Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nem kell mindjárt megijedni emberek. Nick Foles épp tárgyalásokat folytat a csapattal, ráadásul versenyben akar lenni a kezdő posztért is. Így máris minden megoldva. Meg amúgy is ott van még Joel Stave harmadik számú irányítónak.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Már túl rég óta elkerült minket a balszerencse.
ZoliZoltán
De most aztán benyújtotta a számlát a sors! TC előtt 3. QB-t szerezni szinte lehetetlen... 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Már túl rég óta elkerült minket a balszerencse.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
"A Vikings harmadik számú irányítója, Taylor Heinicke is benevezett a hülye sérülések versenyébe: késő éjjel egy mozizás után elugrottak egy haverjához, ott szembesültek azzal, hogy kizárták magát, úgyhogy megpróbált betörni magukhoz. A játékos megpróbálta benyomni az ajtót, de megcsúszott, és átrúgta az ajtó üvegrészét, és úgy megsérült, hogy három hónap kihagyás vár rá."
Már nem azért de ezt a szintet én is hozom kevesebb pénzért.
Na valaki nem akar leigazolni?
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez nagyon fos hír...sajnálom!Nagyon jó RT volt. : (
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Loadholt visszavonult, hivatkozva a sok sérülésére is. Phil az egész tavalyi szezont kihagyta térdsérülés miatt. Gyorsan elszaladt ez a 7 év. Zimmer TJ Clemmings-ben látja a jövőt Phil helyén. Meglátjuk...
Ja és a csapatunknál két idényt eltöltő Greg Jennings is befejezte pályafutását.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Irány a Super Booooowl !! 8 )
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Épp Tv-előtt voltam ma és megnéztem a SportTv-s Falcons elleni ismétléseteket.
Ha Teddy fejlődni tud, és átlépi a game manager szerepet azt kell mondjam, nembiztos, hogy mi leszünk a csoport esélyesei... És ha 2-3 meccsre esetleg kiesik majd AR, szint biztos, hogy bukjuk a csoportot. Kellett nektek épp itt a szomszédba ilyen jó csapatot összerakni... Nagy meccsnek nézünk elébe már a második héten.
alatriste
Többi csapatnak ölbe tett kézzel élveznie kéne a sajtfejek sikereit? : D ; )
ZoliZoltán
Megölné az izgalmakat, úgyhogy nem. 😊
Csak zavar, hogy az egyetlen dolog ami unszimpatikusnak találok, hogy nem nyitott a stadionotok.
Kívánom, hogy az idén rendezzünk egy harmadik meccset a George Halas trófeáért a Lambeaun. 😉
alatriste
Azt hiszem jogos, hiszen innentő havas meccs és a "régi" fegyverünk a hideg már nem áll a szolgálatunkba.
Rendezzünk de aztén nincs harag ha el is visszük 😀
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Épp Tv-előtt voltam ma és megnéztem a SportTv-s Falcons elleni ismétléseteket.
Ha Teddy fejlődni tud, és átlépi a game manager szerepet azt kell mondjam, nembiztos, hogy mi leszünk a csoport esélyesei... És ha 2-3 meccsre esetleg kiesik majd AR, szint biztos, hogy bukjuk a csoportot. Kellett nektek épp itt a szomszédba ilyen jó csapatot összerakni... Nagy meccsnek nézünk elébe már a második héten.
alatriste
Többi csapatnak ölbe tett kézzel élveznie kéne a sajtfejek sikereit? : D ; )
ZoliZoltán
Megölné az izgalmakat, úgyhogy nem. 😊
Csak zavar, hogy az egyetlen dolog ami unszimpatikusnak találok, hogy nem nyitott a stadionotok.
Kívánom, hogy az idén rendezzünk egy harmadik meccset a George Halas trófeáért a Lambeaun. 😉


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Tavaly nyáron azon filóztunk vajon milyen formában tér vissza AP, ha egyáltalán visszatér, és úgy egyáltalán elég zaklatott volt a csapat háza tája. Most a nyugalmat érzem és azt hogy van egy ütős csapatunk, ami javulhat még sokat, és ott a csoda szép új stadion, szóval rend, szervezettség és épülő szépülő Vikings. Nagyon várom már mi lesz a pályán 😊 Skol 😊
vsanyi132
Hát a védelmünk csak erősödik idénre és remélhetőleg a támadó oldalon sikerül/sikerült kijavítani a lyukakat. Gondolom más csapat is erősen készül de az eddig felkészüléseket olvasva szuperszezon elé nézhetünk....és még 56 nap Wááááááá! 😀
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Épp Tv-előtt voltam ma és megnéztem a SportTv-s Falcons elleni ismétléseteket.
Ha Teddy fejlődni tud, és átlépi a game manager szerepet azt kell mondjam, nembiztos, hogy mi leszünk a csoport esélyesei... És ha 2-3 meccsre esetleg kiesik majd AR, szint biztos, hogy bukjuk a csoportot. Kellett nektek épp itt a szomszédba ilyen jó csapatot összerakni... Nagy meccsnek nézünk elébe már a második héten.
alatriste
Azt hiszem az idei év rivalizálása nagyon jó meccseket tartogat idén számunkra. alig várom!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Új székhelyünk is lesz! : P
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Épp Tv-előtt voltam ma és megnéztem a SportTv-s Falcons elleni ismétléseteket.
Ha Teddy fejlődni tud, és átlépi a game manager szerepet azt kell mondjam, nembiztos, hogy mi leszünk a csoport esélyesei... És ha 2-3 meccsre esetleg kiesik majd AR, szint biztos, hogy bukjuk a csoportot. Kellett nektek épp itt a szomszédba ilyen jó csapatot összerakni... Nagy meccsnek nézünk elébe már a második héten.
alatriste
Többi csapatnak ölbe tett kézzel élveznie kéne a sajtfejek sikereit? : D ; )
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Tavaly nyáron azon filóztunk vajon milyen formában tér vissza AP, ha egyáltalán visszatér, és úgy egyáltalán elég zaklatott volt a csapat háza tája. Most a nyugalmat érzem és azt hogy van egy ütős csapatunk, ami javulhat még sokat, és ott a csoda szép új stadion, szóval rend, szervezettség és épülő szépülő Vikings. Nagyon várom már mi lesz a pályán 😊 Skol 😊

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Épp Tv-előtt voltam ma és megnéztem a SportTv-s Falcons elleni ismétléseteket.
Ha Teddy fejlődni tud, és átlépi a game manager szerepet azt kell mondjam, nembiztos, hogy mi leszünk a csoport esélyesei... És ha 2-3 meccsre esetleg kiesik majd AR, szint biztos, hogy bukjuk a csoportot. Kellett nektek épp itt a szomszédba ilyen jó csapatot összerakni... Nagy meccsnek nézünk elébe már a második héten.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez az!!! Ennek nagyon örülök.Féltem,hogy elcsábítják...
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Szerintem a fizetési sapka növekedését nézve a liga top3 safetyének kijár ennyi pénz.
alatriste
Természetesen, ezt senki nem vonja kétségbe, pláne úgy, hogy elvileg 55-60 millióról volt szó, de szerintem ez is szép összeg. A hosszabbítás nem volt kérdés, csak az időpontja. Smith egyébként el is mondta, nem foglalkozik ezzel, mert közölték vele korábban, hogy dolgoznak a mindenki számára megfelelő folytatáson, így inkább a munkára koncentrál.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem a fizetési sapka növekedését nézve a liga top3 safetyének kijár ennyi pénz.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Harrison Smith signs $51.25M extension with Vikings


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 337
 www.youtube.com/watch?time_continue=100&v=1IzgUGZ4nVw

aranyos

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Nem az elkapások, útvonal futások, a playbook megtanulása lesz nála a választóvonal. Hanem amikor megkapja az NFL szintű ütközéseket. Ott fog eldőlni, hogy lesz e belőle Viking valaha vagy sem.
Szurkolok neki, de olyan ütéseket soha nem kapott mint amiket itt osztogatnak és ehhez kell neki felnőni.
Paulus
Majd HS ad neki gyorstalpalót hard-hitekből 😊
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Na igen a vízválsztó úgyis élesben fog eldőlni, mert lehet európában kiemelkedő teljesítményt nyujtott de az NFL-ben mindenki azt nyújtja. Én is kívánom neki hogy az "álom" tovább szárnyaljon. Nem lesz egyszerű dolga, de szerintem benne most extra a motiváció ami különösen jól jön neki
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem az elkapások, útvonal futások, a playbook megtanulása lesz nála a választóvonal. Hanem amikor megkapja az NFL szintű ütközéseket. Ott fog eldőlni, hogy lesz e belőle Viking valaha vagy sem.
Szurkolok neki, de olyan ütéseket soha nem kapott mint amiket itt osztogatnak és ehhez kell neki felnőni.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Elég jól nyomja a srác! 😊
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Bőregér kiváló benyomást tett mindenkire az első edzésén, van is róla videó, elélveztek a Vikingek.

 www.youtube.com/watch?v=DnmcHyBUXzs

Szerkesztette: Stez