Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Most Aaron Murray-t kitette a Chiefs, el lehet kezdeni spekulálni. Spielman egyébként azt mondta hétfőn szeretne megoldást találni a QB problémára. Közben mi a keretszűkítésnél ismét megváltunk Brad Sorensen-től (QB).
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Igazad van...de nagyon elkeserített a dolog.
annyira vártam a szezont...most meg a végét...
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Pedig milyen jól alakult a csapatunk.... 😕
ZoliZoltán
A csapatunk még most is jól alakul, "csak" QB kellene.... Így a sokkból kicsit visszarázódva azt mondom hogy nehéz szezonunk lesz, de sokkal jobb helyzetben vagyunk mint annak idején amikor Ponder szenvedését kellett nézni. Akárki fog irányítani a csapat minden tagjától és a stábtól megkap minden segítséget és ez nagyon sokat jelenthet. Nehéz lesz, de Vikingnek lenni sosem volt könnyű 😊 Fel a fejjel 😀 Skol

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Pedig milyen jól alakult a csapatunk.... 😕
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Manziel, Tebow... Viccesek akartok lenni, de valahogy nem sikerül


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Ricky Stanzi még mindig FA. Just sayin'
iktriad
Tebow is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 597 — Chiefs fan
Ricky Stanzi még mindig FA. Just sayin'
iktriad
Stanzi volt nálunk is, sokan szurkoltunk neki a bentmaradásért.
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
valami hasonlót olvastam én is: "levállt a sípcsont a szárkapocs-csontrol, és az első keresztinszallag kettévállt"
ez nem hangzik túl jól.
De tovább kell lépni. Nagyon kíváncsi vagyok most a manageri és scout stáb képes-e valami csodára...
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Ha nem avatkoztak volna be gyorsan és szakszerűen az edzők akkor a lábát is elveszíthette volna Teddy. Olyan ficama volt aminél a lábszárcsontja leugrott a sípcsontjáról. Nem csoda hogy páran rosszul lettek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ricky Stanzi még mindig FA. Just sayin'
iktriad
Akkor már értem Höri mért ekézi Teddyt 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ricky Stanzi még mindig FA. Just sayin'
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem teljesen értem azokat akik szerint Teddy kiesése nem nagy érvágás. A lentebb felsorolt QB-kat megnéztem volna a tavalyi támadófalunk mögött. Nem hogy 11-5 nem lett volna, még pozitív mérleg se. Főleg a Ponder párhuzamot nem vágom, Ponder az egyetlen értékelhető évében kb. 8-9 meccsen rendben volt, de a maradékon mindent megtett hogy ne legyen meg a PO, bár év végére összekapta magát. 13ban meg konkrétan Matt Cassel jelentette az "előrelépést".spiczi
Minden kezdő QB kiesése nagy érvágás. Főleg az idénynek ebben a szakaszában. Rá lett felépítve a playbook, vele készült a csapat, ez pótolhatatlan veszteség.

Hosszú távon nézve viszont azért Teddy nem egy Carlson Palmer. Palmer a sérülése évében űrszámokat hozott, legtöbb TD, legmagasabb rating, stb. Egy szinten játszott az akkor referenciának számító Manninggel, ami azért nem semmi. Mindezt a 2. aktív évében (mintha Teddy tavalyi évét néznénk). Teddy első két éve azért nem erről szólt. Amit kértek tőle, azt kiválóan hozta, de abba - legalábbis számomra - nemhogy egy Palmeri szint, de még egy jó franchise irányító szint (Romo, Rivers, Cutler, stb) is elég nehezen volt belelátható. Persze lehet, hogy ő is később érő típus, és pár év múlva egész más szintet tudott volna hozni (illetve ne feltételes módban írjuk, bízzunk benne, hogy felépül és játszik is, szóval, tud majd hozni). De én erre akkor sem láttam volna több esélyt, ha nincs ez a sérülés, mint arra, hogy a Vikings a következő 3-4 évben húz majd valahol a 2.-3. körben egy QB-t, akiről aztán szép csendesen kiderül, hogy jobb, mint Teddy. Teddy pedig a rookie contractja kifutása után egy értékes backup QB-vá avandzsál.

Szóval beütött egy rohadt nagy pech, ami sajnos minden évben jónéhány csapattal előfordul (lásd csak tavaly Romo, Flacco, Roethlisberger, Luck, sőt még idevenném Daltont is, előtte évben Palmer, Rodgers, stb.), de ezen kívül nem történt semmi olyan, ami miatt a VIkes hosszú távon ritmust veszíthetne. Akkor sem, ha Teddy visszatér, de akkor sem, ha netán nem. Sőt. Lehet, hogy ez a sérülés megadja azt a lökést, hogy a Vikes ne 36 éves veteránt tegyen Teddy mögé a padra, hanem próbálkozzon majd a drafton találni egy fiatalt. Lásd, Bengals. Abból meg hosszú távon még akár jól is kijöhet a franchise.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 597 — Chiefs fan
A jelenleg fennálló kínálat nem túl rózsás.

Hill kezd, Sorensen meg visszatért. Ez sem túl fényes.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Személy szerint én attól tartok hogy bármennyire is fiatal és tehetséges játékos Teddy, ezt a sérülést nem fogja kiheverni, sosem lesz olyan mint amilyen lehetett volna ha minden simán megy. Ennek a karriernek vége, mert ez a pillanat, mint lehetőség nem tér vissza. Ez nem csak arról szól hogy az egészsége rendbe jön-e, reméljük a legjobbakat és legyen képes játszani a lehető leghamarabb, de a csapat tovább fog lépni nélküle, és attól tartok örök talány marad mi is lett volna ha.... Azok a hírek a amik a sérülésről szólnak nekem még azt is megkérdőjelezik hogy valóban játszhat-e még valaha, azt pedig hogy elit QB legyen belőle az NFL-ben kizártnak tartom. Ne, nem mondtam azt hogy az volt a sérülése előtt, és azt sem hogy biztosan azzá vált volna. Csak az esélyét most végleg elveszítette. Ez az amiért nagyon sajnálom személyesen, mert 23 évesen ezzel a sérüléssel szerintem a nagy karrier esélye is elveszett.

Mi pedig valaki mással fogunk azért is SB-t nyerni. Nem, azt sem mondtam hogy idén. Hamarosan. Skol!
vsanyi132
Ezt azért megmondani így meredek.
Persze van Griffin mint ellenpélda, de ott a szitu más volt.
Akármilyen horrorsérülés volt a hírek arról szólnak, hogy a gyors és remek közbelépések miatt ez azért egy "könnyebben" megúszott sérülés volt, márha igazak a hírek.
ACL szakadásból meg fel lehet épülni, sőt egész szép siker történeteket lehet művelni.
Visszafog térni és vezetni fogja a csapatot!

A kérdés már csak az addig ki fogja?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Rákerestem erre a tibifemo izére, hát kár volt. Hogy a fenébe tépi le a saját lábát valaki így? Amúgy mi van Manziellel? Lenyugodott már? Ha valahol, akkor Zimmer alatt lehetne belőle embert faragni.
pluhi
Miért nem egyből TEBOW TIME?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Nem teljesen értem azokat akik szerint Teddy kiesése nem nagy érvágás. A lentebb felsorolt QB-kat megnéztem volna a tavalyi támadófalunk mögött. Nem hogy 11-5 nem lett volna, még pozitív mérleg se. Főleg a Ponder párhuzamot nem vágom, Ponder az egyetlen értékelhető évében kb. 8-9 meccsen rendben volt, de a maradékon mindent megtett hogy ne legyen meg a PO, bár év végére összekapta magát. 13ban meg konkrétan Matt Cassel jelentette az "előrelépést".
---
A várakozásoknak megfelelően a 75ös keretszűkítésnél elküldött QB-t, Brad Sorensent hoztuk vissza.

Szerkesztette: spiczi
több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 597 — Chiefs fan
Azért ne temessük el Teddy-t ilyen hamar.

Egyébként meg pont ezen gondolkodtam én is, amíg zuhanyoztam. Mármint azon, hogy mi lesz vele és a csapattal. Idén adott volt minden egy kiváló szezonra, erre most örülhetnek a szurkolók, ha jónak mondható szezont hoz össze a csapat- ne temessük a vikingeket, azért AP még mindig a fedélzeten van, de mindent futójátékkal sajnos nem lehet megoldani.

Az idei szezon végén arról beszél majd mindenki, hogy a történtek ellenére mégis mit ért el a csapat. És lehet készülni az új, '17-es szezonra.

És ami a legfontosabb: olyan orvosi háttér és orvosi segítség áll a csapatok rendelkezésére, amire mi csak áhítozunk életünk végéig. Ha emlékeztek még Carson Palmer szezonvégi térdrombolására (nem tudok mást írni, mert ott minden szétment, ami csak bent volt), azt nyilatkozta mindenki, hogy az ő karrierje véget ért.

Azóta meg mi is történt vele? Eltűnt a süllyesztőben? Nem. Hihetetlen akaraterővel felülemelkedett a baján és megmutatta nekünk, hogy akarattal nagyon sok minden elérhető annak ellenére, amit a szakemberek nyilatkoznak és állítanak. A Bengals után elment a Raidershez, ahol sikerült jó szezont összehoznia, majd jött a Cards és ott is csodát művelt.Nomeg ott van RGIII esete is. Emlékszünk mindannyian, vele is mi esett meg (én konkrétan emlékszem az érzésre, ami ordított bennem a meccsen, amikor szétverte a lábát, miszerint valaki lője le a szerencsétlent, mert nézni sem bírtam a szenvedését már...) és most mégis a pályán játszik majd, igaz, nem úgy alakult a karrierje, ahogy azt pár éve ő is és nagyon sok ember remélte - de mégis maradt NFL irányító, bár nem elit csapatban.

Úgyhogy fel a fejjel, ne temessük el még Teddy-t!
több mint 8 éve
pluhi Minnesota Vikings 25
Rákerestem erre a tibifemo izére, hát kár volt. Hogy a fenébe tépi le a saját lábát valaki így? Amúgy mi van Manziellel? Lenyugodott már? Ha valahol, akkor Zimmer alatt lehetne belőle embert faragni.
több mint 8 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Személy szerint én attól tartok hogy bármennyire is fiatal és tehetséges játékos Teddy, ezt a sérülést nem fogja kiheverni, sosem lesz olyan mint amilyen lehetett volna ha minden simán megy. Ennek a karriernek vége, mert ez a pillanat, mint lehetőség nem tér vissza. Ez nem csak arról szól hogy az egészsége rendbe jön-e, reméljük a legjobbakat és legyen képes játszani a lehető leghamarabb, de a csapat tovább fog lépni nélküle, és attól tartok örök talány marad mi is lett volna ha.... Azok a hírek a amik a sérülésről szólnak nekem még azt is megkérdőjelezik hogy valóban játszhat-e még valaha, azt pedig hogy elit QB legyen belőle az NFL-ben kizártnak tartom. Ne, nem mondtam azt hogy az volt a sérülése előtt, és azt sem hogy biztosan azzá vált volna. Csak az esélyét most végleg elveszítette. Ez az amiért nagyon sajnálom személyesen, mert 23 évesen ezzel a sérüléssel szerintem a nagy karrier esélye is elveszett.

Mi pedig valaki mással fogunk azért is SB-t nyerni. Nem, azt sem mondtam hogy idén. Hamarosan. Skol!
vsanyi132
Igen, sajna szerintem is ezzel reszeltek egy fényes karriernek 😕


Wolverines #79 C
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Személy szerint én attól tartok hogy bármennyire is fiatal és tehetséges játékos Teddy, ezt a sérülést nem fogja kiheverni, sosem lesz olyan mint amilyen lehetett volna ha minden simán megy. Ennek a karriernek vége, mert ez a pillanat, mint lehetőség nem tér vissza. Ez nem csak arról szól hogy az egészsége rendbe jön-e, reméljük a legjobbakat és legyen képes játszani a lehető leghamarabb, de a csapat tovább fog lépni nélküle, és attól tartok örök talány marad mi is lett volna ha.... Azok a hírek a amik a sérülésről szólnak nekem még azt is megkérdőjelezik hogy valóban játszhat-e még valaha, azt pedig hogy elit QB legyen belőle az NFL-ben kizártnak tartom. Ne, nem mondtam azt hogy az volt a sérülése előtt, és azt sem hogy biztosan azzá vált volna. Csak az esélyét most végleg elveszítette. Ez az amiért nagyon sajnálom személyesen, mert 23 évesen ezzel a sérüléssel szerintem a nagy karrier esélye is elveszett.

Mi pedig valaki mással fogunk azért is SB-t nyerni. Nem, azt sem mondtam hogy idén. Hamarosan. Skol!

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
2015-ben Teddy a ligán belül

passzolt yardokban 22.
pontosságban 9.
sikeres passzban 21.
passz kísérletben 21.
passzolt TD-ben 26.
QB-ratingben 22.

Chrisponderi számok.

Amiben a jobbak között volt még, hogy kevés INT-et dobott. Annyi volt a dolga, hogy ne kúrja el a meccset, és ezt hozta is, többet nem kértek tőle. Lehet, hogy az előző fél évben orbitálisat fejlődött, de a fenti számsort nem nehéz meccselni, majdnem minden a liga alsó harmadába való adat.
Höri
Még szerencse, hogy ha egy játékos kiesik csak statok alapján elég ha beteszunk egy hasonlót és rögtön jó lesz minden...
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Az igaz hogy többen is elhányták magukat? Mi látvány lehetett akkor basszus...
Ka'deemCarey25
Non contact...egyszerűen hihetetlen...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Will Carroll @injuryexpert
Tibiofemoral dislocation ... basically, Bridgewater's femur (upper leg) went off the tibia (shin, lower leg.) Yeah.

Pfejj, bakker, nem csodálom h mindenki kiakadt.
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nagyon brutális sérülés lehetett az elmondottak szerint is. Nem lehet mást tenni csak mielőbbi és teljes felépülést kiváni, mert Teddy egy kiváló szellemiségű tehetséges játékos. Mi imádjuk.

De ettől függetlenül a csapatnak fontos megoldást találni a pótlására. Remélhetőleg csak idén kell ezen gondolkodni.

Én Hillben nem érzem, hogy egy szezont le tudna nyomni, még manager szerepben sem.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Az igaz hogy többen is elhányták magukat? Mi látvány lehetett akkor basszus...