ez a helyzet.
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
semmi pánik, Heinicke visszatérhet a kilencedik játékhét után, ő kihúz minket a gányból.
Hát azért ez irgalmatlan ramaty. Bradford egy két lábon járó hulla. De szó szerint, mint a céllövöldében.
tüsi91
Persze, hogy hulla, két meccs alatt 11 alkalommal döngölték a földbe. A támadófal, amiből megint kiesett egy ember szinte az utcáról összeszedett emberek gyülekezete benyomását kelti. Nincs futás, nincs ötlet, és Turner sem tud mit kezdeni ezzel, hamarosan új OC után fogunk nézni.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hát azért ez irgalmatlan ramaty. Bradford egy két lábon járó hulla. De szó szerint, mint a céllövöldében.
több mint 7 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 818
Sajnos az offense falunk totalisan értékelhetetlen. Sem futást nem tudnak nyitni, sem pasztvédeni.

Eljutottunk oda, hogy bárki képes kikapni egy pillanat alatt. Futásba pedig a LOS megnyitása is teljesen lehetetlen számukra.
Négy emberes nyomást nem tudnak kezelni, teljesen felesleges blitzat küldeni ellenük. Ilyen rossz falat az NFL-ben nem láttam.
Ezt kurva nehéz lesz megoldani mert egyéni képességbeli hibák vannak.
Paulus
Bizonyára kevés Seattle meccset néztél az elmúlt 2 évben 😊
Nadal17
Colts mecccsből se ártana egy párat megnézni 😊, ők is komoly versenyben vannak ezért a megtisztelő címért.
több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Sajnos az offense falunk totalisan értékelhetetlen. Sem futást nem tudnak nyitni, sem pasztvédeni.

Eljutottunk oda, hogy bárki képes kikapni egy pillanat alatt. Futásba pedig a LOS megnyitása is teljesen lehetetlen számukra.
Négy emberes nyomást nem tudnak kezelni, teljesen felesleges blitzat küldeni ellenük. Ilyen rossz falat az NFL-ben nem láttam.
Ezt kurva nehéz lesz megoldani mert egyéni képességbeli hibák vannak.
Paulus
Bizonyára kevés Seattle meccset néztél az elmúlt 2 évben 😊
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos az offense falunk totalisan értékelhetetlen. Sem futást nem tudnak nyitni, sem pasztvédeni.

Eljutottunk oda, hogy bárki képes kikapni egy pillanat alatt. Futásba pedig a LOS megnyitása is teljesen lehetetlen számukra.
Négy emberes nyomást nem tudnak kezelni, teljesen felesleges blitzat küldeni ellenük. Ilyen rossz falat az NFL-ben nem láttam.
Ezt kurva nehéz lesz megoldani mert egyéni képességbeli hibák vannak.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Tudja valaki mi ez a Zimmert ért támadások valami plüss álatok kapcsán?
most hallgattam egy sajtótájékoztatót amiben személyes inzultációnak veszi az együben keltett hamis híreket.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Mit követtem el hogy ilyeneket ajánl nekem az FB?
 teechip.com/hungary-ik14n#id=1001&c=F6F6F6&sid=beverage-mug
Toca
dobod el : )
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Mit követtem el hogy ilyeneket ajánl nekem az FB?
 teechip.com/hungary-ik14n#id=1001&c=F6F6F6&sid=beverage-mug
Toca
Én rám ez abszolút igaz... Minden meccsükön szurkolok, h kapjanak ki (majdnem annyira jó érzés, mint mikor mi nyerünk) 😀 #justBearsfanthings
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Mit követtem el hogy ilyeneket ajánl nekem az FB?
 teechip.com/hungary-ik14n#id=1001&c=F6F6F6&sid=beverage-mug
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Érdekes hogy a liga egyik legjobb védelme nálunk van. valahol azt hinné az ember a velük valló gyakorlás csak fejleszti az O falat, de valahogy ez nem megy nálunk. Belátom igazad van ha nincs O fal nincs taktika sem.
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A legjobb o koordinátor sem tud olyan playbookot összerakni amihez NEM kell offense fal. Mégis milyen játékot lehet lejátszani 1 másodperc alatt? Mert kb ennyit sem tartott a fal. Csak hol jobb hol bal oldalról verték agyon őket.
A futás pedig teljesen reménytelen szinten van. Képtelenek nyitni a futónak.
Az O-line teljesen reménytelwn szintet hozott. Ezzel kinyirták a playbook kb 95 %-át. Csak screennel meg nem.lehet lehozni egy meccset. Mégis mit találna fel a koordinátor ilyenkor?

Próbált sokat futni, próbált gyors passzokat. De ha a futás nem alapozza meg a játékot akkor az egész megy a levesbe.

Nem ötlettelen a támadás, csak nagyon szűk a lehetőség amit le lehet játszani. Ha az O-lineon sikerül valamit javitani minden javul. Ha nem akkor lesznek szomorú meccsek még.
De azért mindig nem lesz ennyi betli.

Dolgozni kell tovább.