Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem tudom lehetségese egyáltalán de Philiben jelenleg 3 QB is van akikből Daniel szvsz mozdítható is lenne akár. Sam kezd, Wentz tanul. Ha minden jól megy Chase csak backup lesz most még Sam később esetleg Wentz mögött. Tudja fene, nem nagy rá az esély, csak egy ötlet volt.
AP viszont így ha olyan formában lesz mint eddig igen eséllyel célozhatja meg a 2105y-ot.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Glennonon kívül nem nagyon van mozdítható és használható QB akit megszerezhetünk. Hilltől eddig semmi bíztatót nem láttam Vikings mezben, akkor már inkább Stave.
több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 597 — Chiefs fan
Szerintem meg az lesz, hogy hoznak valakit, aki ár/érték arányban a legjobb és ezerrel tömik belé a tudományt. Addig meg Hill adogatja a lasztit, bár nem tudom, mennyire engedik majd dobálni, de van olyan futójáték itt, hogy erre nem is nagy szükség van.

Mondom ezt azért, mert túl "komoly" befektetésnek nincs értelme, mert - ha a szezon el is megy - Teddy jövőre megint játszani fog.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ez egy MÉG ki nem mondott season-ending sérülés. Kizárt, hogy ebből felépüljön idén.

Az, hogy milyen vész-forgatókönyv van vagy nincs ilyen helyzetekre a csapatoknál, azt nem tudhatjuk. De sok mindent meghatároz mondjuk a salary is.

Most azt kell megnéznie a vezetésnek, hogy ki(k) az(ok) az irányító(k), aki(k) szóba jöhet(nek).

Kepörnik, aki elviszi még a szurkolók pénzét is a fizujával és aki egyáltalán nem tűnik sem kiegyensúlyozottnak, sem normálisnak mostanság?

Vagy egy nemrégiben szabaddá vált QB, aki kellő rutinnal és olyan fejjel van megáldva, hogy egyből megtanulja a sémákat és emellett még olcsó is?

Nehéz, de szurkolok Nektek!
mirdal
Az a baj, hogyha ilyen irányító elérhető lenne, akkor valaki esélyes, hogy gyorsan leigazolta volna. Kapósak azért a cserék a poszton, nem véletlen, hogy még a padozásért is évi sokmilliót keresnek a jobbak.

Én olyan forgatókönyvet tudok elképzelni, hogy csere Sanchezért a Denverrel, vagy a Bucs és Glennon. A legvalószínűbb persze, hogy Hill játszik végig, mögé meg érkezik valaki, de bárhogy is lesz, ha ez a sérülés súlyos, akkor olyasvalakinek kell beugrania az offense-be, aki nemigen ismeri, nemigen van összeszokva a társaival (Hill is csak a cserékkel gyakorolt, ugye, de ő legalább a sémával tisztában van.)

több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 597 — Chiefs fan
Szerintem ez egy MÉG ki nem mondott season-ending sérülés. Kizárt, hogy ebből felépüljön idén.

Az, hogy milyen vész-forgatókönyv van vagy nincs ilyen helyzetekre a csapatoknál, azt nem tudhatjuk. De sok mindent meghatároz mondjuk a salary is.

Most azt kell megnéznie a vezetésnek, hogy ki(k) az(ok) az irányító(k), aki(k) szóba jöhet(nek).

Kepörnik, aki elviszi még a szurkolók pénzét is a fizujával és aki egyáltalán nem tűnik sem kiegyensúlyozottnak, sem normálisnak mostanság?

Vagy egy nemrégiben szabaddá vált QB, aki kellő rutinnal és olyan fejjel van megáldva, hogy egyből megtanulja a sémákat és emellett még olcsó is?

Nehéz, de szurkolok Nektek!
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Még vizsgálják, épp MRI vizsgálaton van, de Zimmer arra a kérdésre hogy ki kell e hagyja az egész szezont úgy válaszolt hogy lehetséges. Attól tartok hogy igen. Baj van. Remélem volt valamiféle vészforgatókönyv egy ilyen esetre, mert senki sem tudja garantálni hogy az első számú QB ép marad a szezon végéig, és ez benne volt a pakliban már akár az első meccsen is. Hogy ennyire korán az talán még nem, de csak gondoltak rá hogy mi van ha ez a fiú kiesik... ha nem akkor ez most nagyon keserű tanuló pénz lesz, szvsz nem tudom elképzelni hogy egy profi nfl csapatnál ne lenne ilyen esetre valami kármentésre kitalálva.

több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Nem tudni még, hogy season ending sérülés-e, ha az, akkor Hill fog kezdeni szerintem. Kérdezték tőle, hogy akarnak-e veteránt hozni, de meglepett volna ha egy délután után erre valami konkrétat mond...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Zimmer csak annyit mondott, súlyos.

több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Na ebből milyen szezon lesz itt... nem nagyon van igazság, a futball istenek hátat fordítottak nekünk. 😕

több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 597 — Chiefs fan
Hát, banyek, tényleg szívből sajnálom. Ráadásul egy non-contact szituban... Pech...

Jobbulást neki.

Egyébként itt a tuti opció az irányító posztra (pont mai hír):

"The KC Chiefs have made teams aware that QB Aaron Murray is available via trade. A low-cost option."

Lenni óccó megoldász!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sullivant meg elengedtétek. Ahhoz képest hogy két éve kezdő C volt... Bergerrel megy tovább a csapat.

Teddynek meg mielőbb felépülést! Hátha nem esett ki egész szezonra


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Egy-két helyen lehozták, hogy ACL-szakadás, out for season, de még nem tűnik hivatalosnak.
Stez
Hátha sikerül eljinxelni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy-két helyen lehozták, hogy ACL-szakadás, out for season, de még nem tűnik hivatalosnak.

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
ó jajj. pedig nagyon egyben voltatok. ki léphet a helyére idén?
Zalán
Shaun Hill van mögötte, de a TC elején ő leginkább a pálya szélén állókra volt veszélyes. Nem egy életbiztosítás.
spiczi
még mindig jobb mint egy Sanchez....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ó jajj. pedig nagyon egyben voltatok. ki léphet a helyére idén?
Zalán
a jelenleg, még a keretben lévőkből szerintem senki. Hill már kiöregedett, igazából passzokat sem erőlteti ha nem muszáj. Stave még nem elég érett az NFL-re, Heinicke, meg elesett a moziból hazajövet és hetekre lesérült.
több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
ó jajj. pedig nagyon egyben voltatok. ki léphet a helyére idén?
Zalán
Shaun Hill van mögötte, de a TC elején ő leginkább a pálya szélén állókra volt veszélyes. Nem egy életbiztosítás.
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 824 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
ó jajj. pedig nagyon egyben voltatok. ki léphet a helyére idén?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Már úton van a mentővel a kórházba.
KmetyG
ODAÉRT MÁR? ÉS MOST?

Na és most?
Stez
Ez szvsz parasztság.
megyerikrisz
Persze, hogy az. Mivel paraszt vagyok.
Az viszont távol álljon tőlem, hogy bárki sérülésének örüljek (Teddyének meg végképp nem), a frocli nem annak szólt.

(De attól még paraszt vagyok.)
Stez
Nem azt mondtam, hogy paraszt vagy, hanem hogy ez paraszt hozzászólás volt. A kettő nem feltétlenül ugyanaz.
A "frocli" meg nyilván marhára érdekel most itt mindenkit... Na de ez már nem az én dolgom.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Teddy jó volt, még az is lehet, hogy idén fasza lesz az offense. XD
Go Vikings!
Iktriad szelleme mindehol ott van... szóljunk a kibaszott GhostIktriadBuster brigádnak
ThundersNFL
Kupát neveztünk el róla a fantasy ligába: The Iktriad - for the fewest points scored against in the season. 😊
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
(De attól még paraszt vagyok.)
[/quote] Csak szamár!

By Shrek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Teddy jó volt, még az is lehet, hogy idén fasza lesz az offense. XD
Go Vikings!
Iktriad szelleme mindehol ott van... szóljunk a kibaszott GhostIktriadBuster brigádnak

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Már úton van a mentővel a kórházba.
KmetyG
ODAÉRT MÁR? ÉS MOST?

Na és most?
Stez
Ez szvsz parasztság.
megyerikrisz
Persze, hogy az. Mivel paraszt vagyok.
Az viszont távol álljon tőlem, hogy bárki sérülésének örüljek (Teddyének meg végképp nem), a frocli nem annak szólt.

(De attól még paraszt vagyok.)

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Már úton van a mentővel a kórházba.
KmetyG
ODAÉRT MÁR? ÉS MOST?

Na és most?
Stez
Ez szvsz parasztság.
megyerikrisz
mit vársz steztől.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Már úton van a mentővel a kórházba.
KmetyG
ODAÉRT MÁR? ÉS MOST?

Na és most?
Stez
Ez szvsz parasztság.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Már úton van a mentővel a kórházba.
KmetyG
ODAÉRT MÁR? ÉS MOST?

Na és most?

Szerkesztette: Stez