Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Bakker, nagyon sajnálom Teddyt! 😕 Gyors felépülést kívánok neki!

" class="embed">
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne máááár nagyon sajnálom s felépülést, megérdemeltetek volna egy normális szezont.......Teddy már bizobyította kár volt leírni a draftkor reméljük rendben jön s tovább fejlődik!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Én sem gondolom, hogy 10 yardon belül szétdobja az ellenfeleket, de nekünk teli lesz a box ezen a szakaszon AP meg a futás miatt. Szezon elején nem lesz olyan iránytó aki ide bedobálna szerintem. Ahova dobni kellene az a 15+-os terület de azt sem sokszor illetve screeneket kellene hidegvérrel lejátszani, ahhoz kell a rutin. A zsebünket szét fogják bombázni mint tavaly is, ha nem mobilis a Qb akkor agyonverik.
Ennek ellenére nem biztos, hogy Vicket hozzák, de megfelelő megoldás nincs sajnos.
Paulus
Ti Bridgewaterrel se dobáltátok volna rommá ezeket a területeket. Bízni kell a védelemben, futójátékkal meg rövid passzokkal szépen haladni, a pontokat feltenni a táblára. Tavaly Bridgewater 14 TD passzt adott. Erre elég sokan képesek a ligában, és ez a keret jobb, mint a tavalyi. Sztem ha van csapat, amelyik a backup QB-val is képes lehet PO-ba jutni, akkor az a Vikings. Annál merészebb álmok meg sztem a tavalyi Bridgewaterrel nehezen lettek volna szőhetők. Azt sajnos nem látjuk meg, lépett-e előre idén. Mielőbbi teljes felépülést neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi a PC-era elejen a tieteknel gyengebb, de jo vedelemmel es T-Jax-el illetve Whitehursttel a center mogott hoztunk 7-9-es merlegeket.

A kerdes, hogy talaltok-e valakit, aki kepes plusz 1 vagy 2 meccset nyerni, mert akkor a PO is eselyes. SB cimre (iden gondolom az volt az elvaras) nyilvan kevesebb esely maradt.

Sajnalom, szimpatikus csapat a mostani Vikings, es a kihagyott FG miatt kicsivel tobb szerencset erdemeltek volna.
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én sem gondolom, hogy 10 yardon belül szétdobja az ellenfeleket, de nekünk teli lesz a box ezen a szakaszon AP meg a futás miatt. Szezon elején nem lesz olyan iránytó aki ide bedobálna szerintem. Ahova dobni kellene az a 15+-os terület de azt sem sokszor illetve screeneket kellene hidegvérrel lejátszani, ahhoz kell a rutin. A zsebünket szét fogják bombázni mint tavaly is, ha nem mobilis a Qb akkor agyonverik.
Ennek ellenére nem biztos, hogy Vicket hozzák, de megfelelő megoldás nincs sajnos.
több mint 8 éve
astroid Pittsburgh Steelers 549
Teddy kiesése óriási probléma. Kezdett összeszokni a társasággal, idén berakta a passzokat is.
Az a nagy kérdés kire teszi a voksot most az edzői kar. Véleményem szerint a védelemnek és futásnak köszönhetően így sem vagyunk rosszak, de csak ha olyan irányítót találunk aki önmaga nem veszíti el a meccseket.
A csapatnál lévők biztos nem ezek. Szegény kissrác még úgy is fumble hegyeket csinált, hogy sokadik számú védelem ellen volt fent. Az első számú védelmek megpapizzák. Hill meg előszezonban még elcsordogál, de éles helyzetben max a labdát átadni tudja, amikor teli tömik a zsebet, akkor vége a dalnak.

Szerintem Vick lenne a legjobb megoldás. Ő képes a zsebben életben maradni, nem képes pass heavyt vezetni, de van rutinja, és ha kell be tud szúrni hosszúakat is. Egy évre az egyik legjobb átmeneti pótlás lehet sok futással, mobilis ha jön a nyomás, és képes átdobni a védelmet. Ráadásul még bizonyítani akar, annak ellenére, hogy nyilván nem az övé már ez az NFL. Vagyonokba sem kerülne. Kérdés emberileg tud e együtt dolgozni vele az edzői stáb.

Az biztos, hogy ebből csoda kellene, hogy kicsit is jól kijöjjünk.
Paulus
Vick az előző szezonban nagyon pontatlan volt a rövid és közepes passzoknál. Még mindig mobilis és képes átdobni a pályát, de nem hiszem, hogy megoldás lenne. Emberileg szerintem rendben volt de nem kezdő szint szerintem.
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Shaun Hillről nekem a 2010-es, Lionsos "beugrása" jutott eszembe, ahol egészen szépen produkált. Más kérdés, hogy ez 6 éve volt és hasonló szerepkörben 2014-ben nem váltotta meg a világot a Ramsben...

1 QB-ra feltétlenül szükségetek lesz, már csak azért is, mert mi történik ha az öreg is lesérül. A jelenlegi taktika szvsz az lehet, hogy beszereztek egy potens, gyorsan betanítható backupot és ha a szezon eleje totál katasztrófa Hillel, akkor a 6. heti bye alatt/után átálltok új QB-re.

Glennon mögött nincs semmi depth, kétlem hogy a Bucs elpasszolná. Az nfl.com által felvetett emberek közül én McCownban látnék fantáziát. Ebben a szituációban egy rutinos, a megbízható game managementet hozó QB-ra lenne szükségetek.
Sanchez, Geno Smith, EJ Manuel..... ááááááááááh
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Teddy kiesése óriási probléma. Kezdett összeszokni a társasággal, idén berakta a passzokat is.
Az a nagy kérdés kire teszi a voksot most az edzői kar. Véleményem szerint a védelemnek és futásnak köszönhetően így sem vagyunk rosszak, de csak ha olyan irányítót találunk aki önmaga nem veszíti el a meccseket.
A csapatnál lévők biztos nem ezek. Szegény kissrác még úgy is fumble hegyeket csinált, hogy sokadik számú védelem ellen volt fent. Az első számú védelmek megpapizzák. Hill meg előszezonban még elcsordogál, de éles helyzetben max a labdát átadni tudja, amikor teli tömik a zsebet, akkor vége a dalnak.

Szerintem Vick lenne a legjobb megoldás. Ő képes a zsebben életben maradni, nem képes pass heavyt vezetni, de van rutinja, és ha kell be tud szúrni hosszúakat is. Egy évre az egyik legjobb átmeneti pótlás lehet sok futással, mobilis ha jön a nyomás, és képes átdobni a védelmet. Ráadásul még bizonyítani akar, annak ellenére, hogy nyilván nem az övé már ez az NFL. Vagyonokba sem kerülne. Kérdés emberileg tud e együtt dolgozni vele az edzői stáb.

Az biztos, hogy ebből csoda kellene, hogy kicsit is jól kijöjjünk.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
De mi az szentet csinált amitől így szétment mindene? Főleg kontakt nélkül. Mert ehhez azért kellett erő nem csak nem szedte be a vitamin tablettáit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Mielőbbi teljes felépülést Bridgewater-nek!

#Vikings Mike Zimmer: "My wife passed away 7 years ago, right? It was a tough day, the sun came up the next day, the world kept spinning."

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 683 — Bears & Illinois fan
Csoportellenfél drukkereként is tényleg sajnálom. Remélem hosszabb távon ez nem veszélyezteti a karrierjét. Szerintem így is veszélyesek lesztek, ránk nézve főleg.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
A "frocli" meg nyilván marhára érdekel most itt mindenkit... Na de ez már nem az én dolgom.
megyerikrisz
A "jinx" úgy tűnik érdekesebb. Pedig ilyen kétségbeejtő helyzetben legalább annyira ízléstelen mint Stez kommentje. Tudom, hogy neked semmi közöd hozzá, ez általános megjegyzés.

Rohadtul sajnálom szegény srácot több okból is, amivel most nem traktálnám a Viking drukkereket. Olyan csúnyán nézett ki a térde szegénynek, hogy pár játékos kidobta a taccsot a látványtól. Tavaly 4-5. héten történt hasonló sérülés a Cowboys egyik futójával (Dunbar, ACL, MCL, patellar), mivel most nem tették PUPra és IRre ezért számítanak rá a közeljövőben, ez talán jó jel lehet nektek is. Egy kis szerencse is kell hozzá, de akár jövő év startjára felépülhet. Szorítok neki!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teddy jó volt, még az is lehet, hogy idén fasza lesz az offense. XD
Go Vikings!
Iktriad szelleme mindehol ott van... szóljunk a kibaszott GhostIktriadBuster brigádnak
ThundersNFL
Kupát neveztünk el róla a fantasy ligába: The Iktriad - for the fewest points scored against in the season. 😊
Pari
OMG!

Teddynek mihamarabbi jobbulást!
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Szomorú dolog ez.... Nem lesz Teddy, se Sully, se Loadholt... Más csapat lesz, más elvárásokkal. Hill azért nem kezdő szint már, tavaly is, ha beállt, onnan vége lett az offense előremenetelésének, vele meccset nem fogunk nyerni. Stave vagy Heineken, atyám, ez nagyon komolyan hangzik így elsőre. Ja, nem.

Teddy-nek gyógyulást, remélem 100%-osan tér vissza, nem mint Culpepper.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Anyam borogass, Chase Daniel, Mettenberger, McCarron. Na ezert fizetnek meg kozepszeru, vagy annal kicsit is jobb iranyitokat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
"After undergoing an MRI, it was determined that Teddy suffered a complete tear to his ACL and other structural damage," the statement read. "Fortunately, there appears to be no nerve or arterial damage. Surgical repair will be scheduled within the next few days.

"Although the recovery time will be significant, we expect Teddy to make a full recovery. I would like to thank all of the medical professionals and our athletic training staff for all of their help today. Teddy has already displayed the attitude needed to overcome this injury and attack his rehab."

Nagyon rossz ezt olvasni.
Jobbulást neki.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mettenbergert épp ma basztuk ki , egy próbát akár meg is érhet.

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Vagy egy nemrégiben szabaddá vált QB, aki kellő rutinnal és olyan fejjel van megáldva, hogy egyből megtanulja a sémákat és emellett még olcsó is?
mirdal
Erre majdnem rávágtam, hogy Peyton Manning, bár ő valószínűleg nem lenne olcsó 😀
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Egy "sima" ACL-hez nem hívnak mentőt. It sajnos törés, ficam, mittudoménmi is lehet, ami sűrgős orvosi beavatkozást igényelt. Hihetetlen, hogy egy non-contact injury is milyen súlyos lehet 😕

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát ezek után valóban kétlem, hogy csak ACL. Meg a kórházba is egyből be kellett vinni és gondolom műtik is rögtön szóval...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért a rémületet rendesen keltik. Ha ezek igazak, akkor kétlem, hogy „csak" ACL.

NFL.com's Ian Rapoport reports Teddy Bridgewater's knee injury was "gruesome," and that his teammates were "disturbed and horrified," with some even throwing up.
It sounds like we're dealing with a Kevin Ware/Paul George-type situation. An ambulance and paramedics were summoned when Bridgewater went down, with the paramedics being something longtime observers had never seen before. Bridgewater isn't going to play this season. The question is fast becoming if he'll be ready for 2017.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg az lesz, hogy hoznak valakit, aki ár/érték arányban a legjobb és ezerrel tömik belé a tudományt. Addig meg Hill adogatja a lasztit, bár nem tudom, mennyire engedik majd dobálni, de van olyan futójáték itt, hogy erre nem is nagy szükség van.

Mondom ezt azért, mert túl "komoly" befektetésnek nincs értelme, mert - ha a szezon el is megy - Teddy jövőre megint játszani fog.
mirdal
Szerintem Hill fog kezdeni, de hoznak mögé valakit.
Azért a felkészülés ezen szakaszában sok edző háklis arra, hogy egy ismeretlen csókát bedobjon a legfontosabb posztra, nem szeretnek belepiszkítani a gépezetbe.

Hill sem jó, de ismeri a rendszert, ha a kezdőkkel nem is edzett, de azért testközelből látja a többieket, valamivel nagyobb rálátása van mindenre. És mivel Teddy fiatal, nekem (is) az a tippem, hogy egy szezonra nem fognak elhozni valaki olyat, akivel robbantani lehetne. Egy Sanchezért még adnak 6-7. kört, de többet kétlem, McCarron vagy Glennon viszont drágább lenne azért.

És ha jön egy Sanchez, akkor sem tudom elképzelni, hogy ne Hill legyen a kezdő. Aztán ha szar lesz, akkor nyilván a 3-4. héten már megkapja a lehetőséget Szancsíta/más, de alapból a „hazai" játékos lesz a jani, onnantól meg rajta múlik, él-e a lehetőséggel.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Glennonon kívül nem nagyon van mozdítható és használható QB akit megszerezhetünk. Hilltől eddig semmi bíztatót nem láttam Vikings mezben, akkor már inkább Stave.
spiczi
nem tudom talán egy Mccarron bepróbálkozás a Bengalsnál? Bár őt nem tudom mennyiért lehetne mozdítani.
kapitnono
Nem lenne értelme. Amilyen hype-ja van, túl drága lenne. És Bridgewater visszajön legkésőbb jövőre, akkor meg az lesz a gond, hogy mit csináljanak McCarron-al, mert padoztatni luxus. (A Bengals könnyen ülteti Vöröske mögött, mert nekik olcsó. Egy trade után már nem lenne az).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
CD nagyon drága lenne (már azt sem értette senki mire kap 7 milliót)

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Glennonon kívül nem nagyon van mozdítható és használható QB akit megszerezhetünk. Hilltől eddig semmi bíztatót nem láttam Vikings mezben, akkor már inkább Stave.
spiczi
nem tudom talán egy Mccarron bepróbálkozás a Bengalsnál? Bár őt nem tudom mennyiért lehetne mozdítani.