Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Már úton van a mentővel a kórházba.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Elviekben nagy lehet a baj mert Teddy konkrétan a bal térdét alig tudja mozgatni. A többi játékos is káromkodott, ordibált meg idegesek hogy mivan vele.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nem riogatásképp, de lehet, hogy Bridgewater térdszalag szakadást szenvedett. Hamarosan sajtótájékoztató lesz.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Naja, félbeszakadt a Vikings edzése, Bridgewater lennmaradt egy non contact mozdulat után. Reméljük, nem súlyos, bár azt írják, hogy nem néz ki jól. AZt írják, bal térd.
Stez
már mentő is érkezett hozzá és elvileg megy vele a kórházba.
 twitter.com/RShaverSports/status/770699736986685440/video/1
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Naja, félbeszakadt a Vikings edzése, Bridgewater lennmaradt egy non contact mozdulat után. Reméljük, nem súlyos, bár azt írják, hogy nem néz ki jól. Azt írják, bal térd.

Szerkesztette: Stez

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Teddy jó volt, még az is lehet, hogy idén fasza lesz az offense. XD
Go Vikings!
Hát öreg,ez kurva nagy jinx volt.
Szegény Teddy.

több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Teddy jó volt, még az is lehet, hogy idén fasza lesz az offense. XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Erick Kendricks nem nagyon játszik a preseasonban. Nem látom, hogy sérült lenen. Van valami különös oka? Mert rajta kívül minden kulcsembert látok.
Shawn84
Kisebb combhajlító izom húzódása volt, így a héten is limitálva volt az edzésmunkája, ma pedig pályára sem lépett emiatt, Audie Cole játszott helyette. Elvileg nem komoly és reméljük ez igaz is.
KmetyG
Köszi szépen a kimerítő választ. 😊
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Erick Kendricks nem nagyon játszik a preseasonban. Nem látom, hogy sérült lenen. Van valami különös oka? Mert rajta kívül minden kulcsembert látok.
Shawn84
Kisebb combhajlító izom húzódása volt, így a héten is limitálva volt az edzésmunkája, ma pedig pályára sem lépett emiatt, Audie Cole játszott helyette. Elvileg nem komoly és reméljük ez igaz is.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Erick Kendricks nem nagyon játszik a preseasonban. Nem látom, hogy sérült lenen. Van valami különös oka? Mert rajta kívül minden kulcsembert látok.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Aki még nem látta pótolja be! Zseniális
 www.youtube.com/watch?v=66-_tLGpjQk
Pyrrus
igen, jó kis videó, a legjobb rész 1:53-tól van 😀
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Győzelem a Seahawks ellen is. Nem láttam a meccset, viszont a számok alapján úgy tűnik hogy futásból nyeltük a yardokat, ezen van még mit dolgozni. Több mint 3 negyeden 0 ponton tartottuk a Seattle-t, ami azért biztató. Walsh pedig többet nem rúghat ellenük, ha lesz meccsünk ami tétre megy kell egy másik rúgó, mert neki egyenlő állásnál ma sem ment... Skol!

több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Aki még nem látta pótolja be! Zseniális
 www.youtube.com/watch?v=66-_tLGpjQk
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valami hülye ivósjátékot kéne kitalálni az évre.
Ulvar
Minden meccs előtt mocskosul berúgsz. Egyszerű ellenben effektív 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Ulvar San Francisco 49ers California Golden Bears 57
Ponder a 49ers-hez szerződött. Ott nagy lehet a baj.
vsanyi132
Van bakker...van. Nem tudom mi a f**zt csináljak...menjek templomba, küldjek fel egy imát, vezekeljek, gyónjak, vagy küldjek egy orvost Colinnak hogy feltámadjon, vagy ...faszom. Vagy kezdjem el nézni kik a jövő évi draft QB prospectjei...jajj...Chip és a fiúk...mint valami homárbár. Valami hülye ivósjátékot kéne kitalálni az évre.

Who's Got It Better Than Us? Nobody!
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ponder a 49ers-hez szerződött. Ott nagy lehet a baj.

több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Én is csak az összefoglalót láttam, de engem sokkal jobban aggasztott hogy Teddynek sok idő kell mire megszabadul a labdától. ez éles meccseken sacket fog eredményezni. nem vonok le sok következtetést ebből. várjuk meg az első tétmeccset.
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Köszi 😊 Az a lényeg hogy sérülés nélkül lehoztuk a meccset, és még nyertünk is. Láttam egy rövid összefoglalót, a visszahordott Td-nél én is kapkodtam a levegőt, ilyet remélem csak a preseason-ban látunk 😊 Erre valók az ilyen meccsek, itt még van idő kijavítani a hibákat. Skol! 😊

több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Tudom hogy az eredmény nem számít, de azért mégiscsak győztünk az első meccsünkön. Látta valaki a meccset? Skol!
vsanyi132
Igen, pár megmozduláson kívül számomra felejthető volt. Az első negyedben 1 yardot haladtunk előre (mondjuk csak 2 percet voltak a pályán a támadók). Az offense fal (oké hogy csak előszezon meccs) elég gyenge volt elég sokszor. Teddy megeresztett egy 49 yardos passzt, amiből TD is lett (Charles Johnson kapta el). CJ Ham futásból szerzett TD-t. Az újonc Mackensie Alexander és Jayron Kearse is szerzett 1-1 interceptiont. Stave jól dobált, szerintem simán elképzelhető, hogy ő lesz Teddy cseréje. Treadwell 4 elkapást is csinált, amiből 41 yardot szerzett. Böhringer is volt a pályán, de csak egy labda ment felé, azt nem tudta elkapni. A záró negyedben 9 miss tacket csináltunk Erickson 80 yardos punt return TD-jénél, ez mondjuk fájt. Kivédekeztünk egy két pontos extra pont kísérletet, ami miatt megmaradt a kicsi előnyünk. Megvan a győzelem, de ugye előszezonban nem ez számít.

Igazából néha szenvedés volt ez a meccs mindkét csapatnak, de hát ez csak egy előszezon meccs.
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Tudom hogy az eredmény nem számít, de azért mégiscsak győztünk az első meccsünkön. Látta valaki a meccset? Skol!

több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
bocsi,, hogy megkérdezem, de Mackensie Alexanderről mi hír a TC- ben. Hogyan muzsikál?
kapitnono
Eddig jól néz ki, 2. csapattal játszik alapvetően, de a WR/DB drillek alatt mutatott jó dolgokat.

Ha esetleg valakit érdekel TC összefoglaló angolul, akkor itt talál naponta: http://www.mnvikingscorner.com/

Szerkesztette: spiczi
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hajnalban felavatták. gyönyörű stadion lett
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
bocsi,, hogy megkérdezem, de Mackensie Alexanderről mi hír a TC- ben. Hogyan muzsikál?


több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Nem kell mindjárt megijedni emberek. Nick Foles épp tárgyalásokat folytat a csapattal, ráadásul versenyben akar lenni a kezdő posztért is. Így máris minden megoldva. Meg amúgy is ott van még Joel Stave harmadik számú irányítónak.
KmetyG
No no no no no!
Csak Folest ne.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Szerintem ti nem álltok QB hiányban.. Bridgewater tökéletes, Fiatal, Potenciális +ott van az öreg Róka Shaun Hill 2. számúnak.

Szerkesztette: Coolearie