A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Srácok bocsi, hogy beleszólok, de nekem volt ilyen meniszkusz sérülésem, nem kellett műteni és 2 hónap múlva tudtam futni igaz, akkor 17 éves voltam és az segítette a gyógyulást, de azok a kezelések után, amit AP kapni fog kétlem, hogy hosszú kihagyás lenne.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Azért pár meccset le tud hozni a McKinnon - Asiata páros is. Egyik se egy elveszett lélek, okkal vannak a rosteren, és korábban is bizonyították, hogy lehet rájuk számítani. Nincs ok a pánikra.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem meg fogják velük osztani a futásokat. Mc Kinnon-ba több yard van. De nem bír sok futást egy meccsen. elég sérülékeny tipus.
Assiata meg korlátozott teljesítményre képes, de azt viszonylag fixen tudja hozni. Egyébként a keze például nem rossz neki sem. De futásban stabilan üti a gap-et, viszont az a sebessége van nincs benne irányváltás, vagy második harmadik sebesség fokozat.

Egyedül egyik sem megfelelő megoldás. Meg fogják osztani a szerepeket mint AP eltiltásának évében is. Akkro mondjuk többet szerepelt Assiata, ebben lehet változás.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Lehet csak a bye week után látjuk legközelebb, erőltetni nem kell. McKinnon amúgy is több, mint ígéretes. Legalábbis remélem nem Asiata gyömöszölését kell nézni.
Vito
McKinnon nem jó all-down backnek. Készülj fel Asiatára nyugodtan.
Toca
Jobban fut mint Asiata, jobban kap el.. ez nálam three-down/all-down, max a RZ-on lehet vitatkozni, az inkább Asiatának áll, tény.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Lehet csak a bye week után látjuk legközelebb, erőltetni nem kell. McKinnon amúgy is több, mint ígéretes. Legalábbis remélem nem Asiata gyömöszölését kell nézni.
Vito
McKinnon nem jó all-down backnek. Készülj fel Asiatára nyugodtan.
Toca
Szerintem is inkább McKinnon legyen akire számítsunk. már az előszezonban is nagy fejlődést mondtak a srácnak az edzők. Most hogy AP-nek pihenni kell én szívesebben látnám Őt. fog még kellemes meglepetést okozni.
A meccsre visszatérve pedig szenzációs volt. Az utolsó másodpercig izgalmas volt, szünetet nem bírtam tartani 😀
remélem a o-line fejlődni fog mert Bradford akkor talán még jobb lehet.
mikor lesz már vasárnap?? 😀 GO VIKINGS
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Lehet csak a bye week után látjuk legközelebb, erőltetni nem kell. McKinnon amúgy is több, mint ígéretes. Legalábbis remélem nem Asiata gyömöszölését kell nézni.
Vito
McKinnon nem jó all-down backnek. Készülj fel Asiatára nyugodtan.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nem kell műteni szerintem, elhamarkodott dolog lenne. Nem egyszerű sérülés ez, de nem csak fociban fordul elő, más sportokban is gyakori, sőt, hétköznapi életben is. Egy csomószor meg sem műtik, vagy kivárnak vele. Én se tennék máshogy, pihentetném AP-t, és gyógyszerezném. Panthers ellen nem szabad játszania, Zimmer csak ködösít. Utána bye week. Szóval kapkodnunk se kell.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
az orvos azt mondta, ha szükség lesz műtétre, akkor minimum 4-5 hét pihenő, de inkább 8 lesz az.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
3-6 hét lesz szerintem a felépülés, legalábbis az ilyen sérülésnél ennyit írnak átlagosnak.
KmetyG
plusz mennyire tudja még terhelni, az hogy rendbejön egy dolog. csóri AP 😕 jobbulást.

több mint 8 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Lehet csak a bye week után látjuk legközelebb, erőltetni nem kell. McKinnon amúgy is több, mint ígéretes. Legalábbis remélem nem Asiata gyömöszölését kell nézni.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
3-6 hét lesz szerintem a felépülés, legalábbis az ilyen sérülésnél ennyit írnak átlagosnak.
több mint 8 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Mike Zimmer to @DanBarreiroKFAN on Adrian Peterson: "He's got a torn meniscus." Timetable uncertain at this point. #Vikings


Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2 p2 perccel ezelőtt
Mike Zimmer did not dismiss idea that Adrian Peterson could play this week with torn meniscus
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
 www.foxsports.com/nfl/story/vikings-boone-wishes-fans-would-shut-up-during-offensive-possessions-091916
empty taxi
Mi ez a nagy csend, nem reggel volt az MRI? Jó lenne már tudni...
pluhi
Alex Boone kérte a csendet, ezért itt is így teszünk 😊
több mint 8 éve
pluhi Minnesota Vikings 25
Mi ez a nagy csend, nem reggel volt az MRI? Jó lenne már tudni...
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Bradfordnak mi van a kezével ,amúgy?
AP-vel?
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Grat a győzelemhez, nagy meccs volt. Nagyjából olyan mint amit vártam. Mi AP-t akartuk kivenni, te AR-t. Szerintem ezt mind a két csapat sikerrel hajtotta végre nagyjából. De míg ti AP nélkül is tudtok szépen haladni, addig nálunk a tehermentesítő futás nagyon esetleges volt.
Brutál harc lesz idén is a North címért.

És ha még ide visszatér a Serif és Rhodes is... top3 D (minimum).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
A Packs védelem mindent megtett, hogy tönkretegye az esténket, én Kalil-t annyira nem is bántanám, sérült is volt, az ellenfél vért ivott, szóval nagyon kemény lehetett ott a sűrűjében. Szerencsére a sajtfejek kifogytak a vérből, mire Randall-re került a sor, szóval az az egy gyenge láncszem hozzásegített minket a sikerhez. GO DIGGS!! XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 www.foxsports.com/nfl/story/vikings-boone-wishes-fans-would-shut-up-during-offensive-possessions-091916


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nagyon jó eredmény!Az egész napomat bearanyozta!
Brady 8-) nagyon jó volt!Mikor dobtunk utoljára 300 fölött?
Diggs vadállat!Jól kombináltunk mindent O-ban.

SKOL!
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Lehet, hogy hülye kèrdès lesz, de èrdekellne a vèlemènyetek. Tegyük fel Bradford ìgy jàtszik egèsz szezonban, beviszi a vikingst a POba, sőt ott tudd meccset nyerni, mekkora esèlyt làttok arra, hogy Bradford megragadjon itt? Tudom, hogy egy meccs alapjàn ne itèljünk, meg hosszú mèg a szezon, de eljàtszottam a gondolattal.
FViktor93
Lesz egy jó kis QB harc. Azért Bradford sem az a törhetetlen sőt, mikor elkezdte a karját fogdsosni azt hittem ennyi volt szóval nem lenne gond ha 2 QB van aki használható, mert a D rohadt erős.
Falnak kéne összeszednie magát mert Kalilt és Fuscot is néha tönkre verték.
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Bradford most nagyon jó volt. De soha en felejtsük, hogy ez egy első meccses gameplan volt, aminek van előnye is meg hátránya is.
Az előnye, hogy az ellenfél sem tudja mit várjon tőle, nehezebb készülni. Láthatólag a Packers is AP minimalizálására törekedett, mert az egy biztos pont. Ezt meg is csinálták. Viszont így több hely volt a passzra. Amit viszont Bradford szépen ki is használt.
Tulajdonképpen futójáték nélkül.
A hátránya pedig nyilván az, hogy korlátozott fegyvertárat vethetnek be a játékoknak, illetve az összeszokottság még tovább növelhető.

Egy meccs volt, meglátjuk melyik elegy lesz a továbbiakban nagyobb hatással. Mi persze bízunk abban, hogy jó elsz továbbra is.

Sajnos a futójátékunk olyan gyenge, hogy én ilyet még nem is láttam. Tulajdonképpen a futókat nem sikerül eljuttatni a LOS-ig. Ez óriási hátrány lesz. Minden futásban valakit agyonvernek, betolnak minuszba. De legalább felváltva bal oldaltól a jobb oldalig. Én arra számolok, hogy erősödni fog a futás ahogy az ellenfelek is leveszik a hangsúlyt a futás elleni védekezésről. Talán AP nélkül több hely nyílik a futóknak, de kérdés ekkor mit hoz a passzjáték.

Bradford jövője még nyitott, de van esélye, hiszen Tedy felépülése is kérdéses hogyan alakul. Jövőre legyen egy olyan probléma, hogy egy kiváló szezont hozó QB, meg egy teljesen felépült jó állapotban lévő Qb is legyen a csapatnál.

A hazai győzelem minden hiba ellenére óriási dolog volt most .)

SKOL Vikes!
több mint 8 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Lehet, hogy hülye kèrdès lesz, de èrdekellne a vèlemènyetek. Tegyük fel Bradford ìgy jàtszik egèsz szezonban, beviszi a vikingst a POba, sőt ott tudd meccset nyerni, mekkora esèlyt làttok arra, hogy Bradford megragadjon itt? Tudom, hogy egy meccs alapjàn ne itèljünk, meg hosszú mèg a szezon, de eljàtszottam a gondolattal.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok már megérte az első kör.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nem játszottunk jól, a Packers-nek meg folyton szerencséje volt a fumblikkal, ráadásul hamar rájöttek, hogy Waynes-en lehet yardokat nyerni... A védelemben voltak negatívumok most, ezen tudunk majd javítani.
Bradford meglepett, kb. meccs embere Diggs-szel karöltve. Kalil máskor ne játszon sérülten, agyon szopatták. Zach Line bevitele volt a kulcs, jól segítette ki a szenvedő OL-t a blokkjaival. A spec team fasza volt, rendre jó helyre ment a punt, egyet megblokkoltak, hát ott a GB játékos parádézott, ez benne van, Walsh viszont hiba nélkül hozta le a mérkőzést. AP sérülése minimum több hetesnek nézett ki, nélküle szar lesz azért, de egy ilyen Bradford-dal nem írnám le magunkat, a csávó játszani jött, sőt, nyerni. XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Na behúztuk a stadionavatót.
Bradford jó volt.
Diggs és a D állat volt. Waynesre nagyon játszottak, de a végén az INT-el helyre áll remélem a lelke.

Viszont AP jobb térdére megsérült, nem bírt ráállni úgy vitték le, túl sok jót nem ígér...