Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem nagyon értem ezt a nem látok semmi különlegeset benne kategóriát meg ilyen védelemmel más is elmenedzseli a csapatot. Stb... Azért látjuk bőven, hogy ez sem egyszerű ráadásul a csapat úgy lett felépítve hogy Teddy a QB s kész. S az kell bele amit ő tud. Ezért fájó a veszteség. Viszont ha idehoznak egy Mccaront s ő esélyesen beválva jó szezont fut, megint kit tartsak meg? Jön egy újabb A. Smith, Kaep szitu? Ha úgy nézzük utolsó éveben nagyjából Manning sem csinált mást mint menedzselt s lám hová jutottak.

Mégegyszer gyógyulást!
dande
önmagaddal is ellentmondásba kerültél a végére. Osweilerrel hétből ötöt nyert a Broncos. Pont elég volt arra ő is, amit Peyton lightosan be tudott mutatni.

Teddy maximum Diggs-szel alakított ki átlag feletti összhangot, nincs magasan a léc, amit felrakott.
Höri
ÖÖÖ igen látom az ellentmondást a megfogalmazásban, majd igyekszem jobban megfogalmazni mit is akarok mondani, de lehet jobb ha csendben maradok 😉
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A nagy irányító keresés közepette most olvastam, hogy örülhetünk annak, hogy nem kellett amputálni Teddy lábát, amit csak a trénerek gyors közbelépésének köszönhet.
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Én a legfontosabb tényezőnek azt tartom,a fiatalok elhiggyék, hogy olyan irányító van hátul aki vezére a csapatnak. Egy olyan Qb kellene akiért hajlandóak csatába menni.
Paulus
Kaepernick pont ezért nem lenne jó ide, ő nem egy vezér alkat és már soha nem is lesz az, főleg most, hogy eléggé megosztja az embereket a himnuszos akciója
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2015-ben Teddy a ligán belül

passzolt yardokban 22.
pontosságban 9.
sikeres passzban 21.
passz kísérletben 21.
passzolt TD-ben 26.
QB-ratingben 22.

Chrisponderi számok.

Amiben a jobbak között volt még, hogy kevés INT-et dobott. Annyi volt a dolga, hogy ne kúrja el a meccset, és ezt hozta is, többet nem kértek tőle. Lehet, hogy az előző fél évben orbitálisat fejlődött, de a fenti számsort nem nehéz meccselni, majdnem minden a liga alsó harmadába való adat.

Szerkesztette: Höri

több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én a legfontosabb tényezőnek azt tartom,a fiatalok elhiggyék, hogy olyan irányító van hátul aki vezére a csapatnak. Egy olyan Qb kellene akiért hajlandóak csatába menni.
Teddy egy okos megfontolt Qb, akit szerettek a srácok. Most próbált volna többe tis lerakni mint a sima managelés. Szerintem jól volt felépítve eddig a pályafutása. Reméljük tudja folytatni.
Olyat kellene hozni aki egy éves megoldás lehet, nem drága sem pickekben sem pénzben.
A védelem erős, most több billen rájuk mint amit eddig számoltunk. nem öröm ellenük játszani, ez nem változott.
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Lassan eljutunk oda, hogy igazából jobb is nekünk, hogy lesérült Teddy, mert senkivle nemvolt összhangban, semmit nem csinált és csak kerékkötője volt a csapatnak.
Norv rendszerébe szerintem nem illik bele Kaep, Sanchezt meg hagyjuk...
Geno-t én érdekes ötletnek találom.
Toca
Ez hülyeség! ne engedj a rosszindulatnak. Szar dolog ez de tovább kell lépni

Szerkesztette: Pyrrus
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
ez a helyzet egyszerüen jellemezhető: The footballgods are cruel!" én is egyike vagyok aki a legfájóbban éli meg ezt a veszteséget, DE a csapatunk erős és nagyon jó emberekből áll és itt nem csak a játékosokra gondolok hanem a mögöttük lévő stábra is. Túl kell lépnünk ezen a veszteségen és kihoznia továbbiakban a legjobbat. Itt talán nem is a pótlás a legnehezebb hanem hogy a playeket Teddyre építették, a játékostársak elfogadták,tisztelték és most be kell rakni valaki mást.. Nagyon nem egyszerű a dolog de előttünk van 16 meccs. Én bízom a csaptban és a vezetőségben. És ha máskor nem is de most meg KELL mutatni hogy értenek a munkájukhoz. Küzdeni kell!!!
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Lassan eljutunk oda, hogy igazából jobb is nekünk, hogy lesérült Teddy, mert senkivle nemvolt összhangban, semmit nem csinált és csak kerékkötője volt a csapatnak.
Norv rendszerébe szerintem nem illik bele Kaep, Sanchezt meg hagyjuk...
Geno-t én érdekes ötletnek találom.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Ebben a szituációban egy rutinos, a megbízható game managementet hozó QB-ra lenne szükségetek.
Sanchez, Geno Smith, EJ Manuel..... ááááááááááh
Gyulus
Geno Smith szerintem tökéletes pótlék lenne ide, viccen kívül. Amúgy meg csak bejött a scoutok legnagyobb red flagje, amit Teddynél jeleztek: "skinny knees"...
baggio
PO esélyes csapatba? Akkor már inkább Sanchez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem nagyon értem ezt a nem látok semmi különlegeset benne kategóriát meg ilyen védelemmel más is elmenedzseli a csapatot. Stb... Azért látjuk bőven, hogy ez sem egyszerű ráadásul a csapat úgy lett felépítve hogy Teddy a QB s kész. S az kell bele amit ő tud. Ezért fájó a veszteség. Viszont ha idehoznak egy Mccaront s ő esélyesen beválva jó szezont fut, megint kit tartsak meg? Jön egy újabb A. Smith, Kaep szitu? Ha úgy nézzük utolsó éveben nagyjából Manning sem csinált mást mint menedzselt s lám hová jutottak.

Mégegyszer gyógyulást!
dande
önmagaddal is ellentmondásba kerültél a végére. Osweilerrel hétből ötöt nyert a Broncos. Pont elég volt arra ő is, amit Peyton lightosan be tudott mutatni.

Teddy maximum Diggs-szel alakított ki átlag feletti összhangot, nincs magasan a léc, amit felrakott.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem nagyon értem ezt a nem látok semmi különlegeset benne kategóriát meg ilyen védelemmel más is elmenedzseli a csapatot. Stb... Azért látjuk bőven, hogy ez sem egyszerű ráadásul a csapat úgy lett felépítve hogy Teddy a QB s kész. S az kell bele amit ő tud. Ezért fájó a veszteség. Viszont ha idehoznak egy Mccaront s ő esélyesen beválva jó szezont fut, megint kit tartsak meg? Jön egy újabb A. Smith, Kaep szitu? Ha úgy nézzük utolsó éveben nagyjából Manning sem csinált mást mint menedzselt s lám hová jutottak.

Mégegyszer gyógyulást!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kaepet akarom!!!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezt egyszerűen nem tudom felfogni....még mindig.....
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én el tudnám itt képzelni Kaepernick-et, stílusra eléggé hasonlít Teddy-re.
Bazzani
de ő ész nélkül játszik, pont fordítva mint Teddy, aki mindig kalkulál

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ebben a szituációban egy rutinos, a megbízható game managementet hozó QB-ra lenne szükségetek.
Sanchez, Geno Smith, EJ Manuel..... ááááááááááh
Gyulus
Geno Smith szerintem tökéletes pótlék lenne ide, viccen kívül. Amúgy meg csak bejött a scoutok legnagyobb red flagje, amit Teddynél jeleztek: "skinny knees"...
baggio
Geno pont nem az a game manager, csak a hibát kerüljük el, majd AP megoldja, és csak 3.downoknál passzol egy okosat QB. Ő akarja megnyerni a meccseket, meg akarja mutatni h egy király QB. Vikingsba nem ez kell.
több mint 8 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Teddy Bridgewater has a 64.9 percent career completion percentage -- the highest of any QB in NFL history under the age of 25, per Elias.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Ebben a szituációban egy rutinos, a megbízható game managementet hozó QB-ra lenne szükségetek.
Sanchez, Geno Smith, EJ Manuel..... ááááááááááh
Gyulus
Geno Smith szerintem tökéletes pótlék lenne ide, viccen kívül. Amúgy meg csak bejött a scoutok legnagyobb red flagje, amit Teddynél jeleztek: "skinny knees"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Lehet, hogy én vagyok az egyetlen aki nagyon túlértékeltnek tartja Teddy-t? Láttam jópárszor játszani, de szinte soha nem éreztem nála, hogy ez a gyerek nagyon jó.
Bazzani
Én is így gondolom.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet, hogy én vagyok az egyetlen aki nagyon túlértékeltnek tartja Teddy-t? Láttam jópárszor játszani, de szinte soha nem éreztem nála, hogy ez a gyerek nagyon jó.
Ez a csapat nem azért nyert mert ő volt az irányító hanem annak ellenére is nyert. Ezzel a védelemmel simán benne van így is 8-10 győzelem.
Én el tudnám itt képzelni Kaepernick-et, stílusra eléggé hasonlít Teddy-re. Lábon ő is veszélyes, az egyszerű passzokat meg tudja dobni.
Természetesen teljes gyógyulást kívánok neki.

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ezt ki****l nem hiszem el. Szerencsére teljes felgyőgyulást, jósolnak, remélem 110%osan térhet majd vissza jövőre.
Zimmer is megmondta, ettől a szezonnak még nincs vége.
Szerencsére a védelem és AP még így is erőssé tesz minket, ha az Ofal összeáll, akkor így is sokra lehetünk képesek.
Hill managelni tud, többet nem kell várni tőle, első pár meccsen ő az opció.
Hogy ki jöhetne mellé / mögé, hogy később több esélyünk legyen jó kérdés. Norv és Zimmer remélem kitalálnak valamit.
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Annó kicsit sajnálkoztam, hogy nem TB-t vittük a drafton Bortles helyett, mert nagyon szimpatikus a srác (a fizikuma miatt volt csak ellenérzésem).
Mielőbbi felépülést neki! Nektek pedig sok sikert a csere QB megtalálásához!
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
De mi az szentet csinált amitől így szétment mindene? Főleg kontakt nélkül. Mert ehhez azért kellett erő nem csak nem szedte be a vitamin tablettáit.
Matthew99
Ne viccelj már, ez simán megesik, egy rossz mozdulat, egy rossz fordulás, aminél a térd leragad, aztán kifordul, szakad minden, főleg műfüvön, ráadásul ha vadiúj, az még rásegíthet, jobban ragad, nincs bejáratva. A TC-ben pedig már nem csak lazsálva mozognak, valószínűleg Teddy sem így tett. Ha pedig rendesen, lendülettel mozogsz, akkor bármikor, bárkinél benne van egy ilyen.

Nekem egyszer simán leragadt a lábam, bal térdemben szakadt minden, majd pár évvel később műfüvön kicsit megcsúsztam egy irányváltásnál, a lábam magam alatt maradt, visszacsuklott, éreztem, hogy a jobb térdemben szakadt minden. Egy pillanat volt, egy tök szerencsétlen mozdulat, amiről nem is tehettem. Észre sem vettem, és már meg is történt a szar.

Pedig én valószínűleg nem is játszottam akkora elánnal, mint az NFL-esek.
Stez
Ez kulonben is egyenektol fugg. Kinek mennyire erosek a csontjai oroklodes alapjan, mennyi strapat bir, mennyire tudnak megnyulni a szalagok, es ha baj van mennyi ido alatt gyogyul be.
En szerencses vagyok ilyen szempontbol estem mar le 5 meterrol a karomra semmi bajom nem lett vagy a minap futottam a busz utan es a jo kis katyus talajon ugy alafordult a bokam h mar a jarokelok hivtak volna a mentot, en meg csak felalltam es elertem a buszt.
Ugyanez focira forditva:
Van aki karrierje soran sose szenved nagy serulest es van aki porcelanbol van es hiaba tehetseges ha a genetika kozbeszol. Sajnos :/
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
De mi az szentet csinált amitől így szétment mindene? Főleg kontakt nélkül. Mert ehhez azért kellett erő nem csak nem szedte be a vitamin tablettáit.
Matthew99
Ne viccelj már, ez simán megesik, egy rossz mozdulat, egy rossz fordulás, aminél a térd leragad, aztán kifordul, szakad minden, főleg műfüvön, ráadásul ha vadiúj, az még rásegíthet, jobban ragad, nincs bejáratva. A TC-ben pedig már nem csak lazsálva mozognak, valószínűleg Teddy sem így tett. Ha pedig rendesen, lendülettel mozogsz, akkor bármikor, bárkinél benne van egy ilyen.

Nekem egyszer simán leragadt a lábam, bal térdemben szakadt minden, majd pár évvel később műfüvön kicsit megcsúsztam egy irányváltásnál, a lábam magam alatt maradt, visszacsuklott, éreztem, hogy a jobb térdemben szakadt minden. Egy pillanat volt, egy tök szerencsétlen mozdulat, amiről nem is tehettem. Észre sem vettem, és már meg is történt a szar.

Pedig én valószínűleg nem is játszottam akkora elánnal, mint az NFL-esek.

több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
A sérülése meg lehet, hogy csúnya volt, de ilyen dolgok is megtörténnek, anno láttam azt a meccset ahol a kézilabdázó Farkas Ági lába ment tropára egy sima talajraérkezéstől... it happens. Ezek a diszlokációs sérülések látványra a legrosszabbak, de amíg az idegek megússzák, teljes a felépülés.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Valóban nem terveztük ezeket a részeket szétdobálni. Teddyvel a legfontosabb project volt a hosszú passzok felépítése, ami azért hiányzott tavaly. Norv tud futtatni egy biztonságosan managelhető offenset. De kellenek rá néha bevágott hosszú játékok. Olyan Qb kell aki ezt meg tudja oldani. Persze nem mindig a Qb hibája volt tavaly sem, ha ez nem ment. Gyenge volt pass protectben (is) a fal, és ha valaki ezt nem tudja kezelni, ha be van hívva egy hosszú játék és agyonverik a frontban fiúkat az elvérzik, mert úgy néz ki idén sem lesz ez sokkal jobb. (Remélem azért javul.)