A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Lehet csúnya amit írok de szerintem AP nélkül is jobbak vagyunk!
ZoliZoltán
Te voltál a szakértő sport1en vagy csak túl sokat nézted újra náluk a meccset?
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Lehet csúnya amit írok de szerintem AP nélkül is jobbak vagyunk!
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Srácok nekem is tetszik Bradford. Egyelőre azt és annyit ad mint ami kell.
De azért ne felejtsük el, hogy a lényeg decemberben jön.
Ennél ha valamit el akarunk érni több kell majd tőle és akkor derül ki mire képes. Persze még mindig szokja az O-t és szerintem is lehet benne kakaó, meg végre nem mindent a nyakába raknak ami sokkal jobb helyzet mint amiben eddig volt. Viszont mikor rajta lesz a nyomás derül majd ki az igazi értéke.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bradford remek teljesítménye azért is jó, mert így nem kell siettetni Teddy felépülését, nem kell idő előtt, 80-90%-osan bevetni majd. Teddy, bár motivált játékos, nem fogja a haját tépni, ha pl. Bradford marad a kezdő jövőre is, főleg mert Sam jelenleg jobb opció jövőre, mint egy 80%-os Teddy.
Go Vikings!
Bradford minden körülmények között jobb opció, mint Bridgewater. S ez nem Bradford dicsérete elsősorban. Bridgewater való igaz, hogy nem veszít el meccseket, s ehhez a csapathoz ez bőven elég, de szigorúan saját véleményem szerint nem láttam tőle semmi olyat eddig (pedig jó pár Vikings meccset nézek az NFC North érdekeltség miatt), ami különb irányítóvá tenné mondjuk Brian Hoyertől, Derek Andersontól vagy valaki más erősebb backup QB-tól. Ha mondjuk Alex Smith-szel vetjük párhuzamba, akkor szintén ég és föld. Lehet majd fejlődik, ha felépül, legyen úgy. (Bár a második évére semmit nem lépett előre).

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Bradford remek teljesítménye azért is jó, mert így nem kell siettetni Teddy felépülését, nem kell idő előtt, 80-90%-osan bevetni majd. Teddy, bár motivált játékos, nem fogja a haját tépni, ha pl. Bradford marad a kezdő jövőre is, főleg mert Sam jelenleg jobb opció jövőre, mint egy 80%-os Teddy.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Visszanéztem a Giants meccset megint, és lehet, hogy sokan vitatkozni fognak velem, de hagy mondjak valamit Bradford-ról. Én nagyjából 15 éve minden Vikes meccset láttam. Azidőtájt Daunte Culpepper volt a jövő embere, nagyon bízott benne mindenki. Emlékszem, amikor 2004-es szezon wild card meccsen meglepetésre idegenben vertük a Green Bay-t, Bret Favre fenykorában. Aztán jöttek olyan arcok mint Brad Johnson, Tarvaris Jackson, Joe Webb, Christian Ponder... csupa "sikertörténet". A 2009-es szezont most kihagynám ebből, mert az egy kivételes év volt, nem csak Favre miatt, hanem az egész keret erőn felül teljesített szerintem. Egy szó mint száz, amióta én nézem a Vikings meccseket, soha nem láttam ennyire összeszedett irányítót mint Bradford. Lehet hogy tévedek, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy pontosan azt csinálja ami ennek a csapatnak kell. Nem azért mert nem tud többet, nem azért mert alibizne, hanem mert pontosan érti, hogy mi a dolga. Az, hogy becsülje meg a labdát, és éljen védelem adta lehetőségekkel. Sem több sem kevesebb. Egy QB poszton, ami szükségképpen "ki ha én nem" macsó poszt, egy egykori egyetemi szupersztár, draft 1/1, ilyen alázattal játszik, és ennyire alárendeli a saját személyét a csapatnak, ez nagyon rendben van! OK, Bradford nem futott be olyan karriert az NFL-ben, mint amire számítani lehetett, talán ez tanította meg a szerénységre, de egyelőre nagyon szimpatikus, és főképpen jó teljesítményt nyújt. Én nagyon szeretem Teddyt, jó fej kölyök, és kivánom neki hogy mihamarabb visszatérjen, de kétszer nem mondom, hogy Bradford erősítés volt nekünk.
Nagyon kíváncsi leszek hogy mi történik, ha kicsit több kellene az O-tól, akármilyen oknál fogva. Szerintem Bradfordban van tartalék bőven.
Egy szó mint száz, Zimmer a király, de Spielman nem különben, sőt!
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
És akkor egy kis Skol Chant (kár, hogy a Giants-et nem hatotta meg...)

 www.youtube.com/watch?v=ptcOESy_4pY
Go Vikings!
A legfrisebb .... 😊
 prod.www.vikings.clubs.nfl.com/media-vault/videos/96-Questions-With-B-Rob-Most-Time-In-The-Mirror/dd90e143-2b4d-4ed2-bbe2-5bf0e2d31da0
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Durva!!! 😊

Az elsőből meg kár,hogy nem értek semmit. 😕
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
És akkor egy kis Skol Chant (kár, hogy a Giants-et nem hatotta meg...)

 www.youtube.com/watch?v=ptcOESy_4pY

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ezen pl. sokat röhögtem, érezni, hogy most fasza a hangulat a csapaton belül.

 www.youtube.com/watch?v=uKdlM8cAabI

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
A vikings.com-on a Brian Robison-os "96 questions" videók igencsak szórakoztatóra sikerednek hétről-hétre, aki szeret jókat nevetni és Vikes fan, azoknak ajánlom megtekintésre. XD
Go Vikings!
Az a faszi egy "idióta" 😀 nagyon birom a Brob-ot 😀
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
A vikings.com-on a Brian Robison-os "96 questions" videók igencsak szórakoztatóra sikerednek hétről-hétre, aki szeret jókat nevetni és Vikes fan, azoknak ajánlom megtekintésre. XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Ismét egy jó meccsen vagyunk túl! Érdemes volt felkelni és végig izgulni az egészet! rettentően örülök az eddigi eredménynek. Remélem tudjuk folytatni ezt még jóóó sokáig! 😀
SKOL!!!
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Kb. az történt, amire számítani lehetett. Döcögős, de azért haladni képes offense, brutál #D, jó special team és egy kihagyott Walsh FG.

A támadóknál hamar kiesett A. Smith, de Sirles jól pótolta, Boone sérülten is fasza volt, az OL-re valóban nem lehet panasz. Az is igaz, hogy Bradford most nagyon jól érezte a zsebet, mindig jókor mozgott ki, vagy szabadult meg a labdától. Sam-re egy büdös rossz szavunk nem lehet, amit eddig letett, az mindenkit meglep, senki se várt ilyen jó játékot tőle. Mondjuk mindig van egy Rudi-ja, akire számítani lehet, Diggs most elejtett 2 tökéletes passzt, de ez az ő esetében bocsánatos bűn, legközelebb tuti elkapja. Charles Johnson végre egyszer úgy játszott, mint 2 éve, igaz sokadik CB fogta, amit jól ki is használtunk.
A futójáték is jobb volt végre valahára, Asiata + McKinnon bőven jó, míg AP felépül. Patterson pedig legitim WR lesz így 4. évére, idén sokat nőtt a megbízhatósági faktor az esetében, és már a route-okat is megtudja futni. Treadwell pedig kapott pár snap-et, hogy szokja a mérkőzések hangulatát, lesz ő még többet is fenn a pályán. Thielen-t pedig imádjuk, és pont.

A védelemből Joseph hatalmasat játszott, rajta kívül még Barr-t és a secondary-t lehet kiemelni. Még Sendejo is fasza volt, pedig ő a leggyengébb láncszem. Kendricks meg a DE-k ma harmatosabb napot fogtak ki, de a pass rush védelmében el kell mondani, hogy a Giants remek ötlettel állt elő, max protection és ahogy Eli megkapta a labdát, számolt, 1...2... és eldobta a labdát, mielőtt 3-ra került volna a sor. Megmondom őszintén rég láttam utoljára ilyet, hogy egy QB konzisztensen 2 másodperc után szabaduljon a lasztitól, akár a földre vagy a nagy semmibe vágva azt. Szóval az ötlet jó volt, de nem tudom, hogy mennyien képesek arra, hogy ezt pontokra is váltsák... A Giants mindenesetre nagyon szenvedett attól, hogy a csere futó cseréje tolta náluk, és az se segített, hogy azért a Vikes secondary BÁRMELYIK elkapót leveszi a pályáról... 3 másodpercig legalábbis biztosan. Később persze pici Manning csak bebeállt egy többlépéses hosszú passzba, INT is lett belőle. Terv szinten azért jó elgondolás volt, csak ez a Giants offense nem ilyen játékra épült.

A spec team megint sokat tett hozzá a győzelemhez, a szerzett labdából ugye TD lett, és a coverek jók voltak, Locke pedig idén királyul puntol. Már tényleg csak Walsh fejét (meg lábát) kellene rendbe tenni.

Következik Houston, a várat pedig tovább kell védeni, mert most sem eshet el. Skol, Vikings!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Meglepett, hogy viszonylag simán nyertünk. Még a végén kiderül, hogy Clemmingssel sokkal jobb az O-fal? 😀
---
Treadwellről tud valaki valamit? Nem hinném, hogy a titkos fegyvert rejtegetjük így, még Ellisonnak is volt elkapása baszki, pedig ő évente 10 labdát kap kb.
spiczi
Kapott kb. egy snapet. Ahogy látom, már Patterson is elég durvát szorítja ki Treadwellt. Nem hiszem, hogy idén sokat játszik majd, jövőre kellene viszont nagyon odacsapnia egy brutál meghajtott felkészüléssel.

Jelenleg csak a panasz van rá, edzéseken állítólag nem hajt eléggé, dekoncentrált, útvonalai hanyagok.
Stez
Fuck. Pedig Patterson is mélyen a draft utáni várakozások alatt van, de úgy néz ki végre kitaláljuk mit kezdjünk vele. Treadwellel nem kéne 4 évet baszkódni.

Aminek örülök, hogy Locke erre az évre szépen összekapta magát. Már csak Walshnál kellene valami hasonlónak történnie.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Meglepett, hogy viszonylag simán nyertünk. Még a végén kiderül, hogy Clemmingssel sokkal jobb az O-fal? 😀
---
Treadwellről tud valaki valamit? Nem hinném, hogy a titkos fegyvert rejtegetjük így, még Ellisonnak is volt elkapása baszki, pedig ő évente 10 labdát kap kb.
spiczi
Kapott kb. egy snapet. Ahogy látom, már Patterson is elég durvát szorítja ki Treadwellt. Nem hiszem, hogy idén sokat játszik majd, jövőre kellene viszont nagyon odacsapnia egy brutál meghajtott felkészüléssel.

Jelenleg csak a panasz van rá, edzéseken állítólag nem hajt eléggé, dekoncentrált, útvonalai hanyagok.

több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Meglepett, hogy viszonylag simán nyertünk. Még a végén kiderül, hogy Clemmingssel sokkal jobb az O-fal? 😀
---
Treadwellről tud valaki valamit? Nem hinném, hogy a titkos fegyvert rejtegetjük így, még Ellisonnak is volt elkapása baszki, pedig ő évente 10 labdát kap kb.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
When Xavier Rhodes has been targeted this season, he's allowed an NFL passer rating of 0.0. 3 for 10 for 23 yards, 0 TD, 1 INT and 1 PD.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 089 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes lesz a meccsünk ha addig esetleg mi is tartani tudnánk magunkat. Ami nem lesz egyszerű. Bár akkor is ti lesztek az esélyesebbek a Dtek jobban együtt van. No de még az odébb van, addig még sok minden történhet. A mai győzelmet köszi 😉
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
RS-ben szinte kötelező a vereség,az még jót is tesz.
Láttunk már 16-ás francot.
PO-ban meg most már magasabbak az elvárásaim! 😊
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Igen jól mennek a srácok, de ez az NFL nem lehet kiengedni soha senki ellen. szerencsére Zimmer nem az az edző aki ezt hagyná. Jó a csapatösszhang, de bármelyik meccsen lehet meglepetés. ezért olyan is nyerhet simán akire nem számol az ember előre.
A hazai pályát nehéz lesz bevenni, abban a hajóban tényleg otthonra leltünk. De azért megyünk Phillybe, pl. az a meccs a szezon felénél van.

Nem is az a lényeg, hogy mikor kapunk ki az alapszakaszban. a rájátszásba kell úgy beérni, hogy a keret ne tizedelődjön tovább, a védelem és a spec team ilyen éles maradjon, és az O pedig tudjon még kihozni magából.
Szakmailag nincs kétségem arról, hogy javulásra képesek vagyunk még. Legyen minél több siker, de ha van vereség az sem a világ vége egészen a rájátszásig.Abban a bajnokságban nincs helye vereségnek.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nézve a sorsolást rátok legfeljebb egy csúcsformás Cardinals lehetne veszélyes a 11. héten illetve a 16.on a Lambeaun talán mi.
A többi meccsen ez a D akkora handicapet jelent, amit csak óriási balf*szkodással tudna leadni az O, de azt nem nézem ki Zimmerből, hogy "engedné".
alatriste
tavaly a 6-0ás Falconsnl simán benne volt a 16-0 olyan gyenge volt a schedule...

NFC egyrtelműen legjobbja jelenleg a Vikings, de várhatóan azért 1-2 váratlan vereség, de tényleg max 4 keményebb meccsük lehet
@PHI, ARI, DET, @GB
ebből 3 meccsen is ők a favoritok, többin kiemelkedő esélyesek.
NFC 1.kiemelése kinéz
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nézve a sorsolást rátok legfeljebb egy csúcsformás Cardinals lehetne veszélyes a 11. héten illetve a 16.on a Lambeaun talán mi.
A többi meccsen ez a D akkora handicapet jelent, amit csak óriási balf*szkodással tudna leadni az O, de azt nem nézem ki Zimmerből, hogy "engedné".


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Teljesen tudatosan volt a playcalling kitalálva. Az O semmi kockázatot nem vállal amíg erre nincs szükség.
Csupa olyan játék amiben minimális a labdaeladás esélye.

A védelem nem számokban hozta a terrort, de aki nézte a meccset a Giants hívása a nagyon gyors labdaszabadulásról szólt. Már a meccs előtt olyan hatást értek el, hogy nem mertek ellenük kockáztatni. Akkor sem váltottak amikor nagyobb hátrányban voltak. Óriási szerencse hogy az az Rb passz annyi yardot hozott. Kevés volt az esély még egy olyan drivera.
Persze jobb hogy a támadók tudtak válaszolni egyből.

Pattersont végre elkezdjük használni. Sokkal több van a srácban mint ami lehetőséget kapott. Nem klasszikus WR de ha megoldjuk, hogy oda kerüljön hozza a labda nehéz helyzetben is fontos yardokat tapos ki. Ha pedig több van rá rakva el is fog egyszer egyszer szabadulni. Nagy gyors és erős...

Az O-line ma mutatott javulást. Persze ez még mindig nem az igazi, de ma nem lehet rájuk panasz. Szóval annyi savazás után egy dícséretet megérdemelnek.

Walshot meg kellene gyógyítani... valahogy.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Majdnem eltaláltam, 24-10 lett, ide. 4. negyedben kicsit izgalmas volt, de csak pár percig, amúgy végig kézben volt a meccs.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0