Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Jared Allen-t leigazoljuk 1 napra, így Vikings játékosként vonul vissza. Helyes 😊 Skol!

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ennyire nincsenek elit játékosok idén?
ZoliZoltán
Nyilván vannak elit játékosok, de csak pár, és utánuk azért elég kiegyensúlyozott a mezőny. Rólunk meg tudni, hogy WR-t húzunk, amiből nem rossz a felhozatal, de olyan nagy különbség az első helyre rangsorolt elkapó, meg mondjuk a no. 5. között nincs. Treadwell, Doctson, Coleman vagy vki más, majd a szimpátia dönt, gondolom.
Go Vikings!
Ha elérhető Treadwell vétek nem kivinni.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ennyire nincsenek elit játékosok idén?
ZoliZoltán
Nyilván vannak elit játékosok, de csak pár, és utánuk azért elég kiegyensúlyozott a mezőny. Rólunk meg tudni, hogy WR-t húzunk, amiből nem rossz a felhozatal, de olyan nagy különbség az első helyre rangsorolt elkapó, meg mondjuk a no. 5. között nincs. Treadwell, Doctson, Coleman vagy vki más, majd a szimpátia dönt, gondolom.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Még ha el is adjuk az első kört, nem látom, hogyan kaphatnánk érte ilyen pickeket, meg az se, hogy ki jönne a helyünkre. Most ha csak a mi Bridgewater trade-ünket nézem, 8 helyes felmozgásért adtunk egy plusz 4.kört. De ha valaki ad ennyit, mondjuk a 2. kör közepéről, áldásom rá.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ennyire nincsenek elit játékosok idén?
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Szerintem elcseréljük az első körös választásunkat, úgy hogy az első körben nem is fogunk választani. Idei és jövő évi második körösre, meg talán egy idei harmadik körösre. Egyébként ezt a dolgot többen is felvetették már külföldi oldalakon.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Treadwell + Bell érdekes lenne, de sztem is WR + S lesz első két körben. Tekintve, hogy mennyire együtt maradt a csapat - csupán 4 játékos távozott - és azért páran érkeztek, nem hiszem, hogy 8 játékost draftolnánk idén... Sztem lesz 1-2 feltréd, akár még jövő évi pick árán is, és kb. 5-6 játékos érkezik csak.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Toca szégyenszemre cserben hagyta csapatát a mai Mock Draft Game alatt, így én voltam a beugró:
1 23 Minnesota Vikings Laquon Treadwell, WR (Ole Miss)
2 54 Minnesota Vikings Vonn Bell, S (Ohio State)
3 86 Minnesota Vikings Kyler Fackrell, OLB (Utah State)
4 121 Minnesota Vikings Zack Sanchez, CB (Oklahoma)
5 160 Minnesota Vikings Denver Kirkland, OG (Arkansas)
6 180 Minnesota Vikings Avery Young, OT (Auburn)
7 240 Minnesota Vikings Riley Dixon, P (Syracuse)
7 244 Minnesota Vikings Tyvis Powell, S (Ohio State)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Greenway visszatért, immáron hivatalos.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ha belegondolunk, nagyon egyben maradt a csapat, elment egy Wallace, akiért nem kár, meg Josh Robinson, akiért dettó nem ejtünk könnyeket, Blanton helyett meg érkezett Griffin. A támadófalba erősítettünk Smith-szel és Boone-nal, ez elég combosnak tűnik, reméljük tényleg jó fal lesz Teddy előtt. És még a draft hátravan, ott WR-t és Safety-t várok első két körben. De jó látni, hogy a keret masszívan együtt maradt, ez még jelenthet plusz előnyt a szezon során.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Idén csak erősödünk!
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Zsír.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Chad Greenway ‏@chadgreenway52
Nobody is more excited than me to help lead this team one more time! Dream achieved, going out a Viking! #Skol

Jöhet az utolsó év, örülök, hogy visszahoztuk, nem is lehetett ez másként 😊

Így viszont egyre inkább foglalkoztat egy Jaylon Smith draft, talán sose lesz belőle játékos, de nálunk így abszolút beleférne egy redshirt year. Nem tudom meddig csúszik, azt se, hogy mennyire lenne képben Spielmanéknél (tavaly Clemmingset azért simán vállalták), de én a 3. körösünket simán ellőném rá.
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
 docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit#gid=0

Ti jöttök a 23. pickkel a szurkolói MOCK drafton!
3 szabályt kérnék 😀 1. pick mögé nick név 2. olyat ne válasszatok, aki már korábban volt 3. vedd komolyan 😀

Hajrá!
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Jól gondolom, hogy Lamur kezdőnek érkezett?
Vagy ez Greenway visszatérésétől függ?
Bazzani
Nehéz megmondani ezt Zimmer tudja csak.
Greenway ha visszajön akkor lesz harc azért a posztért és azon se lepődnék meg ha drafton jönne még valaki abba a sorba.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól gondolom, hogy Lamur kezdőnek érkezett?
Vagy ez Greenway visszatérésétől függ?

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na...mindekettőt bírom,megyünk? : D
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Meg is van az első sold out!

 cdn-a.stagebloc.com/production/photos/7549/original/20160316_040209_7549_918886.jpeg

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Matt Hàrmon a top WR guru, csak róluk gyűjt adatot. Ő biztos benne, hogy Treadwell többet ér bárkinél a posztján, keressétek rá. Volt rotoworld podcast vendég is

több mint 8 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Úgy emlékszem annak idején Pattersonnal kapcsolatban azt emlegették, hogy finoman szólva is buta, nem is sikerült megtanítani route-ot futni.
Treadwell ilyen szempontból sokkal jobbnak tűnik, nem feltétlen a képességei miatt ismer limitált számú útvonalat.
Ha benn lesz még, kihúznám én is.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Mindenki Treadwellt írja hozzánk, ha még bent lesz.
Én kicsit félek, hogy olyan gondok lesznek vele mint Pattersonnal.
Toca
mimimi?

Treadwellhez ragad a labda, épp a szeparálódási képességét ragozzák túl. Corda sokkal inkább él(ne) az atletikusságából. Simán lehet belőle egy Allen Robinson, Alshon Jeffery-féle manus. Ők se rázzák le az emberüket aztán mégis állandóan náluk van a labda. Mississippiben is ez volt.
Höri
Hát Corda sem bír elszakadni a védőjétől ez a legnagyobb baja illetve, hogy szarul futja a routokat.
Ez olvastam Treadwellről is.
Amúgy ha bent van őt kell húzni ez nem kérdés.
Toca
Treadwell nem szarul futja a route-okat, hanem keveset ismer, nem ugyanaz a probléma.
A srácból olyasmi játékos lehet, mint Dwayne Bowe szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Mindenki Treadwellt írja hozzánk, ha még bent lesz.
Én kicsit félek, hogy olyan gondok lesznek vele mint Pattersonnal.
Toca
mimimi?

Treadwellhez ragad a labda, épp a szeparálódási képességét ragozzák túl. Corda sokkal inkább él(ne) az atletikusságából. Simán lehet belőle egy Allen Robinson, Alshon Jeffery-féle manus. Ők se rázzák le az emberüket aztán mégis állandóan náluk van a labda. Mississippiben is ez volt.
Höri
Hát Corda sem bír elszakadni a védőjétől ez a legnagyobb baja illetve, hogy szarul futja a routokat.
Ez olvastam Treadwellről is.
Amúgy ha bent van őt kell húzni ez nem kérdés.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mindenki Treadwellt írja hozzánk, ha még bent lesz.
Én kicsit félek, hogy olyan gondok lesznek vele mint Pattersonnal.
Toca
mimimi?

Treadwellhez ragad a labda, épp a szeparálódási képességét ragozzák túl. Corda sokkal inkább él(ne) az atletikusságából. Simán lehet belőle egy Allen Robinson, Alshon Jeffery-féle manus. Ők se rázzák le az emberüket aztán mégis állandóan náluk van a labda. Mississippiben is ez volt.
Höri
Lucifer Morningstarnak elhiheted 😊
ThundersNFL
A Vikings drukkerek legfőbb vágyát könnyű kitalálni!

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Mindenki Treadwellt írja hozzánk, ha még bent lesz.
Én kicsit félek, hogy olyan gondok lesznek vele mint Pattersonnal.
Toca
mimimi?

Treadwellhez ragad a labda, épp a szeparálódási képességét ragozzák túl. Corda sokkal inkább él(ne) az atletikusságából. Simán lehet belőle egy Allen Robinson, Alshon Jeffery-féle manus. Ők se rázzák le az emberüket aztán mégis állandóan náluk van a labda. Mississippiben is ez volt.
Höri
Lucifer Morningstarnak elhiheted 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mindenki Treadwellt írja hozzánk, ha még bent lesz.
Én kicsit félek, hogy olyan gondok lesznek vele mint Pattersonnal.
Toca
mimimi?

Treadwellhez ragad a labda, épp a szeparálódási képességét ragozzák túl. Corda sokkal inkább él(ne) az atletikusságából. Simán lehet belőle egy Allen Robinson, Alshon Jeffery-féle manus. Ők se rázzák le az emberüket aztán mégis állandóan náluk van a labda. Mississippiben is ez volt.