Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Nálam Treadwell / Doctson volt a kérdés, kiment minden egyéb WR Treadwell előtt akinek megköszöhetjük a lassú combine eredményeket mert emiatt esett ennyit. Én szerintem hibázott a többi csapat, hogy hagyták, bár kis félelmem Patterson óta mindig van...

Alexander: Ezzel a pick-kel azóta is birkózom. Viszont jobb picket nem igazán tudok mondani, belőle akár azt is kinézem hogy Rhodes oldalán kezd rögtön. 3 fiatal CB-nk van, 2 tapasztalt cserével / mentorral. Robinson sincs sehol, ez egy olyan álom amiről már rég letettem 😊

Trade: so much win

Beavers: Azon a helyen jó. Így, hogy van plusz egy guardunk, Clemmings focusálhat az LT pozicióra. Kalil vetélytársat kap hátha motiválja, ha pedig nem ott lesz Clemmings ha egyik se jön be tudjuk mit kell húzni jövőre.

Többiekről én túl sokat nem tudok mondani, Boehringer-nek szórítok, szerintem elfog kapni egy helyet nagyon szimpi a hozzáállása a dolgokhoz.
A többiek meg ST helyet foghatnak.DL-ben komoly harc lesz.

Egyedüli hiányom: Greenway helyettesének beszerzése elmaradt.
Mondjuk azt látom mi nagyon arra fokuszálunk, hogy a 2018-as hazai SB-re már odaérhessünk és ehhez ez a draft is remek építőköveket adott.
Toca
Szintúgy. Remélem Moritz bekerül az 53ba.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Nálam Treadwell / Doctson volt a kérdés, kiment minden egyéb WR Treadwell előtt akinek megköszöhetjük a lassú combine eredményeket mert emiatt esett ennyit. Én szerintem hibázott a többi csapat, hogy hagyták, bár kis félelmem Patterson óta mindig van...

Alexander: Ezzel a pick-kel azóta is birkózom. Viszont jobb picket nem igazán tudok mondani, belőle akár azt is kinézem hogy Rhodes oldalán kezd rögtön. 3 fiatal CB-nk van, 2 tapasztalt cserével / mentorral. Robinson sincs sehol, ez egy olyan álom amiről már rég letettem 😊

Trade: so much win

Beavers: Azon a helyen jó. Így, hogy van plusz egy guardunk, Clemmings focusálhat az LT pozicióra. Kalil vetélytársat kap hátha motiválja, ha pedig nem ott lesz Clemmings ha egyik se jön be tudjuk mit kell húzni jövőre.

Többiekről én túl sokat nem tudok mondani, Boehringer-nek szórítok, szerintem elfog kapni egy helyet nagyon szimpi a hozzáállása a dolgokhoz.
A többiek meg ST helyet foghatnak.DL-ben komoly harc lesz.

Egyedüli hiányom: Greenway helyettesének beszerzése elmaradt.
Mondjuk azt látom mi nagyon arra fokuszálunk, hogy a 2018-as hazai SB-re már odaérhessünk és ehhez ez a draft is remek építőköveket adott.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Draft-értékelésem

Szerintem minden Vikes fan WR-t akart első körben, Treadwell / Doctson / Coleman volt sokunknál a prioritás, nekem semmi bajom Fuller-rel, de ő nálunk nagyon nem illett volna be a sémába. Jött Treadwell, és mindenki boldog lehetett. A posztot tovább mélyítettük a német sráccal, aki 6. körben teljesen vállalható, és a legtöbben örülünk is, hogy mi vállaltuk be. Ellison sérülése és a poszt relatív vékonysága miatt kellett még egy jól blokkoló tight end is, ezt a lyukat is befoltozták Morgan személyében. Az #O-ba mást nem vártam, hiszen RB minek, a támadófalat meg szerintem jól renoválták FA-n Smith-szel és Boone-nal - azért csak jött ide is még egy ifjú titán. Beavers-ről nincs markáns véleményem, ez egy vállalható pick, és most már bőven van alapanyag egy jól működő falhoz.

Védelembe minden szintre vártam 1-1 embert, a DL-be jött is Weatherly, aki nagyon szimpatikus, és akár még lehet is belőle valami, ráadásul UDFA-n jött a helyi srác Cockran, szóval amit szerettem volna, a jó kis TC harc a 4-5. számú csereposztért tényleg izgalmas lesz Crichton, Trattou, Weatherly és Cockran között. Sokan írtak hozzánk DT-t, de szerintem ott jól megvoltunk, Shamar Stephen visszatérésével minden okés, szegény Dubose megint csak a PS-re fog odaférni. Bivaly erős DL-ünk van.
ÉS ha a DL erős, mit mondjunk az LB-sorra, ahova érkezett is a plusz egy fő, Brothers. Őt simán 3. körre tippeltem volna, az, hogy kisebb az átlagnál, 2 kör csúszást jelentett, be is rántottuk. Én nagyon örültem neki, simán ott lesz a rosteren, jó kis játékos, remek backup / ST player válhat belőle már idén is.

Secondary-be egy safety-t vártam, aki végül csak a 7. körben jött, de róla később. 2. körben M. Alexander túl jó volt ahhoz, hogy csak úgy átnézzünk rajta, már nélküle is zsír volt a CB helyzet, vele meg kb. dőzsölés, a CB a legbiztosabb, legmélyebb csapatrész most nálunk, ritka pillanat. Visszakanyarodva a safety pickhez, ez volt a WR mellett a másik legtöbbet emlegetett hiányposzt, hiszen Griffin csak "átmeneti" jelleggel érkezett, amíg kineveljük az utódot. (Sendejo jó backup, akit be lehet dobni kezdőként is szükség szerint, de nem egy elit játékos na.) Mivel a Raiders sunyin leskelődött a Steelers draftboardra, és látták, hogy Joseph már náluk is szóba kerülhet, elvitték a srácot jó korán, esélyt se hagyva senkinek, hogy 1. kör végén / 2. elején behúzza (ahol a helye lett volna). Rajta kívül igazán jó egyből kezdő safety nem volt (nem, Neal nem az, ő ordas nagy reach maximum), a többi safety meg egykalap (ahogy az látható volt a Bears-nél, akik vagy hármat berántottak egyre hátsóbb körökből, érdemi különbségek nélkül). Hogy most melyikből lesz olyan, aki jól elkaristol Harrison Smith mellett, hát... azt senki se tudta / tudja, én csak Von Bell-t akartam elkerülni. Hogy Byard, Dillon vagy Kearse fut be jobb NFL-karriert, én nem tudnám most megmondani, de azért örülök Kearse-nek. Van nálunk egy Everson Griffen, aki szintén a hozzáállása miatt csúszott köröket, és jött az egyetemi jóbarát Alexander is, akik motiválhatják a srácot, és azért Zimmer csak kihoz belőle valamit... az adottságai megvannak, és a méretei... 6.4 magas, 215 lbs, hááát, e téren veri Harrison-t.😊

Vártam egy puntert is hátsó körökben, nem jött. Megbocsátó franchise vagyunk, Locke ezek szerint kap még egy esélyt, remélem tud élni vele.

Összességében jó draftunk volt, hülye húzásunk nem is volt, trédeltünk is párat, nálam egy B+.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
WR poszton elég sokan vagyunk, de Boehringer nagyon szurkolok.
Valaki írta is, hogy hátha miatta többet jön a Vikes EU-ba.
Mondjuk 2018 már nincs messze arra már lehet spórolni 😊
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Én kedvelem Teddy-t, mikor ledraftoltuk úgy voltam vele, hogy 1-2 év a padon Cassel mögött felkészíti majd a profi focira. Aztán Cassel lesérült, és be kellett vetni, tavaly meg ugye már Teddy volt alapból a kezdő, de így is 1.5 évvel hamarabb pályára lett küldve, mint szerettem volna. Az idei év lehet a vízválasztó, bár hogy "beérik-e", az sok mindentől függ. De ég és föld Ponderhez képest, persze A-Rod szintje még messze van. Azért Chicago ellen pazar teljesítményt nyújtott tavaly, egyik kedvenc meccsem tőle. Na, ha mindig úgy játszana zsír lenne, kár hogy nem lehet folyton a Bears az ellenfél. XD
Go Vikings!
Arod kaliberú QB van kb 2-3 max most a ligában.
De erős D-vel és nekünk elég komoly D-nk épül simán lehet azt ellensúlyozni.
Teddy egyébként egy dologban van lemaradva. Azok a TD számok.
Egyébként simán egy jó 2nd year QB száma vannak. Én azt remélem, hogy végre megtalálja Treadwell-el a stabilitást így Rudinak és Diggsnek is több helye lesz illetve megnyugszik.

Amúgy meg nem értem az összehasonlítást se 60 x többyardja van mint A-Rodnak az első két szezonjában és 28 TD-vel többje is van szóval első két év alapján Teddy jól áll 😊
Toca
ja, csak Rodgers első 3 évében cserevolt, játszott 7 meccset amin összesen 35 passza volt 1 td-ért. Aztán amikor először kezdő lett 2008-ban beindult a pusztítás..
kapitnono
Tényleg ? Komolyan? Fú erről lemaradtam. Köszi, hogy megosztottad...
Nyilván poénból írtam, illetve annyira akartam utalni, hogy tök jó, hogy egy 10+ éve játszó All-Pro irányító teljes karrierjéhez hasonlítjuk az éppen 3. évébe lépő QB-t.
Persze valszeg sose lesz Rodgers Teddy, de azért még nem írnám le annyira...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Én kedvelem Teddy-t, mikor ledraftoltuk úgy voltam vele, hogy 1-2 év a padon Cassel mögött felkészíti majd a profi focira. Aztán Cassel lesérült, és be kellett vetni, tavaly meg ugye már Teddy volt alapból a kezdő, de így is 1.5 évvel hamarabb pályára lett küldve, mint szerettem volna. Az idei év lehet a vízválasztó, bár hogy "beérik-e", az sok mindentől függ. De ég és föld Ponderhez képest, persze A-Rod szintje még messze van. Azért Chicago ellen pazar teljesítményt nyújtott tavaly, egyik kedvenc meccsem tőle. Na, ha mindig úgy játszana zsír lenne, kár hogy nem lehet folyton a Bears az ellenfél. XD
Go Vikings!
Arod kaliberú QB van kb 2-3 max most a ligában.
De erős D-vel és nekünk elég komoly D-nk épül simán lehet azt ellensúlyozni.
Teddy egyébként egy dologban van lemaradva. Azok a TD számok.
Egyébként simán egy jó 2nd year QB száma vannak. Én azt remélem, hogy végre megtalálja Treadwell-el a stabilitást így Rudinak és Diggsnek is több helye lesz illetve megnyugszik.

Amúgy meg nem értem az összehasonlítást se 60 x többyardja van mint A-Rodnak az első két szezonjában és 28 TD-vel többje is van szóval első két év alapján Teddy jól áll 😊
Toca
ja, csak Rodgers első 3 évében cserevolt, játszott 7 meccset amin összesen 35 passza volt 1 td-ért. Aztán amikor először kezdő lett 2008-ban beindult a pusztítás..


több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nézegettem a rostert, kb. ilyesmi felállás lehet majd:

QB:
Teddy, Hill, Heinicke
marad a tavalyi hármas

OL:
Tackle - Kalil, A. Smith, Clemmings, Beavers
Guard - Boone, Fusco, Mike Harris
Center - Sullivan, Berger
valszeg big man Loadholt szezon elején még nem lesz aktív (PUP), és könnyen elképzelhető, hogy 10 OL ember is felfér a végső listára, akkor nagy harc lesz a Bykowski, Shepherd, Kerin, Sirles, Easton ötösnél, hogy ki jut be.

WR:
Treadwell, Diggs, Wright, Thielen, Ch. Johnson, Patterson (Boehringer)
a német srác előtt hosszú az út. mondjuk ha Patterson-t eltrédelnénk, akkor megüresedne egy hely, de ki fog visszahordani?😊 az UDFA Morken Michel szinte biztosan elfoglal egy PS helyet majd.

TE / FB:
tight end - Rudi, Pruitt, Morgan / Kyle Carter
fullback - Zach Line
Ellison biztosan PUP listán kezdi, így amíg nem épül fel, addig a 6. körös és az UDFA újonc párharcának nyertese veheti át a helyét.

RB:
AP, McKinnon, Asiata
évek óta ez a trió van, minek változtatnánk rajta, az UDFA futók közül vkit esetleg marasztalunk a PS-re.

DL:
tackle - Floyd, Joseph, Tom Johnson, Shamar Stephen, K. Ellis
end - B-Rob, Griffen, Hunter. Crichton, Justin Trattou / Weatherly / Theiren Cockran / BJ Dubose
érdekes lesz a depth miatt, hiszen a kezdők megvannak, a csereposztokért lesz nagy harc, sztem Stephen megint bejátsza magát (a sérüléséig tavaly is jól tolta), illetve meglepit szimatolok, és Cockran megcsíp majd egy helyet!😊

LB:
olb - Barr, Lamur, Greenway, Brothers
ilb: Kendricks, Audie Cole
lehet lesz egy 7. LB is a ST miatt, akkor a Watts / Edmond Robinson / T. Lewis trió lemeccseli, ki marad.

CB:
Rhodes, Waynes, Newman, Kapitány, M. Alexander, M. Sherels
csak akkor lesz változás, ha valaki sérülés miatt kiesik, szinte fix ez a hatos

S:
Harrison Smith, Sendejo, Griffin, Kearse / Exum / Anthony Harris
az első három helye biztos, a 4. safety posztért lesz harc bőven.

ST:
kicker - Walsh
punter - Locke
longsnapper - McDermott
hát, nem hoztunk másik puntert, szóval még egy év Locke-val... Walsh-t nem hiszem, hogy lecserélnénk... még nem.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Én kedvelem Teddy-t, mikor ledraftoltuk úgy voltam vele, hogy 1-2 év a padon Cassel mögött felkészíti majd a profi focira. Aztán Cassel lesérült, és be kellett vetni, tavaly meg ugye már Teddy volt alapból a kezdő, de így is 1.5 évvel hamarabb pályára lett küldve, mint szerettem volna. Az idei év lehet a vízválasztó, bár hogy "beérik-e", az sok mindentől függ. De ég és föld Ponderhez képest, persze A-Rod szintje még messze van. Azért Chicago ellen pazar teljesítményt nyújtott tavaly, egyik kedvenc meccsem tőle. Na, ha mindig úgy játszana zsír lenne, kár hogy nem lehet folyton a Bears az ellenfél. XD
Go Vikings!
Arod kaliberú QB van kb 2-3 max most a ligában.
De erős D-vel és nekünk elég komoly D-nk épül simán lehet azt ellensúlyozni.
Teddy egyébként egy dologban van lemaradva. Azok a TD számok.
Egyébként simán egy jó 2nd year QB száma vannak. Én azt remélem, hogy végre megtalálja Treadwell-el a stabilitást így Rudinak és Diggsnek is több helye lesz illetve megnyugszik.

Amúgy meg nem értem az összehasonlítást se 60 x többyardja van mint A-Rodnak az első két szezonjában és 28 TD-vel többje is van szóval első két év alapján Teddy jól áll 😊
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Sharrif Floyd és Rhodes esetében is éltünk az 5. éves opcióval, így ráérünk velük majd jövőre foglalkozni. Patterson-nak viszont utolsó éve lesz nálunk, remek visszahordó, de elkapónak csak 5-6. számú volt, és az lesz idén is. Pénz még van a sapka alatt, egy kevés, az egyetlen hátralévő dolog az Harrison Smith hosszabbítása lenne, ami még pont beférne, szóval lehet meg is lesz majd szezonkezdésre.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Mondjuk úgy hogy Peterson és egy elit D melett Bridgewater elég ahhoz hogy a Vikes PO kaliberű csapat legyen...Azért a Packerst meg lehet fogni, azért neki se mindegy kiknek dobál... Azért Nelson nélkül akadozott ott is a gépezet... Persze ettől még tény hogy Arod a liga egyik legjobbja.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Én kedvelem Teddy-t, mikor ledraftoltuk úgy voltam vele, hogy 1-2 év a padon Cassel mögött felkészíti majd a profi focira. Aztán Cassel lesérült, és be kellett vetni, tavaly meg ugye már Teddy volt alapból a kezdő, de így is 1.5 évvel hamarabb pályára lett küldve, mint szerettem volna. Az idei év lehet a vízválasztó, bár hogy "beérik-e", az sok mindentől függ. De ég és föld Ponderhez képest, persze A-Rod szintje még messze van. Azért Chicago ellen pazar teljesítményt nyújtott tavaly, egyik kedvenc meccsem tőle. Na, ha mindig úgy játszana zsír lenne, kár hogy nem lehet folyton a Bears az ellenfél. XD
Go Vikings!
Jah, az tényleg kiemelkedő volt, bár 200 yardja szerintem screenekből jött össze. Mindegy. 38 pont, 5 TD, az 38 pont, 5 TD.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Én kedvelem Teddy-t, mikor ledraftoltuk úgy voltam vele, hogy 1-2 év a padon Cassel mögött felkészíti majd a profi focira. Aztán Cassel lesérült, és be kellett vetni, tavaly meg ugye már Teddy volt alapból a kezdő, de így is 1.5 évvel hamarabb pályára lett küldve, mint szerettem volna. Az idei év lehet a vízválasztó, bár hogy "beérik-e", az sok mindentől függ. De ég és föld Ponderhez képest, persze A-Rod szintje még messze van. Azért Chicago ellen pazar teljesítményt nyújtott tavaly, egyik kedvenc meccsem tőle. Na, ha mindig úgy játszana zsír lenne, kár hogy nem lehet folyton a Bears az ellenfél. XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Én inkább azt mondom, hogy ez a két csapat, mármint a Packers és a Vikings egyértelműen a csoport két legjobb csapata. A Vikings kerete magában sokkal erősebb és komplettebb, tényleg az a munka, amit itt a front office csinál az megsüvegelendő. De a foci legfontosabb posztjában az egyik csapatban a liga szerintem legjobb irányítója játszik, nálatok Teddy Bridgewater. Belemehetnénk vitába, hogy szerintetek miért jó, szerintem miért nem annyira, de nincs értelme. Nektek egy olyan srác kell egyenlőre, aki vigyáz a labdára, nem kockáztat. Ez egy lerohadt, problémákkal sújtott Packerssel szemben elég volt tavaly a csoportgyőzelemre. Egy az időjárás által jelentősen befolyásolt meccsen, ez majdnem elég volt egy továbbjutásra is a wild card körben. S hogy ennél komolyabb célokra megfelelő-e na abban már én korántsem vagyok biztos. Még ha most kétségkívül kapott egy No 1. targetet, akinek az értékét akkor lehet majd teljesen kihasználni, ha feldob rá Bridgewater necces labdákat. Eddig még a gondolata sem volt meg ilyennek.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Hát ja, amíg A-Rod van, nem szabad leírni a sajtfejűeket.. és keményen melóznak azon, hogy jó fal legyen előtte, szóval előbb-utóbb összejön majd nekik megint egy fasza OL, és akkor nagyon kell majd a pass rush...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Nagy az arc...
proki
Talán nálatok trollkodtam? Na ugye, hogy nem, Mr. nagy arc. Itt meg hadd írhassuk már le a véleményünket szabadon, ez mégis csak a Vikings topic. Én úgy látom a srác Keke Mingo 2.0, ha mázlija van a Bears-nek, akkor nem lesz belőle egy Vernon Gholston. Persze nektek szabad abban reménykedni, hogy jobb lesz, mint Von Miller, de én nem fogadnék rá nagy tétben. Voltak jó húzásaitok is a drafton, de én továbbra is a Packers-től tartok inkább, mert ők jól befoltozták a hiányposztjaikat.
Go Vikings!
van igazság benne amit mondasz, óriási a bust faktor Floyd-ban, de ha sikerülne egy jó kis DL-t elé rakni 1-2 éven belül, akkor simán konstans 8-10 sackes játékos lehet belőle, sőt akár a fölötti (az a típusú játékosnak tartom, aki köré kell csapat, csak úgy tud villogni)... csak ugye ott van az a ha
egyébként a csoportból sztem nektek sikerült a legjobban a draft, meg amúgyis ha csak a kereteket nézem itt a legveretesebb... de amíg egy bizonyos A-Rod a sajtfejűek kúbéja,addig a többi csapat csinálhat amit akar, a Packers lesz az NFC North esélyese
Tito05
Mármint szerinted.
Szerintem meg már pont nem. Persze nem le akarom írni a Packers-t, de én csalódott lennénk ha valami kulcsjátékos nagyobb sérülése nélkül nem húznánk be a csoportot. Mondjuk piszok nehéz lesz és fej-fej mellett leszünk a Packers-szel, illetve ez az a csoport ahol bárki üthet bárkit.
Draft után meg leírni valakit tök hülyeség, hisz szezon kezdetéig mindenki all-pro formában tolja a TC-kben és Pro Bowl-er lesz, valamint a csapat meg komoly playoff esélyes 😀
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ahogy '15-ben is.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Nagy az arc...
proki
Talán nálatok trollkodtam? Na ugye, hogy nem, Mr. nagy arc. Itt meg hadd írhassuk már le a véleményünket szabadon, ez mégis csak a Vikings topic. Én úgy látom a srác Keke Mingo 2.0, ha mázlija van a Bears-nek, akkor nem lesz belőle egy Vernon Gholston. Persze nektek szabad abban reménykedni, hogy jobb lesz, mint Von Miller, de én nem fogadnék rá nagy tétben. Voltak jó húzásaitok is a drafton, de én továbbra is a Packers-től tartok inkább, mert ők jól befoltozták a hiányposztjaikat.
Go Vikings!
van igazság benne amit mondasz, óriási a bust faktor Floyd-ban, de ha sikerülne egy jó kis DL-t elé rakni 1-2 éven belül, akkor simán konstans 8-10 sackes játékos lehet belőle, sőt akár a fölötti (az a típusú játékosnak tartom, aki köré kell csapat, csak úgy tud villogni)... csak ugye ott van az a ha
egyébként a csoportból sztem nektek sikerült a legjobban a draft, meg amúgyis ha csak a kereteket nézem itt a legveretesebb... de amíg egy bizonyos A-Rod a sajtfejűek kúbéja,addig a többi csapat csinálhat amit akar, a Packers lesz az NFC North esélyese
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nagy az arc...
proki
Talán nálatok trollkodtam? Na ugye, hogy nem, Mr. nagy arc. Itt meg hadd írhassuk már le a véleményünket szabadon, ez mégis csak a Vikings topic. Én úgy látom a srác Keke Mingo 2.0, ha mázlija van a Bears-nek, akkor nem lesz belőle egy Vernon Gholston. Persze nektek szabad abban reménykedni, hogy jobb lesz, mint Von Miller, de én nem fogadnék rá nagy tétben. Voltak jó húzásaitok is a drafton, de én továbbra is a Packers-től tartok inkább, mert ők jól befoltozták a hiányposztjaikat.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Látni az észszerű építkezést! Azért kemény lesz a csoport. Nekem tetszett a Lions draft is, az a bivaly DT nagyon nem jó, hogy odakerült. A Packers meg csak szolídan tömögette a lyukakat, velük nagy harc lesz. A Bears draft szerencsére besült, Floyd, hát na, homlokára volt írva a srácnak hogy MEGABUST, csak elvitték. Bár az igazi vicc a 3 ugyanolyan safety kiválasztása volt, sok lehetett a pálesz vagy nem tudom ("te, komám, húztunk mi már safety-t, hukk... vagy nem...hukk... mert asszem az kellene... hukk.... na, húzzunk má egyet...hukk... meg az üvegbő' is!! XD).
Go Vikings!
Nagy az arc...
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Látni az észszerű építkezést! Azért kemény lesz a csoport. Nekem tetszett a Lions draft is, az a bivaly DT nagyon nem jó, hogy odakerült. A Packers meg csak szolídan tömögette a lyukakat, velük nagy harc lesz. A Bears draft szerencsére besült, Floyd, hát na, homlokára volt írva a srácnak hogy MEGABUST, csak elvitték. Bár az igazi vicc a 3 ugyanolyan safety kiválasztása volt, sok lehetett a pálesz vagy nem tudom ("te, komám, húztunk mi már safety-t, hukk... vagy nem...hukk... mert asszem az kellene... hukk.... na, húzzunk má egyet...hukk... meg az üvegbő' is!! XD).
Go Vikings!
Azért így hogy egy percet nem játszott még ne könyveljük már el mega bustnak, még úgy se hogy én sem szeretem a picket... Azért Foxi csak draftolt már egy Pepperst meg egy Von Millert. Fangio is dolgozott már pár all pro emberkével, szóval ha ők úgy látták nekik ő kell akkor elhiszem... Én se őt húztam volna, de lehet ők jobban értik a témát mint én vagy te...A többi pickünk meg teljesen elfogadható... És az a 3 S az 2 szerintem...

több mint 8 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Jó kis draft volt ez is, bár kevés hiányposzttal mentünk neki, nem volt nehéz dolgunk. Egy DT-t én vártam, ami végül nem jött, talán nem is gond, a kezdőink ott is bőven átlag felettiek, csak a mélyítés miatt gondoltam volna.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
MoBo

 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/05/01/moritz_bohringer_interju_az_elsokent_draftolt_europai_amerikaifocistaval/

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Látni az észszerű építkezést! Azért kemény lesz a csoport. Nekem tetszett a Lions draft is, az a bivaly DT nagyon nem jó, hogy odakerült. A Packers meg csak szolídan tömögette a lyukakat, velük nagy harc lesz. A Bears draft szerencsére besült, Floyd, hát na, homlokára volt írva a srácnak hogy MEGABUST, csak elvitték. Bár az igazi vicc a 3 ugyanolyan safety kiválasztása volt, sok lehetett a pálesz vagy nem tudom ("te, komám, húztunk mi már safety-t, hukk... vagy nem...hukk... mert asszem az kellene... hukk.... na, húzzunk má egyet...hukk... meg az üvegbő' is!! XD).

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szép draft volt. A PO simán meglesz, fura (mint Packers drukker), de szerintem jelen állás szerint ( nem csak a tavalyi csoportgyőzelem miatt), ti vagytok az esélyesek a csoportra.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ahogy én láttam Treadwell kihúzása után már nem volt need-ünk, az, hogy Alexander elérhető volt 2. körben ordas nagy mák, be is rántottuk, mert sosem lehet elég cornered. 3. körre már nem maradtak bent prémium játékosok (Billings-et nem akartuk), a kinézett project srácokat meg a draft végére tartogattuk, jól jött a Miami ajánlata, az a két extra jövő évi pick jól fog majd jönni. 4. körben Beavers valszeg BPA lehetett, minden évben hozunk egy falembert, sztem itt is trédre vártunk, nem jött ajánlat, lett egy OL pick. 5. körben Brothers-nek nem tudtunk ellenállni, mert hát sosem lehet elég LB-d sem, brutál mély lett nálunk így ez a poszt. Az se gáz, ha nem elite szint a srác, mivel a kezdőink megvannak, a csereposztért fog küzdeni (sztem jó spec team matéria, egy tackle machine a fickó), és ki tudja mi lehet majd belőle jó coaching mellett. 6. körben Mo Bo és Morgan valszeg kezdetektől ki volt nézve nálunk, és Weatherly-t is feltérképeztük, én mindhárom játékosnak örülök, és ha csak egy beválik, már öröm meg boldogság. Utolsónak pedig bevállaltuk Kearse-t, ha Zimmer nem farag belőle játékost, akkor senki...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0