A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/SBNationNFL/status/773246024475250688


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
A PS teljesen rendben van. Kb. őket lehetett várni.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Practice squad:

G Willie Beavers
WR Moritz Böhringer
TE Kyle Carter
G Isame Faciane
RB C.J. Ham
DT Toby Johnson
CB Tre Roberson
QB Joel Stave
DE Stephen Weatherly
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha minden igaz első héten még Hill fog kezdeni. Na az lesz a szép ha vele menni fog a szekér.
több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Beavers kivágása ennyire egyértelmű volt? :S
empty taxi
Nem sok jót lehetett róla olvasni, guardként is kipróbálták de ott se volt jobb.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem tudom....az 1. kör fáj...de Spielman tisztázta azt is.
Nem lehetünk olyan szerencsétlenek,hogy Sam is lesérül...

Miért pont Wrightot akarjuk elküldeni?Tök jó kezű,megbízható WR.Nagyon sajnálnám ha kivágjuk....
több mint 8 éve
mixtapeao Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 2
Beavers kivágása ennyire egyértelmű volt? :S
empty taxi

Ezt annyira én sem értettem, mert Kalil sérült.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Beavers kivágása ennyire egyértelmű volt? :S


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Spielman sajtótájékoztatót tartott:
- az ellenértékkel kapcsolatban elmondta, hogy még mindig van 8 pickünk jövőre, ha valakit nagyon el akarunk hozni, akkor van puskapor a feltradehez
- Teddy várható felépülési idejéről semmi konkrét, de kiemelte hogy Bradfordnak jövő évre is szerződése van
- a csapat erős, kellett egy a jelenlegieknél jobb QB, rámentünk, ritkán van ilyen lehetőség

Kb. ennyi volt a lényeg. Megemlítették a Shurmur kapcsolatot, hogy Bradford térde egyben van, meg hogy a most kivágottak közül vannak akik máshol rostert foghatnak stb. stb.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Én se vagyok szomorú, mert idejött, tényleg ég és föld a különbség a többi szóba került QB és Bradford között. Az első kör csak, ami bántó, hiszen 2. kört simán megérte volna, lévén az Eagles sapkáját terheli 10+ millióval, nálunk 2 évre "bagóért" fog melózni. Szóval kicsit szívjuk a fogunkat, de igazán majd az eredmények beszélnek, ha meglesz a PO, akkor utólag mindenki úgy értékeli majd, hogy mégse volt ez annyira rossz döntés, szóval előttünk a szezon, és újra van okunk reménykedni.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Bradfordot nagy divat szídni ezen a fórumon, de igazság szerint ő egy sokkal jobb irányító annál, mint amilyen sajtója itt van (akikkel egy lapon lett említve az eleve vicc). Az ellenérték nyilván magas, de ha valaki kényszerhelyzetben van akkor ott muszáj áldozatot hozni. Helyre kellett rázni fejben is a csapatot, mert ebben a keretben simán benne van a nagy eredmény lehetősége de ezzel a Birdgewater sérüléssel nyilván megrogyott mindenki és Bradford pont alkalmas arra, h ezen segíteni tudjon.
Az egyetlen komoly veszélyforrás a sérülékenysége, mert azért az sajnos reálisan benne van a lapok közt.

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nálam egyetlen meglepi van az 53-ban, a tackle Sirles. A másik 52 hely az, akikre számítottam, illetve nálam Griffin és Anthony Harris között lett volna vacillálás, de én is Harris-re tettem volna, a kor és a tavaly mutatott játék alapján. Kearse jó lenne, ha kezdene Smith mellett. Amúgy erős keret ez, az a védelem brutális.

Wright-ot próbáljuk elpasszolni, gondolom azért, hogy legyen majd hely egy 3. QB-nak. Egyedül itt lehet változás, mert Sirles, mint a 9. OL ember nem befolyásol semmit, nincs nagy értelme egy másik tackle-re lecserélni a waiver-röl, aki kb. annyira jó, mint a meccsekre soha be nem öltöző ucsó OL tag.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
A jövő héten eladjuk a stadiont a Packers-nek..... nem találok szavakat. Ez több mint 19-re lap, valami olyasmi amit nem magyaráz semmi. Az is benne van hogy Teddy térde mégsem jön rendbe és lemondtak a jövő évi szezonkezdésről is, lehet ilyen információjuk amit nekünk még nem mondanak el. Pfff.....
vsanyi132
Ebbe azért lehet valami. Lehet az a láb már nem jön úgy rendbe, hogy valaha is játszhasson....de akkor is kidobni egy rakat picket egy Sam Bradfordért a szezonkezdet előtt kapkodásnak tűnik.. Ok mi örülünk, de a Vikingsnál gondolhattak vna a jövőre is mert Bradford nem az.
Nem látok bele, de a szezon fele így is arra fog elmenni, hogy a Sammy gyerek beilleszkedjen az offensebe...akkor meg már valószínű , hogy késő lesz. Sztem jobban megérte vna beáldozni ezt a szezont és tiszta lappal belevágni a jövőépítésbe...
Greengo
Ó persze. Csak szólok, hogy ez nem az Indianapolis Colts topicja 😉

Amúgy minek kellene belevágni a jövőépítésbe? Az előző évek draftjai után bőven megvan a tehetség, hülyeség lenne rebuildbe kezdeni.

A csapat bőven esélyes a PO-ra, egy jó irányítóval akár még meccset is lehet ott nyerni. Teddy lehet, hogy az életben nem játszik többet, én nem vagyok annyira biztos benne, hogy egy évre jött Bradford...

Persze, jól jönne az első kör végi pick jövőre, de igazából van, ahol x évente automatikusan elveszik valami miatt, aztán mégis elvan valahogy a csapat 😛 Lesz még jövőre így is pickje a csapatnak, nem egy 1. körös miatt dől össze a rendszer, és ha van rá esély, hogy a hozott emberrel lehessen nyerni, akkor még csak azt sem mondom, hogy ordas nagy hülyeség. Persze, Bradfordért 1. kör rohadt soknak hangzik, de ha nyer a csapat, le lesz tojva az 1. kör, és legalább próbáltak tenni valamit azért, hogy erre legyen esély.

Ha nem válik be, és nem lesz jó a csapat, akkor szívás, de Teddy sérülése után olyan sokkal rosszabb már nem hiszem, hogy lehet a helyzet (a védelem és a futójáték bőven van olyan jó, hogy az 1/1 nagyon messze legyen), dobtak egyet, hátha bejön és nyer a csapat (abban sem vagyok biztos, hogy Bradforddal nem lesz előrébb a csapat rövid, közép vagy hosszú távon, mint Bridgewaterrel lenne/lett volna).

Btw. Kaepernick? Ez most ugye csak vicc akart lenni...
Wyatt
Jövőépítés alatt nem a teljes rebuildre gondoltam (sztem ezt félreértetted) 😊 ...inkább az ideillő QB keresésében.(rendszer...stb)
Bradford évek óta meg szeretné mutatni, hogy ő a megfelelő ember csak valahogy soha sem jön neki össze...Persze lehet majd itt fog PO meccseket nyerni, de azért vannak kétségeim ezzel kapcsolatban .
Arra céloztam, hogy lehet jobban jött vna ki a Vikings azzal, ha idénre talál vmi elfogadható árú és elfogadható teljesítményű QB-t a szezonra és jövőre tiszta lappal keresgélhet a drafton/FA/akárhol . Viszont azzal is egyet kell értsek, amit Go Vikings ! írt, hogy bizony meg kell tölteni nézőkkel az új stadiont és el kell hitetni mindenkivel, hogy ezzel a sérüléssel még nincs vége a szezonnak és ha ennek ez az ára azt is el lehet fogadni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A jövő héten eladjuk a stadiont a Packers-nek..... nem találok szavakat. Ez több mint 19-re lap, valami olyasmi amit nem magyaráz semmi. Az is benne van hogy Teddy térde mégsem jön rendbe és lemondtak a jövő évi szezonkezdésről is, lehet ilyen információjuk amit nekünk még nem mondanak el. Pfff.....
vsanyi132
Ebbe azért lehet valami. Lehet az a láb már nem jön úgy rendbe, hogy valaha is játszhasson....de akkor is kidobni egy rakat picket egy Sam Bradfordért a szezonkezdet előtt kapkodásnak tűnik.. Ok mi örülünk, de a Vikingsnál gondolhattak vna a jövőre is mert Bradford nem az.
Nem látok bele, de a szezon fele így is arra fog elmenni, hogy a Sammy gyerek beilleszkedjen az offensebe...akkor meg már valószínű , hogy késő lesz. Sztem jobban megérte vna beáldozni ezt a szezont és tiszta lappal belevágni a jövőépítésbe...
Greengo
Ó persze. Csak szólok, hogy ez nem az Indianapolis Colts topicja 😉

Amúgy minek kellene belevágni a jövőépítésbe? Az előző évek draftjai után bőven megvan a tehetség, hülyeség lenne rebuildbe kezdeni.

A csapat bőven esélyes a PO-ra, egy jó irányítóval akár még meccset is lehet ott nyerni. Teddy lehet, hogy az életben nem játszik többet, én nem vagyok annyira biztos benne, hogy egy évre jött Bradford...

Persze, jól jönne az első kör végi pick jövőre, de igazából van, ahol x évente automatikusan elveszik valami miatt, aztán mégis elvan valahogy a csapat 😛 Lesz még jövőre így is pickje a csapatnak, nem egy 1. körös miatt dől össze a rendszer, és ha van rá esély, hogy a hozott emberrel lehessen nyerni, akkor még csak azt sem mondom, hogy ordas nagy hülyeség. Persze, Bradfordért 1. kör rohadt soknak hangzik, de ha nyer a csapat, le lesz tojva az 1. kör, és legalább próbáltak tenni valamit azért, hogy erre legyen esély.

Ha nem válik be, és nem lesz jó a csapat, akkor szívás, de Teddy sérülése után olyan sokkal rosszabb már nem hiszem, hogy lehet a helyzet (a védelem és a futójáték bőven van olyan jó, hogy az 1/1 nagyon messze legyen), dobtak egyet, hátha bejön és nyer a csapat (abban sem vagyok biztos, hogy Bradforddal nem lesz előrébb a csapat rövid, közép vagy hosszú távon, mint Bridgewaterrel lenne/lett volna).

Btw. Kaepernick? Ez most ugye csak vicc akart lenni...

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tán itt is érdekes:

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2016/09/here_is_how_the_trade_for_sam_bradford_went_down_b.html
több mint 8 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 715 — Big Dick Nick
Hát ja. Igazából Bradford ára a homlokráncolós. A Philly ebben a pillanatban akár azzal is jól járt volna, ha dm nélkül ingyér megszabadulhat Bradfordtól. De nem tudtak tőle megszabadulni, csak ezért volt rosteren. Ezek után első kört tudtak érte kapni, ez hihetetlen. Szvsz még egy 3. kör is so-so lett volna.
peterk2005
Megszabadulni? Ha meg akartunk volna tőle szabadulni, akkor nem kötünk vele egy két éves 36 millió dolláros szerződést. A trade sem az Eagles ötlete volt, a Vikings tett egy olyan ajánlatot, amit nem lehetett nem visszautasítani. Divat basztatni Bradfordot, de tavaly egy korrekt évet tolt le nálunk, úgy hogy a playcalling szörnyű volt, sokszor az ellenfél jobban tudta, milyen játék következik mint Bradfordék, futójáték nem létezett, az elkapók szinte mindent elejtettek.
Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy visszalépés lesz Teddyhez képest.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
akkor a végső keret:

QB (2)
Sam Bradford, Shaun Hill
RB (3)
Adrian Peterson, Jerick McKinnon, Matt Asiata
FB (1)
Zach Line
WR (6)
Stefon Diggs, Charles Johnson, Cordarrelle Patterson, Adam Thielen, Laquon Treadwell, Jarius Wright
TE (4)
Kyle Rudolph, David Morgan II, Mycole Pruitt, Rhett Ellison
OL (9)
Joe Berger, Alex Boone, T.J. Clemmings, Nick Easton, Brandon Fusco, Matt Kalil, Zac Kerin, Jeremiah Sirles, Andre Smith
DL (8)
Sharrif Floyd, Everson Griffen, Danielle Hunter, Tom Johnson, Linval Joseph, Brian Robison, Shamar Stephen, Justin Trattou
LB (7)
Anthony Barr, Kentrell Brothers, Audie Cole, Chad Greenway, Eric Kendricks, Emmanuel Lamur, Edmond Robinson
CB (6)
Mackensie Alexander, Captain Munnerlyn, Terence Newman, Xavier Rhodes, Marcus Sherels, Trae Waynes
S (4)
Anthony Harris, Jayron Kearse, Andrew Sendejo, Harrison Smith
P (1)
Jeff Locke
K (1)
Blair Walsh
LS (1)
Kevin McDermott
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A jövő héten eladjuk a stadiont a Packers-nek..... nem találok szavakat. Ez több mint 19-re lap, valami olyasmi amit nem magyaráz semmi. Az is benne van hogy Teddy térde mégsem jön rendbe és lemondtak a jövő évi szezonkezdésről is, lehet ilyen információjuk amit nekünk még nem mondanak el. Pfff.....
vsanyi132
Ebbe azért lehet valami. Lehet az a láb már nem jön úgy rendbe, hogy valaha is játszhasson....de akkor is kidobni egy rakat picket egy Sam Bradfordért a szezonkezdet előtt kapkodásnak tűnik.. Ok mi örülünk, de a Vikingsnál gondolhattak vna a jövőre is mert Bradford nem az.
Nem látok bele, de a szezon fele így is arra fog elmenni, hogy a Sammy gyerek beilleszkedjen az offensebe...akkor meg már valószínű , hogy késő lesz. Sztem jobban megérte vna beáldozni ezt a szezont és tiszta lappal belevágni a jövőépítésbe...
Greengo
Hát ja. Igazából Bradford ára a homlokráncolós. A Philly ebben a pillanatban akár azzal is jól járt volna, ha dm nélkül ingyér megszabadulhat Bradfordtól. De nem tudtak tőle megszabadulni, csak ezért volt rosteren. Ezek után első kört tudtak érte kapni, ez hihetetlen. Szvsz még egy 3. kör is so-so lett volna.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Eddig elküldve:

DE Zach Moore
DE Denzell Perine
OT Carter Bykowski
WR Isaac Fruechte
WR Moritz Böhringer
S Michael Griffin
RB Jhurell Pressley
QB Joel Stave
CB Tre Roberson
DT Toby Johnson
FB Blake Renaud
RB C.J. Ham
TE Kyle Carter
DE Stephen Weatherly
OL Willie Beavers (idei 4. körös)
LB Brandon Watts
DT Kenrick Ellis
G Isame Faciane
LB Jake Ganus
DT Travis Raciti

CB Jabari Price és S Michael Griffin IR-en.
Nagy meglepetés nincs, 2 Qb a rosteren, Heinicke Non-Football Injury Listen.

Szerkesztette: spiczi
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Elviekben Moritz marad a csapatnál, a gyakorlócsapatba küldik le, ha esetleg nem viszi el senki sem. De megválni nem fognak tőle.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
Böhringer-t is elküldtük.
KmetyG
jó nagyot mentek ma

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
the guy
‏@theguyotc

Randall, Donovan, and now Sam. Minnesota Vikings like Eagles QBs far more than Eagles fans ever do.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Böhringer-t is elküldtük.
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
A jövő héten eladjuk a stadiont a Packers-nek..... nem találok szavakat. Ez több mint 19-re lap, valami olyasmi amit nem magyaráz semmi. Az is benne van hogy Teddy térde mégsem jön rendbe és lemondtak a jövő évi szezonkezdésről is, lehet ilyen információjuk amit nekünk még nem mondanak el. Pfff.....
vsanyi132
Ebbe azért lehet valami. Lehet az a láb már nem jön úgy rendbe, hogy valaha is játszhasson....de akkor is kidobni egy rakat picket egy Sam Bradfordért a szezonkezdet előtt kapkodásnak tűnik.. Ok mi örülünk, de a Vikingsnál gondolhattak vna a jövőre is mert Bradford nem az.
Nem látok bele, de a szezon fele így is arra fog elmenni, hogy a Sammy gyerek beilleszkedjen az offensebe...akkor meg már valószínű , hogy késő lesz. Sztem jobban megérte vna beáldozni ezt a szezont és tiszta lappal belevágni a jövőépítésbe...

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Eke dönteni, hova tartasz. Ha egy lecsúszó franchise vagy és minden évben a jövőt árulod a népnek, akkor menny arra. A Minny nem ezt az utat választotta. Grat, csak ennyit akartam, rámentetek az elérhető legjobbra.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak